Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

ПЕСдюки у пошуках креативу   :laugh:
га-га-га. їм вже і шукать нічого не тре. Вони вже своє знайшли. Приклеїлося.
   
Я автор терміну  зебiл..
а ну но гляньте, що думаєте?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1041849.msg22652467#msg22652467
   
ПЕСдюки у пошуках креативу   :laugh:
відізвалось прихильники певної політсили
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Ну тоді можна просто "Зеленці", це не несе в собі жодного негативного змісту, просто вказує на прихильність до Зеленського.

треба ще, щоб політкоректно
вказувало на відсутність мозку.
Зе-коники(стрибунці)
Довго, зараза :sad:
   
треба ще, щоб політкоректно
прихильники певної політсили
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

конкурс на найнеобразливішу, найполіткоректнішу назву прихильників Зе. Адже серед 73% виборців, що скористались своїм активним правом вибору, напевно є непогані люди- ідеалісти, хто надто довірливо поставився до ... не буду казати, бо не хочу використовувати на цій гілці лайливі слова

Я тут спробував різне ( зельки, зелюки, зеки),- але всі вони виглядають якось не так,- надто лайливо. Я вже не кажу про зе!буїнів, шимпанЗе! та інші такі ж варіанти назв приматів.

Може, само ЗеКомуніті щось про себе підкаже- як вони один одного називають?
ти привів до влади януковича, і повинен " молчать и слушать, молчать и слушать"
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

конкурс на найнеобразливішу, найполіткоректнішу назву прихильників Зе. Адже серед 73% виборців, що скористались своїм активним правом вибору, напевно є непогані люди- ідеалісти, хто надто довірливо поставився до ... не буду казати, бо не хочу використовувати на цій гілці лайливі слова

Я тут спробував різне ( зельки, зелюки, зеки),- але всі вони виглядають якось не так,- надто лайливо. Я вже не кажу про зе!буїнів, шимпанЗе! та інші такі ж варіанти назв приматів.

Може, само ЗеКомуніті щось про себе підкаже- як вони один одного називають?

Нормаліні люди один одного по імені кличуть.
Або по ніку. Якщо тобі так болить аує, знайди для цього більш придатний ресурс.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

а ну но гляньте, що думаєте?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1041849.msg22652467#msg22652467

ну не знаю, треба пошук  слова на форумі  якось організувати, коли і де воно вперше з'явилося
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

можна латинізоване
"Тhe-Bill"
(Біл - Вільям. Збережений долею.
 Блаженний тобто. Убогий)
Гарно, благородно і зі змістом
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Зеленопусіки.
Телепузіки.
 :D
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

прихильники певної політсили

вірно.
З великої літери,
з повагою.. (tu)
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс
RSP

А можна до кнуроферми відносити не тільки тих, кого ГоловКнур був приставив до корита, а й тих, хто відстоює на форумі право Кнура жерти как нє в сєбя?

Не можна

Потрібно.
Тому що ця банда цих істот натягнувши на жирні сраки шаровари і напяливши на жирні морди вишиванки, як колись галіфе і комсомольські значки, ревучи гасла які не заперечиш, кинулася гребти під себе грабуючи народ України різними ними ж раніше відпрацьованими методами.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Нормаліні люди один одного по імені кличуть.

добре. Давай я тебе васєю буду звать?
Дужемвже ти мені васю нагадуєш..
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Зелефаны
Добре. Але можна скоротити- зефани. Або- для гумору- зефіри
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Або ще- зебани. Поцінувачі естетики евфемізмів можуть почути це як уєбани  чи єблани... Але особисто в мене це асоціюється з їхнім потаємним бажанням зефанів "забанити" Пороха та всіх "порохоботів"... Взагалі все забанити й сидіти щасливо
А от "зефіри"- із їхньою заздрістю та потаємним бажання наїстись дармового рошена після експропріації солодкого бізнесу 5-го Президента
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Давайте, але тобі буде не важко назвати хоч одного такого і навести докази, що він "відстоює на форумі право Кнура жерти как нє в сєбя"?
Прогнозую, що ти вкотре обісрешся.

 :lol:
ну то розкажи, за ЩО ти так надриваєшся на форумі вдень і вночі, вночі і вдень
Вчора навіть найближчий соратник Гройсманд розповідав про те, що вся "судова реформа" Педра полягала у переведенні судів до "кишенькового" режиму, про масовані розкрадання в Укроборонпромі, про блокування Педром будь-яких гройсмандових ініціатив, які завадили би кнурофермі красти. То що, які принципи ти відстоюєш на форумі, Раха?
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Не можна

Потрібно.
Тому що ця банда цих істот натягнувши на жирні сраки шаровари і напяливши на жирні морди вишиванки, як колись галіфе і комсомольські значки, ревучи гасла які не заперечиш, кинулася гребти під себе грабуючи народ України різними ними ж раніше відпрацьованими методами.

а народ України, у Вашій розпаленій різноманітними психічними хворобами уяві, складається не інакше як із топ-моделей, портретів російських молодих селянок пензликів передвижників та радянських плакатів, де зображені робітник із молотом та молода сільська дівка із серпом. Боюсь спитати- а Ви давно в Україні в громадському транспорті їхали, чи по базару ходили, чи на пляж виходили? Ви хоч трохи з тим народом спілкувались? Бачили його зблизька? Він саме такий потворний в масі своїй ( за певним винятком молоді, в якої тим не менше можуть бути свої вади- наприклад, вульгарність, похабність, розпущеність, нахабність), якими Ви описали міфічних істот, що грабують "народ України"- з жирними дупами та жирними пиками. Бо якщо він ( народ ) почне дбати про себе та свій зовнішній вигляд, він одразу з народу перетвориться на якусь спільноту метросексуалів, як у Лондоні чи Н'ю- Йорку, але ж це буде набагато огидніше для такого совка, як Ви- що по вечорах перед дзеркалом надягає на свою жирну сраку радянське галіфе...
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

А от дуже довге: зеломудрені ( інтелектуально невинні ) зеломудрики
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Або ще- зебани. Поцінувачі естетики евфемізмів можуть почути це як уєбани  чи єблани... Але особисто в мене це асоціюється з їхнім потаємним бажанням зефанів "забанити" Пороха та всіх "порохоботів"... Взагалі все забанити й сидіти щасливо
А от "зефіри"- із їхньою заздрістю та потаємним бажання наїстись дармового рошена після експропріації солодкого бізнесу 5-го Президента
та сиди вже отам, не виправдовуйся, ПЄСдюк.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

та сиди вже отам, не виправдовуйся, ПЄСдюк.

Ну от і старайся після цього написати щось корисне та цікаве
Сходіть краще сюди, може, розумніше станете :
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1048594.0
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Когда собаке нечего делать, она ...
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Когда собаке нечего делать, она ...

Тільки не собаці, а ПЄСу.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

можна латинізоване
"Тhe-Bill"
(Біл - Вільям. Збережений долею.
 Блаженний тобто. Убогий)
Гарно, благородно і зі змістом
Найоптимальніше
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

ну от ти

Звісно ти не зможеш свої слова підтвердити, бо ти взагалі не людина, а брехливе лайно
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

ну то розкажи, за ЩО ти так надриваєшся на форумі вдень і вночі, вночі і вдень

Ти не відволікайся, не зливайся.
Просто наведи приклад хоч одного такого, що "відстоює на форумі право Кнура жерти как нє в сєбя" і докази цього.

 :gigi:
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

То що, які принципи ти відстоюєш на форумі, Раха?

Я проти пропагандонського лайна, ну такого брехливого як ти. От коли таке лайно вилазе зі своїми висєрами, то вважаю за потрібне його мордою в його лайно потицяти, щоб знало що воно таке. Ти за свої слова зазвичай не відповідаєш, розповсюджуєш пропагандонські мантри та плітки. Так що отримуй те що заслуговуєш. А я потішаюся з таких як ти - рідкісні істоти, але  і їх зовсім не шкода. От ти мені якось спробувала закинути, що я завжди Порошенко захищаю і нічого поганого про нього не кажу - обісралась, але з часом забула і знову почала. У дурнуватих пропагандонів пам'ять коротка.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

І ще, Мирослава, спробуй порівняти мої пости в цій темі зі своїми. Мої пости за темою топіка були вкрай толерантними до опонентів і запропоновані мною варіанти були зовсім не образливі, навіть без натяку на образу. А що ти тут висрала? Саме так - висрала, бо інакше пропагандонське лайно з твого рота і не назвати. Там у тебе і кнуроферма і таке інше. Дик отож - в цьому лайні ти уся, у тебе немає ні гідності ні честі, ти просто дешева пропагандонка, та ще і не дуже розумна. Факти річ уперта.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Повертаючись до теми топіка - зеленці то є кращий варіант, не образливо та легко ідентифікується, коротко. Не варто намагатись походити на пропагандогнське лайно та шукати якісь варіації на тему дебілів та такого іншого. За Зеленського & Со нехай їх справи говорять і з часом, я так підозрюю, навіть "прихильник Зеленського" може сприйматись як образа.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Звісно ти не зможеш свої слова підтвердити, бо ти взагалі не людина, а брехливе лайно
:lol:
У нас есть причины не объявлять агрессору войну. Порошенко эти причины довольно хорошо расписал, так что если сами не понимаете, то найдите его пояснения. И независимо от того объявлена война или нет, война идет. Убивают наших людей и груз 200 тоже весьма исправно отправляется в Россию, конечно если агрессоры не зарываются как собаки в ближайшей канаве. Но то уже издержки войны, вы понимаете.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

:lol:

І що, брехливе лайно, ти процитувало?
Яким чином це стосується до висєру Мирослави про якихось міфічних форумчан, що "відстоюють на форумі право Кнура жерти как нє в сєбя"?
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

ну то розкажи, за ЩО ти так надриваєшся на форумі вдень і вночі, вночі і вдень
Вчора навіть найближчий соратник Гройсманд розповідав про те, що вся "судова реформа" Педра полягала у переведенні судів до "кишенькового" режиму, про масовані розкрадання в Укроборонпромі, про блокування Педром будь-яких гройсмандових ініціатив, які завадили би кнурофермі красти. То що, які принципи ти відстоюєш на форумі, Раха?

Чим більше він таке говорить, тим більше електорату Зе, принаймні у себе в Вінниці, він забирає до себе
І що йому взагалі розказувати? Що він один білий і пушистий, звісно
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

ЗЕсранці

   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

І що, брехливе лайно, ти процитувало?
Яким чином це стосується до висєру Мирослави про якихось міфічних форумчан, що "відстоюють на форумі право Кнура жерти как нє в сєбя"?
ніяким. Просто сподобалась ваша русскомовна брехня у відповідності до методички
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

ЗЕсранці


А хто такий Женя ?
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

ніяким. Просто сподобалась ваша русскомовна брехня у відповідності до методички

Але російськомовна "правда" Солов'йова Вам, очевидно, подобається набагато більше
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Він саме такий потворний в масі своїй ( за певним винятком молоді, в якої тим не менше можуть бути свої вади- наприклад, вульгарність, похабність, розпущеність, нахабність), якими Ви описали міфічних істот, що грабують "народ України"- з жирними дупами та жирними пиками.
який стосунок має народ до нахабних свинячих пик, яким ГоловКнур дозволив тримати лапи у державній кишені?
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс


не люблю колхоз

 :-B
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

І ця особа вчить наших дітей...
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

ЗЕсранці


гарно
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Але російськомовна "правда" Солов'йова Вам, очевидно, подобається набагато більше
якого Солов'йова?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія