Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пфайзер

Re: Пфайзер

(P)

 Тому що треба слухати розумних.
Їх залишилось дуже мало.

Світ здурів масово. Вірус масового божевілля не менш небезпечний ніж вірус ковіду.

Завдяки чому ви відносите себе до розумних, а мене, мого лікаря і всіх, хто працює у ВООЗ, а також ВЕСЬ СВІТ, який "ЗДУРІВ" - до інших? Може, все навпаки?  B-)
   
Re: Пфайзер

Поступают тревожные данные со всего света. Вот например сознательнын граждане в Франции вышли на улицы с требованием третьей дозы.


Вот в Ницце жители требуют введения обязательной вакцинации для детей:


В Париже вакцинированные граждане защищают свое право на ношение маски и протестуют против злостных антивакцинаторов:








   
Re: Пфайзер

Завдяки чому ви відносите себе до розумних, а мене, мого лікаря і всіх, хто працює у ВООЗ, а також ВЕСЬ СВІТ, який "ЗДУРІВ" - до інших? Може, все навпаки?  B-)


„Мнение большинства — всегда ошибочно, ибо большинство людей — идиоты.“ (с) Едгар Алан По
   
Re: Пфайзер

„Мнение большинства — всегда ошибочно, ибо большинство людей — идиоты.“ (с) Едгар Алан По
Прцитував чувак, який разом з 73% проголосував проти всіх за Зєбіла  :pooh_lol:
Асобєний ти наш, якраз в Україні більшість думають як ти
При цьому вважають що вони унікальні, 73% унікалів
   
Re: Пфайзер

Поступают тревожные данные со всего света. Вот например сознательнын граждане в Франции вышли на улицы с требованием третьей дозы.

https://twitter.com/view/status/1421467546847485952Вот в Ницце жители требуют введения обязательной вакцинации для детей:

https://twitter.com/view/status/1421467888939118594В Париже вакцинированные граждане защищают свое право на ношение маски и протестуют против злостных антивакцинаторов:

https://twitter.com/view/status/1421461125300883459https://twitter.com/view/status/1421446726305652738


В Германии обычно в новостях такие демо называют сборище нацистов и ультрарадикалов.
   
Re: Пфайзер

Поступают тревожные данные со всего света. Вот например сознательнын граждане в Франции вышли на улицы с требованием третьей дозы.

https://twitter.com/view/status/1421467546847485952Вот в Ницце жители требуют введения обязательной вакцинации для детей:

https://twitter.com/view/status/1421467888939118594В Париже вакцинированные граждане защищают свое право на ношение маски и протестуют против злостных антивакцинаторов:

https://twitter.com/view/status/1421461125300883459https://twitter.com/view/status/1421446726305652738

Валег продолжает палить контору заготовками... Суббота, золоте, а ты в борьбе... И стока твиттов сразу находишь...  :D
   
Re: Пфайзер

Завдяки чому ви відносите себе до розумних, а мене, мого лікаря і всіх, хто працює у ВООЗ, а також ВЕСЬ СВІТ, який "ЗДУРІВ" - до інших? Може, все навпаки?

Ти знаєщ що таке взагалі пропаганда, тупе?

Це коли зомбують більшість тупиха алєнів як ти. І вони потім роблять отакі умозключєнія.  :facepalm1:
   
Re: Пфайзер

вколола модерну сегодня в ИФ, пфайзера немаэ есть ковидшилд и модерна на выбор
   
Re: Пфайзер

Завдяки чому ви відносите себе до розумних, а мене, мого лікаря і всіх, хто працює у ВООЗ, а також ВЕСЬ СВІТ, який "ЗДУРІВ" - до інших? Може, все навпаки?  B-)
"Ларчик" антивакцинаторів насправді легко відкривається:

Є такий поширений вид фобії (до 25% населення у залежності від країни) - трипанофобія, страх перед уколами. Ці люди у кращому випадку до останнього відтягнуть перспективу дістати ін'єкцію, а часто нааідріз будуть відмовлятися, що ти їм не кажи, чіплятися, як тонучий за соломинку, за будь-яку аргументацію проти цієї перспективи.
   
Re: Пфайзер

"Ларчик" антивакцинаторів насправді легко відкривається:

Є такий поширений вид фобії (до 25% населення у залежності від країни) - трипанофобія, страх перед уколами. Ці люди у кращому випадку до останнього відтягнуть перспективу дістати ін'єкцію, а часто нааідріз будуть відмовлятися, що ти їм не кажи, чіплятися, як тонучий за соломинку, за будь-яку аргументацію проти цієї перспективи.

Yes, of course, Mr. Simpleton!  :laugh:
   
Re: Пфайзер

   
Re: Пфайзер

Прцитував чувак, який разом з 73% проголосував проти всіх за Зєбіла  :pooh_lol:
Асобєний ти наш, якраз в Україні більшість думають як ти
При цьому вважають що вони унікальні, 73% унікалів

 (P)

Я чекав цей пост. Бо пан тупий як і вся більшість. Ці 73  %  прихильники певної політсили у 2019 прямий наслідок 54 %  педрил у 2014.

Пояснювати чому ? Чи пан тупий без надії ?
   
Re: Пфайзер

"Ларчик" антивакцинаторів насправді легко відкривається:

Є такий поширений вид фобії (до 25% населення у залежності від країни) - трипанофобія, страх перед уколами. Ці люди у кращому випадку до останнього відтягнуть перспективу дістати ін'єкцію, а часто нааідріз будуть відмовлятися, що ти їм не кажи, чіплятися, як тонучий за соломинку, за будь-яку аргументацію проти цієї перспективи.

Пан теж примітивний тупак як і більшість.  Я більш ніж десять років робив   вакцинацію проти сезонного грипу, але це що робиться зараз вважаю не вакцинацією ,
а шабашем ідіотів з дуже небезпечними наслідками.

Я антиваксер ? Скільки років  пан мав щеплення проти грипу  до цієї істерії ? Тільки чесно. Скільки ? Нагадую я більш ніж десять.

Останнє редагування: 31 липня 2021 22:37:12 від Людас
   
Re: Пфайзер

Пан теж примітивний тупак як і більшість.  Я більш ніж десять років робив   вакцинацію проти сезонного грипу, але це що робиться зараз вважаю не вакцинацією ,
а шабашем ідіотів.

Я антиваксер ?
Від тупака чую. Не все, що пишеться тут на форумі, пишеться про Вас.

Що деякі антивакцинатори тому антивакцинатори, бо йолопи, чи параноїки, чи мають претензію на оригінальність (більше нема чим), не відміняє явище цієї фобії і його вплив на "антивакцинаторські" погляди.
Вже проводили дослідження клінічні.
Наприклад,

https://www.cambridge.org/core/journals/psychological-medicine/article/injection-fears-and-covid19-vaccine-hesitancy/A70D5D859CC25804B7AC4FB3AD54F68D

In total, 3927 (26.2%) screened positive for blood-injection-injury phobia. Individuals screening positive (22.0%) were more likely to report COVID-19 vaccine hesitancy compared to individuals screening negative (11.5%).

Я так думаю, що тут десь кожний другий-третій антивакцинатор просто тупо боїться уколів - варто подякувати радянській медицині та те, як щепили дітлахів, до речі; совки мають більшу частку трипанофобії, ніж те ж населення США.
   
Re: Пфайзер

https://m.youtube.com/watch?v=hYCbxtzOfL8&t=1s

А, понятно, Радник впал в счастливое советское детство.
   
Re: Пфайзер

(P)

Я чекав цей пост. Бо пан тупий як і вся більшість. Ці 73  %  прихильники певної політсили у 2019 прямий наслідок 54 %  педрил у 2014.

Пояснювати чому ? Чи пан тупий без надії ?
Пані Людка ТП антиваксерша, як і більшість зєбілів  :weep:
   
Re: Пфайзер

„Мнение большинства — всегда ошибочно, ибо большинство людей — идиоты.“ (с) Едгар Алан По

Едгар По не відносив себе до більшості? На яких підставах?  :gigi:

І які підстави у вас вважати достатнім аргументом проти вакцинації файзером цитату Едгара По?
   
Re: Пфайзер

В Україні кацапи стараються, пропаганда як коврові бомбардування, тому у нас більшість - антиваксери.
Повторюють одне й теж, як папуги, і в інеті, і в реалі.
Найчастіше це зєбіл середнього і старшого віку, молодь зєбільна може щось варнякати, але все ж йдуть бо хочуть подорожувати і вести нормальне життя. А от підстаркуватий зєбіл , найупоротіша тварина :)
   
Re: Пфайзер

В Україні кацапи стараються, пропаганда як коврові бомбардування, тому у нас більшість - антиваксери.
Повторюють одне й теж, як папуги, і в інеті, і в реалі.
Найчастіше це зєбіл середнього і старшого віку, молодь зєбільна може щось варнякати, але все ж йдуть бо хочуть подорожувати і вести нормальне життя. А от підстаркуватий зєбіл , найупоротіша тварина :)

Насправді це добре.
   
Re: Пфайзер

Від тупака чую. Не все, що пишеться тут на форумі, пишеться про Вас.

Що деякі антивакцинатори тому антивакцинатори, бо йолопи, чи параноїки, чи мають претензію на оригінальність (більше нема чим), не відміняє явище цієї фобії і його вплив на "антивакцинаторські" погляди.
Вже проводили дослідження клінічні.
Наприклад,

https://www.cambridge.org/core/journals/psychological-medicine/article/injection-fears-and-covid19-vaccine-hesitancy/A70D5D859CC25804B7AC4FB3AD54F68D

In total, 3927 (26.2%) screened positive for blood-injection-injury phobia. Individuals screening positive (22.0%) were more likely to report COVID-19 vaccine hesitancy compared to individuals screening negative (11.5%).

Я так думаю, що тут десь кожний другий-третій антивакцинатор просто тупо боїться уколів - варто подякувати радянській медицині та те, як щепили дітлахів, до речі; совки мають більшу частку трипанофобії, ніж те ж населення США.

То скільки пан вакцинуаався проти сезонного грипу?
До того як у пана срака не підгоріла?
Не чую відповіді .
В мене стаж більше ніж десять років.
Інфлувак або ваксигрип.

А пана який досвід?
Пан антиваксер?


Останнє редагування: 31 липня 2021 23:25:09 від Людас
   
Re: Пфайзер

В Україні кацапи стараються, пропаганда як коврові бомбардування, тому у нас більшість - антиваксери.
Повторюють одне й теж, як папуги, і в інеті, і в реалі.
Найчастіше це зєбіл середнього і старшого віку, молодь зєбільна може щось варнякати, але все ж йдуть бо хочуть подорожувати і вести нормальне життя. А от підстаркуватий зєбіл , найупоротіша тварина :)

Ти  скільки разів проти грипу вакцинувався, дебіл з Ольгіно?
   
Re: Пфайзер

Едгар По не відносив себе до більшості? На яких підставах?  :gigi:

І які підстави у вас вважати достатнім аргументом проти вакцинації файзером цитату Едгара По?

Досить вашої фрази.
   
Re: Пфайзер

Пані Людка ТП антиваксерша, як і більшість зєбілів  :weep:

 (P)

Та ні. Це ти генетичне сміття яке мало засохнути у татка на трусах.

Але що поробиш. Дебіли не контролюють себе.
Нічого особистого  . Лише факт.
   
Re: Пфайзер

У меня знакомый переболел и его семья.
Рассказал как тяжело было 19 дней. Это меня убедило в необходимости вакцин, а не телевизор
   
Re: Пфайзер

В Україні кацапи стараються, пропаганда як коврові бомбардування, тому у нас більшість - антиваксери.
Повторюють одне й теж, як папуги, і в інеті, і в реалі.

Кацапские пропагандисты и на англомовну публіку працюють:






   
Re: Пфайзер

Кацапы сподобились и протест в Париже опять устроить. А вообще херовый народ правительству Франции попался. Митингуют, дебоширят. Не понимают, что все это для их же блага. Не то что народ в Украине, законопослушный, следует вказівкам, делает что им говорят. Может предложить Макрону обменяться народом?

   
Re: Пфайзер

Друга доза вчора. В офіс все одно не хочу, нафіг цей комют. Пандемія із гут, шкода тих що вмер правда, а так все класно.

Знаєте що краще від реального життя? Норвезький серіал Ragnarok :)
   
Re: Пфайзер

Вчора вакцинаційний герой, а сьогодні - суперрозповсюджувач зарази.

https://www.bitchute.com/video/UjbXc2Gol2wn/
   
Re: Пфайзер

Ну наконец-то. Даёшь третью дозу. CDC сомневается в эффективности вакцины, особенно для пожилых людей которые получили укол в декабре 2020 - январе 2021
И склоняется к необходимости Booster дозы.

Вырисовывается очень недурно для Pfizer и прочих. Надо будет еще акций прикупить, в понедельник явно пойдут вверх.


   
Re: Пфайзер

Вчора вакцинаційний герой, а сьогодні - суперрозповсюджувач зарази.

https://www.bitchute.com/video/UjbXc2Gol2wn/

вакцинація пройшла при Байдені, то йому і відповідать... якщо доживе до судного дня.
   
Re: Пфайзер
smx

сделал 2ую
пока полет подозрительно нормальный - только плече болит, когда рукой двигаешь, и общая небольшая слабость
   
Re: Пфайзер

сделал 2ую
пока полет подозрительно нормальный - только плече болит, когда рукой двигаешь, и общая небольшая слабость
вітаю! так це і усе. пройде біль за дві доби.

і тепер ви захищена людина від ковіду. принаймні, я так вважаю і почуваю себе з цим знанням дуже впевненно і добре.

можу дозволити собі деякі вольності ... )


   
Re: Пфайзер

сделал 2ую
пока полет подозрительно нормальный - только плече болит, когда рукой двигаешь, и общая небольшая слабость
Фартонуло.
Позавчора розмовляв з чувіхою, вона ще раніше перехворіла на ковід офіційно, уся родина хворіла, ще й батько помер.
Оскільки вона в групі ризику- дали їй пфайзера, на другій дозі, каже шо відчуття ледь не здихаєш, температура 38,5. Два дні випадає з життя.
   
Re: Пфайзер

Завдяки чому ви відносите себе до розумних, а мене, мого лікаря і всіх, хто працює у ВООЗ, а також ВЕСЬ СВІТ, який "ЗДУРІВ" - до інших? Може, все навпаки?  B-)
Завдяки добрій роботі мозку, знанням, логіці та інтуіціі.
Вчіться, поки живі. Нікому а ні ви а ні ваше здоров*я і даром не потрібно.
Допрацював до 65 за їжу помножуючи їх статки і в макінтош. От їх мета.
Ви це не розумієте, не бачите?
   
Re: Пфайзер

Фартонуло.
Позавчора розмовляв з чувіхою, вона ще раніше перехворіла на ковід офіційно, уся родина хворіла, ще й батько помер.
Оскільки вона в групі ризику- дали їй пфайзера, на другій дозі, каже шо відчуття ледь не здихаєш, температура 38,5. Два дні випадає з життя.

якщо перехворіла то вже має природний імунитет і вакцинація непотрібна... і навіть небезпечна.
послухайте спеца-вірусолога щоб не робити дурниць

   
Re: Пфайзер
smx

вітаю! так це і усе. пройде біль за дві доби.

і тепер ви захищена людина від ковіду. принаймні, я так вважаю і почуваю себе з цим знанням дуже впевненно і добре.

можу дозволити собі деякі вольності ... )

дякую, по идее в полную силу вступит через 2 недели, то да, можно будет чуток расслабиться)


Фартонуло.
Позавчора розмовляв з чувіхою, вона ще раніше перехворіла на ковід офіційно, уся родина хворіла, ще й батько помер.
Оскільки вона в групі ризику- дали їй пфайзера, на другій дозі, каже шо відчуття ледь не здихаєш, температура 38,5. Два дні випадає з життя.

ну может, хотя я бы чувтсвовал себя более уверенно если бы была температура там до 38
а то у нас все может быть, вколют перегретую или вообще что-то левое
единственное что обнадеживает, что серия и срок годности второй вакцины на 2 месяца дольше чем первой прививки. В справке написали новую серию и что годна до 30.11.21, предыдущая была до сентября. То есть вероятность что свежее партию вкололи
   
Re: Пфайзер

послухайте спеца-вірусолога щоб не робити дурниць
Коли я бачу черговий хайповий відос на ютубі з назвою "Піздюк-експерт з міровим імєнєм", то принципово не дивлюсь, бо це на 99,95% локшина для лошар.
   
Re: Пфайзер

якщо перехворіла то вже має природний імунитет і вакцинація непотрібна... і навіть небезпечна.
послухайте спеца-вірусолога щоб не робити дурниць

https://www.youtube.com/watch?v=gfmSAkaNBW4&t=1s

Ліца напряжонниє
Ніби про хімтрейли розказують
   
Re: Пфайзер

я так і не зрозумів
ті шо против вакцинації в лікарні відмовляються від кисню ?  :S
   
Re: Пфайзер

якщо перехворіла то вже має природний імунитет і вакцинація непотрібна... і навіть небезпечна.
послухайте спеца-вірусолога щоб не робити дурниць

https://www.youtube.com/watch?v=gfmSAkaNBW4&t=1s
Вот если б не куча хайпанутых "вирусологов", которые противоречат друг другу и вводят всех в заблуждение, все б было проще. Люди-то не вирусологи. Кому верить?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія