Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Є вірогідність націоналізації компаній типу ДТЕК та Мєтінвєст

Отберут у ахметова и отдадут бене?
Нам такая национализация не нужна
єто правда. Ну а выведенные из страны награбленные ресурсы подарить? Национализировать надо все. Просто нет альтернативы народной приватизации, по аналогии с Чехословакией.Там Гавел все разумно раздал нации.Ну а у нас все разграблено коммунистической номенклатурой, семьями региональных князей и урок. В национализации и реприватизации, уже народной, есть ключ к победе.Почему? Ну представте буряти проснулся после боярышника, а ему голоса говорят-в Украине все общенародное добро роздано народу, а не начальству.Угадайте какая будет реакция? Ну а пока, на постсовке номенклатура делает суперсостояния.Дума ете почему в депутаты лезут? Да намазано там.
   
І Ахметов мені доплачує з власної кишені.
В с/г не було продажу землі 29 років і нічого, працювали.
А в генерації американці лад наведуть за тиждень.
Та да -  в розподільчих мережах вже навели.. :)
   
Одно дело национализация, другое дело "национализация" Каломойским. Вон государственная Центрэнерго уже наработала, что газом освещают. Сэкономили, на шахтерах.
   
А  сепар dfmb  удвічі краще працює ніж сепар drim

Ім'я користувача: DFMB
Дата реєстрації: 24 вересня 2014 09:30:24 :weep:
Повідомлень:53 085 (~20 в день)

Ім'я користувача: DRIM
Дата реєстрації: 26 вересня 2014 17:55:22  :weep:
Повідомлень:29 324 (~11 в день)
   
На сьогодні я працюю лише на себе і маленький колектив,  що в свою чергу працює на мене.. :) 
По життю мав відношення до ЦЕ та держенергетики загалом, і тому мені це болить.. З  ДТЕКом чи іншими структурами Ахметова, крім того що купляю у нього електроенергію дома, на підприємстві та в селі,  іноді дивлюся на каналі НЛО серіали типу Касла чи Новобранця та у 2004році будучі спостерігачем від Ющенка в Енакієво дуже вже конфліктував з людьми які називалися помічниками Ахметова,  інших відносин за свій "полтинник" не мав.. :)
Так ти нормальний.  (tu)
І що, не віриш в AES?
   
в чому стратегія Ахметова? - залякати конкретних представників влади і зробити так щоб рішення по деолігархізації саботувались-не виконувались
а через 3 роки сподіваються привести до влади своїх маріонеток і відновити контроль щоб продовжити грабувати країну
А кого він залякує? Він діє виключно в правовому полі. На рішення по деоліга.... (б-ть) йому пофіг, бо це рішення курам насміх - що доведено миттєвим переходом Порошенка із олігархів в чесні бізнесмени. Ахмєтов бореться за мішок бабок і виграє, при цьому розтирає зелену команду на сміття. До речі вважаю що вся ця війна між Ахмєтовим і зеленою командою то виключно кіно для лохів.
   
А  сепар dfmb  удвічі краще працює ніж сепар drim

Ім'я користувача: DFMB
Дата реєстрації: 24 вересня 2014 09:30:24 :weep:
Повідомлень:53 085 (~20 в день)

Ім'я користувача: DRIM
Дата реєстрації: 26 вересня 2014 17:55:22  :weep:
Повідомлень:29 324 (~11 в день)

сижу за компом торгую на бінансі

та й більшість моїх пості не розлогі, то ж ці цифри можеш запхати у сраку рижому ублюдку, перед тим витягнувши язика  з неї  :lol:

ну і да, через шлеші будеш звертатись до свого бидла з підприємства, хочеш відповіді, адресуй їх правильно
   
то виключно кіно для лохів.
І таке може буть.
Але ж малачиники почали тягнути проти свого. Не дуже характерно.
   

Так ти нормальний. 
І що, не віриш в AES?

Це у Вас така релігія - вірити в AES?   :laugh:
Нема для Вас чарівника в блакитному гвинтокрилі - лише безкоштовне кіно від президента..
   
Я десь згадував О.Дроздова (щоб самому не цитувати самого) про те, чому вдалося у Лі Куанг Ю в Сінгапурі.
Ви ж не будете, сподіваюсь, заперечувати, що йому там вдалося?
Просто повторю - вдалося, бо ввели смертну кару і величезні штрафи.
ні
вдалося, бо місце у ієрархії та приятельскі відносини ніяк не звільняли від відповідальності
це основне, а не смертна кара
   
Це у Вас така релігія - вірити в AES?
Та ні. я і в скандинавів вірю. І в французів.
   
откуда вообще тема возникла  8-:

ничего даже не намекает  8-:
   
Та ні. я і в скандинавів вірю. І в французів.
Ну вірите і що? У Вашому чорно-білому всесвіті яка причина того що ні скандинави, ні французи з американцями не стоять в чергу за нашим ЦентрЕнерго? Бізнес же простий - за Вашими словами - зайшов, за тиждень порядок навів і торгуй собі електроенергією. 7,5ГВт номінальної потужності ніде в ніякій країні Европи так дешево як у нас не купити.  А країні то і потрібно зараз всього 5-6 в максимумі - можна Вашим  геніям маркетингу Ахметова з ринку вичавити ринковими засобами на раз два..
Чому черги то бажаючих немає? :)
   
Чому черги то бажаючих немає?
А хтось кликав?
На Криворіжсталь бажаючі знайшлись. І дуже швидко.
   
На сьогодні я працюю лише на себе і маленький колектив,  що в свою чергу працює на мене.. :) 
По життю мав відношення до ЦЕ та держенергетики загалом, і тому мені це болить.. З  ДТЕКом чи іншими структурами Ахметова, крім того що купляю у нього електроенергію дома, на підприємстві та в селі,  іноді дивлюся на каналі НЛО серіали типу Касла чи Новобранця та у 2004році будучі спостерігачем від Ющенка в Енакієво дуже вже конфліктував з людьми які називалися помічниками Ахметова,  інших відносин за свій "полтинник" не мав.. :)

то хай щастить
   
ні
вдалося, бо місце у ієрархії та приятельскі відносини ніяк не звільняли від відповідальності
це основне, а не смертна кара

внесемо поправку
тотальна рівна відповідальність для всіх і сувора кара, аж до шибениці, за відповідні злочини

хто вірить в таке у нас? ніхто
то нічого й не буде
   
А хтось кликав?
На Криворіжсталь бажаючі знайшлись. І дуже швидко.
Багато років кликають - але ж Вам то не цікаво.. Вам головне мріяти про чарівників які прилетять  та порядок наведуть.. :)
   
Багато років кликають - але ж Вам то не цікаво.
Та мені цікаво.
За AES можеш розповісти, якщо ти в темі елекртики?
   
Обов'язково - відразу після того як Ви тут побудуєте логічний ланцюг того як спорудження нових АЕС залежить від націоналізації вугільних ТЕС.. :)
   
Центрэнерго - от кончика хвоста до кончика носа
национализирована при национализирована уже  ...
и казалось бы, что может быть проще  - показать неразумным на примере Центрэнерго
благостность национализации и непоправимую пользу для неньки ?

ан нет - у кого-то в кармане толще ...
   
показать неразумным на примере Центрэнерго
благостность национализации и непоправимую пользу для неньки ?
Не зовсім для неньки, скоріше для беньки.
   
Чому ні? Кожен президент енергетику гребе під себе. Методи залежать від нахабності претендента.
   
За AES можеш розповісти, якщо ти в темі елекртики?
AES продала рівне- та київобленерго. Навіщо їм вугільна генерація, коли вони навіть від розподільчих компаній позбавились?
   
Не заважайте людині мріяти.. :)
   
А для чого націоналізувати ці компанії?
   
А для чого націоналізувати ці компанії?
Щоб продати іноземцям.
Бажано американцям.
   
Щоб продати іноземцям.
Бажано американцям.
Ви вважаєте американські олігархи кращі за наших? А податки вони де платить будуть? Мають повне право у себе на Батьківщині.
   
Ви вважаєте американські олігархи кращі за наших?
Там є олігархи?
   
Там є олігархи?
Ну там вони може і не є олігархами а у нас точно будуть бо  монополісти.
   
Ну там вони може і не є олігархами а у нас точно будуть бо  монополісти.
А зараз у нас не монополісти?
Тобі не смішно?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія