Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Втомленим від війни

Re: Втомленим від війни

я с этим согласен, но не согласен, например, с тем, что из-за того, что я видел и продолжаю видеть в пэдре олицетворение наиболее выгодной кремлю политики, определившей во многом и сегодня происходящее, меня вии и прочие фактически объединяют с велесовыми.
стишок в заглавном посте лишь при поверхностном ознакомлении производит впечаление, ради которого он создан. А возьми глубже - ЛОЖЬ. От А до Я. Начиная от заглавия. Я лично устал не от "войны", а от ее имитации и лжи, с ней связанной. А когда в свое время тем же патриотам -порохоботам говорилось, что с этой имитацией надо завязывать, пока она всю страну не разложила окончательно, те же люди (возможно и авторы стишков) начинали петь мантры типа "знаете ли вы, что с вашими авто придется расстаться...", и т.д. - то есть, оперировали тем, в чем сейчас упрекают в том числе и меня.
Готовий погодитись майже з усіма аргументами, крім виділеного. Але й на те маєте право, це дійсно точка зору, неважливо, як її розцінює хтось інший. Головне мати здатність міняти світогляд залежно від обставин і життєвого досвіду.
І зверніть увагу, що далеко не всі "втомлені" втомились від того ж, що й ви.

Останнє редагування: 19 вересня 2019 12:34:40 від Rambler
   
Re: Втомленим від війни

Шило на мило. Жидокацапська прийшла на заміну жидоукраїнській. Нам від того не легше.
Я таки вибираю жидоукраїнську з цих двох. Мені - легше)
   
Re: Втомленим від війни

Народ втомився від війни!
То хто ж втомився? Звідки втома?
Втомились ті, чиї сини,
Впродовж війни сиділи вдома!

Втомились, хто не хоронив
І не оплакував героїв,
Хто вже давно в душі загнив,
А мозок і язик роздвоїв.

Втомились ті, хто гарував,
На дискотеці, в ресторані,
Елітні клуби штурмував
І відчував себе в нірвані.

Втомились! Бо забули вже,
Що шостий рік війна триває!
В Криму мочити фаберже
За злочин, стерво, не вважає!

Під кожне свято ця орда
Все в супермаркетах змітає,
Машин елітних, от біда,
Припаркувати місць не має!

Усі розкуплені квитки
На лоукости на пів року.
Які відвідать пам’ятки
Лиш мають, втомлені, мороку.

Ніхто й копійки на АТО
З них не пожертвував ні разу.
Їм Україна шапіто
І з жиру бісяться до сказу.

Плюси запудрили мізки́.
Втомились суки, зубожіли,
Та вірять фейкам і в казки,
Обрали блазня нам прихильники певної політсили.

Тепер – державність на кону!
Хто це збагнув – вже не сміється!
Коли програємо війну,
В крові країна захлинеться…

13. 08. 2019 р. Мирослав ВЕРЕСЮК


 (tu)  [ua]
   
Re: Втомленим від війни
Via

Я таки вибираю жидоукраїнську з цих двох. Мені - легше)
А мені - ні :(
   
Re: Втомленим від війни

А мені - ні :(
Даремно. Яка-неяка українська (для довбойобів - мова не про етнічні ознаки) складова у владі все ж дає надію, на відміну од практично поголовної малоросійської жидокацапні.
   
Re: Втомленим від війни
Via

Даремно. Яка-неяка українська (для довбойобів - мова не про етнічні ознаки) складова у владі все ж дає надію, на відміну од практично поголовної малоросійської жидокацапні.
Станом на сьогодні та складова - аж один мажоритарник від Свободи і ще пару десятків українців розмазані по всім фракціям. Жалюгідно виглядає.
   
Re: Втомленим від війни

Станом на сьогодні та складова - аж один мажоритарник від Свободи і ще пару десятків українців розмазані по всім фракціям. Жалюгідно виглядає.
Так. Це картина на сьогодні. Але так не було в минулому скликанні, щоб там не говорили. Результат не забариться.
   
Re: Втомленим від війни

Станом на сьогодні та складова - аж один мажоритарник від Свободи і ще пару десятків українців розмазані по всім фракціям. Жалюгідно виглядає.

І чому ж так сталось?

   
Re: Втомленим від війни

Так. Це картина на сьогодні. Але так не було в минулому скликанні, щоб там не говорили. Результат не забариться.

Але до такого стану порох не має жодного стосунку?
   
Re: Втомленим від війни
Via

Так. Це картина на сьогодні. Але так не було в минулому скликанні, щоб там не говорили. Результат не забариться.
І в минулому так було.
Результат буде лише погіршуватися, і парламентаризм, і виборчий процес звели до клоунади і підкупів. Гримаса дерьмократії.
   
Re: Втомленим від війни
fam

Гримаса дерьмократії.

в который раз обращаю внимание публики на совершенно одинаковое отношение к демократии "настоящих патриотов россии" и "справжніх патріотів України"
   
Re: Втомленим від війни
Via

в который раз обращаю внимание публики на совершенно одинаковое отношение к демократии "настоящих патриотов россии" и "справжніх патріотів України"
Що гамериканці кажуть чи французи? А японці?
Досліди питання ретельніше.
   
Re: Втомленим від війни

таку маячню понаписували...Чи має право на державність населення(не народ),яке ДОБРОВІЛЬНО(через вибори) віддало країну на пограбування чужому народу?
   
Re: Втомленим від війни
fam

Що гамериканці кажуть чи французи? А японці?
Досліди питання ретельніше.

да всем известно, вия, что все настоящие патриоты хотят своего хуйла - по-украински, по-французски, по-японски...
   
Re: Втомленим від війни

І в минулому так було.
Ніт. Пропорції були зовсім інші. А пропорції тут мають величезне значення.
   
Re: Втомленим від війни
Via

да всем известно, вия, что все настоящие патриоты хотят своего хуйла - по-украински, по-французски, по-японски...
Мені подобається по-японські. А Франції можна лише поспівчувати.
   
Re: Втомленим від війни
Via

Ніт. Пропорції були зовсім інші. А пропорції тут мають величезне значення.
Ну давай неспішно розгортаємо списки депутатів всіх 9 скликань. Сумна там картина.
Для якісних змін потрібно оновлення мінімум на 30%. А там заледве 10% було, і то при Януковичу.
   
Re: Втомленим від війни

в который раз обращаю внимание публики на совершенно одинаковое отношение к демократии "настоящих патриотов россии" и "справжніх патріотів України"

в котре зауважую, що ні Via ні Свобода не є еталоном патріотизму і мірилом справжності 
   
Re: Втомленим від війни

Ну давай неспішно розгортаємо списки депутатів всіх 9 скликань. Сумна там картина.
Для якісних змін потрібно оновлення мінімум на 30%. А там заледве 10% було, і то при Януковичу.
Повторюсь, я говорю не про етнічно український склад, а щодо проукраїнської, на мій погляд, кількості.
Маю відчуття, що нинішній п-ц є безпрецедентним.
   
Re: Втомленим від війни

да всем известно, вия, что все настоящие патриоты хотят своего хуйла - по-украински, по-французски, по-японски...

фам, ти - патріот?
   
Re: Втомленим від війни

А що, мовчати і дивитися, як закінчиться незалежність держави?
Це дзявкання від втомлених буде лише наростати.
Вия, ты хочешь, чтоб у тебя погибли  все твои близкие? Ты же женщина, мать, призывай к миру, а не к войне. Илиубейся о стену и не верещи :comando:
   
Re: Втомленим від війни

пам*ятаю Вiйкини слова.."хай спробує..а якщо проколеться скиним"..ну??

чи тiльки так?

   
Re: Втомленим від війни

Народ втомився від війни!
То хто ж втомився? Звідки втома?
Втомились ті, чиї сини,
Впродовж війни сиділи вдома!

Втомились, хто не хоронив
І не оплакував героїв,
Хто вже давно в душі загнив,
А мозок і язик роздвоїв.

Втомились ті, хто гарував,
На дискотеці, в ресторані,
Елітні клуби штурмував
І відчував себе в нірвані.

Втомились! Бо забули вже,
Що шостий рік війна триває!
В Криму мочити фаберже
За злочин, стерво, не вважає!

Під кожне свято ця орда
Все в супермаркетах змітає,
Машин елітних, от біда,
Припаркувати місць не має!

Усі розкуплені квитки
На лоукости на пів року.
Які відвідать пам’ятки
Лиш мають, втомлені, мороку.

Ніхто й копійки на АТО
З них не пожертвував ні разу.
Їм Україна шапіто
І з жиру бісяться до сказу.

Плюси запудрили мізки́.
Втомились суки, зубожіли,
Та вірять фейкам і в казки,
Обрали блазня нам прихильники певної політсили.

Тепер – державність на кону!
Хто це збагнув – вже не сміється!
Коли програємо війну,
В крові країна захлинеться…

13. 08. 2019 р. Мирослав ВЕРЕСЮК
Поки не дочитав до останніх двох стовпчиків, думав, що це про Порошенка, який як головний військовокомандувач забив на все і таємно полетів на Мальдіви.  Про його сина, який від перепою на забаві після дискотеки ригав в унітаз. Про Парубія, який замість приймати так необхідні закони в воюючій країні, закони для реформ, закрив сесію і полетів в Турцію. Про Луценка, який замість засуджувати Свинарчуків за розкрадання армії, відпочивав на Сейшелах.

От вони, так, вони втомилися від війни.
   
Re: Втомленим від війни

ВСе верно воюют одни а устают от войны другие
   
Re: Втомленим від війни

вчора/позавчора був в Києві


 ніхто там про війну і не згадує.
народ гульбенить навіть в будні кабаки забиті
народ веселиться і гуляє

всі, з ким приходилося зустрічатись розмовляли російською.
хіба дівчина на рецепшені намагалась говорити українською.
   
Re: Втомленим від війни

А вірш менi дуже сподобався
   
Re: Втомленим від війни

А вірш менi дуже сподобався
+++
   
Re: Втомленим від війни

Далі буде ще гірше. Зелений дебіл здасть країну ворогу.

Здасть або не здасть, поки ще не відомо. Поживемо побачимо. А ось те, що деякі сволотівці по здатності генерувати новини з майбутнього нічим не відрізняються від своїх 47хромосомних братиків за поребриком - це вже доконаний факт.  :(
   
Re: Втомленим від війни

Худой мир лучше хорошей войны(с)

   
Re: Втомленим від війни

Замучились від війни?
Відпочинете в окупації.
   
Re: Втомленим від війни

Замучились від війни?
Відпочинете в окупації.

Воинственность  патриота Украины прямо пропорциональна расстояние до линии фронта..

Ты ведь колбасник, верно?
   
Re: Втомленим від війни

война это очень дороголютый пылесос бюджета это бъет по всем надо заканчивать как можно быстрее
   
Re: Втомленим від війни

Анітрохи не ідеалізую. Проте в конкретній ситуації "мочіть кнура" - це було прямою дією на демонтаж України руками жидокацапської зелені (мій респект етнічним жидам, мова не про них).

+1
   
Re: Втомленим від війни

война это очень дороголютый пылесос бюджета это бъет по всем надо заканчивать как можно быстрее

вот вы, кацапы начали...вам и заканчивать...
   
Re: Втомленим від війни

Воинственность  патриота Украины прямо пропорциональна расстояние до линии фронта..

Ты ведь колбасник, верно?

Вата, я за останні 5 років дав на Українську Aрмію і добробатiв стільки, скільки ти за все своє ватне життя не заробив і вже мабуть не заробиш.
А щодо вислову, то це сказaв Корчинський.
   
Re: Втомленим від війни

Вата, я за останні 5 років дав на Українську Aрмію і добробатiв стільки, скільки ти за все своє ватне життя не заробив і вже мабуть не заробиш.
А щодо вислову, то це сказaв Корчинський.

Колбасник. Потому и воинственный.

Корчиеский провокатор. Это факт.
   
Re: Втомленим від війни

Колбасник. Потому и воинственный.

Корчиеский провокатор. Это факт.

По суті ковбасниками є всі, хто не на фронті. Ти такий самий ковбасник як і твій респондент. Просто ти - зубожілий ковбасник, а він - успішний ковбасник. Але ви обидва ковбасники. Я теж ковбасник.
   
Re: Втомленим від війни

По суті ковбасниками є всі, хто не на фронті. Ти такий самий ковбасник як і твій респондент. Просто ти - зубожілий ковбасник, а він - успішний ковбасник. Але ви обидва ковбасники. Я теж ковбасник.

Но пока это я живу в 20 км от передовой, а не он..
И я имею право хотеть мира.
   
Re: Втомленим від війни
Via

Замучились від війни?
Відпочинете в окупації.

Квінтесенція цієї гілки! В меморіз.
   
Re: Втомленим від війни

Замучились від війни?
Відпочинете в окупації.

 (tu)

ЗІ Я взагалі впевнений, що мем "втома від війни" розганяють якраз ті, хто мріє про "окупвцію"

ЗЗІ Думаю другий рядок краще змінити на "Сподіваєшся відпочити в окупації?"

Останнє редагування: 19 вересня 2019 16:17:07 від Допіру
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія