Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

просто тепер ІТ викреслюй

ну тоді, по вашій логіці, ви айтішніки, повинні скинутись на золотий памятник бондицькому кучмацькому премьер-міністру Азарову за такі комфортні для вас умови роботи  :good:
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

У совков другой образ мышления... Они не понимают, что это абсурд. Для них нормально, когда есть какие-то "физлица", а есть граждане. Им не понятна проблема, когда для сотрудника в штате - одни налоги, для ФОПов - другие, а если вообще никак не оформлен - третьи.
Вам шашечки или ехать в Украину идет 3 потока валюты за Чугуний за Агро и за ИТ причем ИТ самый быстрорастущий сектор вы на почве глобальной справедливости 1 из 3х загробите кому станет легче хз
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

https://www.glassdoor.com/Salary/Raytheon-Senior-Software-Engineer-II-Salaries-E561_D_KO9,36.htm
Судя по зп там ваще адская печаль я хз кто за такие деньги будет работать
Так предложи им Люксембурга, он согласится.
Возьмёшь 10% за услуги. :)
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

для мечтателей о Пало Алто и 350k
https://www.zillow.com/homes/for_sale/Palo-Alto-CA/house,townhouse_type/19503467_zpid/26374_rid/3-_beds/globalrelevanceex_sort/37.489433,-121.973992,37.273916,-122.297059_rect/11_zm/
Показати зображення...
убитый домик площадью 100 метров в Пало Алто стоит 1,895,000 USD
дабы его купить надо кешем внести чуть меньше 400К
350 чистыми выйдет 190
за кредит налоги и содержание дома у тебя сбреется 140
осталось 50
1 детенок в садике осталось 30
минус машины хавчик осталось  10
это на отпуск одежду и все остальное

 :lol:  :lol:  :lol:

в мене друг живе в санта-кларі, це зовсім поруч, працює в ораклі.
xyйню про" убитый домик" розповідай в іншому місці
вартість "доміка" визначається не тільки його площею, а в першу чергу районом розміщення.
якщо відкриєш своє посилання, то там одразу все і написано:

Location!, Location! Location! Home is a Diamond in the rough. Great investment opportunity. Located in prestigious  Palo Alto school district minutes way from Stanford University/Hospital, great shopping, entertainment and fine dining. Home is within walking distance of John Boulware Park.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Так предложи им Люксембурга, он согласится.
Возьмёшь 10% за услуги.
Я не знаю чего ты романтизируешь Raytheon BAE и тд там работать это жопа там весь менеджмент бывшие военные и гос чиновники те адская бюрократия
маразматические правила и еще и ЗПхи на уровне плинтуса (что если честно удивило бо до этого не сильно интересовался бо желания работать в такой конторе 0)
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

А мені чого гризти? В мене дружина банкір, маємо 2 зарплати.

в мене дружина може працювати віддалено як і я . такщо не проблема. 
А в Амстері навіть при відносно великі ЗП , ціни на оренду доволі високі. Та і я по своїх враженнях можу сказати що в Амстері прикольно потусити тиждень другий але щоб жити, хз мені щось не дуже .. і навіть не в цінах справа.

 
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

в мене друг живе в санта-кларі, це зовсім поруч, працює в ораклі.
xyйню про" убитый домик" розповідай в іншому місці
вартість "доміка" визначається не тільки його площею, а в першу чергу районом розміщення.
якщо відкриєш своє посилання, то там одразу все і написано:
Человек конкретно романтизировал Пало Алто я написал про Пало Алто прямо сейчас
В каком году твой друг купил дом в Санта Кларе и смог бы он приехав сейчас этот дому купить и содержать ?
У меня много друзей в СВ кто успел купить дома давно все норм если бы им пришлось покупать их сейчас они бы не смогли финансово потянуть
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ
smx

IT твердозапетра  (tu)

бльо, вчера отклонил предложение по релокации в США :facepalm:
были еще какие-то мысли что тут не все потеряно
   
Вам шашечки или ехать в Украину идет 3 потока валюты за Чугуний за Агро и за ИТ причем ИТ самый быстрорастущий сектор вы на почве глобальной справедливости 1 из 3х загробите кому станет легче хз
Я тобі відкрию великий секрет, ніякого великого зростання ІТ немає, весь цей час ІТ просто виходило з тіні.
Як бачимо дуже дуже даремно вони це робили, тепер доведеться все повертати взад.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

одна проблема - фирма в штатах. а здесь обычный вася дев, дома в трусах шпарит
и как штатовскую фирму мордой в ковролин класть??

І шо він там нашпарить? До першого проваленого дедлайна? Ну нехай цей відповідальний, а сотня інших. А піцот? Нє, на галєрі так не вийде, там або в офіс, або накуй. А з офісами як боротись я вище написав. Повір, дуже дієво.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

в мене дружина може працювати віддалено як і я . такщо не проблема.
Віддалено на Україну?  :facepalm:   Треба інтегруватись в суспільство, вивчати мову і т.д. 
А в Амстері навіть при відносно великі ЗП , ціни на оренду доволі високі.
Знімеш десь в селі і будеш, як усі пересічні, або на вєліку або електричкою годину пиляти.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

за Чугуний за Агро и за ИТ
А должно быть за производство процессоров, ИК-матриц и твердотельной памяти.
А ІТ- єто плюшевый отстой для лохов.
Я понимаю, шо ты кодер и тебе оно болит, но то такое...
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

:weep:  Так і скажи - фінансово не потягну.
Бла-бла-бла-бла.  Діти рік в іспанську школу, другий-  у чеську, третій -  у мад'ярську  (tu)

дочка вчить три мови, і готується до навчання як мовознавець, не думаю що велика проблема мови.
Окрім того я цього року підбираю собі місце для постійного проживання. Тому додаткову мову вчити буду полюбе. А щодо мадярської то діти її не вчили, тільки я  ...
Мені до рос. нім. фран. англ. мадярськ. мови ще вивчити одну не взападло :-)Після мадярської  особливо вивчити іспанську думаю буде не проблема ... тим більше я хотів італійську чи іспанську  повчити якось ще в житті .
Та і не факт що в іспанію поїдем. Я не знаю поки куди. Цього року будем їздити і визначатись де сподобається.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

І шо він там нашпарить? До першого проваленого дедлайна? Ну нехай цей відповідальний, а сотня інших. А піцот? Нє, на галєрі так не вийде, там або в офіс, або накуй. А з офісами як боротись я вище написав. Повір, дуже дієво.
:facepalm1: оце даун
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Я тобі відкрию великий секрет, ніякого великого зростання ІТ немає
Ахинея смотри размер контор (кво людей)
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Віддалено на Україну?  :facepalm:   Треба інтегруватись в суспільство, вивчати мову і т.д. 
Знімеш десь в селі і будеш, як усі пересічні, або на вєліку або електричкою годину пиляти.

Дружина хоче в Амстер десь в Данію Я не хочу. Я б ближче до екватора :-)


Дружина займається логістикою. Її все рівно звідки працювати ...
 
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

ты романтизируешь Raytheon BAE
То Пало Альто, то BAE...
Экий я романтик. :)
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

А должно быть за производство процессоров, ИК-матриц и твердотельной памяти.
Это нивозможно в принципе
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

дочка вчить три мови, і готується до навчання як мовознавець, не думаю що велика проблема мови.
Окрім того я цього року підбираю собі місце для постійного проживання. Тому додаткову мову вчити буду полюбе. А щодо мадярської то діти її не вчили, тільки я  ...
Мені до рос. нім. фран. англ. мадярськ. мови ще вивчити одну не взападло :-)Після мадярської  особливо вивчити іспанську думаю буде не проблема ... тим більше я хотів італійську чи іспанську  повчити якось ще в житті .
Та і не факт що в іспанію поїдем. Я не знаю поки куди. Цього року будем їздити і визначатись де сподобається.
Иврит выучи, обрезание сделай...
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Та і не факт що в іспанію поїдем. Я не знаю поки куди.
А я знаю, нікуди.  Бо шоколадна хунта дозволяє елітно жити.

дочка вчить три мови, і готується до навчання як мовознавець, не думаю що велика проблема мови.
Так хоч 10.  Дітям звічно легко, але просто прийти в школу де всі інші розмовляють іншою мовою - не просто.   Треба добре готуватись, хоча дітям - простіше.

Дружина хоче в Амстер десь в Данію Я не хочу. Я б ближче до екватора :-)
:weep:  Тому Закарпаття і 5%  (tu)
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Иврит выучи, обрезание сделай...
Я вивчив і зробив. Хочеш про це поговорити, гой?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Ну, купить- то ты сможешь только то, что сможешь. На что заработаешь.
А зарабатываешь ты слабовастенько.

як з якої сторони подивитись.  Мені і сім'ї  вистачає і на життя і на відкласти . Комусь цього мало комусь норм.
   
Ахинея смотри размер контор (кво людей)
Ну по нашому місту я взагалі спостерігаю деяке скорочення.
Деякі контори взагалі виїхали і людей за собою вивезли.
Зараз тільки рекрутять з релокейшином і все.
Інші скотилися до банального аутстафа, думаю з такими покращеннями, не залишиться і аутстафа.

Останнє редагування: 19 березня 2019 13:31:13 від Аналітик
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Это нивозможно в принципе
Всё возможно.
Хто бы поверил, шо Гнусмас будет мировым лидером по TFT панелям, а китайцы купят Моторолу и Волво?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

:facepalm1: оце даун

Сам ти даун. Скоординуй сотню- другу фрілансерів в тапках, подивимось. Чи ти вважаєш що в сервах-люксах дауни сидять, бо заставляють топати на роботу в офіс?
Ти менеджментом великих колективів займався?  А проектів?  Я займався, і знаю шо то за пізнєц, коли людина щось вдома клепає, а тебе замовник клепає.
Недаун ти наш.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Я вивчив і зробив. Хочеш про це поговорити, гой?
А ты аид, или примазавшийся?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

А я знаю, нікуди.  Бо шоколадна хунта дозволяє елітно жити.

Так хоч 10.  Дітям звічно легко, але просто прийти в школу де всі інші розмовляють іншою мовою - не просто.   Треба добре готуватись, хоча дітям - простіше.

:weep:  Тому Закарпаття і 5%  (tu)

Я не живу елітно. І не слідую ІТ моді. ну там сири по 500 , вейпи, гіроборди і т.д.
Живем досить скромно без лишніх понтів.

Я знаю що дітям буде важко, тому готуємось і добре будем думати куди переїжжати.

   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Дружина хоче в Амстер десь в Данію Я не хочу. Я б ближче до екватора :-)


Дружина займається логістикою. Її все рівно звідки працювати ...

ну яка вона в тебе молодець, а ти їй бляху пожалів розмитнити  :S
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

І шо він там нашпарить? До першого проваленого дедлайна? Ну нехай цей відповідальний, а сотня інших. А піцот? Нє, на галєрі так не вийде, там або в офіс, або накуй. А з офісами як боротись я вище написав. Повір, дуже дієво.

вылазь из 20го века в 21й.. а то так и останешься там
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

ну яка вона в тебе молодець, а ти їй бляху пожалів розмитнити  :S

її бляху розмитнювати - змісту не було. Занадто дорого як для такого авто.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Я не живу елітно. І не слідую ІТ моді. ну там сири по 500 , вейпи, гіроборди і т.д.
Та ладно, на айтішну зарплату в Україні не можна жити не елітно. Інша справа що можна їздити на блясі, а можна на новому авто, це абсолютно пофігу.

Я знаю що дітям буде важко, тому готуємось і добре будем думати куди переїжжати.
Ага, поки дітям буде вже 18 років  (tu)  Дітям якраз треба інтегруватись якомога раньше
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

вылазь из 20го века в 21й.. а то так и останешься там

Угу, розкажи то софту чи люксу, що можна дуже ефективно працювати вдома. Поржуть там.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Всё возможно.
Нет
современный FAB это сильно за 10 ярдов инвестиций с низкой рентабельностью рентабельность ниже чем стоимость привлечения денег в Украине
учитывая стоимость рентабельность и риски у нас их никогда не будет
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Та ладно, на айтішну зарплату в Україні не можна жити не елітно. Інша справа що можна їздити на блясі, а можна на новому авто, це абсолютно пофігу.

Ага, поки дітям буде вже 18 років  (tu)  Дітям якраз треба інтегруватись якомога раньше

дочці 12, сину 6 ... цей рік будем визначатись остаточно.



   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Ну по нашому місту я взагалі спостерігаю деяке скорочення.
ХЗ все топы удвоились в размере за относительно небольшой отрезок времени
   
ХЗ все топы удвоились в размере за относительно небольшой отрезок времени
Всі ті топи, то повна хєрня, то тільки верхівка айсбергу, яка на виду.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

FAB
Виски Танго Фокстрот?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Сам ти даун. Скоординуй сотню- другу фрілансерів в тапках, подивимось. Чи ти вважаєш що в сервах-люксах дауни сидять, бо заставляють топати на роботу в офіс?
Ти менеджментом великих колективів займався?  А проектів?  Я займався, і знаю шо то за пізнєц, коли людина щось вдома клепає, а тебе замовник клепає.
Недаун ти наш.

потому что менеджменту и организации процессов  учиться надо, а не только руками водить  :D

Останнє редагування: 19 березня 2019 14:03:45 від sklm
   
Я так зрозумів, що ці поросячі дебіли надивилися на топів індустрії як вони жиріють і ростуть як на дріжджах, і вирішили трохи подоїти.
Тільки ті топи навіть не третина ринку ІТ індустрії в Україні, просто вони на виду у всіх і не більше.
Та нвіть у ціх ТОПів кількість співробітників тільки декларативна. Там працюють дволі розрізнені команди.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

потому что менеджменту и организации процессов  учиться надо, а не только руками водить  :D

Угу. Друже, йди на софт чи люкс, такого спєца по організаціі фріланса вони золотом обсиплять. Та хулє золотом, брюлікамє!
Ну не працює ця хрень у великих масштабах в цій сфері. Хоч лусни.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія