Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Я так зрозумів, що ці поросячі дебіли надивилися на топів індустрії як вони жиріють і ростуть як на дріжджах, і вирішили трохи подоїти.
Тільки ті топи навіть не третина ринку ІТ індустрії в Україні, просто вони на виду у всіх і не більше.
Та нвіть у ціх ТОПів кількість співробітників тільки декларативна. Там працюють дволі розрізнені команди.
Ну надо платить налоги, зарплату дохторам пенсию забажилым.
Ты это понимаешь?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

А я не заробітчанин, а податковий резидент ЮК.   От як буду 180 днів проживати в Україні - так і почну платити податки.

Бггг! Так йдеться якраз про тих, хто за кордоном офіційно працює, але громадянин України!
   
Ну надо платить налоги, зарплату дохторам пенсию забажилым.
Ты это понимаешь?
треба просто меньше красти, податків платиться овердохуя.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

треба просто меньше красти, податків платиться овердохуя.

Так ви ж не хочете платити податки як всі. Вам треба окремі костилі, бо нєжиє?  Иліта, блд
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Бггг! Так йдеться якраз про тих, хто за кордоном офіційно працює, але громадянин України!
Подвійного оподаткування нема, так шо вибачайте
   
Так ви ж не хочете платити податки як всі. Вам треба окремі костилі, бо нєжиє?  Иліта, блд
Я плачу податків більше, ніж ти в рази, а такі як ти розкрадають їх через субсидії, пенсіїї юним і блатним пенсіонерам, а також через зарплати величезній армії чинуш, суддів, мусорів та іншої швалі.
Це якщо не брати до уваги. що половина податків взагалі тупо розкрадається свинарчуками і кононенками.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Я плачу податків більше, ніж ти в рази, а такі як ти розкрадають їх через субсидії, пенсіїї юним і блатним пенсіонерам, а також через зарплати величезній армії чинуш, суддів, мусорів та іншої швалі.
Це якщо не брати до уваги. що половина податків взагалі тупо розкрадається свинарчуками і кононенками.
ти спочатку чесні 41% заплати, а потім починай виступати що бабло з бюджету не так витрачається   :rotate:
   
ти спочатку чесні 41% заплати, а потім починай виступати що бабло з бюджету не так витрачається   :rotate:
я їпав в рот твої 41%, ти мене робочим місцем і всіма соціальними пільгами не забезпечував.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Я плачу податків більше, ніж ти в рази, а такі як ти розкрадають їх через субсидії, пенсіїї юним і блатним пенсіонерам, а також через зарплати величезній армії чинуш, суддів, мусорів та іншої швалі.
Це якщо не брати до уваги. що половина податків взагалі тупо розкрадається свинарчуками і кононенками.

О, пішло гавно з хлопа.
Бггг
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

я їпав в рот твої 41%, ти мене робочим місцем і всіма соціальними пільгами не забезпечував.
а ти тоді не окуїв вести діяльність під українською юрисдикцією?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

А как все остальные они работать не могут?
Нет, мобильные (уедут легко) и умные (легко уклоняются от налогов), суки. Я знаю многих, которые тут только потому, что здесь 5% на 3й группе. И знаю одного, который из Калифорнии хочет переехать сюда (как минимум резидентом, больнички и школы там, конечно)
   
О, пішло гавно з хлопа.
Бггг
Шо, Бгг, гівно з вас, порошків, лізе.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Угу. Друже, йди на софт чи люкс, такого спєца по організаціі фріланса вони золотом обсиплять. Та хулє золотом, брюлікамє!
Ну не працює ця хрень у великих масштабах в цій сфері. Хоч лусни.

в нашей конторе 50 девов удаленных.
а у тебя не работает. бывает.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

При этом смотрите, САМАЯ ПРИБЫЛЬНАЯ МАФИОЗНАЯ тема остается на 1 группе и ее не трогают:

Види діяльності для ФОП у 1 (першій) групі платників єдиного податку згідно КВЕД

96.03     Організування поховань і надання суміжних послуг

!!!!
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Шо, Бгг, гівно з вас, порошків, лізе.

Охпля, ким-ким, а порошком мене ше ніхто тут  не називав.
Бггг.
Жгі далі, пєрдак он підтікає мальоха
   
а ти тоді не окуїв вести діяльність під українською юрисдикцією?
раз окуїв, будемо вести діяльність під кіпрською юрисдикцією.  B-)
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Так ви ж не хочете платити податки як всі. Вам треба окремі костилі, бо нєжиє?  Иліта, блд

а нафига ты платишь 41% от дохода, из которых две трети крадется? идиот?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Потому что тронешь - погребальные мафиозо сразу пристрелят ту Южанину.
   

Южанина подала новый законопроект: 9% НДФЛ + 5% ЕСВ
Как известно, создание новой 5-й группы ФОП неоднозначно восприняли в отрасли. Депутаты пошли навстречу программистам и внесли новое предложение. В парламенте зарегистрирован новый законопроект, согласно которому работники IT-отрасли до 2025 года получат льготную ставку НДФЛ 9% вместо стандартных 18% и льготную ставку ЕСВ 5% вместо стандартных 22%.

______
Как обычно, думал... ну наконец-то. Начал читать, поржал! Как же они любят всякую йухню называть "покращенням"... зачем такой галимый пистеш? Они что реально думают, что кроме них все остальные дураки?

Айтішники в Україні ?
ага. так і думають.
в Америці най спробують попрацювати :)
   
При этом смотрите, САМАЯ ПРИБЫЛЬНАЯ МАФИОЗНАЯ тема остается на 1 группе и ее не трогают:

Види діяльності для ФОП у 1 (першій) групі платників єдиного податку згідно КВЕД

96.03     Організування поховань і надання суміжних послуг

!!!!
О так, до речі, а паревізники на якій групі?
   
треба просто меньше красти, податків платиться овердохуя.
Та ладно. Страна состоит из юных песионеров и льготников.
Никто не работает.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

в нашей конторе 50 девов удаленных.
а у тебя не работает. бывает.

Супер. І всі шота програміруюд.
А взагалі, цікава з вами тенденція - всі ойтішніки такі патрійоти,  до кого на фб не зайдеш, там армія, украіна, бла-бла. А от як зайшла мова, що треба платити податки, а не юзати фіктивну підприємницьку діяльність для легалізаціі доходів під 5%, то відразу істерики і воплі, шо поідемо за кордон або взагалі платити не будемо.
Парадокс украінського програмізда.
   
И знаю одного, который из Калифорнии хочет переехать сюда
Тоже умный.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Вам шашечки или ехать в Украину идет 3 потока валюты за Чугуний за Агро и за ИТ причем ИТ самый быстрорастущий сектор вы на почве глобальной справедливости 1 из 3х загробите кому станет легче хз
Я вообще подозреваю, что Кучма сам того не ведая, нашел золотую жилу для Украины - IT сектор с 5% налогом. Даже москали угандошили свой экспорт ИТ потому что нефтянка начала платить хорошие деньги ИТишникам и помаленьку аутсорс там свернулся.
И этот фонтан валютных поступлений надо холить и лелеять, а не раскуркуливать. 10% я думаю выдержат, больше - уйдут, в экзил или в тень, благо открыть контору в Литве или Грузии стоит баксов 200, а биткоины и пионер никто не остановит.
   
Парадокс украінського програмізда.
Так по бляхарю всё видно.
Клинический случай.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

а нафига ты платишь 41% от дохода, из которых две трети крадется? идиот?

Якщо я, припустимо, ваділа тралєйбуса чи двірник, то не можу юзати фіктивну схему з чпєном, оскільки я - найманий працівник.
Вам це досі дозволялось
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Подвійного оподаткування нема, так шо вибачайте

Так там буде не пенсійний чи подоходний. Там новий спец податок для заробітчан.

Ось тема
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1033620.msg22378458#msg22378458



Цитувати
Украинских заробитчан внесут в реестр и обяжут платить взносы в «Фонд благополучия»
Автор: ЮРИЙ ПАВЛОВ

Депутаты придумали, как защитить трудовых мигрантов

Народные депутаты придумали, как помочь украинским заробитчанами, которые миллионами выезжают за границу. 14 марта группа парламентариев (преимущественно БПП), внесла в Раду масштабный законопроект (№10153), который призван решить проблемы трудовых мигрантов как внутри страны, так и за ее пределами.

С этой целью в стране хотят учредить новый орган исполнительной власти и подчинить его Минсоцполитики. Именно это ведомство будет прописывать новые правила для трудовых посредников, а также помогать самим заробитчанам.

Кроме прочего, оно должно будет создать реестр мигрантов, выдать всем им специальные удостоверения «Карточка украинского мигранта», а также учредить Фонд благополучия :weep:  Последний и будет финансировать все программы для заробитчан. Например, организовать для них круглосуточную международную службу поддержки, проводить просветительские и развлекательные мероприятия за границей, выплачивать помощь в определенных случаях и помогать с трудоустройством. Например, путем создания базы вакансий, трудовых посредников и т.д.

Вот только финансироваться этот фонд будет за счет самих заробитчан. Законопроект прямо указывает, что из бюджета в него не поступит ни копейки. А средства станут собирать за счет ежегодных членских взносов с мигрантов (в обмен на выданную карту и страховку), благотворительных  :weep:  платежей от юрлиц и физлиц, а также прочих «законных источников». Сколько именно будут брать с заробитчан - законопроект не указывает. Рамзер взноса должен будет установить регулятор.

ну і плюс про податки не треба забувати, їх зареєстрованим теж допоможуть правильно порахувати :snoozer1:

https://ubr.ua/labor-market/ukrainskikh-zarobitchan-vnesut-v-reestr-i-objazhut-platit-vznosy-v-fond-blahopoluchija-3881143
https://ubr.ua/labor-market/life-at-work/zarobitchan-oblozhat-novym-naloham-i-budut-puskat-za-hranitsu-po-kartochkam-3881168
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Так по бляхарю всё видно.
Клинический случай.

До речі, недоречне порівняння. Зараз ойтішнєгі виступають в ролі антибляхарів, протягуючи чергові і накуй не потрібні костилі. Ті теж пропонували всяку куйню, типу віньєток клеіти,лиш би не зробити просту схему розмитнення тз.  Те саме, тільки в профіль - нам 5%   можна, бо ми красівиє. А лохам 41%, бо лохі. А внасє ми уєдєм!
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Якщо я, припустимо, ваділа тралєйбуса чи двірник, то не можу юзати фіктивну схему з чпєном, оскільки я - найманий працівник.
Вам це досі дозволялось

нафига работать водилой тролейбуса или дворником?
еще и мазохист?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

нафига работать водилой тролейбуса или дворником?
еще и мазохист?

Не всі пітона вивчили. Вас взагалі скільки? Тисяч 100 десь? А воплів шописец.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ
PAL

Ну я не знаю, если не Нортон Коммандер, то может хоть Линух в Украине написали?
Шо ты несёшь?
Какое ІТ?

пан і діод?
в гуглі забанили?
пан чув, наприклад, про іграшку "Сталкер"? Про іграшку "Козаки"?
А про Viewdle? А про Ring? Looksery? Petcube?

Це тільки перша сторінка гугля
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

зачем платить 41% налогов с доходов - зная что из них две трети украдут??
   
нафига работать водилой тролейбуса или дворником?
еще и мазохист?
Очень достойные профессии.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Не всі пітона вивчили. Вас взагалі скільки? Тисяч 100 десь? А воплів шописец.

так пусть учат. там не только питон, и всякое другое.
надо учиться все время и разному

чего не учатся?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Очень достойные профессии.
вполне достойные, только за них платят фигню
а с налогов еще и п***а..т
   
Якщо я, припустимо, ваділа тралєйбуса чи двірник, то не можу юзати фіктивну схему з чпєном, оскільки я - найманий працівник.
Вам це досі дозволялось
А порошенко взагалі платить 5% з дивідентів, і то жлобиться на них. Несправделиво, чому воділа 41%, а Порошенко 5%
   
пан чув, наприклад, про іграшку "Сталкер"? Про іграшку "Козаки"?
А про Viewdle? А про Ring? Looksery? Petcube?
Ты понимаешь, п_оц, я уже старенький для игрушек, но помню, шо компьютер изобрели не на заводе ВУМ, а интернет не на кибфаке КГУ.
   
Ты понимаешь, п_оц, я уже старенький для игрушек, но помню, шо компьютер изобрели не на заводе ВУМ, а интернет не на кибфаке КГУ.
Ну то і скажи просто, я в цьому дупля не відбиваю, а просто авторитетно несу хєрню.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

А внасє ми уєдєм!


Так і в цьому вся суть. просто і логічно. і вірно. Такі як ти нахрен нікому не здались і з цього бидла можна здирати все. такі як я потрібні кругом. і тому здерти не вийде.

просто вийде нашкодити Україні.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Тут ти помиляєшся, ІТ завжди було і буде, просто це кінець легальному ІТ в Україні.

- 100% 

Сейчас АЙТи-шники платят на группах выше чем первая, т.е. достаточно большой налог, по-сравнению с первой группой. А так вообще платить перестанут.
Законотворцы не понимают, что в мире Интернета, можно сделать карточки во многих банках мира и их тебе пришлют по почте. И выводить деньги на эту карту.

И будет ноль вместо денег в бюджет.. При этом, налоговики хорошо знают - статистика очень поганая по ФОПам - идет постоянное уменьшение регистраций новых ФОП в самой распространненой сфере - розничной торговле..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія