Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як вижити в Німеччині на 300 евро))

Re: Як вижити в Німеччині на 300 евро))

він не ватний , він космополіт  :lol:
Коли хтось заявляє про себе, що він космополіт, то чомусь виявляється, що він симпатизує Расєї.
Сєрєнька  це неодноразово на ФУПі підтверджував своїми гілками
   
Re: Як вижити в Німеччині на 300 евро))

Залиши власників.

Це ти вимагала від мене слідувати правилам. То вже або хрестика знімай, або труси натягни.
А то ти як вужака на пательні.  :laugh:

Короче, якщо злилася - то заткни свого писка.

Нічого я не злилася. Якби Ви притримувалися принципу, що теми повинні бути лише політичні, то б робили ці претензії до кожної такої теми - наприклад, "Шлюха виїздить" або "Кому за 45".

А оскільки Ви цього не робите, то у Вас вибіркове, а значить, упереджене ставлення до Сергія.
   
Re: Як вижити в Німеччині на 300 евро))

Коли хтось заявляє про себе, що він космополіт, то чомусь виявляється, що він симпатизує Расєї.
Сєрєнька  це неодноразово на ФУПі підтверджував своїми гілками
Знайомі ватани люблять казати що вони космополіти тількі чогось за кацапів дві руки тянуть.
   
Re: Як вижити в Німеччині на 300 евро))

Нічого я не злилася. Якби Ви притримувалися принципу, що теми повинні бути лише політичні, то б робили ці претензії до кожної такої теми - наприклад, "Шлюха виїздить" або "Кому за 45".

А оскільки Ви цього не робите, то у Вас вибіркове, а значить, упереджене ставлення до Сергія.

+10000000
   
Re: Як вижити в Німеччині на 300 евро))

 Серега, все правильно делаешь, продвигай свою тему , наберёшь подписчиков и будет ок
По емигам.,  я уже в солнечном Майами 20+ лет, так вот куча, буквально подростков 17-20 лет которые по студенческой визе работают по чёрному а ресторанах (русских. Грузинских, узбекских и тд), а так же в магазинах тог жепрофиля. 90% из Украины, спросите циника, кто работает в «Матрешке» «Европе» етс
Народ валит, хоть тушкой, хоть чучелком
   
Re: Як вижити в Німеччині на 300 евро))

Знайомі ватани люблять казати що вони космополіти тількі чогось за кацапів дві руки тянуть.
Є головне питання : ти за Україну чи Росію? І відповіді лише 2, третього не дано.
І тут Сєря крутить хвостом, а дехто його виправдовує : ах, він заробітчанин, ах космополіт.
   
Re: Як вижити в Німеччині на 300 евро))

Сергій, це той самий психічно хворий неадекват, що створив брехливу тему про Асті.

Ходить по усіх темах і чіпляється до яскравих дописувачів.

Весняне загострення  :K
Можна ховатися за різними ніками, але гімно, яке з них ллється, завжди буде одне і то саме.
Заздрість, злоба, жовч, оббріхування, перекручування фактів, видає їх за кілометр.
   
Re: Як вижити в Німеччині на 300 евро))

Спочатку вони намагалися затролити Сєрьогу.
І вже раділи своїй перемозі.

А тут бах і з десять нових відосиків від Сєрьогі.  :D

Сєрьога, дави бурято-лямпогаський скот.
Так дєржать!
Пороть скот!
 (tu)
   
Re: Як вижити в Німеччині на 300 евро))

Тільки на першій сторінці більша половина тем не політичні.

Не цікаво, не заходь, не читай і не коментуй.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія