Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кажуть що андроід і Епл стежать за контингентом.

я колись заманався в тому всьому розбиратися, плюнув і з важким серцем взяв епол. кілька місяців бісився і звикав :weep: а тепер мене назад на відро ніхто не затягне, навіть якщо даватимуть безкоштовно телефон і заплатять мені зверху :D
   
наскільки я пам‘ятаю (зі свого ведродосвіду), такі проблеми будуть тільки якщо полізти у систему з купою вже встановлених застосунків і повирізати гуглосервіси. тоді звісно все ляже. а от якщо знести відро від гугла та встановити чистий форк, який початково всього того не мав, то більшість застосунків мають нормально працювати. ну звісно в межах розумного, бо ті ж гугл карти не працюватимуть, ютуби, гмайли тощо
далеко не все. какие-то пойдут, какие-то - нет, увы... да и смысл? а новые приложения откуда тягать? из яндекса?  :X  извините, я этой мазью не мажусь..
   
на ведрі ж можна апкшки качати звідки заманеться, до чого тут яндекс :S
   
 Помічав неодноразово, що після розмов реклама йде контекстна. Про такі товари, що вгадати майже неможливо. Буває цікава статистика споживання батареї, коли разом відсотки становлять 25%, а телехвон висаджує батарею за день-два в стані відносного спокою, тобто навіть сам телехвон не розуміє куди подівся заряд  :D  Допомагає на деякий час перезавантаження. Стежать, звичайно, але, НМД поки що виключно з комерційною метою.
   
на ведрі ж можна апкшки качати звідки заманеться, до чого тут яндекс :S
ну, мы-же, вроде, обсуждаем официальные источники. с левых сайтов качать апк-шки и беспокоиться за свою безопасность, - это в высшей степени странно. а китайцы и русские мне внушают больше опасений, нежели американцы. альтернатива - яблоко, там немного проще, хотя всё зависит в первую очередь от Вас.
   
від Нас на еполі як раз мало залежить, там такої свободи нема :weep: а апкшки для ведра можна качати не з помийок, а з офіційних сайтів тих сервісів, які потрібні. наприклад https://telegram.org/android
   
від Нас на еполі як раз мало залежить, там такої свободи нема :weep: а апкшки для ведра можна качати не з помийок, а з офіційних сайтів тих сервісів, які потрібні. наприклад https://telegram.org/android
когда я писал от Вас, я имел в виду пользователя, который фильтрует свои тексты, запросы, разрешения приложениям, (и вообще говорим о безопасности) а Вы почему-то рекомендуете установить прогу с российского сайта российской спецслужбы. мне непонятен Ваш посыл.
   
ну ось бачите, ваша неграмотність породила непорозуміння. бо згідно правил з великої літери «ви» пишеться лише у звертанні до однієї конкретної особи в ділових листах та офіційних документах. а постійно застосовувати «Ви» до невизначеної особи, чи до кількох осіб, чи десь у чатіках, на форумах, на паркані — то груба помилка на кшталт тся-ться… тому Ми і подумали, що ви звертаєтеся саме до Нас, хоча ви навіть і не зверталися ні до кого. ось чому важливо слідувати правилам, хоч правопису, хоч ПДР, хоч правилам безпеки польотів :)

до речі, «россійскій сайт россійской спєцслужби» не має навіть офіційного представництва в рашці. на відміну від гуглів та щітбуків з вайберами, які навіть серваки свої з даними користувачів на луб‘янці тримають :laugh: це я до того, що життя складне і не все так однозначно, як комусь вважається на перший погляд. удачі :)
   
это в "ваших" правилах написано переходить на личность и оскорбления в дискуссиях в случаях отклонения от линии партии. цитата перед ответом говорит о том, что в данном случае в качестве "пользователя" я имел в виду вас. я к незнакомым людям привык обращаться "на Вы".
   
ви ж написали «когда я писал от Вас, я имел в виду пользователя, который фильтрует». не мене особисто, а пользоватєля. зовсім не збирався вас оскорбляти чи щось таке, хотів просто показати, як одна маленька помилка може змінювати сенс написаного і створювати непорозуміння
   
ви ж написали «когда я писал от Вас, я имел в виду пользователя, который фильтрует». не мене особисто, а пользоватєля. зовсім не збирався вас оскорбляти чи щось таке, хотів просто показати, як одна маленька помилка може змінювати сенс написаного і створювати непорозуміння
это не ошибка, я на самом деле обращался к вам лично как к пользователю, который понимает, что можно говорить/писать в эфире, а что нельзя. от чего могут "приклеиться ноги" и чего стоит избегать, если хотите, чтобы "ваши личные данные просто лежали на полке", а не являлись объектом пристального изучения спецслужб, где нужно "снять галочку", чтобы вам не присылали рекламный контент, где поставить блокировщик рекламы, где почистить куки, где заплатить за отключение рекламы, а где просто смириться, как с телевизором, который в прямом эфире гонит рекламу чего попало, а не того, что вас может заинтересовать. на форуме у вас всегда есть время перечитать, переосмыслить, взвесить, а потом писать. а что касаемо грамотности, то я на неё и не претендую, по крайней мере "па русски" (за 70 лет не до конца выучил). у меня есть мой родной, крымскотатарский язык. стараюсь писать так, чтобы меня поняли.
   
понял :-B  и вижу, что вы не ламер на самом деле :)
   
понял :-B  и вижу, что вы не ламер на самом деле :)
:-B
   
 Шо тамечки тії програмьори гугля , а разом із ними і програмьори від виробників відроїдних пристроїв шпигують , збираючи якусь інхвормацію , тобто маючи стовідсоткову технічну можливість , будь-якої миті якусь інхвормацію за діями користувача пристрою , збирати/накопичувати , теє якося похвіг і мо кому із них тая інхвормація і "поперек горла стане" )) , а от , що чим діла тим більше нахабніють із різноманітними діа лоховими вікнами , та нав'язливою "допомогою" , будучи віддаленими у часі та просторі , теє , кхм , де-що засмучує , тобто викликає "глибоку стурбованість" (с) .

Але , занадто переймаючись якимось гугльом , тобто потенційними діями якихось віддалених програмьрчиків чі то гугля , чі хоч і недогризкових , не слід би забувати , що найперше  і усе щозавгодно , має технічну можливість відслідковувати оператор мобільного зв'язку і як оператор і як провайдер того ж тирнету , бо - камутєра(и) теж мають і увесь отой зв'язок саме на камрутєрах , на використанні різноманітних ОС і тримаєцця .

Такшо шовже там якийсь гугль "вср_ний" .

Щоправда , слід визнати та незабувати , що і у часи "примітивних" тіліпонних комутаторів дротового зв'язку , хто на тому комутаторові "сиділо" або як далі - АТС обслуговувало , теж могло , будь-які розмови слухати , як назагал і "поштарі" - листи читати .

Такшо знов - шовже там перейматись - часи техніка змінюєцця , але не людські звички чі риси характерів .

Надодачу - вислів - "мати можливість" не дорівнює , не тотожний за сутністю "можливість користати" . НМД . )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія