Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ГБР провело обыски у сотника Самообороны Майдана Солонинко

Что ни сотник, то упырь...
   
таки лізуть в пляшку

ну ок.
   
"30 працівників ДБР, усі київські, російськомовні увірвалися до мене з обшуками у львівській квартирі та будинку в області,- розповідає Ігор Солонинко. - Вони розбудили дітей, почали проводити обшуки. Вилучили усе, що стосується Революції Гідності: фото, посвідку, історію хвороби мою, дві рушниці, на які я маю дозвіл. Звинувачують у вбивстві працівників Беркуту. Обшукували до п’ятої ранку. Протягом цього часу ніхто не спав".
   
кловун розхитує країну. відать справи в економіці кепські-час на ростов рушать.
   
А Федина говорит что только за избиение

   
усі київські, російськомовні


 :lol:


обшук незаконний
не було дотримано закону про державну мову  (tu)
   
А вообще кошмар конечно.Как можно вызывать патриота свидетелем по убийству на Майдане?
   
усі київські, російськомовні
:lol:


обшук незаконний
не було дотримано закону про державну мову  (tu)

Тоже обратил на это внимание.А потом удивляются когда прилетают такие же обратки
   
 :facepalm: скоро так и до убийц небесной сотни доберутся  [ua]
   
"30 працівників ДБР, усі київські, російськомовні увірвалися до мене з обшуками у львівській квартирі та будинку в області,- розповідає Ігор Солонинко. - Вони розбудили дітей, почали проводити обшуки. Вилучили усе, що стосується Революції Гідності: фото, посвідку, історію хвороби мою, дві рушниці, на які я маю дозвіл. Звинувачують у вбивстві працівників Беркуту. Обшукували до п’ятої ранку. Протягом цього часу ніхто не спав".

все силовые структуры остаются под контролем русских

ни о какой независимости говорить не приходится

   
все силовые структуры остаются под контролем русских

ни о какой независимости говорить не приходится
Это не русские
Это ватные жиды которые раком ползают перед хуйлом

Останнє редагування: 24 лютого 2021 20:17:09 від vadym
   
:facepalm: скоро так и до убийц небесной сотни доберутся  [ua]

ты идиот - убийцы давно в москве !  :facepalm:
   
Что ни сотник, то упырь...
-------------
ниче, скоро бабай вернется, он тебя упырит пару раз и сабачку съест.
   
Димеки и Ишаковы второй день в ватном экстазе бьются
   
ты идиот - убийцы давно в москве !  :facepalm:

 :facepalm: педрилка тупа, убийцы ходят по улицам куева, думая что алкоплокулол все доки зачистил  :weep:
   
Димеки и Ишаковы второй день в ватном экстазе бьются

мне просто плевать.Я вообще не в курсе кто это и ничего не могу сказать за него ни плохого ,ни хорошего.Поэтому странно было бы если бы я за него переживал.Да и по делу Стерненко я в отличии от шоколадников свое мнение не менял - если виноват,то пусть сидит.Да и о его подвигах я слышал гораздо меньше,чем о его зашкварах.Поэтому мне ваши показушные истерики до одного места и в их искренность я просто не верю
   
Більшість тих сотників гарно намородерили.
   
 :weep:  :lol:

Як Зеленський та його команда виконують обіцянку "не злити справи Майдану"
ОЛЕКСАНДРА МАТВІЙЧУК — ВІВТОРОК, 21 СІЧНЯ 2020, 12:00

Усі ці роки ми чули про проблеми з розслідуванням справ Майдану. Але мало хто розуміє, що насправді заважає ефективному розслідуванню понад 4700 злочинних епізодів в рамках масштабного та cистемного наступу влади на людей, які у листопаді 2013 року мирно вийшли на вулиці.


"Винні будуть покарані якщо не сьогодні, то завтра; якщо не завтра, то післязавтра"
Попри палкі запевнення попередня влада не приділяла належної уваги цьому питанню.

Замість того, щоб розкручувати "ланцюг наказів" від безпосередніх виконавців злочинних епізодів до тих, хто їх віддавав, пропонувалося зосередити увагу на експрезиденті Вікторі Януковичі та його найближчому оточенні, які відразу після Майдану втекли з країни.

   
Так вроді був закон, що всіх учасників майданівських подій амністували постфактум.
ПС 30 працівників гнати з Києва на обшук квартири - це якийсь долпоїпізм.
   
:weep:  :lol:

Як Зеленський та його команда виконують обіцянку "не злити справи Майдану"
ОЛЕКСАНДРА МАТВІЙЧУК — ВІВТОРОК, 21 СІЧНЯ 2020, 12:00

Усі ці роки ми чули про проблеми з розслідуванням справ Майдану. Але мало хто розуміє, що насправді заважає ефективному розслідуванню понад 4700 злочинних епізодів в рамках масштабного та cистемного наступу влади на людей, які у листопаді 2013 року мирно вийшли на вулиці.


"Винні будуть покарані якщо не сьогодні, то завтра; якщо не завтра, то післязавтра"
Попри палкі запевнення попередня влада не приділяла належної уваги цьому питанню.

Замість того, щоб розкручувати "ланцюг наказів" від безпосередніх виконавців злочинних епізодів до тих, хто їх віддавав, пропонувалося зосередити увагу на експрезиденті Вікторі Януковичі та його найближчому оточенні, які відразу після Майдану втекли з країни.

Брехня.При Пете все расследовали и всех уже посадили.
   
А в какой стране можно не отвечать за убийство людей? В цивилизованном обществе он бы давно сидел.
   
А в какой стране можно не отвечать за убийство людей? В цивилизованном обществе он бы давно сидел.
його посадили зовсім не за вбивство ватного підараса такого як ти
   
Брехня.При Пете все расследовали и всех уже посадили.
:beach:

   
більше трешу валодька
і точно буде весело..але не для тебе підарасе
   
А вообще кошмар конечно.Как можно вызывать патриота свидетелем по убийству на Майдане?
Коли це у свідків проводили обшук?

Останнє редагування: 24 лютого 2021 20:43:50 від Agni
   
Більшість тих сотників гарно намородерили.
що саме? Дрова, тушонку, старі шини?
   
Щоб до кожного зеублюдка так вривалися
   
що саме? Дрова, тушонку, старі шини?

то сміття. хто списдив золотий батон януковича [ua]
   
А в какой стране можно не отвечать за убийство людей? В цивилизованном обществе он бы давно сидел.
А в якій країні звинувачують у вбивстві без слідства і суду. В цивілізованому суспільстві ви б вже в суді отримали звинувачення у наклепі.
   
Якшо то не збіг, то цей Солонинко якийсь хитросракий.
АТО у 2015 році  повним ходом йшло, а  він (якшо це не збіг по прізвищу) встромився в ГО-шку, а не на фронт:

Цитувати
Повне найменування юридичної особи
(cтаном на 23.02.2021) ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО ГАЛИЧИНИ
Скорочена назва ГО "УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО ГАЛИЧИНИ"
Код ЄДРПОУ 39852401
Дата реєстрації
23.06.2015 (5 років 8 місяців)
Уповноважені особи
СОЛОНИНКО ІГОР ІВАНОВИЧ

Організаційно-правова форма
Громадська організація
   
А в якій країні звинувачують у вбивстві без слідства і суду. В цивілізованому суспільстві ви б вже в суді отримали звинувачення у наклепі.

ну так україна не вивілізована і не держава. а корупціонерія казнокрадія бантустан сомаліленд.

і що. це українська ідентичність. це українська фішка [ua]
   
а хіба закон про недопущення переслідування та покарання... вже не діє?

 Стаття 1. Звільнити від кримінальної відповідальності в порядку та на умовах, визначених цим Законом, осіб, які були учасниками масових акцій протесту, що розпочалися 21 листопада 2013 року, та є:

підозрюваними або обвинуваченими (підсудними) у вчиненні в період з 21 листопада 2013 року по день набрання чинності цим Законом включно дій, які містять ознаки кримінальних правопорушень, передбачених статтями 109, 112, 113, 121, 122, 125, 128, 129, 146, 147, 151-1, 161, 162, 170, 174, 182, 185, 186, 187, 189, 194, 195, 196, 197-1, 231, 236, 239, 241, 255, 256, 257, 258, 258-1, 258-2, 258-3, 258-4, 258-5, 259, 260, 261, 264, 267, 270, 270-1, 277, 279, 280, 286, 289, 291, 293, 294, 295, 296, 304, 325, 335, 336, 337, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 355, 356, 376, 377, 382, 386, 396, 436 Кримінального кодексу України, за умови, що ці дії пов’язані з участю у масових акціях протесту, які розпочалися 21 листопада 2013 року;

особами, які вчинили дії, що можуть містити ознаки кримінальних правопорушень, передбачених вищезазначеними статтями Кримінального кодексу України, за умови, що дії цих осіб пов’язані з участю в масових акціях протесту.

Закрити відповідні кримінальні провадження.

Для цього Закону участь особи у масових акціях протесту підтверджується її заявою відповідному органу чи посадовій особі.(с)

начебто чинний ще

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/743-18#Text
   
Якшо то не збіг, то цей Солонинко якийсь хитросракий.
АТО у 2015 році  повним ходом йшло, а  він (якшо це не збіг по прізвищу) встромився в ГО-шку:


не заздри. солонинко молодець. не розгубився. а прилаштувався. поки ти розтікався рідким лайном рівномірно по фупу - солонинко встряв в грошові потоки . та ще й здобув фльор воїна. а ти як був лайном так і триваєш

слава солонинці. тримайся брате. ми з стерненком з тобою. і з нами - мільйони патріотів україни . і петро олексійович. десь ззаді. на тракторі
   
Коли це у свідків проводили обшук?

В повестке, которая есть в распоряжении Цензор.НЕТ, указано, что Игоря Солонинко вызывают на допрос в качестве свидетеля. Источник: https://censor.net/ru/n3249904

   
 :facepalm: саныч, дави этих тараканов  X(  X(
   
не заздри. солонинко молодець. не розгубився. а прилаштувався. поки ти розтікався рідким лайном рівномірно по фупу - солонинко встряв в грошові потоки . та ще й здобув фльор воїна. а ти як був лайном так і триваєш

слава солонинці. тримайся брате. ми з стерненком з тобою. і з нами - мільйони патріотів україни . і петро олексійович. десь ззаді. на тракторі
Я не заздрю, я пишаюсь, йопт!
   
але ж. очевидно що хтось - і це не бубочке - жене різнокольорових українських ховрашків на заклання .
   
що саме? Дрова, тушонку, старі шини?

Чичваркин рассказывал как после Майдана скупал коллекционные вина из Межигорья у патриотов по 1000 баксов за бутылку ,сколько мог купить.Сейчас продает их по 16к фунтов.Во что дом Пшонки революционеры превратили напомнить?Там даже выключатели поснимали в порыве революционного гнева
   
Я не заздрю, я пишаюсь, йопт!

нічого нічого. відіб.ються ворогам сльози патріотів
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія