Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вы до сих пор радуетесь уничтожению киосков в Киеве?

вы до сих пор радуетесь уничтожению киосков в Киеве?



а теперь еще и корона и локдауны, ну шо довольны? теперь знаете рецепт как уничтожить всё шо шевелиться
когда бандиты кличка грабили и разрышали киоски , кто тут кричал правильное решение!!! ну теперь посидите с закрытыми ТРЦ и магазами
   


а теперь еще и корона и локдауны, ну шо довольны? теперь знаете рецепт как уничтожить всё шо шевелиться
когда бандиты кличка грабили и разрышали киоски , кто тут кричал правильное решение!!! ну теперь посидите с закрытыми ТРЦ и магазами

Хм
А що корисного в кіосках крім шаурми кави та пончиків ?
 
   
Суть в тому, шо воно має бути не у мафах переважно,  а на перших поверхах будинків
   


а теперь еще и корона и локдауны, ну шо довольны? теперь знаете рецепт как уничтожить всё шо шевелиться
когда бандиты кличка грабили и разрышали киоски , кто тут кричал правильное решение!!! ну теперь посидите с закрытыми ТРЦ и магазами

киоски в основном принадлежали прокурско-ментовской братии.
это ни для кого не секрет.
и пахали там люди за гроши и с не выплатами.
так почему нам нужно плакать, когда ментовско-прокурорская банда меньше получит денег на пшонко-стайл?
   
Не памятаю коли користувався кіоском.
Навіщо?
   
Хм
А що корисного в кіосках крім шаурми кави та пончиків ?
Та нічого корисного, навіть кави і пончиків.
Бо ті кіоски навіть одне одному заробити не дають.
Тому що одна справа коли стоїть пару кіосків які наливають смачну каву, і зовсім інша справа десять кіосків з пойлом під назвою кава.
   
Киоски ? Там только пивас и закусь к нему продавалась. Теперь чуть ли не под каждым домом есть мини-магазин. У меня в радиусе 100 метров аж три.
   
Re: вы до сих пор радуетесь уничтожению киосков в Киеве?
tyv



а теперь еще и корона и локдауны, ну шо довольны? теперь знаете рецепт как уничтожить всё шо шевелиться
когда бандиты кличка грабили и разрышали киоски , кто тут кричал правильное решение!!! ну теперь посидите с закрытыми ТРЦ и магазами
Ти що здурів?
Магазини продуктові у вихідні працюють
   
Re: вы до сих пор радуетесь уничтожению киосков в Киеве?

киоски в основном принадлежали прокурско-ментовской братии.
это ни для кого не секрет.
и пахали там люди за гроши и с не выплатами.
так почему нам нужно плакать, когда ментовско-прокурорская банда меньше получит денег на пшонко-стайл?

А магазины кому принадлкжат?
   
А для чого ті кіоски? У нас магазинів достатньо.
   
Re: вы до сих пор радуетесь уничтожению киосков в Киеве?

A.I.

А ты ж вроде не с Киева.. не?
   
Re: вы до сих пор радуетесь уничтожению киосков в Киеве?

Краще тисячи дрібних бандюків ніж один великий..Будь яка теорія управління це підтвердить..Тому сумно це все..
   
Re: вы до сих пор радуетесь уничтожению киосков в Киеве?

Саме цікаве, що коли всі кіоски зникнуть всі навіть не помітять що вони були. Там скупаються тільки понаіхавші рагулі. Це «економіка рагулів для рагулів» має замкнутий цикл.
   
Re: вы до сих пор радуетесь уничтожению киосков в Киеве?

была целая отрасль самозанятых людей ,
одни держали свинок курей, растили фрукты ягоды, ктото растил цветы, делали колбаску, буженину зельцы, пекли сметаники и пироги,
ктото возил делал доставку развозку по ларькам, обеспечивал работу оборудования, ктото реализовывал через сеть киосков и кафешек с минимальными издержками . Ктото менял батарейки, ктото чинил телефоны.

И вот пришел тупой боксерун и всё нахер развалил под вопли одобрямса петеушников .  И всё бы ничего , но тут пришел коронавирус и настал полный п***а абзац.

За границу хер поедешь на заработки, миллион безработных, а тупой боксерун уничтожил последний демпфер самозанятых, адсорбирующий безработных, дающий хоть какую то занятость людям.


   
Краще тисячи дрібних бандюків ніж один великий..Будь яка теорія управління це підтвердить..Тому сумно це все..

+

Якщо раніше у нас в центрі міста можна було в  досяжності 20 м випити кави на вибір , перекусити досить якісною випічкою, то  зараз х.й.
Люди мали роботу - люди мали задоволення. В центрах міст Європи цього валом.

Але в нас як  завжди свій шлях. І це точно не Європа.
   
Якщо раніше у нас в центрі міста можна було в  досяжності 20 м випити кави на вибір , перекусити досить якісною випічкою, то  зараз х.й.

Як кава може бути якісною, якщо її продають у кіоскє, де немає навіть де руки помити продавчині після того, як вона збігає до вуличної вбиральні, щоб, пардон, відкласти там лічінку? Чи навіть просто - попісяти?

А потім вона тими ж руками заверне Вам "досить якісну випічку"?

Не кажу вже про продавця-чоловіка. Після того, як він непомітно попісяє десь під кущем, він радо заверне Вам свіжу перепічку.
   
Краще тисячи дрібних бандюків ніж один великий..Будь яка теорія управління це підтвердить..Тому сумно це все..

гівно не має сортів свіжості.
по буквам - кіоски належали прокурорсько-ментовській мафії.
і не важливо, хто арендував.
купляючи гівно у гівні медом не станеш.

Останнє редагування: 26 листопада 2020 21:50:50 від Різноманітний
   
гівно не має сортів свіжості.
по буквам - кіоски належали прокурорсько-ментовскьій мафії.
і не важливо, хто арендував.
купляючи гівно у гівні медом не станеш.

Саме так.
   
Re: вы до сих пор радуетесь уничтожению киосков в Киеве?

гівно не має сортів свіжості.
по буквам - кіоски належали прокурорсько-ментовскьій мафії.
і не важливо, хто арендував.
купляючи гівно у гівні медом не станеш.

какая мафия ментовская избирательная, только киосками владела, а магазинами ни-ни , да ни вжисть, тока киосками
   
Саме так.

тож той, хто скиглить по тому, що не може віднести свої гроші у подарунок ментам та прокурорам, не має права мріяти про Європу.
   
гівно не має сортів свіжості.
по буквам - кіоски належали прокурорсько-ментовській мафії.
і не важливо, хто арендував.
купляючи гівно у гівні медом не станеш.

Сам ти гівно . Різноманітне.
   
Як кава може бути якісною, якщо її продають у кіоскє, де немає навіть де руки помити продавчині після того, як вона збігає до вуличної вбиральні, щоб, пардон, відкласти там лічінку? Чи навіть просто - попісяти?

А потім вона тими ж руками заверне Вам "досить якісну випічку"?

Не кажу вже про продавця-чоловіка. Після того, як він непомітно попісяє десь під кущем, він радо заверне Вам свіжу перепічку.


Я живу в цивілізованому місті Полтава, а не у ваших ібєнях. Вибачте.
   
какая мафия ментовская избирательная, только киосками владела, а магазинами ни-ни , да ни вжисть, тока киосками

ти живеш у світі рожевих поні?
думаєш, хтось тебе пожаліє за те, що ти не знаєш елементарних речей?
з тебе можна тільки поржати.
   
Сам ти гівно . Різноманітне.

бидло, в сраку шагом руш  :fuck:
   
буженину зельцы, пекли сметаники и пироги,
ктото возил делал доставку развозку по ларькам, обеспечивал работу оборудования, ктото реализовывал через сеть киосков и кафешек с минимальными издержками
Курррва, паралельний світ якийсь.
У всякому разі, для Києва це звучить, як саундтрек від бубочкиних відосіків.
   
Re: вы до сих пор радуетесь уничтожению киосков в Киеве?

Як кава може бути якісною, якщо її продають у кіоскє, де немає навіть де руки помити продавчині після того, як вона збігає до вуличної вбиральні, щоб, пардон, відкласти там лічінку? Чи навіть просто - попісяти?

А потім вона тими ж руками заверне Вам "досить якісну випічку"?

Не кажу вже про продавця-чоловіка. Після того, як він непомітно попісяє десь під кущем, він радо заверне Вам свіжу перепічку.

интересно, а в арома каве встроеный туалет есть?
   
Я живу в цивілізованому місті Полтава, а не у ваших ібєнях. Вибачте.

То у Вас до кожного кіоска проведена вода і є окремі вбиральні?

Ти диви, яка Полтава продвинута!

Чи Ви просто не помічаєте такі дрібниці, як непомиті після туалета руки продавчині, яка робить Вам кофе?
   
Re: вы до сих пор радуетесь уничтожению киосков в Киеве?

Дебілам важко зрозуміти,спочатку монополізація,потім диктатура а потім тіранія..А спротиву нема,бо нема кому - всі працюють за похлебку..
   
Курррва, паралельний світ якийсь.
У всякому разі, для Києва це звучить, як саундтрек від бубочкиних відосіків.
(tu)
   
бидло, в сраку шагом руш  :fuck:

Та як я  тебе наздожену з твоїми темпами ?
   
Дебілам важко зрозуміти,спочатку монополізація,потім диктатура а потім тіранія..А спротиву нема,бо нема кому - всі працюють за похлебку..

в тебе ж були мізки!
ти їх загубив?
іди швидко шукай!
не треба так...
   
интересно, а в арома каве встроеный туалет есть?

Саме про такі генделі я і писала. Нє, ну пітайтєсь там на здоров'я, Вам же ніхто не забороняє!

   
Re: вы до сих пор радуетесь уничтожению киосков в Киеве?

Дебілам важко зрозуміти,спочатку монополізація,потім диктатура а потім тіранія..А спротиву нема,бо нема кому - всі працюють за похлебку..


Ты же видишь они копи пасты делают из меtодичек : ментовско-прокуроская махвия киосковая ууу как вам штрашно 
   
Та як я  тебе наздожену з твоїми темпами ?

тобі велено у сраку, а не за мною, бидло полтавське. :tease:
   
То у Вас до кожного кіоска проведена вода і є окремі вбиральні?

Ти диви, яка Полтава продвинута!

Чи Ви просто не помічаєте такі дрібниці, як непомиті після туалета руки продавчині, яка робить Вам кофе? Чи в Мадриді паелью прямо на Плазі Майор "?


Пані, без образ. Але я помічаю як у вас мізків немає. І ви чомусь думаєте що масовий продукт для бидла якісніший ніж часом унікальні речі приватних дрібних підприємців  ?

То пані ніколи не куштувала в Празі  ковбаски  з лотків ? Чи у Амстердамі оселедці теж прямо з рук кіоскера ? Чи у Мадриді  паелью на Плаза Майор ?

Пані далі Троєщини не була ?

Останнє редагування: 26 листопада 2020 22:10:16 від Людас
   
тобі велено у сраку, а не за мною, бидло полтавське. :tease:

Так ти ж  в сраці. І давно.
   
Ты же видишь они копи пасты делают из меtодичек : ментовско-прокуроская махвия киосковая ууу как вам штрашно 

хлопе, я знаю, про що кажу.
був багато років в одній конторі, у якої були в управлінні ці самі кіоски.
в Харкові - більше 400. і Кернес особисто гроші брав. і особисто (ну не дурень?!) приймав рішення по зовнішньому вигляду в тому числі.
   
Так ти ж  в сраці. І давно.

пельку заткни і харе спамити.
у цій темі я на тебе більше не реагую.
ти - пусте місце.
   
Саме про такі генделі я і писала. Нє, ну пітайтєсь там на здоров'я, Вам же ніхто не забороняє!

Показати зображення...

Що тут страшного ?
   
Re: вы до сих пор радуетесь уничтожению киосков в Киеве?

хлопе, я знаю, про що кажу.
був багато років в одній конторі, у якої були в управлінні ці самі кіоски.
в Харкові - більше 400. і Кернес особисто гроші брав. і особисто (ну не дурень?!) приймав рішення по зовнішньому вигляду в тому числі.

так кернес был мент или прокурор? ты же писал ментовско-прокурорская махвия
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія