Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хуйло на ютубі появилось

Re: хуйло на ютубі появилось

Так де ж поділися денацифікація, демілітірізація, наркомани в Києві і вся інша муйня?


Так. Нема там чіткої, твердої політики та планування. Цілковита імпровізація. В деяких окремих випадках це може врятувати, але взагалі це хибна, провальна практика.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Казав.  Штати кидали бомбу, то значить і йому можна.
от кончене...
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Я дуже сподіваюсь, що НАТО/ООН/ЄС нарешті ПОЧУЮТЬ його і почнуть діяти, а не діпконсьорнити.

Сьогодні анонсовані виступи Генсека ООН і Столтенерга.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Мені, наприклад, сподобалось. Такого результату я навіть не чекав. Це його крах. Тільки що в прямому ефірі.
а от як це зрозуміли кацапи  :facepalm1: , і їм теж сподобалось

Вообщем как я понимаю, ВВП отбросив все дипломатические условности назвал ВСЕ вещи своими именами.
И объявил "крестовый поход" России (Русского мира) против Запада (англосакского мировоззрения и мироустройства).
И думается мне, сегодняшнюю речь хуйло будут еще долго понимать и осознавать.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Фейгін теж помітив))
оператор зміюка))

?s=20&t=mgQvU3-gt3Pn4aHm8Mm5BQ
   
Re: хуйло на ютубі появилось
PAL

Цуко, навіть дон-дон не витримав цього потоку свідомості!!!

   
Re: хуйло на ютубі появилось

Цирк моральних уродів. :D
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Украина подает заявку на вступление в НАТО в ускоренном порядке" - Зеленский по итогам заседания СНБО.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Всі карти на столі, маски скинуті. А як все гарно починалося:   "мы только защищаем народ домбабвы".
   
Re: хуйло на ютубі появилось

?s=20&t=cR9PBVxduf7_W2AdNCty2w
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Нащо то дивитися?
мазохізм у чистому вигляді. всі хто сидить на кацівських каналах "новин" будь де то мазохісти вищого гатунку.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

   
Re: хуйло на ютубі появилось

   
Re: хуйло на ютубі появилось

Російське суспілство не отримало з тієї промови ні одного вагомого аргументу або заклику за який вони мають йти на свою конкретну фізичну смерть на війні. Ні слова про мобілізацію. Ні одного вагомого пояснення економічному краху, який вже є. Ніяких перспектив чи плану подальшого існування. Тільки черговий набір якоїсь псевдоісторичної хуйні і скарги на поганий Захід. Ще й в поганому ораторському виконанні. Це не те, що сьогодні мало прозвучати, на мою думку.

ти погано слухав, жоден москаль не погодиться щоб його називали радітєль 2, чим не аргумент, щоб піти i за це здохнути в степах україни  [M]
   
Re: хуйло на ютубі появилось

як прекрасно що я тільки прийшов і фізично не міг дивитися цю йобнуту стару залупу

ще вчора я вважав що він не їбанувся, а просто вдає єбанутого, для досягнення певних цілей

але тепер, коли прочитав його цитати, я бачу що це повний єбанат
шедеврально))
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Цуко, навіть дон-дон не витримав цього потоку свідомості!!!

https://t.me/dneproperatyv/42046

було колись совкове кіно, може хтось памятає сюжет, там якийсь чувак співав на вежі, а такий схожий на кадирова слухав плакав і казав ще трохи і я його не зможу вбити. картина один в один  :lol:
   
Re: хуйло на ютубі появилось

було колись совкове кіно, може хтось памятає сюжет, там якийсь чувак співав на вежі, а такий схожий на кадирова слухав плакав і казав ще трохи і я його не зможу вбити. картина один в один
   
Re: хуйло на ютубі появилось

було колись совкове кіно, може хтось памятає сюжет, там якийсь чувак співав на вежі, а такий схожий на кадирова слухав плакав і казав ще трохи і я його не зможу вбити. картина один в один  :lol:
"не бойся я с тобой"  :-)o



   
Re: хуйло на ютубі появилось

А де ж поділись металічні нотки в словах денацифікація, демілітаризація? Де той залізний кулак 24 лютого з погрозами. Немає. Натомість ми побачили жалюгідного хуйла, якого скоро вже будуть боляче бити за всі його попередні злочинні дії. Свої в першу чергу. Безславністю своєго кінця він перевершить всіх своїх попередників садамів чи каддафі з чаушесками. А може тихо застрелять десь в підвалі.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

було колись совкове кіно, може хтось памятає сюжет, там якийсь чувак співав на вежі, а такий схожий на кадирова слухав плакав і казав ще трохи і я його не зможу вбити. картина один в один  :lol:
   
Re: хуйло на ютубі появилось
PAL

А може тихо застрелять десь в підвалі.
дюже жирно
табакєрка і соболєзнованія
   
Re: хуйло на ютубі появилось

   
Re: хуйло на ютубі появилось

Кнопка в кадре?

То кнопка унітазу...
   
Re: хуйло на ютубі появилось

   
Re: хуйло на ютубі появилось

 :weep:

Фсє народи міра с надєждай смотрят на боброєдкін взад:

   
Re: хуйло на ютубі появилось

Re: хуйло на ютубі появилось

Украина подает заявку на вступление в НАТО в ускоренном порядке" - Зеленский по итогам заседания СНБО.
Зря,если это не согласовано с НАТО. Будет выглядеть не серьёзно
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Зря,если это не согласовано с НАТО. Будет выглядеть не серьёзно

Украина проводила консультации с НАТО о заявке на вступление в Альянс

Об этом рассказал советник главы Офиса Президента Михаил Подоляк в эфире телемарафона.

Он отметил, что общение проходило на уровне разных экспертов, первых лиц государств и блока НАТО.
   
Re: хуйло на ютубі появилось

:weep:

Фсє народи міра с надєждай смотрят на боброєдкін взад:

Показати зображення...

Они теперь типа вместе с африкой
   
Re: хуйло на ютубі появилось
IP

могілізованим навіть біла лада не світить й відрядні також, вони на території рашки тепер, отже бабала 0  :gigi:
   
Re: хуйло на ютубі появилось

чем смотреть хуйло смотрите лучше Васю. Вася пророк. как нарисовал, так и будет.

   
Re: хуйло на ютубі появилось

:weep:

Фсє народи міра с надєждай смотрят на боброєдкін взад:

Показати зображення...
Нова дрочка пішла - колоніалізм, якого вже давно нема :)
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Зря,если это не согласовано с НАТО. Будет выглядеть не серьёзно

Білий дім: вступ України в НАТО треба вирішити "в інший час"
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Re: хуйло на ютубі появилось

 :gigi:

?s=20&t=KfjBVl8l2t1BNKdWtSACsw
   
Re: хуйло на ютубі появилось

наше "гайда" спаплюжили...  :X

ГайдА!- то таки наше, а от "гОйда" був клич опричників Івана "грозного" коли ті вирізали свої ж мирні села з прив'язаними собачими головами до сідла..
Та що не бреше тварина Охлобистін..
   
Re: хуйло на ютубі появилось

ГайдА!- то таки наше, а от "гОйда" був клич опричників Івана "грозного" коли ті вирізали свої ж мирні села з прив'язаними собачими головами до сідла..
Та що не бреше тварина Охлобистін..

То він закликає вирізати свої дєрєвні? Скрєпно...
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Хіба це тіло, яке щось калякало на бумагах, схоже на 70 річного старікана?
   
Re: хуйло на ютубі появилось

дмхзcьогодні

Дійсно, характерний жест.
І я його не бачила багато років, навіть дуже старі люди зараз мають іншу моторику письма, після десятиліть кулькових ручок.

- Як прізвище того єврея, через якого я все забуваю?
- Альцхаймер!
   
Re: хуйло на ютубі появилось

Хіба це тіло, яке щось калякало на бумагах, схоже на 70 річного старікана?

Завдяки пластичним операціям не схоже
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія