Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович

я как программер до войны постоянно работал с заказчиками со всего мира
наглядно видел все достоинства глобализма
экономический глобализм это форева
это всем понятно

политический глобализм давно назрел
я не вижу необходимости в нацгосударствах

и да - ликвидация нацармий еще и не даст местным царькам типа хуйло вести войны
практически золотой век наступит

і як тобі зараз платять? USDT?

а оцет ви часом не п"єте?
це було б логічно.

slp

Будьте простіше , у вас в сусідній палаті адмірал має
Щє бути чи маршал з
Генераліссімусом
Судячі з ваших дописів

ичезновение хуйло косвенно подтверждает генерала
везде двойник
даже в новогоднем обращении
лично наблюдал по телеку

slp

і як тобі зараз платять? USDT?

валютные карты закрыты

slp або колаборант або  взагалі передав аккаунт якомусь пропагандону. Він тут писав і під другим ніком, який був забанений. І там було його справжнє ім'я і прізвище.
Він був дуже активним не лише на ФУПі і не сумніваюся, що відразу після окупації попав у поле зору московських гебістів.

Очевидно його потрібно видаляти з форуму за антиукраїнську пропаганду.

я как программер до войны постоянно работал с заказчиками со всего мира
наглядно видел все достоинства глобализма
экономический глобализм это форева
это всем понятно

и да - ликвидация нацармий еще и не даст местным царькам типа хуйло вести войны
практически золотой век наступит
а если царьок типа Хуйла станет председателем мирового правительства?

slp або колаборант або  взагалі передав аккаунт якомусь пропагандону. Він тут писав і під другим ніком, який був забанений. І там було його справжнє ім'я і прізвище.
Він був дуже активним не лише на ФУПі і не сумніваюся, що відразу після окупації попав у поле зору московських гебістів.

Не можна((
Ця х*йня зветься демократія (с, Лесь)

slp

а если царьок типа Хуйла станет председателем мирового правительства?

Все уже придумано до нас

Ограничение власти
Выборы
Парламент
Право народа на восстание
и тп

В конечном счете самое главное - наличие многочисленного самодостаточного среднего класса

Останнє редагування: 20 лютого 2024 21:04:43 від slp

slp

Больше сказать нечего ?

И да - где вы видите антиукраинскую пропаганду ???

Значит те кто готов оставить рашке ТОТ лишь бы не было потерь - ваши друзья и они за Украину ???

где вы видите антиукраинскую пропаганду
Русифікація українського інформаційного простору.

slp

в 25 раз
Украина двуязычна

и Шевченко и Чехов это наше все

в 25 раз
Украина двуязычна

и Шевченко и Чехов это наше все

Ти хворий ? Питання риторчне. Не заглядаючи в гугль - що ти останнє читав з Шевченко і Чехова ?

«Ето всьо больше похоже на борьбу одного зла с другім» — каже Арєстовіч про війну росії проти України.

При цьому: росія — це зло, тому що вбиває, окуповує та чинить геноцид.
А Україна — це зло (за думкою Арєстовіча), тому що ненавидить росію за те, що вона робить з Україною.

Нема вже сил, холєра, це слухати, чесне слово.
Але воно скрізь та зі всіх щілин.
І я досі не бачу ознак того, що Арєстовіч більше не працює на Єрмака.
Тож це лайно нам жерти ще і жерти.

Donchanin - з тієї ж компашки. Або це взагалі одна особа.

Больше сказать нечего ?

И да - где вы видите антиукраинскую пропаганду ???

Значит те кто готов оставить рашке ТОТ лишь бы не было потерь - ваши друзья и они за Украину ???

Ватоголовий, ти тут галасуєш за те щоб ТОТ звільняли не рахуючись з втратами прямо зараз, точно як твої брати-кацапи воюють, так що не п***а, що ти за Україну!

slp важливий чинник українського інформаційного простору.

Donchanin - з тієї ж компашки. Або це взагалі одна особа.

Так, стиль в них став дуже схожий.

slp важливий чинник українського інформаційного простору.

Що в нього українського?

Так, стиль в них став дуже схожий.

Ага. Такий "спокійно-улеслевий"....

«Ето всьо больше похоже на борьбу одного зла с другім» — каже Арєстовіч про війну росії проти України.

А Україна — це зло (за думкою Арєстовіча), тому що ненавидить росію за те, що вона робить з Україною.

Після того, як він почав вилізувати хуйла і розповідати про його раціональну поведінку, я перестав слухати і читати люсю навіть тезісно. Там немає ані логіки, ані послідовності - звичайне пістабольство під виглядом інтелектуальних промов.

Але Арестовича дуже любили тітоньки за 55+. Це самі ті, що вишивають бубочку на рушичках яких скачують з закритих групах бубочкофілів на ФБ. А тут бубочка його заревував, а той, падло, плюнув у руку годуючего Єрмака і з‘їбався в США ,де каже що він в душі рузьский. Тітоньки обурилися. Взагалі це качмар що вийшло!))))

т.с. зник - з ним все ок?

Який жах ©  :weep:

Це типово лівацька західна парадигма із серії, що палестинців пригнічують прокляті юдеї.
У штатах вона процвітає у середовищі професури та студентів провідних університетів. 
Ось приклад.
Ще
Ще
Так що Льоша тут не унікальний і мабуть зачепив цю інфекцію під час поїздки до штатів.

Це типово лівацька західна парадигма із серії, що палестинців пригнічують прокляті юдеї.
У штатах вона процвітає у середовищі професури та студентів провідних університетів. 
Ось приклад.
Ще
Ще
Так що Льоша тут не унікальний і мабуть зачепив цю інфекцію під час поїздки до штатів.
А інфекцію "ярускій" зачепив під час поїздки на селігер?

А інфекцію "ярускій" зачепив під час поїздки на селігер?
Немає бажання його препарувати.
Багато хто йопнутий на чомусь або може йопнутись будь-якої миті.
Характерною особливістю цього є те, що пацієнт вважає йопнутим не себе, а решту, хто не поділяє його эпанутості.
За прикладами далеко не треба ходити, досить уважно почитати ФУП.

Ось предки орестовічя

каже що він в душі рузьский. Тітоньки обурилися.
Ніби по його мові цього не видно було.
Причому принципово русский.
Будучи офіційним радником Єрмака займався русифікацією України.
І тіточкам це подобалось.

Льоша завзято шукає свою електоральну і слухацьку нішу.
Своїх поглядів він не має.
Буде вигідно бути націоналістом - він завтра почне Бандеру славити (хоча і навряд чи)
Є теорія, що він працює за дорученням ОП з прицілом на післявоєнні вибори, підгрібаючи під себе ватний електорат, що розчарувався в "крєпкіх хозяйствєнніках"
Хоча і сумнівна)

Буде вигідно бути націоналістом - він завтра почне Бандеру славити (хоча і навряд чи)

Може ще Петру славня напише  [ua]

та він писав колись
чи то співав

Льоша завзято шукає свою електоральну і слухацьку нішу.
Своїх поглядів він не має.
Є теорія, що він працює за дорученням ОП з прицілом на післявоєнні вибори, підгрібаючи під себе ватний електорат, що розчарувався в "крєпкіх хозяйствєнніках"
Хоча і сумнівна)
Може й підгрібає, але навряд чи за завданням ОП.
Льоша не виконавець, а ОП поки не дивиться так далеко..

Цитувати
Один из моих учеников - очень богатый и известный человек.

Договаривался через секретаря о занятиях, секретарь постоянно подчеркивал, что говорить этот человек будет только по-украински.

И вот человек приехал.

И тут выяснилось, что в группе спокойно можно говорить на любом языке, половина на русском, половина на украинском, половина - с домесью английского ибо давно уже живет за рубежом.

Что здесь никто не преследует, не упрекает, не третирует.

Что здесь исследуют и понимают.

С человеком начали происходить физиологические изменения - он вытянул голову из плечей, задышал, расправился и где-то нашел румянец.

Он заговорил свободно. У него, оказывается, есть собственное мнение - и очень интересное.

- Почему столько подчеркиваний о говорении только по-украински?.. здесь можно свободно говорить по-украински без подчеркивания этого факта, тем более - столько раз.

- Я боялся, что если когда-нибудь переписка вскроется, и выясниться, что я говорил по-русски, моему бизнесу - конец.

Самым слабым оказался бизнес.

Глядя на то, как потомственные одесситы, с оборотом в десятки миллионов евро в месяц, натужно натягивают вышиванку и на скверном  украинском пытаются доказывать (в своей, очень узкой компании, где их никто не слышит), о вреде русского языка, на зашуганные «патриотические» мантры во вступлении любой публичной активности бизнеса, на то, как сделавшие сами себя мультимиллионеры, дружно говорят правильные слова, и легким тиком поглядывая - все ли это отметили, ты понимаешь, насколько раболепствующую реальность мы создали в нашей «…самой свободной стране».

Вторыми лег сектор гуманитарных наук.

Нищие зарплаты и тотальная зависимость, которыми ломали этих людей еще в советское время, в гордой, свободной и независимой Украине вообще сделали инструментом пыток.

Сегодня, когда профессоров мгновенно лишают кафедры и увольняют по доносам прыщавых, но бдительных первокурсников, вздрагивающие и поспешно произносящие верные патриотические лозунги доктора наук давно перестали удивлять.

А какая наука без собственного мнения?..

Третьей легла сфера обслуживания.

Когда таксиста, которому сели в его собственную машину и попытались установить в отношении чужого пространства и чужой собственности свои  правила мовные комсомольцы, вышвыривают с работы по доносу, ребята - это все, что угодно, только не свободная страна.

Раболепие - вот главное качество, которое воспитывает сегодня гордая, независимая и свободная Украина.

Цитувати
Вот и мечуться по стране маленькие советские серые люди, которые знают только одну стратегию жить - нырнуть и не высовываться, но совершенно точно знающие - что нужно для блага государства.

Назубок.

Советские, но на украинском.

Свободное общество стукачей и приспособленцев.

На украинском, но с запретом на собственное мнение.

Цитувати
Коррупция неизбежна в обществе, в котором запрещено иметь собственное, отличное от толпы мнение.

Нет никакой разницы, что ты кричишь:

- Слава Украине!..

- Слава России!

- Make America great again!

какая разніца ©

Краще славня написати

Ніж усім завжди брехати

Так це Арестович дає вам урок християнства.
Цитата: Вiд Матвiя 5:44-45
А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує, щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.

Хто ж винен, що ви понад 1000 років після Володимирового Хрещення опуститеся до сліпого варварства?
мабуть це наслідок комуняцького атеїзму призвів до деградації.

Арестович хотів, щоби була не війна з Росією, а війна з кремлівським режимом.
Ця парадигма дозволяє мати безліч союзників при тому величезному протестному потенціалі, який є у Росії. Цій Парадигмі до речі, відповідає бандерівська листівка:
https://www.istpravda.com.ua/articles/2012/01/1/67086/
Все ж таки свідомість у бандерівців 20 століття була на порядок розвиненіша, ніж у сучасних рагулів, які вдають із себе "бандерівців".
Величезне  ідеологічне недоопрацювання.
В ідеалі робота має бути поставлена так, щоб усілякі "мурзи" не стрілялися від безвиході, а стріляли у справжнього, спільного ворога.

При всьому цьому, я не згоден з позицією Арестовича щодо УПЦ(мп). Ось там він точно "дичину несе".

- Слухав я, куме, Арестовича. Каже, що через два-три місяці нас будуть на вулицях міст вішати.
- І що він пропонує?
- Треба переймуватись в Русь-Україна. От я тільки не зрозумів, що це дасть. А він не пояснював.
Росія тоді припинить війну і не буде нас на вулицях міст вішати?
- Ну звичайно. Якщо ми скажемо, як і Арестович, що ми русскіє, станемо частиною Росії.
Навіщо тоді війна, військова операція? Можна обійтись і фсбешно-поліцейськими операціями.
Та й навіщо на вулицях міст вішати? В когось тромб в колонії відірветься, хтось від внутрішніх крововиливів в слідчому ізоляторі помре, хтось з вікна випаде, хтось на ручці холодильника повіситься...
- Ну, так це ж зовсім інша справа. Навіщо нам війна, повішені на вулицях?..
Молодець Арестович.

При всьому цьому, я не згоден з позицією Арестовича щодо УПЦ(мп). Ось там він точно "дичину несе".
если УПЦ(мп)подаст в какой-нибудь европейский суд с жалобами на притеснения по религиозному признаку
то как вы думаете - проиграет?
Предполагаю  - нет
И позора в этом случае не оберемся

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей

Повна версія