Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Мене таке бентежить. Про трубу та 150 діверсантів коли дізнались? Подія вже закінчилось і хтось подивився та порахував? Ну от реально, як ця інформація потрапила до автора.

це піздьож іпсошний

А чого, дошка, 2 поперечини, 4 колеска на підшипниках і маєш "гуляйногу", як в автослюсарів коли немає ями або підіймача.

Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ну так я живу оттуда в 15 км..Был последний раз наверное ещё в 14 году
Відстані тут взагалі ні до чого. А на Рутченківському руднику кожний собака у дворі знав про це.

А може ти і м'ясо не їси не знаєш ким і де був у ті часи Микита Сергійович?

Відстані тут взагалі ні до чого. А на Рутченківському руднику кожний собака у дворі знав про це.

А може ти і м'ясо не їси не знаєш ким і де був у ті часи Микита Сергійович?

Наверное НКВэДистом каким нибудь

Меня его биография как то не очень

Хто пише? Джерело?
на waronline є, тема *війна в Україні*  29630 -  сторінки

Около Мариуполя у оккупантов произошла бавовна

Как сообщил советник мэра города Петр Андрющенко, в поселке Гранитное прилетело в район базирования инженерных подразделений оккупантов, зацепив по меньшей мере 5 единиц техники и "окончательно разбив надежду на железнодорожный мост".

"Это жирный крест на потенциале железной дороги из России минимум на 2024 год", - сказал он.

и "окончательно разбив надежду на железнодорожный мост"

:laugh:

Залужный читает ФУП?   :D

hochu dodomu v UA
@hochu_dodomu
Іловайськ
 Гарнесенько!

Залужный читает ФУП?   :D

Меня прочитал. Я новорил надр ебашить по технике пока не построили. Кау показала практика потрм ьитт по мостам м железной дороге уже безполезео

Меня прочитал. Я новорил надр ебашить по технике пока не построили. Кау показала практика потрм ьитт по мостам м железной дороге уже безполезео

(tu)

hochu dodomu v UA
@hochu_dodomu
А мені цифри подобаються)

hochu dodomu v UA
@hochu_dodomu
А мені цифри подобаються)

Показати зображення...

Перфектна новина !!!  (tu)  (tu)  (tu)  [ua]  [ua]  [ua]
Побільше б таких самих щодня!
Слава ЗСУ!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Хаймарси рознесли "мірную пєкарню" в Лисичанську (реально ресторан "Адріатика"), в якому чомусь зібрались "до 40 чєловек". Напевне булки в три зміни пекли. :)

Ще

ага,мирная пекарня....Снаряды "выпекала"

hochu dodomu v UA
@hochu_dodomu
О!! Нова версія з'явилася!

hochu dodomu v UA
@hochu_dodomu
О!! Нова версія з'явилася!

Показати зображення...
пофіг хто, всі вони були трудовим чи мобілізаційним ресурсом орди

пофіг хто, всі вони були трудовим чи мобілізаційним ресурсом орди

Наверняка хозяин корефанился с орками

Гы! А я чо говорил?

hochu dodomu v UA
@hochu_dodomu
Потихеньку правда  виходить - прокурори, депутати)
 Гарно  ж!
 Скоро напишуть скільки там було русовояк?

У ресторані в окупованому Лисичанську ліквідовано "міністра МНС ЛНР" Потелещенка

"Серед жертв вибуху в ресторані Adriatic у Лисичанську виявився Олексій Потелещенко, який обіймав посаду "міністра МНС ЛНР". До 2014 року він працював на керівних посадах у ДСНС України, але 2014 року перейшов на бік "ЛНР", почавши працювати в "народній міліції ЛНР", а пізніше в "МНС ЛНР", ставши "міністром надзвичайних ситуацій ЛНР" у вересні 2023 року", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що, за даними сайту "Миротворець", Потелещенко проживав у Лисичанську. Востаннє з його акаунта заходили на його сторінку в соцмережі VK чотири дні тому.

У ресторані в окупованому Лисичанську ліквідовано "міністра МНС ЛНР" Потелещенка
"Серед жертв вибуху в ресторані Adriatic у Лисичанську виявився Олексій Потелещенко, який обіймав посаду "міністра МНС ЛНР". До 2014 року він працював на керівних посадах у ДСНС України, але 2014 року перейшов на бік "ЛНР", почавши працювати в "народній міліції ЛНР", а пізніше в "МНС ЛНР", ставши "міністром надзвичайних ситуацій ЛНР" у вересні 2023 року", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що, за даними сайту "Миротворець", Потелещенко проживав у Лисичанську. Востаннє з його акаунта заходили на його сторінку в соцмережі VK чотири дні тому.

Генсек ООН Антониу Гутерреш осудил удар ВСУ по Лисичанску, заявил РИА Новости его официальный представитель Стефан Дюжаррик.
Bu-ga-ga!

Генсек ООН Антониу Гутерреш осудил удар ВСУ по Лисичанску

А можно прямую цитатку на "осудил"  :laugh:

Кацапи вже на краю Георгіївки - практично доходять до насосної будки (чи того що від неї залишилося) і це майже перші будинки села.

Впродовж місяця нас чекає очищення Авдіївки і навіть можливо звільнення Горлівки. А потім ап(!) Іловайськ нам буде здаватися дитячим святом.
"Запомнітє етот твіт(Ц)

Впродовж місяця нас чекає очищення Авдіївки і навіть можливо звільнення Горлівки. А потім ап(!) Іловайськ нам буде здаватися дитячим святом.
"Запомнітє етот твіт(Ц)
:S ??? это сейчас был сарказм

:S ??? это сейчас был сарказм
Можливо, але ні. Нас ведуть по кривій на якій відсутні біфуркації.

Почали вже святкувати?

Тут пара  последних дней такая канонада, что даже самая упоротая вата спрашивает, а Авдеевку точно взяли?

( ИМ внушили,что если возьмут Авдеевку- то обстрелы Донецка прекратятся  :facepalm1: )

Донецький баламут
@alex_bezfam
Петушилин предупредил, лапти Донецк бамбить будут жОстко
Хоть бы не палился придурок

Донецький баламут
@alex_bezfam
Петушилин предупредил, лапти Донецк бамбить будут жОстко
Хоть бы не палился придурок

Показати зображення...
Чимсь на Арахамію схожий.

Necro Mancer
@666_mancer
#Донецк, ресторан "Аркадия", 24/02/24:
- Только что проезжал мимо места, куда попало, думаю, что всё печально. А я ведь предупреждал, ребята, никаких ресторанов, никаких баров, кафе под вечер в эти дни. Не послушали меня (с) Смирнов
https://telesco.pe/bolshiepushki/6479 https://telesco.pe/bolshiepushki/6480

Говорить 50-60 чєловєк було. Медлєний танець танцювали.

Говорить 50-60 чєловєк було. Медлєний танець танцювали.
https://t.me/operativnoZSU/137903

Канистру ещё раз замуж выдали?

БыльБылева
@Bylbyleva
аЛкадия, 24.02.2024
суббота- день мяса
ждем некролог по свадебным генералам

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей

Повна версія