Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

звісно, що проблема не в грошах,
а в тому, що їх треба повернути саме Порошенку, який давав гроші на заставу,
інакше б з якого дива Марченку б пропонували їх перевести в якийсь фонд, аби не повертати Пороху

Не в какой ни будь фонд, а фонд при прокуратуре  ;)
   
Давай конкретно, що в цих заявах є розголошення деталей воєнних планів. Або заткни фонтан.
абсолютно верно - ваш фонтан надо затыкать

 “Херсон – 100%. Тобто, звільнення Херсона та закінчення активної фази ведення війни, а потім уже відбуватимуться якісь локальніші військові дії. Але до кінця року ми маємо закінчити основну фазу цієї війни”, — заявив Марченко.

это все
   
«Я не називав секретної інформації в інтерв’ю» – генерал-майор Марченко про заяву Маляр

лінк битий, виправ

А чого до Марченка причепились? Може Зеленський не мав на увазі Марченка. Тут і без Марченка вистачає. Марченко, то бойовий генерал. Може казати, що треба. А ось різні Люсіки, Льошики, Тарасики, інші "експерти" вже з+++ли. Особливо з Прямого і Еспресо.
   
А в мене така версія, що Марченко є одна з оптимальних фігур для антикацапської ІПСО, бо як би не було, але і політична, і військова влади працюють на перемогу України [ua]
   
А в мене така версія, що Марченко є одна з оптимальних фігур для антикацапської ІПСО, бо як би не було, але і політична, і військова влади працюють на перемогу України [ua]

Ну так тут зразу кацапський нарратив і іпсо, які тут же підхоплюють прихильники сивочолих гетьманів. От Зеленський проти ЗСУ, проти Марченка і Залужного. Аякже. Не більше і не менше.
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

Ну так тут зразу кацапський нарратив і іпсо, які тут же підхоплюють прихильники сивочолих гетьманів. От Зеленський проти ЗСУ, проти Марченка і Залужного. Аякже. Не більше і не менше.

Ну если не против, то почему до сих пор дело не закрыли?
   
Ну если не против, то почему до сих пор дело не закрыли?

Так антикацапська ж ІПСО, нє? B-)
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

Так антикацапська ж ІПСО, нє? B-)

Не, тупое нежелание признавать ошибки (а может и не ошибки)
   
Не, тупое нежелание признавать ошибки (а может и не ошибки)

І ваша впевненість стовідсоткова?
На чому вона, власне, базується?
Вам сам Зеленський, чи Марченко про це сказали?
Бо з такою впевненістю бувають або песимісти, або штабні :)
   
Ну если не против, то почему до сих пор дело не закрыли?
Відповіді не буде, крім стандартних вскукарєків. Радіоточки не запрограмовані на це питання.
   
Не, тупое нежелание признавать ошибки (а может и не ошибки)
Вас зрадойопов не поймешь - то вы за независимые суды и прокуратуры,  то Зеленский должен "закрыть" дело.  8-:
   
Відповіді не буде, крім стандартних вскукарєків. Радіоточки не запрограмовані на це питання.

У вас є відповідь?
Ну, така, щоб з підтвердженням
   
лінк битий, виправ

А чого до Марченка причепились? Може Зеленський не мав на увазі Марченка. Тут і без Марченка вистачає. Марченко, то бойовий генерал. Може казати, що треба. А ось різні Люсіки, Льошики, Тарасики, інші "експерти" вже з+++ли. Особливо з Прямого і Еспресо.
то форум режет ссылки

исправляю

#Букви звернулися до Дмитра Марченка з метою підтвердження або спростування інтернет-чуток.

Нещодавно заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила: днями СБУ встановила, що “в інтерв’ю військового з високим званням відомому виданню міститься інформація, яка за окремими показниками розкриває відомості про зміст стратегічних (оперативних) планів застосування Збройних Сил України, питань підготовки, організації ведення бойових дій”. І що з приводу цього факту ведеться слідство у встановленому законом порядку.

Імені військового вона не назвала, але багато хто стверджує, що йдеться про генерал-майора ЗСУ Дмитра Марченка.

#Буквам генерал-майор Марченко сказав, що не знає, про кого йдеться у тій заяві Ганни Маляр.

“Я не можу її вам ні підтвердити, ні спростувати. Вона каже, що когось там мала на увазі, але не каже кого. Фактів, що я називав якусь секретну інформацію під час інтерв’ю, у мене немає”, – констатував він.

Дмитро Марченко додав, що правоохоронці та слідчі органи не проявляли до нього інтересу стосовно інтерв’ю:

“Ніякої перевірки щодо мене не проводили. Вони викликали на бесіду, але це стосується іншого питання”.

Нагадаємо, Дмитро Марченко розповів, що Україна планує деокупувати Херсон та завершити активну фазу війни до кінця року, тому військові радять херсонцям “трохи потерпіти” та протриматися, запевнивши, що про них ніхто не забуває.
   
У вас є відповідь?
Ну, така, щоб з підтвердженням
Ніт. У мене нема варіанту навіть з категорії власних здогадок, без всяких пруфів.
Тому, що керівник оборони ключового українського міста, котрий досі вважається випущеним під заставу - це дно після дна, це не вкладається в голову ніяк.
Ну не можу ж я вважати, що якесь падло таким чином намагається тримати бойового генерала "на коротком поводкє".
А в тебе є власне пояснення ситуації?
   
Ніт. У мене нема варіанту навіть з категорії власних здогадок, без всяких пруфів.
Тому, що керівник оборони ключового українського міста, котрий досі вважається випущеним під заставу - це дно після дна, це не вкладається в голову ніяк.
Ну не можу ж я вважати, що якесь падло таким чином намагається тримати бойового генерала "на коротком поводкє".
А в тебе є власне пояснення ситуації?

А воно вище- оптимальна фігура для антикацапської ІПСО.
Наче й опальний, випущений під заставу, значить здатний крити правду-матку на зло владі
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

І ваша впевненість стовідсоткова?
На чому вона, власне, базується?
Вам сам Зеленський, чи Марченко про це сказали?
Бо з такою впевненістю бувають або песимісти, або штабні :)

Человек под следствием не может служить в армии, тем более на руководящей должности. Если его восстановили значит следствие закончено и дело должно быть закрыто. Если дело не закрыто то мы имеем должностное преступление со стороны прокуратуры и всех причастных к освобождению Марченко и восстановлении его на службу.
Как говорится или трусы или крестик.
   
Наче й опальний, випущений під заставу, значить здатний крити правду-матку на зло владі
Що за дурня, перепрошую?
"Опальний" саме владою і призначений на свій пост. Це військовий, справжній бойовий генерал, котрих у нас одиниці.
Можливо, треба дивитись в ретроспективі, хто ініціював ту справу бронежилетів, хто сказав "фас" сумнозвісному Трубі (де він зараз, до речі?). Кому потрібно було паралізувати забезпечення ЗСУ екіпіровкою.
Чи не тому, серед іншого, досі в багатьох випадках воїни ЗСУ купують броніки й шоломи, а не отримують їх, як мало б бути.
   
Человек под следствием не может служить в армии, тем более на руководящей должности. Если его восстановили значит следствие закончено и дело должно быть закрыто. Если дело не закрыто то мы имеем должностное преступление со стороны прокуратуры и всех причастных к освобождению Марченко и восстановлении его на службу.
Как говорится или трусы или крестик.

Я сподіваюсь це питання врегульовано.
Але якщо ви наполягаєте, що Зеленський знову порушує і Конститутицію, і закони, то в мене нема бажання про це дискутувати :)
   
Що за дурня, перепрошую?
"Опальний" саме владою і призначений на свій пост. Це військовий, справжній бойовий генерал, котрих у нас одиниці.
Можливо, треба дивитись в ретроспективі, хто ініціював ту справу бронежилетів, хто сказав "фас" сумнозвісному Трубі (де він зараз, до речі?). Кому потрібно було паралізувати забезпечення ЗСУ екіпіровкою.
Чи не тому, серед іншого, досі в багатьох випадках воїни ЗСУ купують броніки й шоломи, а не отримують їх, як мало б бути.


Сподіваюсь, це все згодом з'ясується.
А поки я залишаюсь при своїй думці, що постать генерала Марченко є оптимальною для антикацапської ІПСО :) 
   
А Рамблєр з 7 ранку трудиться. Вже майже 50 постів і то кожен день. По 1 посту за кожних 20 хвилин. І ще когось ботом називає. Сам ти бот, рамблєр. :laugh:
   
Імені військового вона не назвала, але багато хто стверджує

багато хто, Карл !
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

Я сподіваюсь це питання врегульовано.
Але якщо ви наполягаєте, що Зеленський знову порушує і Конститутицію, і закони, то в мене нема бажання про це дискутувати :)

Вот так всегда, вы надеетесь, вы верите - попробуйте просто думать
   
Вот так всегда, вы надеетесь, вы верите - попробуйте просто думать

Гаразд, давайте пруфи, документи, спробую просто думать.
Але ж: ви так само голослівні, як і я.
Як і більшість на фупі.
Оскільки ми з вами протилежних поглядів(умовно), то й ведемо дискусію опираючись на правдивість своїх вподобань.
Стосовно цієї гілки, то ви вірите в свої версії, а я- свої.
Наполягаю, що вірите, бо не надаєте пруфів, документів.
Так что...
   
А поки я залишаюсь при своїй думці, що постать генерала Марченко є оптимальною для антикацапської ІПСО
Хоч би Марчелло знав про цю свою роль..
А то раптом юзають втьомную наївного генерала, він думає, що захищає рідну Миколаївщину, аж ніт - пішак в тонкій грі. :(
   
Хоч би Марчелло знав про цю свою роль..
А то раптом юзають втьомную наївного генерала, він думає, що захищає рідну Миколаївщину, аж ніт - пішак в тонкій грі. :(

Тю, так і весь цимус в цій ІПСО, що знає.
Все знає..
Дивно, чому я, зєлєбобік, більш позитивний в баченні генерала Марченка, ніж поро.., гаразд, без поро- мій опонент Рамблєр? 8-:
   
Хоч би Марчелло знав про цю свою роль..
А то раптом юзають втьомную наївного генерала, він думає, що захищає рідну Миколаївщину, аж ніт - пішак в тонкій грі. :(

Ботяра відпочинь на сьогодні. З 7 ранку трудишся, не відходиш від клави. 50 постів вже. Всіх грошей не заробиш.  :D
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

Гаразд, давайте пруфи, документи, спробую просто думать.
Але ж: ви так само голослівні, як і я.
Як і більшість на фупі.
Оскільки ми з вами протилежних поглядів(умовно), то й ведемо дискусію опираючись на правдивість своїх вподобань.
Стосовно цієї гілки, то ви вірите в свої версії, а я- свої.
Наполягаю, що вірите, бо не надаєте пруфів, документів.
Так что...

Какие документы или версии? У меня версий нет, есть факт наезда на генерала армии, той самой армии которая отделяет ту самую ОПу от возможного эшафота в случае победы раши. Про сук с пилой помните? 
   
Какие документы или версии? У меня версий нет, есть факт наезда на генерала армии, той самой армии которая отделяет ту самую ОПу от возможного эшафота в случае победы раши. Про сук с пилой помните?

Який саме факт?
Чи ви не всю гілку читали?
Ви нижче побачите спростування наєзду, чи вже на відпочинок пішли?

то форум режет ссылки

исправляю

#Букви звернулися до Дмитра Марченка з метою підтвердження або спростування інтернет-чуток.
Нещодавно заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила: днями СБУ встановила, що “в інтерв’ю військового з високим званням відомому виданню міститься інформація, яка за окремими показниками розкриває відомості про зміст стратегічних (оперативних) планів застосування Збройних Сил України, питань підготовки, організації ведення бойових дій”. І що з приводу цього факту ведеться слідство у встановленому законом порядку.

Імені військового вона не назвала, але багато хто стверджує, що йдеться про генерал-майора ЗСУ Дмитра Марченка.

“Ніякої перевірки щодо мене не проводили. Вони викликали на бесіду, але це стосується іншого питання”.


Нагадаємо, Дмитро Марченко розповів, що Україна планує деокупувати Херсон та завершити активну фазу війни до кінця року, тому військові радять херсонцям “трохи потерпіти” та протриматися, запевнивши, що про них ніхто не забуває.
   
Тю, так і весь цимус в цій ІПСО, що знає.
Все знає..
Дивно, чому я, зєлєбобік, більш позитивний в баченні генерала Марченка, ніж поро.., гаразд, без поро- мій опонент Рамблєр? 8-:
Трохи не так. Зєлєбобік, за твоїм визначенням, позитивно бачить мноґоходовочкі від геніїв ІПСО, а я позитивно бачу самого Марченка.
Щоправда, сьогодні інший твій однодумець визначив його, як понтовщика і писдабола, но то таке..
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

Нещодавно заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила: днями СБУ встановила, що “в інтерв’ю військового з високим званням відомому виданню міститься інформація, яка за окремими показниками розкриває відомості про зміст стратегічних (оперативних) планів застосування Збройних Сил України, питань підготовки, організації ведення бойових дій”. І що з приводу цього факту ведеться слідство у встановленому законом порядку.

Нещодавно заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила: днями СБУ встановила, що “в інтерв’ю військового з високим званням відомому виданню міститься інформація, яка за окремими показниками розкриває відомості про зміст стратегічних (оперативних) планів застосування Збройних Сил України, питань підготовки, організації ведення бойових дій”. І що з приводу цього факту ведеться слідство у встановленому законом порядку.

Вопрос, нахуа заявила, не лучше делать это по тихому и не дискредитировать ЗСУ или дискредитировать нельзя только тех кого нельзя. Если зайвила где фамилия, ну что бы люди чего лишнего не подумали. Неуд.

Ніякої перевірки щодо мене не проводили - вот это как то совсем не удивляет, помню Зеленского обвинившего обвиняемого до решения суда

Вони викликали на бесіду, але це стосується іншого питання - то есть генералу армии делать нехер, мотаться туда сюда как мальчик на побегушках.


   
Трохи не так. Зєлєбобік, за твоїм визначенням, позитивно бачить мноґоходовочкі від геніїв ІПСО, а я позитивно бачу самого Марченка.
Щоправда, сьогодні інший твій однодумець визначив його, як понтовщика і писдабола, но то таке..

Знову ж, я більш позитивно бачу, бо не відділяю генерала від ІПСО- мені в цьому сенсі все українське подобається.
І, будь ласка, не треба на мене навішувати якихось тобою вигаданих моїх однодумців, посилайся на самогоо мене :)
   
Нещодавно заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила: днями СБУ встановила, що “в інтерв’ю військового з високим званням відомому виданню міститься інформація, яка за окремими показниками розкриває відомості про зміст стратегічних (оперативних) планів застосування Збройних Сил України, питань підготовки, організації ведення бойових дій”. І що з приводу цього факту ведеться слідство у встановленому законом порядку.
Вопрос, нахуа заявила, не лучше делать это по тихому и не дискредитировать ЗСУ или дискредитировать нельзя только тех кого нельзя. Если зайвила где фамилия, ну что бы люди чего лишнего не подумали. Неуд.

Ніякої перевірки щодо мене не проводили - вот это как то совсем не удивляет, помню Зеленского обвинившего обвиняемого до решения суда

Вони викликали на бесіду, але це стосується іншого питання - то есть генералу армии делать нехер, мотаться туда сюда как мальчик на побегушках.

То може Ганна Маляр заявила не про Марченка і ви зря стараєтєсь? :S
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

абсолютно верно - ваш фонтан надо затыкать

 “Херсон – 100%. Тобто, звільнення Херсона та закінчення активної фази ведення війни, а потім уже відбуватимуться якісь локальніші військові дії. Але до кінця року ми маємо закінчити основну фазу цієї війни”, — заявив Марченко.

это все
Відповідайте за свої слова  " оцим можна розголошувати". Що вони розголосили?
   
мені в цьому сенсі все українське подобається.
Ні біса не второпав, але нехай. ;)
ЗІ. Довгенько ж готували з Марчелло дійову особу мноґоходовочкі, аж з червня 2019.
Цікаво, чи був частиною операції викуп його із СІЗО якимось мародьором, чи то випадковість.
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

То може Ганна Маляр заявила не про Марченка і ви зря стараєтєсь? :S

Так и я не только про него, может все таки найдете возможность прочитать что я написал
   
Ні Україна, ні РФ цьогоріч не вдадуться до рішучих дій — глава військової розвідки Британії
https://www.pravda.com.ua/news/2022/08/13/7363083/

собственно,  это косвенно подтверждает мое  предположение выше в ветке, что ото заявление Маляр может быть попыткой просто максимально продлить блеф про Херсон, типа реально собирались, а що ж ви, хлопци, виказали "таэмницю"
ведь все кто только мог последовательно и максимально долго поддерживали этот блеф - от Зе и говорящих голов до Марченко, в какой-то момент демонстративно неспешно перешли к мостам (кстати только это и дало какой-то убедительности)
в общем, если это был блеф, то он свое уже отработал.
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

Ні Україна, ні РФ цьогоріч не вдадуться до рішучих дій — глава військової розвідки Британії
https://www.pravda.com.ua/news/2022/08/13/7363083/

собственно,  это косвенно подтверждает мое  предположение выше в ветке, что ото заявление Маляр может быть попыткой просто максимально продлить блеф про Херсон, типа реально собирались, а що ж ви, хлопци, виказали "таэмницю"
ведь все кто только мог последовательно и максимально долго поддерживали этот блеф - от Зе и говорящих голов до Марченко, в какой-то момент демонстративно неспешно перешли к мостам (кстати только это и дало какой-то убедительности)
в общем, если это был блеф, то он свое уже отработал.

З  початком активності ЗСУ в Херсонському напрямку згадалась ця гілка.
А після подій під Харковом, деокупації ряду міст Харківщини стало очевидним, що цей блєф почав працювати в потрібний час. І він був вдало виконаною політичним і військовим керівництвом держави інформаційною операцією(ІПСО, як ще недавно це називали)
І генерал Марченко грав в ній не останню роль :D
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

То Безугла пішла проти самого Верховного Головнокомандувача ;o
   
Re: Зеленський просить не розповідати про плани ЗСУ

Я бачу, комусь кортить улетіти в бан за некропостінг. А потім будеш скаржитися, що ти не штабна.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія