Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вспышка холеры в Донецкой и Луганской областях

Ну или чумы. Или какого еще опасного инфекционного заболевания.

К примеру, очаг может быть вблизи линии разграничения или вдоль ее.

Причиной может быть слабая медицина, отсутствие гигиены у воинов непризнанных молодых республик или дикие животные.

 :-)o

Это как вариант еще одной линии обороны + деморализации.

   
шо?? тоже крыша едет?
   
Ну или чумы. Или какого еще опасного инфекционного заболевания.

К примеру, очаг может быть вблизи линии разграничения или вдоль ее.

Причиной может быть слабая медицина, отсутствие гигиены у воинов непризнанных молодых республик или дикие животные.

 :-)o

Это как вариант еще одной линии обороны + деморализации.
Було б добре з заходом у сторону воронежу кілометрів на 500
   
линии разграничения или вдоль ее
это быстро перекинется на свободные территории

и коронавирус мы будем тогда вспоминать со слезами умиления
   
ТС совсем плохой стал .. редко когда он мне нравился .. какое то скользкое существо непонятно почему нравящееся Аэлиту.. Странно да? Аэлиту на ФУПе нравится Профилактик))
   
ТС накликає біду? Собі.
   
Не несите бред.
   
ТС совсем плохой стал .. редко когда он мне нравился .. какое то скользкое существо непонятно почему нравящееся Аэлиту.. Странно да? Аэлиту на ФУПе нравится Профилактик))

Напомните, пожалуйста, в чем конкретно смысл и польза от Вашего пребывания на этом форуме?
   
Ну или чумы. Или какого еще опасного инфекционного заболевания.

К примеру, очаг может быть вблизи линии разграничения или вдоль ее.

Причиной может быть слабая медицина, отсутствие гигиены у воинов непризнанных молодых республик или дикие животные.

 :-)o

Это как вариант еще одной линии обороны + деморализации.
профілактика запобігає епідеміям!  X( 
:tease:
   
Напомните, пожалуйста, в чем конкретно смысл и польза от Вашего пребывания на этом форуме?
ого ) ни рыба ни мясо решило кинуть предЪяву шо ли?.. Ты, это самое, перед созданием темы, думай хоть трошкы, анализируй, не выставишь ли ты себя недолугим.  Ты ж уважаешь свой имидж тута?
   
ого ) ни рыба ни мясо решило кинуть предЪяву шо ли?.. Ты, это самое, перед созданием темы, думай хоть трошкы, анализируй, не выставишь ли ты себя недолугим.  Ты ж уважаешь свой имидж тута?

Вы уклонились от ответа.
   
да, чума в Крыму могла бы изменить баланс сил  :-)

надолго
   
Re: Вспышка холеры в Донецкой и Луганской областях

это быстро перекинется на свободные территории
Не перекинется, с лугандона никого не выпускают, да и перекрыть полностью выезд можно.
   
Re: Вспышка холеры в Донецкой и Луганской областях
U2

   
Вы уклонились от ответа.
Недолугий.. был момент когда у тебя Крым отбирали, я да.. сочувствовал, переживал за тебя .. но, потом вспомнил как ты себя тут вел до этого. Хреновый человек ты, Профилактик.. Хитрый и гнилой
   
Недолугий.. был момент когда у тебя Крым отбирали, я да.. сочувствовал, переживал за тебя .. но, потом вспомнил как ты себя тут вел до этого. Хреновый человек ты, Профилактик.. Хитрый и гнилой

Вы опять уклонились от ответа.
   
Вы опять уклонились от ответа.
я просто не вижу смысла отчитываться перед такой молью  бесцветной как ты.. ты ж это понимаешь
   
Re: Вспышка холеры в Донецкой и Луганской областях
U2

Вы опять уклонились от ответа.
.   Обсер Вация. Как с ковидом.
   
я просто не вижу смысла отчитываться перед такой молью  бесцветной как ты.. ты ж это понимаешь

Вас никто не просит отчитываться.
   
Re: Вспышка холеры в Донецкой и Луганской областях
U2

Вас никто не просит отчитываться.
.   Вовчик такой Вован... прям Володенька.
   
А ведь любопытная картинка вырисовывается.
Ник Вовчик системно бегает по ФУПу и сеет панику и про ЯО и про могучих кацапов.
Но как только Профилактик закинул мысльпосеять панику в среде кацапов, Вовчик просто взбеленился.

Вовчик, у меня к тебе вопрос:
Чей Крым?
   
Не перекинется, с лугандона никого не выпускают, да и перекрыть полностью выезд можно.
крысы сэр  :pleasantr:
   
Профі, палка завжди має два кінци. Я би і думати не став в бік біологічноі зброі. Відпустіть просто хлопцев та дівчат на волю. Вони без чуми покосять прілічно.
   
Re: Вспышка холеры в Донецкой и Луганской областях

 біологічна зброя була застосована Москвою проти України ще в 1919 році:

"епідемія (тифу) почалася осінню 1919 року, а в другій половині жовтня, коли сягнула піку, середня кількість хворих на бригаду була 150–200 осіб. За даними головного санітарного лікаря УГА Бурачинського, на початку жовтня загальна кількість хворих становила 6 тис., а на початку листопада сягнула 13 тис. Епідемія 1919 року фактично паралізувала УГА, чия чисельність сягала 100 тис. Тогочасні спогади рясніють сюжетами про госпіталі, переповнені хворими, які помирали в пропасниці. Не вистачало лікарень і госпіталів, вояки лежали на обозних підводах, які супроводжували армію. На шпиталі перетворювалися навіть вокзали та школи. Тиф тоді підхопив навіть австрійський архікнязь Вільгельм фон Габсбург, відомий як Василь Вишиваний. Не менше постраждала від тифу й Дієва армія УНР, де хвороба скосила майже весь її склад. Боєздатними та здоровими залишалося не більше 5 тисяч бійців."

   
Re: Вспышка холеры в Донецкой и Луганской областях

Профі, палка завжди має два кінци. Я би і думати не став в бік біологічноі зброі. Відпустіть просто хлопцев та дівчат на волю. Вони без чуми покосять прілічно.


Речь исключительно про информационное оружие -слкзи, сплетни, какие-то намеки или медицинская суета.
   
Re: Вспышка холеры в Донецкой и Луганской областях

Доставка закупленої раніше урядом партії ліків від тифу була заблокована Францією та командуванням Антанти, які вимагали від українських вояків переходу на бік російських білогвардійців, що воювали під гаслами відновлення "єдіной і нєдєлімой" Російської імперії. Британський кореспондент Г. Арлсберг писав, що Петлюра просив Міжнародний Червоний Хрест "в ім'я людяності рятувати молодих українських хлопців", проте місія американського Червоного Хреста в окупованих румунами Чернівцях відповіла, що "вони найперше мусять рятувати денікінців".
   
Re: Вспышка холеры в Донецкой и Луганской областях

Виснажені  голодом, нестачею засобів для існування та ведення бою, українські війська зіштовхнулися з тим, що воювати практично не було кому. Командувач армії УНР Василь Тютюнник вже був тяжко хворий на тиф і невдовзі також помер. На висипний і черевний тифи на Поділлі і західному Правобережжі, де перебували українські армії, хворіло близько половини цивільного населення і до 80-90 % вояків і старшин Української Галицької Армії (УГА). Померло від тифу близько 25 тисяч українських воїнів.  Епідемія тифу спричинила воєнну катастрофу УГА, значно послабила Армію УНР і стала однією з головних причин поразки українського фронту в 1919 році та й всієї  української національно-визвольної боротьби.
   
Не перекинется, с лугандона никого не выпускают, да и перекрыть полностью выезд можно.
Вони можуть їхати через Росію.
   
Re: Вспышка холеры в Донецкой и Луганской областях

Я один зрозумів, що мова про привід перекрити кордони наглухо? В не про диверсії
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія