Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Ізраїлі схоже замєс

Re: В Ізраїлі схоже замєс
Ice9192

у нас кагби теж за спиною штати, але звісно ж не у такій мірі.
Все одно це ще раз підтверджує аналогію
ото хіба що - кагби, ніби.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

ото хіба що - кагби, ніби.
а я не говорив шо ізраїль це пздц наш двійник.
А шо він схожий на нас 2014-го року.
Нас так само фуярили ракетами, якшо кому повідшибало память.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

я не знаю,чи це правильно,підпалити 3 святе місце мусульман,і одночасно пару десятків метрів від пожару,робити радісне свято ізраільських націоналістів з нагоди знищення мечету.
такий образ пішов в світ ісламу.
оби це не було як в Сараєві.

нагадаю,там мусульмани-поліцейські брутально розгонили Сербів.
а потім отримали Сребреніцу.
як то кажуть,а нас за шо. B-)
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Почитайте як 100 євреїв звільняли заручників в аеропорту Уганди в 1976. Брата Бібі тоді убили.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Почитайте як 100 євреїв звільняли заручників в аеропорту Уганди в 1976. Брата Бібі тоді убили.
та да.тут дімец опитування проводив,хто розумніший Українець чи Жид.
читаючи багатьох з вас в цій гілці,треба було б провести опитування,чому Українці вважають себе тупішими від Жидів
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс
Ice9192

а я не говорив шо ізраїль це пздц наш двійник.
А шо він схожий на нас 2014-го року.
Нас так само фуярили ракетами, якшо кому повідшибало память.
ми у 2014 і ізраїль зараз? погодься це земля і небо.
наша Армія зразка 2014 року проти цахалу зараз.
обстріли градом з закордону з російської території проти арабськи кустарів що пуляють на території ізраїлю.
... така собі аналогія.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Дуже поважаю еврєів за мстивість, та наложення xyйов на всі норми міжнародного права, як вони з іх мстивістю в суперечь. То злі, правільні люди.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс
Ice9192

Почитайте як 100 євреїв звільняли заручників в аеропорту Уганди в 1976.
ми вже майже "гордімся".
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Дуже поважаю еврєів за мстивість, та наложення xyйов на всі норми міжнародного права, як вони з іх мстивістю в суперечь. То злі, правільні люди.
Дуже поважаю Німців за мстивість, та наложення xyйов на всі норми міжнародного права, як вони з іх мстивістю в суперечь. То злі, правільні люди.

десь так,там ще десь расеюшка з Кримом плюнула на міжнародне право і відновила справєдлівость :lol:
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Сам - украінец, не жид, та в жидів є чому вчітися нам.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Дуже поважаю Німців за мстивість, та наложення xyйов на всі норми міжнародного права, як вони з іх мстивістю в суперечь. То злі, правільні люди.

десь так,там ще десь расеюшка з Кримом плюнула на міжнародне право і відновила справєдлівость :lol:
ну, то і мстиві украінци все повернуть в свій час і ще додадуть поверх. Мені так здаеться. А покі, нех пограються в "кримнаш" та" донбабве".
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Дуже поважаю еврєів за мстивість, та наложення xyйов на всі норми міжнародного права, як вони з іх мстивістю в суперечь. То злі, правільні люди.


Только Украина не Израиль и кацапы не Палестина.А так то конечно поплямкать пафосно перед сном никому не запрещается
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Только Украина не Израиль и кацапы не Палестина.А так то конечно по плямкать пафосно перед сном никому не запрещается
поплямкали? Залягайте.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

поплямкали?

Посмеялся в очередной раз с тех,кто считает что минским альтернативы нет и немае военного ришення и при этом пишет то что ты написал до этого
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Дуже поважаю еврєів за мстивість, та наложення xyйов на всі норми міжнародного права, як вони з іх мстивістю в суперечь. То злі, правільні люди.

Точно як кацапи
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Дуже поважаю еврєів за мстивість, та наложення xyйов на всі норми міжнародного права, як вони з іх мстивістю в суперечь. То злі, правільні люди.

Гебреї, чудові люди. Чоловік- гебрей, мабуть найкращий сімянин та батько.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Сектанти доречі по соцмережах і ютубах завили про початок останніх днів,та кінця світу , типу перші ознаки почали збуватися в ситуації навколо Ізраїлю)
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Гебреї, чудові люди. Чоловік- гебрей, мабуть найкращий сімянин та батько.

Опять эти штампы и клише  :facepalm1:
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Сектанти доречі по соцмережах і ютубах завили про початок останніх днів,та кінця світу , типу перші ознаки почали збуватися в ситуації навколо Ізраїлю)

Ой да похер на них
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

та да.тут дімец опитування проводив,хто розумніший Українець чи Жид.
читаючи багатьох з вас в цій гілці,треба було б провести опитування,чому Українці вважають себе тупішими від Жидів

Не в тупості чи в гостроті сенс...Розум тут взагалі ні до чого ! Корінь змісту - в ідентичності...Євре ї за неї - помруть.
Ми - а какая разніца....
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Гебреї, чудові люди. Чоловік- гебрей, мабуть найкращий сімянин та батько.
може й так. Колись фільм був, де гебрей миє ногі дружині.  Таке є. Мене саме еврей та еврейка виховали як науковця. Працовиті люди. Трохі подвійні стандарти, до того треба звикнути, та поважаю дуже іх. Якби украінци так трималися один одного, то кацапи були би в нас нікчемними гасторбайтерами.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Сектанти доречі по соцмережах і ютубах завили про початок останніх днів,та кінця світу , типу перші ознаки почали збуватися в ситуації навколо Ізраїлю)

Ух ти... Як цікаво...

А що говорять астрологи? А які прогнози Кашпіровського? І обов‘язково - а що про цю ситуацію писав Ностродамус?
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

може й так. Колись фільм був, де гебрей миє ногі дружині.  Таке є. Мене саме еврей та еврейка виховали як науковця. Працовиті люди. Трохі подвійні стандарти, до того треба звикнути, та поважаю дуже іх. Якби украінци так трималися один одного, то кацапи були би в нас нікчемними гасторбайтерами.

Угу.
У моєї бабусі й дідуся найкращими друзями була єврейська пара - Гєся і Нюся Насавіцкіє, чи Носавіцкіє....Знову ж таки - Одеса...
Як вони один за одного, за дітей своїх....Ех....нам тільки приклад брати !
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Угу.
У моєї бабусі й дідуся найкращими друзями була єврейська пара - Гєся і Нюся Насавіцкіє, чи Носавіцкіє....Знову ж таки - Одеса...
Як вони один за одного, за дітей своїх....Ех....нам тільки приклад брати !

Ой ну ...у меня естьтоже куча примеров,как хороших,так и не очень.Все люди одинаковые в принципе.Особенно когда они живут в одной культурной среде
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Ета Танька, она уже вагон апельсинов сожрала, шоб она была здорова ! (про дочь)   :pooh_lol:
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Ось моя собака. Прийшов з города, запилені, потні ногі. Тихо прійде, та зайдетсься язиком вимивать. Це - любовь. Мені не в падло дружини прінести тазік, як вона вже падає, та ввечорі вимити ногі ій, хочь вона й зараз в ванну піде. То дія не гігіенічна, а повага, пошана, любов. Я теж собака. Може, внутряшній еврєй
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Ось моя собака. Прийшов з города, запилені, потні ногі. Тихо прійде, та зайдетсься язиком вимивать. Це - любовь. Мені не в падло дружини прінести тазік, як вона вже падає, та ввечорі вимити ногі ій, хочь вона й зараз в ванну піде. То дія не гігіенічна, а повага, пошана, любов. Я теж собака. Може, внутряшній еврєй

У мене теж була така собака :)) отруїли щурячою отрутою рік тому....Дві , що лишилися - геть не такі :)
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

У мене теж була така собака :)) отруїли щурячою отрутою рік тому....Дві , що лишилися - геть не такі :)
Бяка, пані, то страшенний біль, співчуваю.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Бяка, пані, то страшенний біль, співчуваю.

На моїх руках....добу була біля неї...нетиповий перебіг - зараз в отруту додають протиблювальне....Я дуже плакала - навіть не очікувала від себе...
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

арабськи кустарів
додо
кустарів


що пуляють на території ізраїлю.
точно так само як кацапи пуляли у 2014-му
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Біля передньоі двері лома тримаю. То як раз для отуітелей собак. Покі не спіймав.  Ізоніазід, здаеться, гідразід ізонікотінкі. Страшенна собача отрута. Для людей - лікі від сухоти. Собакі іньши, фермента потрібного нема. Вбиває. Колись знайду отруітеля.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс
Ice9192

додо
кустарів


точно так само як кацапи пуляли у 2014-му
в порівнянні із кацапськими регулярами - араби кустарі надомніки - готові платить 1000 за одного.
кацапва пуляла з закордону - евреям не треба ніякий кордон переходить. чисто формально вони у себе вдома.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Ну шо там настільки тупі були що хоч хтось залишився? Просто утилізували будівлю пусту. Сенс?
так сенс був не когось там завалити, а завалити саме будівлю, бо в ній штаб-квартири, охфіси керівників ХАМАСУ.
і ще передавали в новинах, що вони таки шльопнули двох шишок Хамасу якихось...
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

в порівнянні із кацапськими регулярами - араби кустарі надомніки - готові платить 1000 за одного.
а у нас тіпа не платили

   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Угу.
У моєї бабусі й дідуся найкращими друзями була єврейська пара - Гєся і Нюся Насавіцкіє, чи Носавіцкіє....Знову ж таки - Одеса...
Як вони один за одного, за дітей своїх....Ех....нам тільки приклад брати !

неожиданно... не зря у меня к этой дописувачке тайная симпатия несмотря на наши многочисленные срачи...
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Дуже поважаю еврєів за мстивість, та наложення xyйов на всі норми міжнародного права, як вони з іх мстивістю в суперечь. То злі, правільні люди.
(tu) Якби вони слухали всяки ООНи то Израиля вже давно не було б.
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

На тлі загострення між Ізраїлем та ХАМАС у Секторі Газа, а також масових безладів і сутичок між арабським і єврейським населенням відбулася телефонна розмова між президентом США Джо Байденом і прем'єр-міністром Ізраїлю Беньямін Нетаньягу.

Джерело: The Jerusalem Post, Білий дім

Дослівно Білий дім: "Він (Байден – ред.) поділився своїм переконанням, що Єрусалим, місто такого значення для віруючих з усього світу, має бути місцем миру".

Деталі: Близько 374 людей заарештували в Ізраїлі після єврейсько-арабського протистояння і заворушень на тлі загострення між Ізраїлем та ХАМАС в Секторі Газа.

Зокрема, в місті Акко автомобіль 30-річного єврея атакували арабські демонстранти озброєні палицями та камінням. Побитого чоловіка госпіталізували у важкому стані з розбитою головою.

У передмісті Тель-Авіва Бат-Ям єврейські екстремісти йшли центральними вулицями, громили арабські заклади та нападали на перехожих. Під час цих заворушень побили двох чоловіків.

Також були масові заворушення у Хайфі, Назареті, Тиверіаді та Лоді.

У зв’язку з безладами муніципалітет Тіверіади оприлюднив заяву, в якій засудив заворушення і закликав припинити протистояння, які несуть загрозу людським життям.

У той же час прем'єр-міністр Беньямін Нетаньягу зробив заяву щодо масових заворушень і нападів, які відбувались у середу в ізраїльських містах, заявивши, що він має намір повернути контроль за порядком у містах Ізраїлю.

Крім того, Байден заявив про підтримку Ізраїлю, який має право "захищати себе та свій народ".

Президент США зазначив, що Штати прагнуть "відновлення стійкого спокою" з боку сторін конфлікту.

У телефонній розмові з Нетаньягу Байден повідомив про дипломатичну взаємодію США з Єгиптом, Йорданією та Катаром, а також з палестинськими чиновниками. https://www.pravda.com.ua/news/2021/05/13/7293318/
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Біля передньоі двері лома тримаю. То як раз для отуітелей собак.

Тю... Ишшо не так давно ты был ахуенным мастером по дзю-до. Забыл, шо-ли чи?   :tease:
   
Re: В Ізраїлі схоже замєс

Най вимітають тих алахбабахів нах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія