Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про спеціалізацію в армії

Про спеціалізацію в армії

Опитування
Чи може технік воєнної авіації у званні старшого лейтенанта виконувати на війні роботу техніка воєнної авіації в званні головного сержант
Всього проголосувало: 25
Так, може  23 
 
 92% 
Ні, не може  2 
 
 8% 




Власне, цікаво, чи можуть люди з різним званням виконувати одну й ту саме роботу на війні? Чи від них буде більше шкоди, ніж допомоги, тому якщо військовій частині буде потрібен технік військової авіації в званні головного сержанту, а працівник ТЦК побачить, що в немобілізованого техніка військової авіації звання старшого лейтенанту, то краще його не мобілізовувати?

Останнє редагування: 3 травня 2024 12:32:08 від Drake
   
Re: Про спеціалізацію в армії

а шо вище, старший сержант чи старший лейтинант ?

по логіці нижчі звання не можуть виконувати вищих, а вищі можуть виконувати нижчих ?
   
Re: Про спеціалізацію в армії

 :laugh:

   
Re: Про спеціалізацію в армії
TC

А де відповідь "автор дoвoбoйоб"? ;)
Перефразую.
А чі може головний технолог машинобудівного підприємсва виконувати роботу рядового електрика?
:)


Останнє редагування: 3 травня 2024 12:37:48 від TC
   
Re: Про спеціалізацію в армії

Всі ці ВОСи, спеціалізації і т.п. для непрофесійних військових - повна туфта.

Мій родич після строкової служби отримав запис у військовому квитку механік-водій - хоча в нього ніколи не було посвідчення водія, і він жодного разу за кермом не сидів.

Купа знайомих після строкової служби з ВОСом стрільця автомат в руках тримали в кращому випадку одного разу перед присягою.

Усі без винятку мої знайомі, що закінчили військові кафедри, йшли туди винятково, щоб закосити від строкової служби. Хто хотів - платив гроші і на заняттях практично не з'являвся; хто не хотів - слухав анекдоти відставних військових.
   
Re: Про спеціалізацію в армії

Може, якщо лейтенант не картонний.
   
Re: Про спеціалізацію в армії

Може, якщо лейтенант не картонний.

цей з кракова - вафельний  :gigi:
   
Re: Про спеціалізацію в армії

А хто кручє: камандір чи афіцер?
   
Re: Про спеціалізацію в армії


А чі може головний технолог машинобудівного підприємсва виконувати роботу рядового електрика?
:)

ну в даному випадку не "головний технолог", а лише особа з освітою або досвідом роботи головного технолога. Сидить та чекає допоки їй запропонують саме цю посаду.
Але можна чекати до пенсії, а можна (якщо дійсно є бажання) працювати навіть прибиральником у цеху цього підприємства.

   
Re: Про спеціалізацію в армії
TC

А хто кручє: камандір чи афіцер?

Хто кручє - не знаю.
Ну на питання хто зних "главнєє" є класична відповідь: "а адін, xyй".  :laugh:
   
Re: Про спеціалізацію в армії

Технік-лейтенант - головний технолог :weep:
Технік-сержант - рядовий електрик :weep:

Таке от палке бажання допомогти Україні в перемозі -  :weep:
   
Re: Про спеціалізацію в армії

особа з освітою або досвідом роботи головного технолога.
На головного технолога не учать. І досвіду роботи "головним технологом" у піддослідного нема. Є, можливо, тільки поверхневі знання про технологію, отримані на факультативних заняттях років 20 тому назад. Пан Сергій СВ, мабуть, набагато більше прошарений в авіації.
Куди він подівся, до речі. Можливо, відправили на навчання десь на базу НАТО.
   
Re: Про спеціалізацію в армії

Що характерно - в іншій державній структурі - центрі зайнятості - вам з вищою освітою запросто можуть запропонувати роботу, скажімо, двірника, при відсутності вакансій за спеціальністю - і перестати виплачувати допомогу по безробіттю, якщо ви відмовитись.
   
Re: Про спеціалізацію в армії
TC

ну в даному випадку не "головний технолог", а лише особа з освітою або досвідом роботи головного технолога. Сидить та чекає допоки їй запропонують саме цю посаду.
Але можна чекати до пенсії, а можна (якщо дійсно є бажання) працювати навіть прибиральником у цеху цього підприємства.

Так.
Але
1) Або шось не те з головою у людини, яка може працювати головним технологом, але пішла у прибиральники, ну або таке скрутне становище.
2) Або шось не так з головою у людини, яка може взяти на роботу прибиральника, та платити йому зарплатню рівня головного технолога.

Та є ще одне але, я ж написав, не прибиральником, а електриком. Так, наприклад, Вернер фон Браун або Сергій Корольов, мали знання та навички необхідні самому звичайному електрику?
Я вважаю, шо скоріше ні, ніж так. Якшо маєш іншу думку - обоснуй.
   
Re: Про спеціалізацію в армії
TC

Що характерно - в іншій державній структурі - центрі зайнятості - вам з вищою освітою запросто можуть запропонувати роботу, скажімо, двірника, при відсутності вакансій за спеціальністю - і перестати виплачувати допомогу по безробіттю, якщо ви відмовитись.

Залежить від фінансових можливостей держави. А зараз вони - "такі собі".
   
Re: Про спеціалізацію в армії

Власне, цікаво, чи можуть люди з різним званням виконувати одну й ту саме роботу на війні? Чи від них буде більше шкоди, ніж допомоги, тому якщо військовій частині буде потрібен технік військової авіації в званні головного сержанту, а працівник ТЦК побачить, що в немобілізованого техніка військової авіації звання старшого лейтенанту, то краще його не мобілізовувати?

Так може...

Бо то що вміє сержант є мааааханька частинка що вміє лейтенант... тому вміє і може..

А ось то що лейтенант хуйнею маєттся.   То вже інше питання залежить в першу чергу від лейтенанта і його маральних принципів.

Нууу наприклад : там більше платня.... або розклад недозволяє.... або інша хуйня.

Останнє редагування: 3 травня 2024 13:48:19 від Аeternitas
   
Re: Про спеціалізацію в армії

  Опять персональная ветка :diablo:
   
Re: Про спеціалізацію в армії
HSM

А де відповідь "автор дoвoбoйоб"? ;)
Перефразую.
А чі може головний технолог машинобудівного підприємсва виконувати роботу рядового електрика?
:)
Довбойоб як завжди ти
Головний технолог може виконати
Роботу електрика на раз
Якщо має відповідний фах
І є невідворотня необхідність
Є директори і хазяї підприємств які стоять
За верстатами і працюють  в разі необхідності
А капітан може стояти за кулеметом
Й кидати гранати
   
Re: Про спеціалізацію в армії

наприклад, Вернер фон Браун або Сергій Корольов, мали знання та навички необхідні самому звичайному електрику?
Я вважаю, шо скоріше ні, ніж так.

скоріше так.
предполагаю, что фон Браун наверняка бы разобрался с заземлением , нулём и фазой.

про Королёва:
у него первая специальность кровельщик.
он профессионально владел навыками работы с листовым металлом и конструкциями из дерев. балок и досок.
в молодости это неплохо кормило его.....
   
Re: Про спеціалізацію в армії
TC

  Опять персональная ветка :diablo:

Яка нах, персональна? :X
Тут гілка про "аби дурь каждого відна била".
Дякую Дрейку. Розвеселив на увесь день! :laugh:
   
Re: Про спеціалізацію в армії

9:2  :weep:
   
Re: Про спеціалізацію в армії

тс сам визнав що він пінжак
і ніколи дійсно не служив
 тож його вос - туфта
його з нуля треба буде вчити - так само як і якогось васю-сантехніка
 тож можна його і в піхоту
   
Re: Про спеціалізацію в армії
HSM

Яка нах, персональна? :X
Тут гілка про "аби дурь каждого відна била".
Дякую Дрейку. Розвеселив на увесь день! :laugh:
Довбню
Дрейк і Драка це не просто різні
Люди
Дрейк це наша пані з собакєнами
Будеш п***а порвуть нахєр
   
Re: Про спеціалізацію в армії
HSM

тс сам визнав що він пінжак
і ніколи дійсно не служив
 тож його вос - туфта
його з нуля треба буде вчити - так само як і якогось васю-сантехніка
 тож можна його і в піхоту
Він серло , не візьмуть
   
Re: Про спеціалізацію в армії

Дрейк наскільки я пом'ятаю жінка. Їй можна тупити.
Щоб понизити його в посаді, його спочатку треба взяти на ту, яка відповідає його званню і тоді він має вчинити тяжке правопорушення.

Інакше будь-який солдат скаже генералу: можеш копати окоп? Оно лопата - іди копай.
Чи:
Тобі треба захопити точку, то іди захоплюй.
   
Re: Про спеціалізацію в армії

Довбойоб як завжди ти
Головний технолог може виконати
Роботу електрика на раз
Якщо має відповідний фах
І є невідворотня необхідність

Є директори і хазяї підприємств які стоять
За верстатами і працюють  в разі необхідності
А капітан може стояти за кулеметом
Й кидати гранати
:lol:
   
Re: Про спеціалізацію в армії
TC

9:2  :weep:

Та хоч 999-2.  :laugh:
   
Re: Про спеціалізацію в армії
TC

Так може...

Бо то що вміє сержант є мааааханька частинка що вміє лейтенант... тому вміє і може..

А ось то що лейтенант хуйнею маєттся.   То вже інше питання залежить в першу чергу від лейтенанта і його маральних принципів.

Нууу наприклад : там більше платня.... або розклад недозволяє.... або інша хуйня.

А так саме, мабуть, на кораблі шо капітан, шо кок - "адін xyй, марякі". :)
А капітана, який не вміє куховарити, ні, не буває.  :laugh: 
   
Re: Про спеціалізацію в армії
TC

скоріше так.
предполагаю, что фон Браун наверняка бы разобрался с заземлением , нулём и фазой.

про Королёва:
у него первая специальность кровельщик.
он профессионально владел навыками работы с листовым металлом и конструкциями из дерев. балок и досок.
в молодости это неплохо кормило его.....


От, навіть не можу зрозуміти, хто з них має бути "кращім електриком" Корольов або фон Браун?

Але скажу тобі так, не дай бог, ти станеш керівником на виробництві, та замість електрика, даш вказівку кровєльщіку, який не має відповідної групи допуски для роботи з електрикою, та він загине - підеш ти з роботи у кайданках, а додому прийдеш років через п'ять. От таккі тобі "земля, нуль та фаза".
   
Re: Про спеціалізацію в армії
dev

похуй на звання, дипломи та іншу цивільну хуєту.
питання в кваліфікації та готовності.
   
Re: Про спеціалізацію в армії
TC

Довбойоб як завжди ти
Головний технолог може виконати
Роботу електрика на раз
Якщо має відповідний фах
І є невідворотня необхідність
Є директори і хазяї підприємств які стоять
За верстатами і працюють  в разі необхідності
А капітан може стояти за кулеметом
Й кидати гранати

Яка дурна потвора....




Технолог, це людина, яка розробляє технологічний процесс виготовлення готової продукції.
Наприклад, треба серійно виробляти шестерню. Технолог має розробити технологічний процесс, щоб виробляти її. Тобто, штамповка, точити на токарному станку, фрезерувати зуби, на яких обертах робити, якими фрезами, якими різцями та інше.
Він ні xyя не електрик.
Хотів  написати про "капітана шо й з кулемета, шо й гранати кидає", та краще, ти розповідатимеш про це в учєбці. Буде шо людям згадати.  :laugh:
   
Re: Про спеціалізацію в армії
TC

Дрейк наскільки я пом'ятаю жінка. Їй можна тупити.
Щоб понизити його в посаді, його спочатку треба взяти на ту, яка відповідає його званню і тоді він має вчинити тяжке правопорушення.

Інакше будь-який солдат скаже генералу: можеш копати окоп? Оно лопата - іди копай.
Чи:
Тобі треба захопити точку, то іди захоплюй.

Це з одного боку. І тут погоджусь.

Але з, іншого боку, Дрейк запитує, чи може людина яка має обслуговувати механіку, гідравліку, пневматику чогось типу цього

братися за обслуговування електроніки чогось типу цього


Якшо комусь навіть у картинках не доходить, то тут вже лише евтаназія лишається.

А якщо Дрейк то жінка. То нехай пані Дрейк  створює опитування про щось про що вона хоч щось знає. Ну там, про борщ, чи про сквірт. :)

Останнє редагування: 4 травня 2024 00:19:59 від TC
   
Re: Про спеціалізацію в армії

Це з одного боку. І тут погоджусь.

Але з, іншого боку, Дрейк запитує, чи може людина яка має обслуговувати механіку, гідравлкіу, пневматику чогось типу цього
Показати зображення...
братися за обслуговування електроніки чогось типу цього
Показати зображення...
Якшо комусь навіть у картинках не доходить, то тут вже лише евтаназія лишається.

А якщо Дрейк то жінка. То нехай пані Дрейк  створює опитування про щось про що вона хоч щось знає. Ну там, про борщ, чи про сквірт. :)

Теся, бліть, ну от я тебе реально не чіпав, ну це вже піздос  :facepalm1:
Тебе шо, в НАУ вчили ф16 обслуговувати?
Ну от нахуя оцю х.й.ю піздіть? Ну підйобуєш людей - підйобуй, твоє діло, нахуй ти лізеш в питання, де тобі три копійки ціна?
   
Re: Про спеціалізацію в армії
TC

Теся, бліть, ну от я тебе реально не чіпав, ну це вже піздос  :facepalm1:
Тебе шо, в НАУ вчили ф16 обслуговувати?
Ну от нахуя оцю х.й.ю піздіть? Ну підйобуєш людей - підйобуй, твоє діло, нахуй ти лізеш в питання, де тобі три копійки ціна?

От дурна потвора.
Якшо людина не може візуально розрізнити літак від аеродромного  посадочного радару - лише евтаназія лишається.
Якщо ти сюди ще НАУ приперло, то тобі й ломаної копійки в ціні нема. Бо мою ВОС можна було отримати у іншому виші, навіть у іншому місті Украйни. От такі діла довбойобушка...
От же  також пиши або про простатіт або про клімакс, залежно від статі.
   
Re: Про спеціалізацію в армії

От дурна потвора.
Якшо людина не може візуально розрізнити літак від аеродромного  посадочного радару - лише евтаназія лишається.
Якщо ти сюди ще НАУ приперло, то тобі й ломаної копійки в ціні нема. Бо мою ВОС можна було отримати у іншому виші, навіть у іншому місті Украйни. От такі діла довбойобушка...
От же  також пиши або про простатіт або про клімакс, залежно від статі.

теся, ту спеціальність, про яку ти тут всім втіраєш, в Україні по ділу можна було отримати в двух місцях - НАУ і ХІВПС.
В інших місцях можеш навіть не заікатись, то все до золотої пізди шляпа. Бамага є, а толку нема.
   
Re: Про спеціалізацію в армії
TC

теся, ту спеціальність, про яку ти тут всім втіраєш, в Україні по ділу можна було отримати в двух місцях - НАУ і ХІВПС.
В інших місцях можеш навіть не заікатись, то все до золотої пізди шляпа. Бамага є, а толку нема.

Ні, піздаболіще. :) Це ти пані Дрейк розповідай, про НАУ.  ;)
   
Re: Про спеціалізацію в армії

Ні, піздаболіще. :) Це ти пані Дрейк розповідай, про НАУ.  ;)

ти дегенерат, чи шо?
я тобі написав два виша де техніків випускали.
звідки я можу знати де ти штани протирав?
   
Re: Про спеціалізацію в армії
TC

ти дегенерат, чи шо?
я тобі написав два виша де техніків випускали.
звідки я можу знати де ти штани протирав?

Не напрягай мозок. У тебе його немає. Ти й радар від літака відлічити не в змозі. Стать чоловіча, згідно профілю - пиши про простатит.
   
Re: Про спеціалізацію в армії

Не напрягай мозок. У тебе його немає. Ти й радар від літака відлічити не в змозі. Стать чоловіча, згідно профілю - пиши про простатит.

ти розумово відсталий?
я тобі по суті питання написав про дав ВУЗа, які по твоїй озвученій спеціальності випускали.
В якому з них ти навчався?
   
Re: Про спеціалізацію в армії
TC

ти розумово відсталий?
я тобі по суті питання написав про дав ВУЗа, які по твоїй озвученій спеціальності випускали.
В якому з них ти навчався?

Тобі, дурко, вже написав. НАУ не готував по спеціальності "технік літака", ти взагалі, хоч розумієш хто це?
Якшо ти не знаєш, де випускали, то пиши про простатіт. :)
Авіація, це ж не піхота, тут усі усих мають знати.
Да, чого я й досі тобі відповідаю? Я ж давно написав, шо тобі лише евтаназія лишилася.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія