Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Кацап вирішив це зробити оригінальним способом

HSM

Кацап вирішив це зробити оригінальним способом

https://t.me/supernova_plus/28510
От жеж йобнуті
Самовбитися не бояться
А тих підарів що іх женуть на
Бійню бояться знищіти
Це ж вже далеко не третій
Кончені ..

От жеж йобнуті
Самовбитися не бояться
А тих підарів що іх женуть на
Бійню бояться знищіти
Це ж вже далеко не третій
Кончені ..
Воно не розрахувало силу вибуху! Воно хотіло щоб вибух пошкодив йому ліву ногу, ну щоб не кульова а мінновибухова травма, щоб не попасти під трибунал за "члєноврєдітєльство". Но щось пішло не так! :acute:
PS якби воно хотіло здохнути то не вдягало би шолом...

Останнє редагування: 22 лютого 2024 10:15:18 від Дід Варава

Таке враження, що в них повністю відсутня та частина моску, яка відповідає за самосбереження і
яка не може їм сказати - чуваки, вас багато і у вас є зброя. Цю зброю можна застосувати проти тих, хто жене вас на бійню.
Невже це так важко для розуміння: немає атаки, ти живий, є атака ти здох…

сказати - чуваки, вас багато і у вас є зброя. Цю зброю можна застосувати проти тих, хто жене вас на бійню.
Вони ж там в основному добровільно пішли хахлов мочіть.

Шрапнельний хаймарс. 180000 вольфрамових кульок.

пишуть там прикол був (три удара було)  зібрались всі в кучу прилетіло,командири відправили десь 50 чоловік  виносити трупи та поранених -знову прилетіло(повбивало половину тих що ще були,та добили  поранених) ..потім приїхала слідча група із слідчого комітета рашки..не вспіли вони почати свої слідчі дії як прилетіло і по ним :weep: слідоки то такий собі штучний товар ,а тут цілу толпу їх накрило.

но прикол в їншому...

весь час весіла якась наша пташка все це знімала та корегувала і її небачили ні реб ні кто з сторони рашки..цікаво що за приблуда?

весь час весіла якась наша пташка все це знімала та корегувала і її небачили ні реб ні кто з сторони рашки..цікаво що за приблуда?

З коментів:
Shark, конечно, топовая машинка. Все как на ладони.

:weep:
Речник Кремля Дмитро Пєсков назвав "ганьбою" для США лайливі висловлювання президента Джо Байдена про російського диктатора Володимира хуйло.

Джерело: російське агенство "Интерфакс", цитує "Європейська правда"

Пряма мова Пєскова: "Подібні хамські заяви з вуст глави держави США навряд чи здатні якимось чином вразити главу іншої держави, тим більше президента хуйло. Але це є величезною ганьбою для самої країни, я маю на увазі для Сполучених Штатів Америки.

Якщо президент такої країни використовує таку лексику, ну, це соромно має бути. Зрозуміло, що пан Байден демонструє на догоду внутрішньополітични м інтересам поведінку в стилі голлівудського ковбоя. Йому б це дуже хотілося – не думаю, що це можливо".

https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/22/7443084/

PAL

:weep:
Речник Кремля Дмитро Пєсков назвав "ганьбою" для США лайливі висловлювання президента Джо Байдена про російського диктатора Володимира хуйло.

Джерело: російське агенство "Интерфакс", цитує "Європейська правда"

Пряма мова Пєскова: "Подібні хамські заяви з вуст глави держави США навряд чи здатні якимось чином вразити главу іншої держави, тим більше президента хуйло. Але це є величезною ганьбою для самої країни, я маю на увазі для Сполучених Штатів Америки.

Якщо президент такої країни використовує таку лексику, ну, це соромно має бути. Зрозуміло, що пан Байден демонструє на догоду внутрішньополітични м інтересам поведінку в стилі голлівудського ковбоя. Йому б це дуже хотілося – не думаю, що це можливо".

https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/22/7443084/

як не дивно, я тут погоджусь з піськовим!
ну який він "сучий син"??? Ну камон!
всьому світу відомо, що путєн - Хуйло!

пишуть там прикол був (три удара було)  зібрались всі в кучу прилетіло,командири відправили десь 50 чоловік  виносити трупи та поранених -знову прилетіло(повбивало половину тих що ще були,та добили  поранених) ..потім приїхала слідча група із слідчого комітета рашки..не вспіли вони почати свої слідчі дії як прилетіло і по ним :weep: слідоки то такий собі штучний товар ,а тут цілу толпу їх накрило.

но прикол в їншому...

А що ті "слідаки" збиралися розслідувати? Хто кацапиків потруїв грибочками?  :facepalm1:

Чи ті "слідаки" збиралися розслідувати, хто навів на кацапиків Хаймарси? А підняти голову і пошукати в небі "наводчика" не здогадалися? Хоча, може, їх знизу і не видно ні разу  8-)

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/88116
хочу сказати за монобанк
там в підписах на над нашими величними дядьками (без тєні сарказму) є пидписи хто вони.

над одним -слово Монобанк.

оцей дядько мене ду-уже дуже вразив.
він крутий. він справжній державник. хоча і банкир.
він супер професійний.
таких треба брати в команду владну. в будь-яку команду. і вона вистоїть. вона буде приймати правільні рішення.

в нього чи чуйка є на додаток до компетенцій.

коротше -він скарб наш.

Уряд Данії оголосив про новий пакет військової допомоги Україні на суму майже 250 млн доларів.

молитва от бісових дронів не допогла :D

https://t.me/ButusovPlus/8192

молитва от бісових дронів не допогла :D

Так йдуть собі чувачки, читають молитву від бєсовських дронів, як раптом хто стукає в плече. Оглядаються - а то бєсовський дрон  8-)

А що ті "слідаки" збиралися розслідувати? Хто кацапиків потруїв грибочками?  :facepalm1:

не писали збирали докази кто проїпав, такий пройоб, щоб потім подати до армійскої прокуратури (у кацапів коли таке стаєтьсся шукають та сажають винних) зрозуміло не генералів..але якогось майора..підполковни ка ..але треба виїпать та показать роботу

З коментів:
Shark, конечно, топовая машинка. Все как на ладони.

ууу не даремно і я трошки на неї донатив. (tu)

Стосовно нашого удару по 2-х ротах біля Волновахи, ворог інформує, що це було шикування щойно пройшовших підготовку окупантів для відправлення їх на передову. Дуже вдало наші їх накрили. Ще геть свіжих, можна сказати.

Соловйов вже заговорив про повішання Танюхи Монтян  :gigi:

"наверноє собрат парашенко"
от уявіть як насрано у голову. і це чоловік середнього віку чи молодий.

по голосу здається трохи старший за середній,але це фігня..
отой кацапік зараз дійстно герой ходити по ліпецьку з прапором України навіть на рюкзаку.

Стосовно нашого удару по 2-х ротах біля Волновахи, ворог інформує, що це було шикування щойно пройшовших підготовку окупантів для відправлення їх на передову. Дуже вдало наші їх накрили. Ще геть свіжих, можна сказати.
до речі тіх на херсонщині накрили також коли вони проходили злагодження для відправки на Кринки(які вони взяли вже по словам хуйло)

https://t.me/huyovy_kharkiv/140937
таке враження що зараз державами керують самі нерішучі люди в історії. що Байден, що Шольц, що Макрон.
не можуть прийняти жодного рішення

ха..ха..замаскирова лся  :D

PAL

https://t.me/WarZoneInc_Chat/1371218

кількість не сходиться
на списках, що вже в інеті засвітилися, 68 осіб

кількість не сходиться

ну трохи уважно читайте..це одне із підрозділів.

кількість не сходиться

Ти відрізняєш Донецьку область від Херсонської?  :facepalm1:

PAL

Ти відрізняєш Донецьку область від Херсонської?  :facepalm1:

ну вибачаюся, у мене родичів ані в розвідці ані з боку кацапів немає, тому де які кацапські підрозділи стоять, я не в курсі

ну вибачаюся, у мене родичів ані в розвідці ані з боку кацапів немає, тому де які кацапські підрозділи стоять, я не в курсі

Було два удари Хаймарсами - один в Донецькій області, другий - в Херсонській. Тут виклали інформацію по удару в Херсонській області, а ти почав стрибати з інформацією по Донецькій області  :facepalm1:

PAL

Було два удари Хаймарсами - один в Донецькій області, другий - в Херсонській. Тут виклали інформацію по удару в Херсонській області, а ти почав стрибати з інформацією по Донецькій області  :facepalm1:

ще раз питаю - де у пості вказана область? Там номери підрозділів
Звідки я маю знать, про яку область мова?
В мене родичів у розвідці немає
А звідки ТИ знаєш?

ще раз питаю - де у пості вказана область? Там номери підрозділів
Звідки я маю знать, про яку область мова?
В мене родичів у розвідці немає
А звідки ТИ знаєш?

В мене теж родичів в розвідці немає, є лише елементарна уважність, і не бажання одразу на когось стрибати через херню  8-)

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія