Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Черновцы. Прикупил жене подарок, и пошли карантин нарушать

Вчерашнее:

   
Тобто R-кою задоволений?
И еще о съемках на высоких ISO - 12.800 и 25.600 - супруга вчера поехала в центр побродить вечером.













   
Яке шикарне моє Місто))
   
Яке шикарне моє Місто))
Як потоп?
   
Як потоп?

Без змін особливих поки що.((
пс. Не буду тут флудити——
Гарна гілка з гарними Фотками))
   
Сосна та піроканта на фоні синьої будки. А виглядає як на фоні неба))
09.02.2021.



Добраніч

   
В вас ще залишились кіоски Преса.  (tu)
   
В вас ще залишились кіоски Преса.  (tu)
у них ще залишилась бруківка
   
у них ще залишилась бруківка
:laugh:
Помню ехал я с супругой на сессию в Харьков, году этак в 1992-м или 1993-м. Как раз пошел ТАКОООЙ ливень, что ниже начала ул.Гагарина вообще ничего не ходило, а мы с супругой пешком шли на ж/д вокзал. Как садились в поезд по колено в воде - это второй вопрос, но фишка в том, что как раз недели за 2 до этого на эту самую улицу Гагарина попытались положить асфальт. Поверх той самой брусчатки. Ото я в первые в жизни увидел, как дорогу смывает кусками метр на метр и они плывут вниз по течению.
Больше эту брусчатку асфальтировать не пытались.

Останнє редагування: 10 лютого 2021 10:17:41 від Aleksandr_1
   
Судячи з геометрії, знято а ширік?

Треба пошукати у себе фото цієї ж вулиці в тих же умовах (але влітку) мильницею canon sx240 на автоматі. Порівняти ткскзть

Останнє редагування: 10 лютого 2021 11:01:55 від H.Kropp
   
:laugh:
Помню ехал я с супругой на сессию в Харьков, году этак в 1992-м или 1993-м. Как раз пошел ТАКОООЙ ливень, что ниже начала ул.Гагарина вообще ничего не ходило, а мы с супругой пешком шли на ж/д вокзал. Как садились в поезд по колено в воде - это второй вопрос, но фишка в том, что как раз недели за 2 до этого на эту самую улицу Гагарина попытались положить асфальт. Поверх той самой брусчатки. Ото я в первые в жизни увидел, как дорогу смывает кусками метр на метр и они плывут вниз по течению.
Больше эту брусчатку асфальтировать не пытались.
у вас нема надала!  :laugh:
   
Судячи з геометрії, знято а ширік?
Не на ширик, а на универсальный объектив, самый мой любимый на сегодняшний день, просто ох...ный. Canon RF 24-105mm F4L IS USM
Диафрагма 8-11. Съемки с приоритетом диафрагмы. Да, ф-р 24 мм.

Треба пошукати у себе фото цієї ж вулиці в тих же умовах (але влітку) мильницею canon sx240 на автоматі. Порівняти ткскзть
Я тебя уверяю ;)
   
Сегодня солнечный день



   
Треба пошукати у себе фото цієї ж вулиці в тих же умовах (але влітку) мильницею canon sx240 на автоматі. Порівняти ткскзть
БТВ, я выкладывал сюда снимки не летом правда, а весной. Вроде примерно в апреле, сразу после покупки этого Кенона, зарядив батарею мы пошли фотографировать на Кобылянскую. Разумеется условия освещенности тогда были намного лучше - безоблачное небо хоть и вечер, плюс - почти лето. Те тоже будут намного лучше соответственно, поэтому надо скорее с ними сравнивать. Фейсбук их уже наверняка "запрятал", так что в лоб их не найдешь, но сейчас попробую раскопать парочку.

Нашел однако.










Снято на свежекупленный Кенон Р 2 мая 2020
   
"Пісня на двох"
(Повзик звичайний) 10.02.2021.
Canon R with Sigma 150-600mm F5-6.3 DG OS HSM

   
"Ловися, рибко, велика й мала!"

   
Большая редкость в городе. Во всяком случае в украинском городе (в том же Питере говорят они часто встречаются). Ворон. В чистом виде. Молодой еще, но именно ворон.

   
Мімі: "Це я-яяяя?"
Получила сьогодні бандерольку від чоловіка на "Новій пошті" і о боги, не тільки жінки дарять чоловікам шкарпетки, а і навпаки :). Ще і з портретами кішки - Мімішки))



   
Непомітно розцвіли геоцинти на балконі, мало не пропустила красу повз



Мімі: "Хочу бути Примадонною, беру "фа" другої октави, фа-аааа..."

   
Небольшая вечерняя прогулка



   
Фотки шикарные, Черновцы велиеолепные.  Александр, спустись вниз к дому Ивасюка, эти тихие улочки по-своему тоже великолепны.  Я влюбился в Черновцы  будучи там на экскурсии, после твоих фоток  - без ума. Хочу опять туда приехать.. но вроде карантин.
   
Назустріч весні.

   
виросла!  :)
Есть такое.
На глазах растет, но сучка мелкая сегодня опять огорчила. 2 недели ходила на горшок, мы уж успокоились - дескать выросла\поумнела и сегодня... опять возле туалета нассала. Стервь мелкая
   
Навстречу весне.

   
Очень интересных и достаточно редких птичек сегодня увидели - черные синицы. Самые маленькие из синицевых. Меньше еловой шишки. Непропорционально большая голова.

03.03.21. За містом Чернівецька обл.
Чорні синиці. Мала рухлива пташка із сімейства синицевих, широко розповсюджена в зоні лісів східної півкулі. Пташка житель переважно хвойного лісу. Населені пункти оминає. Живиться комахами і насінням хвойних порід дерев.

   
Последние "снежные" картинки с этого года. Снято 1 марта. Весеннее настроение.





   
Очаровательно.  :)
   
Пост-восьмомартовское

Мімі перепробувала на зуб всі квіти.
 "Не хочу бути бджілкою, оті цикламени і крокуси ще нічого, а тюльпани таки гидотні тьху..!"







   
Весняного настрою вам в стрічку, не дивлячись на  заметіль на вулиці.

   
Сойка.
Сойка живиться рослинною та тваринною їжею. Сойка вважається одним з найбільших ворогів дрібних птахів, вона розоряє їхні гнізда, випиває яйця та викрадає пташенят. З часом в її раціоні з'являється дедалі більше рослинної їжі, це жолуді, букові та лісові горіхи а також різноманітні ягоди. Восени полює на ос. Коли дозрівають жолуді сойка запасає їх на зиму. Набравши їх повний дзьоб, вона відлітає подалі від дуба і ховає під мох, опале листя чи хвою. Взимку сойка викопує жолуді з-під снігу і споживає їх. Але про деякі сховища вона забуває. Жолуді лежать там до весни, а потім з них виростають молоді дубки.





   
11.03.2021.
Білка, та квітка - Морозник.






   
Крокуси в лісі, Жовна зелена та шпаки. Сторожинецький район, Чернівецька обл.





   
Так, у Львові я вже теж бачив шпаків, весна повертається  :gigi:
   
Мімі до літа буде найкраща, моторна лазальщіца по деревах))
Фото телефоном 14.03.2021.

   
Несколько фото для весеннего настроения.

Живи, зберігаючи спокій. Прийде весна, і квіти розпустяться самі.





   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія