Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський - ватне гівно (td)

Re: Зеленський - ватне гівно (td)

"виборцями Порошенко" :D
Ну а де кнурь 54% набрав у 2014 та куди вони поділися?

Тобто, ти не почуваєш ні вини власної, ні відповідальності своєї за те, що допоміг ватному гівну залізти на табуретку своїм голосуванням та агітацією за цю йопану вату?
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Саме це він і робить, докладає героїчних зусиль. Але Геракл не вийшов, а вийшов Сізіф.
Це здобуття досвіду державотворення.
Де можна побачити результати його титанічних зусиль?
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)
Via

Не спромігся зрозуміти вашу логіку, так коли ви будете майданити, тільки коли кулемети  продаватимуть у супермаркетах Гереги у секції ручний інструмент? 
Не хвилюйся, я знайду слушний момент і знайду кулемета.
Можливо, не буде попереднього анонсу, за це вже звиняйте.
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Давай я тобі поясню на пальцях - Зе-б-і-л здає Україну, Сивоху послав говорящою головою, ветерани АТО дали Сивосі по морді, юльки одразу переметнулися і тепер голосять "Ми завжди були проукраїнськими, Зе-бі-ла геть"

Дурня, юльки завжди казали, свіже лайно не є кращим смаколиком...
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Не хвилюйся, я знайду слушний момент і знайду кулемета.
Можливо, не буде попереднього анонсу, за це вже звиняйте.

Для мене це не є новиною, ваші гасла давно зрозумілі. "Вєсь мір насілья ми разрушим, до основанья, а затєм..."
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)
Via

Де можна побачити результати його титанічних зусиль?
15 років активної участі у виборчому процесі неміряної кількості українців. Ти просто не розумієш, скільки сил на це витрачено. І повір, що ми зробили все можливе і неможливе.
Але я для себе поставила жирну крапку минулої весни - це безнадійна сізіфова праця.
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Ну а де кнурь 54% набрав у 2014 та куди вони поділися?
Вже пояснював тобі чи іншому такому ж. Нікуди не поділися, сидять в своїх ватяних норах, жорстоко розчаровані в ватяних же сподіваннях на пороха. А тепер вже потроху бурчать на зелепня, бо замість вождєлєнної халяви слуги їм запропонували оте саме, чим главслуга на фортоп'янах грав.
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)
Via

Для мене це не є новиною, ваші гасла давно зрозумілі. "Вєсь мір насілья ми разрушим, до основанья, а затєм..."
Трохи не так. "Добрим словом і кулеметом можна досягнути значно більшого, аніж просто добрим словом"
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Віє, я схильний вірити цьому, але... Коли результатів трудів не видно неозброєним оком, то може щось не так із сізіфом?
От набули досвіду, що далі? Коли і як його буде застосовано?
15 років активної участі у виборчому процесі неміряної кількості українців. Ти просто не розумієш, скільки сил на це витрачено. І повір, що ми зробили все можливе і неможливе.
Але я для себе поставила жирну крапку минулої весни - це безнадійна сізіфова праця.
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Трохи не так. "Добрим словом і кулеметом можна досягнути значно більшого, аніж просто добрим словом"

Це нічого не змінює за суттю, на жаль...
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)
Via


Досвід - дуже корисна штука. Буде застосовано.
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Давай я тобі поясню на пальцях - Зе-б-і-л здає Україну, Сивоху послав говорящою головою, ветерани АТО дали Сивосі по морді, юльки одразу переметнулися і тепер голосять "Ми завжди були проукраїнськими, Зе-бі-ла геть"
Дякую
Дуже дякую
))))

Ще нещодавно прихильники певної політсили Петрова ширінька в кишеню око муляла.
А тепер каравул???
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Сівохою намагається "прощупати суспільство" - чи готові вже капітулювати перед Кремлем :X
РНБО уже виправдовувався.

Водночас Данілов наголосив, що кожен із його радників має свою власну позицію. І тому вважає абсолютно робочою ситуацію, коли позиція позаштатних радників або суттєво відрізняється від його власної позиції, або кардинально з нею розходиться, що трапляється постійно, але ці розбіжності не припиняють дискусію. Дискусія ж має відбуватися в цивілізований спосіб.
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

РНБО уже виправдовувався.

Водночас Данілов наголосив, що кожен із його радників має свою власну позицію. І тому вважає абсолютно робочою ситуацію, коли позиція позаштатних радників або суттєво відрізняється від його власної позиції, або кардинально з нею розходиться, що трапляється постійно, але ці розбіжності не припиняють дискусію. Дискусія ж має відбуватися в цивілізований спосіб.
Тобто, секретар РНБО -- проукраїнський,  а радника собі взяв прокремлівського?
І вважає це нормальним.
 :S
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

РНБО уже виправдовувався.

Водночас Данілов наголосив, що кожен із його радників має свою власну позицію. І тому вважає абсолютно робочою ситуацію, коли позиція позаштатних радників або суттєво відрізняється від його власної позиції, або кардинально з нею розходиться, що трапляється постійно, але ці розбіжності не припиняють дискусію. Дискусія ж має відбуватися в цивілізований спосіб.

от якби я прийшов у 95-у бригаду або 199УЦ подискутувати на тему уского міра та внутрішнього конфлікту - як думаєш, 3.14здюля з ноги мені в хлєбало на 5-й секунді спічу - це булоб цивілізовано? Ваажаю, що цивілізовано. І навіть дуууууже гуманно.

ПС імхо: спіч сивухи - це пробна куля. але щось останнім часом дуже забагато таких пробних куль. а пріЗєдєнт думає, шо Ростов рєзінавий
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Тобто, ти не почуваєш ні вини власної, ні відповідальності своєї за те, що допоміг ватному гівну залізти на табуретку своїм голосуванням та агітацією за цю йопану вату?
Чому повинен відповідати "іспанській ковбасі"?
Ти коли останній раз в Україні був та на вибори ходив?
У 2010 за Якуневича голосував?

П.С. Підар ахметівський Макушев у мене в "ігнорі". Повідомьте йому це щоб він свій "піздулятор" прикрутив та займався робочими справами. Ще не 18:00
"Негри" ще працюють на плантаціях Ахметіва.
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

То й наступні ж вибори такі самі будуть, не віриш?
Демократія в суспільному устрої під назвою "олігархічна клептократія" не годиться, як інструмент обрання влади.

Іншого не буде. Наша олігархократія непереможна. Хоча, ні! Єдине, що її може перемогти - це ментократія від Хуйла, але, знаєш, ну його краще до пісюнів собачих, згодна?
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Вже пояснював тобі чи іншому такому ж. Нікуди не поділися, сидять в своїх ватяних норах, жорстоко розчаровані в ватяних же сподіваннях на пороха. А тепер вже потроху бурчать на зелепня, бо замість вождєлєнної халяви слуги їм запропонували оте саме, чим главслуга на фортоп'янах грав.
Ну ось бачиш, ти все за мене відповів.
Іспанська ковбаса, бачила?
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Дійшло нарешті... (tu)
Я це розуміла ще до виборів.
Весь його життєвий та "творчий" шлях аж кричав про це.
ванга  :D  А чому ж ти в педросвинові не розгледіла баригу та не попередила суспільство? зеленський також є продуктом його "гетьманства"
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Іншого не буде. Наша олігархократія непереможна. Хоча, ні! Єдине, що її може перемогти - це ментократія від Хуйла, але, знаєш, ну його краще до пісюнів собачих, згодна?
Що ти мав на увазі коли це писав?
Бо хер просциш як з "прокацапської вати" можна потрапити до типу "про-українських порохоботів"?
Чи ти тут в якості "підтримки" від Ольгіно для свиноферми "Пєтькіно" працюєш?
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

ванга  :D  А чому ж ти в педросвинові не розгледіла баригу та не попередила суспільство? зеленський також є продуктом його "гетьманства"

Та да.
Дурні обрали Зеленського, а винуватий Пєтя.
Бо дурням не вистачає інтелекту зрозуміти шо вони дурні.
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Мля...  :facepalm: 
Ти ж за нього тут рвав ... скажем так, все що тільки міг.
Як ти відразу цього не бачив???
Це ж було очевидно!!!
Ну з прозрінням тебе...
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

позиція позаштатних радників або суттєво відрізняється від його власної позиції, або кардинально з нею розходиться, що трапляється постійно, але ці розбіжності не припиняють дискусію
В дєсятку. Чи я тобі не казала, чи не говорила(с) :lol:
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

А кем являются те, кто не только голосовал на него и СН, а почти полгода тут агитировал за него?
Они называются "ватное гавно"
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Мля...  :facepalm: 
Ти ж за нього тут рвав ... скажем так, все що тільки міг.
Як ти відразу цього не бачив???
Це ж було очевидно!!!
Ну з прозрінням тебе...

При этом мЫшиган не чувствует своей вины, что усадил ЗЕ на табуретку
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Мля...  :facepalm: 
Ти ж за нього тут рвав ... скажем так, все що тільки міг.
Як ти відразу цього не бачив???
Це ж було очевидно!!!
Ну з прозрінням тебе...
Вовремя предать — это значит предвидеть (с).
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Навздогін...
З часом ще зрозумієш, що і Порошенко, про всій критиці до нього, не таке зло, як вималювала в мізках багатьох українців російська пропаганда...
Знаю, хочеш мене зараз обматюкати...  Але зачекай трошки і зрозумієш, що я, все-таки, правий...
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Ну ось бачиш, ти все за мене відповів.
Іспанська ковбаса, бачила?
Ну дик. Питома вага тупорилих інфантилів - стале число в популяції жителів України. Вони хотіли халяви і стабільнасті, а їм жидомародьор - армовіром по єбліщу. Кинулись до блазня - а там вже не армовіром, а тупо табакою по писку.
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Та да.
Дурні обрали Зеленського, а винуватий Пєтя.
Бо дурням не вистачає інтелекту зрозуміти шо вони дурні.

Все логічно, коли "не вистачає інтелекту", тоді   54 відсотків однотурових швидко поповнюються ємєлямі, котрі бажають "по-щучьєму вєлєнію"  вирішувати всі питання...
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Та да.
Дурні обрали Зеленського, а винуватий Пєтя.
Бо дурням не вистачає інтелекту зрозуміти шо вони дурні.
весь український інтелект проживає у Львівський області,  навіть не у Київі. І ще крупинками розсіяний по всій Україні.
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Я ридаю від щастя, юльки отямилися від зеленого кумару.
а може ти просто в коричневому угарі приписувала юлькам те, чого вони ніколи не сповідували?
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

весь український інтелект проживає у Львівський області,  навіть не у Київі. І ще крупинками розсіяний по всій Україні.
Показати зображення...

Схоже, там найменше дивились прокацапські "СМИ".  Їм не настільки засрали мізки проросійською пропагандою, яка понад усе хотіла усунути Пороха...
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Вони хотіли халяви і стабільнасті, а їм жидомародьор - армовіром по єбліщу.
а може вони просто хотіли нарешті більш-менш чесної влади - без нескінченної педробрехні, без ідіотських профанацій, без свинарчукізму, без петьїних падєльників різних гонтарєвих, розенблатів, грановських на чолі? Особливо на тлі Майдану?
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Дожился ЗЕ-бил
мишиган уже в оппозиции
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

а може вони просто хотіли нарешті більш-менш чесної влади - без нескінченної педробрехні, без ідіотських профанацій, без свинарчукізму, без петьїних падєльників різних гонтарєвих, розенблатів, грановських на чолі? Особливо на тлі Майдану?

и шо, как результат?
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Їм не настільки засрали мізки проросійською пропагандою, яка понад усе хотіла усунути Пороха...
а може вашоиу "пороху" взагалі не місце було у владі? Особливо після проявів україножерства яких він запросто припускався ? Що, у нас світ клином зійшовся на цьому жахливому одороблищі, яке все життя тільки крало та україножерствувало на догоду тим від кого залежало збільшення його статків ? Більше ні на що Українці не здатні?
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

В первом туре его поддержали 20% электората

Во втором туре к ним добавились ещё 25% желающих скинуть Порошенко, поскольку Порошенко - откровенный коррумпант

Теперь президента поддерживают только 25% электората

И этот очевидно нелигитимный человек пытается навязывать стране всякие исторические решения вопреки воли большинства,
которое на 72% не согласно с выбранным направлением действий.

И это большинство не имеет легальных методов его остановить.

Вот вам красочная иллюстрация к дисфункциональности нашей системы.
В ней нету ничего от демократии, "власти большинства" или там "народовластия".

В чём тут можно упрекнуть избирателей ?

И когда я тут на форуме спрашиваю - что нужно изменить, мне начинают мычать,
что нужно перестать платить пенсии, или скопировать парламентскую республику,
или урезать всеобщее избирательное право, или упростить налогообложение и т.п.

Как можно не видеть, что сама система скопирована с феодальной монархии и всюду порождает реинкарнации феодальной монархии?



   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

и шо, как результат?
чергові граблі
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Схоже, там найменше дивились прокацапські "СМИ".  Їм не настільки засрали мізки проросійською пропагандою, яка понад усе хотіла усунути Пороха...
а чим це порох був нездалим для кацапів? Тим, що давав можливість куму хула закладати фундамент прокацапської політсили і яка тепер претендує на провідні ролі у багатьох регіонах чи тим, що в першу чергу думав про свою наживу та наживу свого ближнього і не зовсім оточення, які рвали на шматки Україну? І свєчной заводік фабрику ліпецьку не конфіскували у пороха чомусь. Чи може то був той мотузочок,  яким у ляльковому театрі керують ляльками-маріонетками?
   
Re: Зеленський - ватне гівно (td)

Давай я тобі поясню на пальцях - Зе-б-і-л здає Україну, Сивоху послав говорящою головою, ветерани АТО дали Сивосі по морді, юльки одразу переметнулися і тепер голосять "Ми завжди були проукраїнськими, Зе-бі-ла геть"
тезисно  (tu)  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія