Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

70-річна матір Слуги уродов придбала нерухомості на 14,5 млн грн

просто рядом со мной есть яркий пример, просто совсем рядом, женщины именно 70. бизнес

И какой доход у этой 70-ти летней женщины ? ну так - на глаз.
   
А что у мамы было 3 года назад?

Стартап, естессно.
Платы для Маска паяла  :weep:  С того навара и жила.
   
До парламенту він був приватним підприємцем з основним видом діяльності – торгівля книгами в спецмагазинах. Дружина досі займається підприємницькою діяльністю, торік жінка задекларувала понад 3,3 млн доходів.

Інформація про матір нардепа відсутня в усіх бізнес-реєстрах.(с)

https://www.pravda.com.ua/news/2021/09/7/7306311/

Тоесть она - подпольная бизнесменша ?? Тоесть - преступница....Ай-яй-яй....как нехорошо-то вышло, прихильники певної політсили !
   
а почему нет??

Нєдвіга ще таке. Але мамо спалилися на Теслі. Де тесла, а де жіночка в 70 років. Дай Босх, щоб у неї смартфон був, а не тєлєпон кнопочний.
   
Запиту на розслідуванеі корупції слуг у народу немає  :lol:
У зеленого 73% народу
   
понад 3,3 млн доходів.
Ну... если это ЕН, то ни о чем
   
Нєдвіга ще таке. Але мамо спалилися на Теслі. Де тесла, а де жіночка в 70 років. Дай Босх, щоб у неї смартфон був, а не тєлєпон кнопочний.

І шотакого ? Я знаю жіночку 38-ми років - і у неї тесла. А тут -  в 70-т не може бути тесли ?? Може.
Тим більше - набізнесувала. Просто нінада завідовать.
   
Пощастило, але знову не Людасу
   
І шотакого ? Я знаю жіночку 38-ми років - і у неї тесла. А тут -  в 70-т не може бути тесли ?? Може.
Тим більше - набізнесувала. Просто нінада завідовать.

Да ты совсем юная  :heart:
   
Забавно наблюдать, как некоторые сотрудники борделя не хотят принимать факты, ищут любую зацепку чтобы оправдать)
   
І шотакого ? Я знаю жіночку 38-ми років - і у неї тесла. А тут -  в 70-т не може бути тесли ?? Може.
Тим більше - набізнесувала. Просто нінада завідовать.

Я з 25 років керую власною автівкою.  :tongue:
   
Нєдвіга ще таке. Але мамо спалилися на Теслі. Де тесла, а де жіночка в 70 років. Дай Босх, щоб у неї смартфон був, а не тєлєпон кнопочний.

Ну, після мами, яка полюбляє швидкість, що таке Тесла для любімой матусі? Так, подарунок до чаю.
   
Ну... если это ЕН, то ни о чем

Бгг. Це точно. Намалювати там можно все, що завгодно.
   
Нєдвіга ще таке. Але мамо спалилися на Теслі. Де тесла, а де жіночка в 70 років. Дай Босх, щоб у неї смартфон був, а не тєлєпон кнопочний.
ну может в данном конкретном случае и спалилась а вообще представление у фупчиков про 70-летних конечно дремучее. Ну... Чисто фуп блть
   
ну может в данном конкретном случае и спалилась а вообще представление у фупчиков про 70-летних конечно дремучее. Ну... Чисто фуп блть
схоже, ви зелена ботяра, Найтлі. Раніше вас вважав дуже пріємною свірепою сукою, та, ви - ботяра.
   
схоже, ви зелена ботяра, Найтлі. Раніше вас вважав дуже пріємною свірепою сукою, та, ви - ботяра.
нас рать
Ты вообще слова в воздух бросаешь не понимая смысла
   
ну может в данном конкретном случае и спалилась а вообще представление у фупчиков про 70-летних конечно дремучее. Ну... Чисто фуп блть

Я суджу по щомісячним чергам біля пошти, де пенси оплачують комунальні послуги. Я в цей час туди навіть підійти не можу. Якби мамо гарно заробляла до депутатсва синульки, то в нього і декларація була би відповідна.
   
Ну... если это ЕН, то ни о чем
ну, чого
це кліент гетманцова  :D
   
ну может в данном конкретном случае и спалилась а вообще представление у фупчиков про 70-летних конечно дремучее. Ну... Чисто фуп блть

Ось його декларація найперша - мамо там фігурє як власник квартири 101м. Більше у неї нічого не було. Квартира придбана у 2016 році. На маму оформив, що при розлученні ,напевно, не ділитися.  :laugh:
https://public.nazk.gov.ua/documents/a2ceba14-554b-49c2-89a7-a660ea31c627
   
Помните было видео,  где дед на Тесле продавал мед в Киеве?
Т.ч. Тесла не показатель
   
Ось його декларація найперша - мамо там фігурє як власник квартири 101м. Більше у неї нічого не було. Квартира придбана у 2016 році. На маму оформив, що при розлученні ,напевно, не ділитися.  :laugh:
https://public.nazk.gov.ua/documents/a2ceba14-554b-49c2-89a7-a660ea31c627

Ну что, НАБУ займется поциентом?
   
ПЄДРО ОЛЬГІНО ШТАБ ПЄДРІОЛКИ СКІЛТКИ ПЛАТЧИТЬ КАПЦАИИ ЛЛЬБГИНІР ОРПЖЄЛДРВЛ ИШЬТАБНІ СУКИТ ПОПОХОБОТ ЖМУПУК П
   
ПЕДРУЙКИ ШАТЬБІ СЦУКА ОЛОЬГІНО НРЕНАВИТДЖУ
   
Ну что, НАБУ займется поциентом?


У квітні мало розпочтаи перевірку. Превіряє))) https://nazk.gov.ua/uk/novyny/nazk-rozpochalo-perevirku-deklaratsij-shhe-28-posadovtsiv-usogo-v-perevirtsi-403-deklaratsiyi/?hilite=клочко

За отриманими заявами від громадян або ЗМІ про можливе недостовірне декларування розпочато перевірку декларацій таких осіб:
Клочко Андрій Андрійович, народний депутат України

[/i]

Напено працю як наш ВАКС - 2 вироки в місяць. У цих - 2 декларації.  :laugh:
   
Парашенка наживаєтся на вайнє Зеленський наживається на коронавірусі  :K
   
Свєтку-облігацію кинули на захист бабусі-мільйонерки.
   
нас рать
Ты вообще слова в воздух бросаешь не понимая смысла
так. Вас рать.
   
А когда такого не было?
   
Порхоботи, де моі гроши? Я тут знущаюся з плісняви абсолютно нашару. Я людина не багата, тож, де моі гроши?
   
Пощастило, але знову не Людасу

Людас не стал слугою, а тому накуй з пляжу
   
Свєтку-облігацію кинули на захист бабусі-мільйонерки.

Бидлосвєтка спеціалізується по темам проти парашенка і за зеленскава  :pooh_lol:
   
Ну хоч начитана людина, і то добре  (tu)

==========



У самого нардепа, якщо вірити його ж електронній декларації, власного житла немає.
Клочко пройшов до Ради за списками "Слуги народу". Він очолює комітет з організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

До парламенту він був приватним підприємцем з основним видом діяльності – торгівля книгами в спецмагазинах. Дружина досі займається підприємницькою діяльністю, торік жінка задекларувала понад 3,3 млн доходів.
   
Отєто пєнсії паднялі  (tu)
Слава зєбілам!
   
Слуги сцять в очі "хозяєвам". :D

Очікувано.
   
Я суджу по щомісячним чергам біля пошти, де пенси оплачують комунальні послуги. Я в цей час туди навіть підійти не можу. Якби мамо гарно заробляла до депутатсва синульки, то в нього і декларація була би відповідна.
но нельзя же глядя,на очереди всем пожилым людям отказывать и в умении пользоваться смартфоном и в своем бизнесе. Ну епт. Тебе же тоже будет 70.
   
Найтлі, мова скоріше йде про те, що тій матусі почало казково фартити у "бізнесі" акурат саме в останні два роки. B-)

Совпадєніє? Нє думаю (С)
   
но нельзя же глядя,на очереди всем пожилым людям отказывать и в умении пользоваться смартфоном и в своем бизнесе. Ну епт. Тебе же тоже будет 70.
Найтлі, в мене донька - культуролог, матьіітак,  в мене не намалюеться недвігі на десяткі міліонів до 70 річчя.
   
Може, мати Дубінського дійсно любить швидкість, не треба ейджизму.
   
Блядддьь як ця вся йухня заібала!!!

порохоботи, прихильники певної політсили... ви йобнулись тут всі на фупі? ви не розумієте, що всі однакові? у владі і опозиції 95% осіб, які НІКОЛИ не зможуть пояснити стої статки. Без питань можна брати любого і саджати за грати. насправді ДУЖЕ ЛЕГКО в суді довести провину такої людини і згодом посадити за грати. Але навіщо!!?? Можна ж чубитись і плювати одне одному в очі під софітами, а за лаштунками КРАСТИ! можна ж зробити безліч держустанов по боротьбі з корупцією і використовувати їх для збагачення

А ви, йобнуті, тут будете в цей час з'ясовувати хто з них кращий  петя чи зеля :weep:

Я ще можу зрозуміти людину, якій насцяли в очі, і вона повірила в політика. "Не создай себе куміра"  :facepalm1:  Ну можна сказати, що не дуже розумна людина. Але боти -- це повний п***а і деградос особистості.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія