Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

..

.. Нове

Моя основна особливість і мабуть біда - я навіть сидячи без грошей взагалі (а останнім часом це було часто) ніколи не брався за роботу, в якій немає поклику серця, новизни і творчості.

Років 10 тому я починав зі ЗМІ: працював в ящику журналістом, репортером, редактором, а потім відчув марність цього ремесла і подався в домашню роботу у фрілансери. Це було ще 10 років. Тому. Можливо це дитяча інфантильність, як мені кілька років тому казав Рома Скрипін, а можливо це інтуїтивне небажання робити роботу, яка мене не розкриває. Але..

Був період, що я досить потужно просунувся в темі створення веб-сторінок. І зараз вважаю свою кваліфікацію дуже високою і володію навичками людини, яка водночас є просунутим програмістом і відчуває візуальну картинку, отже може робити ексклюзивний дизайн. Але знову ж таки з часом я відчув, що це перетворюється просто на ремесло заради ремесла і зіскочив з цього.

І виходить, що зовні є певна трагедія: мені вже 35 років, а я з деякими перервами на роботу (в 2015-му ломанувся на Громадське і робив власний проект), все ще літаю в хмарах і зовні фактично не маю нічого, бо часто змінюю піднапрямки діяльності, а це призводить до того, що досвід треба набирати з нуля.

До чого я веду? Один з напрямків є дизайн не віртуальний, а реальний. Мене тягне до великих площин у людних місцях, де за власним інтуїтивним відчуттям, ті творчі речі, які би я створював, працювали на простір і дозволили людям замислюватися про якісь важливі вічні речі. Я водночас і розглядаю питання волонтерської роботи (приміряюся у місті на деякі стіни, щоб за свої гроші щось намалювати), але мені всеодно треба заробляти, бо без грошей нікуди. Тому якщо вам треба, чи ви знаєте, кому треба створити дизайн в якійсь кав’ярні, навігаційних дизайн в якомусь великому офісі, продумати оформлення простору всередині і назовні вулиць, то дуже прошу підказати. Бо я потенційно можу багато, але просто сидячи у вакуумі про мене ніхто не знає, і я так не можу проявити свої здібності.

Тому якщо ви не боїтеся ризикувати і хотіли б мати щось нове, то підкажіть щось. Я опираюся на традиційну культуру, але переосмислюю її через модерн. Я не роблю на замовлення будь-що. Але я намагаюся відчути потреби людей через вібрації, врахувати довколишній простір і робити щось, що збагатить і доповнить, надасть сенс тому що є. Я хочу малювати і дизайнити не віртуально, а вживу і для людей. Я це і далі буду робити, але тут прошу мати на увазі. А може щось у нас зійдеться.

Хоча я цілком усвідомлюю, що все працює навпаки: спершу робиш шось особливе, це людей чіпляє і потім вони хочуть мати до цього стосунок. Тому це своєрідний запит у простір і до "своїх" людей, який цілком може бути без фідбеку. І це теж норма )

Ось вам картинка у подарунок. Зі святом ))



P. S. Відразу перепрошую у адмінів за цей допис дещо комерційного характеру, але займатися все ж комерцією в чистому вигляді в мене не виходить. Хотілося б, щоб це було наслідком творчого сприйняття дійсності, а не навпаки. Ну й я цілком усвідомлюю, що мені ніхто нічого не винен, тому якщо щось тут порушую, то сміливо зносьте тему )


Останнє редагування: 25 серпня 2017 13:32:03 від viter_zi_stepu
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

А самому пошукати замовників? Чого боїтесь?
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

голодний художник це добре!
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

А самому пошукати замовників? Чого боїтесь?

От власне це і роблю )
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

голодний художник це добре!

Є таке діло )))
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

ви пробували надсилати резюме фірмам, які займаються дизайном інтер'єрів?
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

голодний художник це добре!

а голодна сім'я художника - це зле    :)
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

Є таке діло )))

Чи ти знайомий з Сергієм Проскурнею?



Останнє редагування: 24 серпня 2017 15:05:52 від Chambaly
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

ви пробували надсилати резюме фірмам, які займаються дизайном інтер'єрів?

Ні. Зазвичай схема є такою: надихаєш людей чимось хорошим, і вони стукаються ) Тому спробую паралельно й надихати ) Шоб шось отримати, треба вміти віддавати )
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

а голодна сім'я художника - це зле    :)

Голодна сім’я художника вже майже вигнала художника ))
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

Чи ти знайомий з Сергієм Проскурнею?

Колись переписувалися у фб )
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

Колись переписувалися у фб )

З.І. Так, я дійсно вважаю тебе талановитою людиною, що може дійсно робити світ краще.

Напиши мені свій фейсбук в особисті повідомлення. Я запропоную в кілька архитектурно-дизайнерських команд.

Я особисто можу зараз запропонувати тільки попрацювати над естетичним дизайном бойових пристроїв, і тільки на волонтерських засадах.


Останнє редагування: 24 серпня 2017 15:19:59 від Chambaly
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

Ти диви - голодний і ще харчами перебирає  :)
трішки забагато Я й егоїзму

Я Вас поважаю, але особисто намагаюся з такого типу людьми не робити нічого спільного, бо це ж катастрофа.
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

Ти диви - голодний і ще харчами перебирає  :)
трішки забагато Я й егоїзму

Я Вас поважаю, але особисто намагаюся з такого типу людьми не робити нічого спільного, бо це ж катастрофа.

Може ти і правий ) Але кожен такий, як він є. Твоє бачення я розумію і поважаю )
Можливо, ці амбіції зіграють зі мною злий жарт, а можливо й ні.
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

 Скрипін був правий.

Стосовно грошей - в тебе геть хибний напрямок.

Бери роботу - і роби - саму складну, яку вмієш робити. Складну - менше буде конкуренції буде більше грошей


Будуть гроші - буде більше свободи і вільного часу на творчість, яка подобається тобі. НІЯК НЕ НАВПАКИ.

Не просери час. Часу лишилось небагато. З 40-45 років роботодавець починає мордяку крутити
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

Скрипін був правий.

Стосовно грошей - в тебе геть хибний напрямок.

Бери роботу - і роби - саму складну, яку вмієш робити. Складну - менше буде конкуренції буде більше грошей

Будуть гроші - буде більше свободи і вільного часу на творчість, яка подобається тобі. НІЯК НЕ НАВПАКИ.

Не просери час. Часу лишилось небагато. З 40-45 років роботодавець починає мордяку крутити

Слова Роми мене трохи різанули, значить він частково зачепив і це так, але частково і не так.
Дякую за поради.
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

Хіба творча людина не може знайти щось цікаве в будь-якому замовленні? :)
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

на upwork.com и fl.ru можно найти заказы на создание / изменение вебсайтов )
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

Про пораду брати найважче і робити - це дуже слушно.
Часто страх ризикнути сковує а час йде. А найбільший ризик стає виправданим і розумієш, що це був дуже важливий досвід.
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

Моя основна особливість і мабуть біда - я навіть сидячи без грошей взагалі (а останнім часом це було часто) ніколи не брався за роботу, в якій немає поклику серця, новизни і творчості.

Років 10 тому я починав зі ЗМІ: працював в ящику журналістом, репортером, редактором, а потім відчув марність цього ремесла і подався в домашню роботу у фрілансери. Це було ще 10 років. Тому. Можливо це дитяча інфантильність, як мені кілька років тому казав Рома Скрипін, а можливо це інтуїтивне небажання робити роботу, яка мене не розкриває. Але..

Був період, що я досить потужно просунувся в темі створення веб-сторінок. І зараз вважаю свою кваліфікацію дуже високою і володію навичками людини, яка водночас є просунутим програмістом і відчуває візуальну картинку, отже може робити ексклюзивний дизайн. Але знову ж таки з часом я відчув, що це перетворюється просто на ремесло заради ремесла і зіскочив з цього.

І виходить, що зовні є певна трагедія: мені вже 35 років, а я з деякими перервами на роботу (в 2015-му ломанувся на Громадське і робив власний проект), все ще літаю в хмарах і зовні фактично не маю нічого, бо часто змінюю піднапрямки діяльності, а це призводить до того, що досвід треба набирати з нуля.

До чого я веду? Один з напрямків є дизайн не віртуальний, а реальний. Мене тягне до великих площин у людних місцях, де за власним інтуїтивним відчуттям, ті творчі речі, які би я створював, працювали на простір і дозволили людям замислюватися про якісь важливі вічні речі. Я водночас і розглядаю питання волонтерської роботи (приміряюся у місті на деякі стіни, щоб за свої гроші щось намалювати), але мені всеодно треба заробляти, бо без грошей нікуди. Тому якщо вам треба, чи ви знаєте, кому треба створити дизайн в якійсь кав’ярні, навігаційних дизайн в якомусь великому офісі, продумати оформлення простору всередині і назовні вулиць, то дуже прошу підказати. Бо я потенційно можу багато, але просто сидячи у вакуумі про мене ніхто не знає, і я так не можу проявити свої здібності.

Тому якщо ви не боїтеся ризикувати і хотіли б мати щось нове, то підкажіть щось. Я опираюся на традиційну культуру, але переосмислюю її через модерн. Я не роблю на замовлення будь-що. Але я намагаюся відчути потреби людей через вібрації, врахувати довколишній простір і робити щось, що збагатить і доповнить, надасть сенс тому що є. Я хочу малювати і дизайнити не віртуально, а вживу і для людей. Я це і далі буду робити, але тут прошу мати на увазі. А може щось у нас зійдеться.

Хоча я цілком усвідомлюю, що все працює навпаки: спершу робиш шось особливе, це людей чіпляє і потім вони хочуть мати до цього стосунок. Тому це своєрідний запит у простір і до "своїх" людей, який цілком може бути без фідбеку. І це теж норма )

Ось вам картинка у подарунок. Зі святом ))

Показати зображення...
P. S. Відразу перепрошую у адмінів за цей допис дещо комерційного характеру, але займатися все ж комерцією в чистому вигляді в мене не виходить. Хотілося б, щоб це було наслідком творчого сприйняття дійсності, а не навпаки. ну й я цілком усвідомлюю, що мені ніхто нічого не винен, тому якщо щось тут порушую, то сміливо зносьте тему )

вибачайте але
для великих площ не маю нічого
є пропозиція по дизайну певного елементу декору приміщення
одна деталь і не дуже велика
для лиття під тиском з пласитку
я не художник
цікаво?
пишіть в особистя
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

на upwork.com и fl.ru можно найти заказы на создание / изменение вебсайтов )

Не повірите, але на апворк я зараз і сиджу ))
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

Про пораду брати найважче і робити - це дуже слушно.
Часто страх ризикнути сковує а час йде. А найбільший ризик стає виправданим і розумієш, що це був дуже важливий досвід.

в моїй галузі такий ризик може вилізти боком
бо коли оснастка вартує міліони гривень
і роботоздатність на тобі
краще порадитись і подумати
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

На мой взгляд, верстка сайтов, писательская деятельность и ландшафтный дизайн как-то не особо связаны. Если же имеется такой исключительный талант, можно попробовать себя в музыке или поэзии, а также, например, в педагогической деятельности.. 
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

Ти диви - голодний і ще харчами перебирає  :)
трішки забагато Я й егоїзму

Я Вас поважаю, але особисто намагаюся з такого типу людьми не робити нічого спільного, бо це ж катастрофа.
аналогично. Хуже всего когда человек прыгает по видам деятельности и не может остановится на том что ему интерестно. В таком случае нет надежности - завтра может оказаться что ему это уже не интерестно и он уже забросил свое участие в проекте.

Автор темы, пора остановиться и разобраться в себе - найти перспективное и интерестное для себя дело которым и заниматься всерьез. Необходимый опыт приходит только с годами работы, потому перепрыгивания между разными работами ведут в никуда.
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

на том что ему интерестно. В таком случае нет надежности - завтра может оказаться что ему это уже не интерестно и он уже забросил свое участие в проекте.

Автор темы, пора остановиться и разобраться в себе - найти перспективное и интерестное для себя дело которым и заниматься всерье

Це не зовсім так. Свою справу я знайшов ще з дитинства і навіть попри те, що вчився на політолога, все ж займаюся візуалкою.
Я не стрибаю, а роблю певну корекцію в межах заданого напрямку.
За відгук дякую.




Останнє редагування: 24 серпня 2017 16:27:14 від viter_zi_stepu
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

На мой взгляд, верстка сайтов, писательская деятельность и ландшафтный дизайн как-то не особо связаны. Если же имеется такой исключительный талант, можно попробовать себя в музыке или поэзии, а также, например, в педагогической деятельности.. 

Все суміщається коли є до того поштовх ) P. S. Ландшафтним дизайном і письменницькою діяльністю в чистому вигляді не займаюсь. Хоча якщо буде поштовх писати, то робитиму це.
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

У якому місті знаходитесь? Мені треба така людина у Полтаві
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

У якому місті знаходитесь? Мені треба така людина у Полтаві

Якшо треба буде шось втілити точково, то можу приїхати. Я в Києві.
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

За критику також кожному дякую. Вона дуже корисна ))
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

наскільки я зрозумів вашу проблему, ви не хочете ставати ремісником. натомість хоче творити.

це складна ситуація, бо справжня творчість не завжди адекватно оплачується. оплачується комерційний продукт, тобто те, на що в даний час є попит. можна згадати ван гога, який за життя продав одну картину і до смерті жив за гроші брата.

тому тут треба шукати компроміс між зароблянням на кусок хліба і творчою самореалізацією.
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

наскільки я зрозумів вашу проблему, ви не хочете ставати ремісником. натомість хоче творити.

це складна ситуація, бо справжня творчість не завжди адекватно оплачується. оплачується комерційний продукт, тобто те, на що в даний час є попит. можна згадати ван гога, який за життя продав одну картину і до смерті жив за гроші брата.

тому тут треба шукати компроміс між зароблянням на кусок хліба і творчою самореалізацією.

Дякую за розуміння. Відчуття напрямку є. Вічна дилема є. Але нічого. Викрутимося )
Може так і треба. Були б комфортні умови, то розслабився б, і творчість пішла б на дно )
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

наскільки я зрозумів вашу проблему, ви не хочете ставати ремісником. натомість хоче творити.

це складна ситуація, бо справжня творчість не завжди адекватно оплачується. оплачується комерційний продукт, тобто те, на що в даний час є попит. можна згадати ван гога, який за життя продав одну картину і до смерті жив за гроші брата.

тому тут треба шукати компроміс між зароблянням на кусок хліба і творчою самореалізацією.

це оптимально
якщо вмієш знаходити задоволення у пофарбуванні стіни, то і у творчості проблем не буде
що з того, що картини ВанГога зараз коштують мільйони?
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

Ви б показали якийсь результат своєї творчості наглядно. А то на осінь-весну багато зявляється творців та геніїв,месій та командирів всесвіту
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

Ви б показали якийсь результат своєї творчості наглядно. А то на осінь-весну багато зявляється творців та геніїв,месій та командирів всесвіту

http://bohdan.com.ua/
http://behance.net/viterzbayraku
https://dribbble.com/viterzbayraku
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

Я не можу нічим допомогти, але хоч підійму гілочку, - хай Ваше завзяття комусь сподобиться! Бажаю оптимізму! Мені в важкий час однокласник написав: "Дорогу осилит идущий... или ползущий...", - і це мені дуже допомогло.  Зараз і сам дивуюся.
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)


Ось вам картинка у подарунок. Зі святом ))

Показати зображення...
P. S. Відразу перепрошую у адмінів за цей допис дещо комерційного характеру, але займатися все ж комерцією в чистому вигляді в мене не виходить. Хотілося б, щоб це було наслідком творчого сприйняття дійсності, а не навпаки. Ну й я цілком усвідомлюю, що мені ніхто нічого не винен, тому якщо щось тут порушую, то сміливо зносьте тему )

глянув в гууглі тиць
жорстка конкуренція  B-)

цинічно, але походу у митця малі діти "на спині" не сидять, а то б вже давно зайнявся веб дизайном, та і мав заробіток
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

З таким світоглядом і таким багажем прямий шлях до простого як двері власного бізнесу: "Школи Творчого Дизайну" чи "Української Школи Дизайну"ну чи якось так.
Підтягнути те, що треба підтягнути, скооперуватися з іншими, хто краще за тебе уміє щось ще, організуватися, прорекламуватися і ...

Невже ще не думав про це?
   
Re: Підкиньте творчій людині роботу :-)

почни майнити :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія