Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

250 євро в місяць :(

250 євро в місяць  :(



чи лайноса так може взяти пересічний ? звісно не за 250 євро, а в гривнях
   
Re: 250 євро в місяць  :(

А нас такий коштує 80 тисч
   
Re: 250 євро в місяць  :(

   
Re: 250 євро в місяць  :(

дайте два!
   
Re: 250 євро в місяць  :(

Зустрiчайте новий Заз Форза
   
Re: 250 євро в місяць  :(

Зустрiчайте новий Заз Форза

7,5 тисч
   
Re: 250 євро в місяць  :(
PAL

Re: 250 євро в місяць  :(

 То і що, що 249 щомісяця? Але ж 35,4 тис. євро все рівно потрібно буде виплатити. При цьому спочатку відразу 7,2 тис. євро. 
   
Re: 250 євро в місяць  :(

То і що, що 249 щомісяця? Але ж 35,4 тис. євро все рівно потрібно буде виплатити. При цьому спочатку відразу 7,2 тис. євро. 

тут мається наувазі шо пересіний німак, спокійно візьме авто національного виробника і буде платити жалкіх 250 євро в місяц.

чи візьме пересічний українець, авто національного виробника за яке буде платити 10% від своєї середняьої по Україні з/п
   
Re: 250 євро в місяць  :(

Перший внесок 7000€
36 місяців 249€
Останній внесок 16000€
   
Re: 250 євро в місяць  :(

Перший внесок 7000€
36 місяців 249€
Останній внесок 16000€

щось сума не сходиться з ціною...
   
Re: 250 євро в місяць  :(

То і що, що 249 щомісяця? Але ж 35,4 тис. євро все рівно потрібно буде виплатити. При цьому спочатку відразу 7,2 тис. євро. 

и то. 250 евро это 10% от среднемесячной по Германии.

У нас мало того что это авто стоит  в 3 раза дороже, так и даже гавно зазовское за 250 грн в месяц не взять
   
Re: 250 євро в місяць  :(

там еще полное каско будет- мало не покажется....)))
   
Re: 250 євро в місяць  :(

щось сума не сходиться з ціною...
в кредит всегда дешевле.
   
Re: 250 євро в місяць  :(

Перший внесок 7000€
36 місяців 249€
Останній внесок 16000€
Расходимся, нас наипали...
   
Re: 250 євро в місяць  :(

Форза  :weep:

Стандартная цена на авто 2015  года выпуска, грн
 

236 210
 
   
Re: 250 євро в місяць  :(

тут мається наувазі шо пересіний німак, спокійно візьме авто національного виробника і буде платити жалкіх 250 євро в місяц.

 Та я зрозумів, але тут помилка і я спробував на неї вказати. Пересічний німець таке авто не візьме, у всякому разі це буде не так просто, дуже не просто. Немало їздять на авто за 1 тис. євро. Крім того, нічого дивного у тому, що в однієї із найпередовіших та економічно наймогутніших країн світу рівень життя вищий ніж в ряду інших країн.
 
чи візьме пересічний українець, авто національного виробника за яке буде платити 10% від своєї середняьої по Україні з/п

 В України інша історія. Що зробиш, так є, але ми, серед багатьох інших народів світу, знаходимось в далеко не найгіршому положенні.
   
Re: 250 євро в місяць  :(

Та я зрозумів, але тут помилка і я спробував на неї вказати. Пересічний німець таке авто не візьме, у всякому разі це буде не так просто, дуже не просто. Немало їздять на авто за 1 тис. євро. Крім того, нічого дивного у тому, що в однієї із найпередовіших та економічно наймогутніших країн світу рівень життя вищий ніж в ряду інших країн.
 
В України інша історія. Що зробиш, так є, але ми, серед багатьох інших народів світу, знаходимось в далеко не найгіршому положенні.

зі всім погоджуюсь, та я більше клоню до теми - так званого національного виробника , якого захищають
   
Re: 250 євро в місяць  :(

35 000 евро за эту п***а как то дохера
   
Re: 250 євро в місяць  :(

у меня коллега взял бу беху х5 м. заплатил 34 тыщи баков. 3 года пробег всего 30 тыщ майлов. вот это вещь. а за эту п***а платить такие самашедшие деньги?
   
Re: 250 євро в місяць  :(



У нас мало того что это авто стоит  в 3 раза дороже, так и даже гавно зазовское за 250 грн в месяц не взять

Цена у нас на это 1.8 - от 817 858 грн, судя по сайту. 28 тыс. евро.
   
Re: 250 євро в місяць  :(

Як для німака, американця та інш. нове авто середньої руки перетворюється в розкіш. $32,000, з фінансуванням, страховками та інш. Це буде добрих $50,000 за років 7, докинь $1,500 в рік на бензин, $500 в рік на техобслуговування та інш, і $32,000 плавно перетворюється в $64,000 за 7 років. Середній доход нехай $40,000 в рік, мінус податки та інші необхідні розходи залишить можливо $15,000 у дуже економного індивида (виключення), і левова частка піде на машину, це якщо не хворіти і дітей не мати. Середня нова машина вже середньому американцю не по карману.
   
Re: 250 євро в місяць  :(

и то. 250 евро это 10% от среднемесячной по Германии.

 Так, а за квартиру потрібно заплатити біля 1 000, проїзд, харчі, страховки, перукарня - 15 євро, музична школа для дитини - 100 у місяць, проїзний для дитини - 35 і т.д. не так багато залишиться, як гадається зі сторони.
 
   
Re: 250 євро в місяць  :(

музична школа для дитини - 100 у місяць
ого.
   
Re: 250 євро в місяць  :(

Так, а за квартиру потрібно заплатити біля 1 000, проїзд, харчі, страховки, перукарня - 15 євро, музична школа для дитини - 100 у місяць, проїзний для дитини - 35 і т.д. не так багато залишиться, як гадається зі сторони.

а у нас за це все платити типу не треба ?_)
   
Re: 250 євро в місяць  :(

зі всім погоджуюсь, та я більше клоню до теми - так званого національного виробника , якого захищають

 Гаразд. Але й у цьому нам не рівнятись із Німеччиною, вони постійно нормально розвивались і довший час займають лідируючі позиції, а у нас 70 років (рад. період) цього самого нац. виробника вбивали і глушили, а ще і еліту винищили.
   
Re: 250 євро в місяць  :(

а у нас за це все платити типу не треба ?_)

 Я знаю, як у нас.  :) Крім того, читай вище, вони - заслужили таке життя, ніхто їм його не формував, самі, довго, важко, настирно...
   
Re: 250 євро в місяць  :(

ого.

 Це лише за 45 хв. занять у тиждень, за більше - буде дорожче. Для того, щоб підготовити чемпіона по фігурному катанню, може бути потрібно "проїздити" не одну добру хату...
   
Re: 250 євро в місяць  :(

Це лише за 45 хв. занять у тиждень.
это не занятия. мой шесть часов в неделю ходит.
   
Re: 250 євро в місяць  :(

щось сума не сходиться з ціною...

Там можливо без НДС чи як його прораховано. Я не знаю скільки % в німців
   
Re: 250 євро в місяць  :(

щось сума не сходиться з ціною...
После выплаты 36*249 + 7158 машину надо вернуть. Поэтому и не сходится.

   
Re: 250 євро в місяць  :(

После выплаты 36*249 + 7158 машину надо вернуть. Поэтому и не сходится.

куди повернути :S
   
Re: 250 євро в місяць  :(

После выплаты 36*249 + 7158 машину надо вернуть. Поэтому и не сходится.

 Не обов"язково, можна сплатити залишок суми і вона ваша.
   
Re: 250 євро в місяць  :(

куди повернути :S

 У магазин. Там вказана ціна оренди авто на 36 місяців, або викупити, тоді доведеться доплатити до повної вартості.
   
Re: 250 євро в місяць  :(

это не занятия. мой шесть часов в неделю ходит.

 Розсмішили. У даному випадку важливо не те, хто більше ходить, а хто більше працює вдома і має кращий результат... :)
   
Re: 250 євро в місяць  :(

Я знаю, як у нас.  :) Крім того, читай вище, вони - заслужили таке життя, ніхто їм його не формував, самі, довго, важко, настирно...

та ми тж не дуже фігньою страждаємо.
але 200 баксів середня зряплата по країні.
   
Re: 250 євро в місяць  :(

та ми тж не дуже фігньою страждаємо.
але 200 баксів середня зряплата по країні.

 Я знаю. Мені дуже шкода, вже писав, на жаль, українці теж винні у даній ситуації. Крім того, офіційна статистика не відображає реальні доходи громадян України.
   
Re: 250 євро в місяць  :(

куди повернути :S

В салон. Указанные цифры - это лизинг, а не кредит.
   
Re: 250 євро в місяць  :(

В салон. Указанные цифры - это лизинг, а не кредит.

 :zrada:
   
Re: 250 євро в місяць  :(

а хто більше працює вдома
это само собой. мы не паганини ростим. так шо нам и сольфеджио нужно, и второй инструмент, и в оркестре поиграть. но всё равно 45 минут это очень мало. если конечно вы сами не музыканты.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія