Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Щур про Славське. Лижникам присвячується

Питання з розряду: "навіщо користуватися ременями безпеки"
ну вам лично какая разница? одевайте себе шлем и вперёд. какое вам дело до других?
   
А для чого знати ?

для того чтобы понимать что при совке и ранних 90х выбора особо не было. и люди перлись в те условия чтобы катать на лыжах .

а сейчас писать тексты - типа не едьте курорт говно ... каким надо быть идиотом чтобы этго не знать? какие завышенные ожидания  от этой отрыжки совка,
   
для того чтобы понимать что при совке и ранних 90х выбора особо не было. и люди перлись в те условия чтобы катать на лыжах .

а сейчас писать тексты - типа не едьте курорт говно ... каким надо быть идиотом чтобы этго не знать? какие завышенные ожидания  от этой отрыжки совка,

Ну,х.з взагалі незрозуміло- для чого,маючи гроші, їхати кудись тут відпочивати...
   
Славське то для студентів ,  труднощі покуй , аби було весело  та Б&Ї .

Доросла притомна людина туди звісно сім"єю не поїде.
   
я в Буке не был давно но говорят там неплохо по прежнему.  остальные курорты я так понимаю как были совком так и остались.
   
Славське то для студентів ,  труднощі покуй , аби було весело  та Б&Ї .

Доросла притомна людина туди звісно сім"єю не поїде.
+++
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

для того чтобы понимать что при совке и ранних 90х выбора особо не было. и люди перлись в те условия чтобы катать на лыжах .

а сейчас писать тексты - типа не едьте курорт говно ... каким надо быть идиотом чтобы этго не знать? какие завышенные ожидания  от этой отрыжки совка,

ну красия например тоже отрыжка совка, но покататься там можно и дороги нормальные. Так что хороший обзор Щур сделал
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

за 18 років не зробити дорогу

Там є поремонтована дорога на саму гору. Просто її не чистять від снігу і від уазіків утворюються колії.
Але парковка на горі на максимум 20 машин, туди нема чого їхати на своїй машині після 9 ранку, все буде зайняте.
   
про комфорт поржал. автор не жил в хате с 10 лыжниками, пружинными кроватями в ряд? сушить внутренний ботинок на печке? туалет  типа очко на улице? знаете что такое срать в -10 в дыру?

душ?? лол   знаете как пахнут лыжники после пары дней катания
Єббать.
Афтар наче гордиться цим лайном?
А нахера кому така екзотика?
   
Єббать.
Афтар наче гордиться цим лайном?
А нахера кому така екзотика?
А за совка інших варіантів за частую і не було.

ну вам лично какая разница? одевайте себе шлем и вперёд. какое вам дело до других?
Я там про ремені безпеки вище згадував.
   
А за совка інших варіантів за частую і не було.
За совка і дупу лопухом витирали, проте навряд чи це можна використовувати як аргумент проти "завищених вимог" сьогодення.
Тим більше гордитись таким експірієнсом. B-)
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

востаннє був у Шлявсько років 10-ть тому  -  появилися пропозиції і кімнат і домів з повним набором: ТВ супутникове, душ, кухня.



А от 1.5 метрові горби на Тростяні і бугелі на репшнурку, що постійно рветься  - то невбиваємий символ рагулізма та місцевого колориту.
Це залишалося незмінним.
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

А в Буковелі краще? 
Більш-менш схоже по рівню до європейських гірнолижних курортів?

Биковель - курорт цілком світового рівня. У всьому. Ну, майже.
   
А в Буковелі краще? 
Більш-менш схоже по рівню до європейських гірнолижних курортів?
Среди восточноевропейских курортов - номер один на сег день.
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

Биковель - курорт цілком світового рівня. У всьому. Ну, майже.
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

https://youtu.be/BDPvpV9-9AA

я б цим шмарам ще від себе наваляв!
   
https://youtu.be/BDPvpV9-9AA

де вони знайшли цих “овца тупая»?
   
Среди восточноевропейских курортов - номер один на сег день.

Я про биковель тед гєлку відкриаав. Не  все там так райдужно. Але порівняняно і Славвським - як інша планета

Останнє редагування: 12 січня 2022 23:20:16 від PRom
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

https://youtu.be/BDPvpV9-9AA
:weep:
Пригоди малоросів на западенщині.
І гоолвне самі  на камеру визнали що биканули  першими,назвавши дєвушку сресепшіна "авца тупая".
Дєнгі капілі капілі...
Аж шкода її стало в кінці сюжету.
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується
dig

Популярний тележурналіст розповів, що його шокувало на гірськолижному курорті у Славському (ФОТО, ВІДЕО)
11 Січня 2022 о 16:30
Відомий український телеведучий, журналіст Роман Вінтонів, більш відомий, як Майкл Щур розкритикував сервіс на гірськолижному курорті Славське на Львівщині і закликає не повторювати його помилку та не їхати туди на відпочинок.
Раньше мне казалось, что у Щура хоть немного есть мозгов. Сейчас понимаю, что кривляться - это все, на что его мозгов хватает .. А что он хотел? Он в какой стране живет? Где-то по другому построен украинский бизнес? Что, нет интернета, чтобы это все узнать до того, как сам мордой в дерьмо упал?
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

Ні хрена не розумію.
Пертись хрен зна куди, платити фіг зна які гроші, щоб поморозити жопу на снігу ще й з ймовірністю поламати руки-ноги.
Я розумію влітку, скупатися в Опорі, грибочки-ягодки позбирати, шашличок забацати.

Кожному своє, я теж не лижник, але щось в тому є.
   
Ні хрена не розумію.
Пертись хрен зна куди, платити фіг зна які гроші, щоб поморозити жопу на снігу ще й з ймовірністю поламати руки-ноги.
Я розумію влітку, скупатися в Опорі, грибочки-ягодки позбирати, шашличок забацати.
Ну в принципі визнав, ок.
Наxyя ота решта букв питаєцця?
   
Биковель - курорт цілком світового рівня. У всьому. Ну, майже.
Я Вам скажу, що на відміну премного надрачєюмого Драга в Биковелі персонал зі мною на общєпанятнам не спілкувався.
Ну і скіпаси на Дразі - це єбалайтунг. Тут Тростян кручє. Хоча нуйгонахуй обидвох, якщо є Каспрови Вєрх.
   
За совка і дупу лопухом витирали, проте навряд чи це можна використовувати як аргумент проти "завищених вимог" сьогодення.
Тим більше гордитись таким експірієнсом. B-)
Я карочє певно зо 5 років тому вирішив поїхати на Тростян. Показати дітискові де діди нартували і всьо вотета.
За поворотом як до Святослава відчувалося єбане проходження через темпоральний портал. Мені знову шишнайці, і я знову на єбаних мукачевських Фішерах з кріпленням Нєва-2. Нуйгонахуй. Навіть Плай кручє.
   
Дякую всім, хто поширив вчорашній пост про Славське. 800 шерів!
Там в коментах - багато подібних до моєї історій, які пережили гості в Славську. Покажу одну. Бо це тупо дич. Решту - пізніше.
Окремо звертаюся до шанувальників гори Тростян (не знав, але там є реальний фан-клуб. І здається в трасі є якась магія):
я не катався на Тростяні, тому нічого не пишу про схил і катання. Судячи з ваших описів, катання на Тростяні мені б дуже сподобалося. Але 900 грн за денний скіпас на іржавих кріслах? 0_о Камон! Власники цих підйомників (про них окремо напишу. Підзбираю інфу) просто демонструють своє ставлення до всіх вас цим сервісом і цією ціною. Але траса напевно ок. Але не з іржавими підйомниками за 900грн. Але це я вже повторююсь.

   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

Чому пишуть про Славске, а розказують про Захар Беркут??

То взагалі не Славське!
   
Чому пишуть про Славске, а розказують про Захар Беркут??

То взагалі не Славське!
Бо Варшава то Славське?
Бо Грабовець це теж Славське?
Бо Тростян -теж?
А то шо то Волосянка - то це так, нюанси.
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується
smx

гиии.

то він ще не дійшов на політех і варшавку!



ПС. Але вже років з 10-ть чую що ось-ось там побудують гірськолижний комплекс, котрий "вбьє" буковель!

я умудрился полететь с Варшавки, одна лыжа не отстегнулась, серьезно повредил связки, долго заживали - потом нога еще много  лет ныла
на Тростяне как-то креселка то ли сломалась то ли электричество кончилось - висел на высоте где-то 60 метров в -20 градусный мороз минут 40, было оч холодно и стремно
на какую-то гору помню еще забирались на грузовике открытом. Там где груз обычно, там лавочки поставили и это все ползет в гору битком набитое под углом 45 градусов. Не дай бог что откажет будет гора трупов - экстрим еще похлеще многих гор  :D
   
Бо Варшава то Славське?
Бо Грабовець це теж Славське?
Бо Тростян -теж?
А то шо то Волосянка - то це так, нюанси.

ніхто на ці дрібниці не заморочується. та й в даному аспекті це пофіг.
   
https://youtu.be/BDPvpV9-9AA

у мене таке враження, що ці дами приїхали не відпочивати, а заробляти !  :D
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

Я карочє певно зо 5 років тому вирішив поїхати на Тростян. Показати дітискові де діди нартували і всьо вотета.
За поворотом як до Святослава відчувалося єбане проходження через темпоральний портал. Мені знову шишнайці, і я знову на єбаних мукачевських Фішерах з кріпленням Нєва-2. (x). Навіть Плай кручє.

Ту дорогу вже давно переклали. Тепер аж до Волосянки чудова дорога.
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

скіпас на іржавих кріслах

не з іржавими підйомниками

я не катався на Тростяні

Щур далі вперто не помічає, що на Тростяні бугелі. А, точно, він ж не катався.
   
Никогда не было в Украине цивилизованного туризма и никогда не будет. Просто смиритесь с этим. Кому нравится не побеждаемый совок отдыхает тут, кому нет.... ща ни фига не дорого даже на выходные слетать в Европу. В чем смысл ехать изначально в говно, а потом возмущаться. А в некоторых случаях еще и по морде получать.
   
Никогда не было в Украине цивилизованного туризма и никогда не будет. Просто смиритесь с этим. Кому нравится не побеждаемый совок отдыхает тут, кому нет.... ща ни фига не дорого даже на выходные слетать в Европу. В чем смысл ехать изначально в говно, а потом возмущаться. А в некоторых случаях еще и по морде получать.
Та не тренди. За останні 20 років в тих же карпатах овердофіга чого змінилось в кращу сторону.  Звичайно, зміни ці в основному в приватному секторі, який постійно розбудовується та надає послуги вищого рівня. В тому ж славську в кожній садибі, готелі чи кафешці є вайфай. Ти в європі таке спррбуй знайди. Село скинулось і затягнуло оптику кілька років тому. Та ж дорога від траси до славського - в минулому жахливі ямиська, а гребенів то був просто пистоц, ті нещасні останні  22км від траси я їхав годину. Зараз,  це 15 хв.  Лижні траси і підйомники вимагають  величезних вкладень, та й сраки там всілись десятиліття тому, не для того аби там щось змінювати, та й сраки не місцеві.   Все ж думаю, що той майбутній курорт в рожанці дасть ім файного копняка і щось таки зарухається.
   
Та не тренди. За останні 20 років в тих же карпатах овердофіга чого змінилось в кращу сторону.  Звичайно, зміни ці в основному в приватному секторі, який постійно розбудовується та надає послуги вищого рівня. В тому ж славську в кожній садибі, готелі чи кафешці є вайфай. Ти в європі таке спррбуй знайди. Село скинулось і затягнуло оптику кілька років тому. Та ж дорога від траси до славського - в минулому жахливі ямиська, а гребенів то був просто пистоц, ті нещасні останні  22км від траси я їхав годину. Зараз,  це 15 хв.  Лижні траси і підйомники вимагають  величезних вкладень, та й сраки там всілись десятиліття тому, не для того аби там щось змінювати, та й сраки не місцеві.   Все ж думаю, що той майбутній курорт в рожанці дасть ім файного копняка і щось таки зарухається.
Ни разу не жил в Европе в отеле или аппартах без вайфая. Наверное мне везло.... Хотя справедливости ради стоит признать, что и в Украине я уже последние лет 5 а то и больше без вайфая не жил...
ЗЫ Лично я отдыхаю и в Украине тоже, просто я осознаю, что Европы тут НИКОГДА не будет. Как впрочем и Египта тоже, хотя в этом году Египет ну очень испортился...
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

Биковель - курорт цілком світового рівня. У всьому. Ну, майже.
Окрім каналізації
Бо нижче "Нижньої резиденції" течуть ріки пардон, говна, і всі ці шикардосно-пафосні готелі стоять га берегах річкок-говнянок з відповідним ароматом і туди ж додають свого.
Постійна епідемія ротовірусу у туристів, воду не те, що пити з крану, зуби нею чистити не можна.
Світовий рівень  (tu)

ЗІ + обов'язкове носіння шолому, ідиотизм притаманний лише Биковелю. Замість перейматись безпекою відпочиваючих нап'ялимо на них обов'язковий шолом+ приберемо статистику по травмам і смертям, бо весь регіон у нас в кишені.
   
Ни разу не жил в Европе в отеле или аппартах без вайфая. Наверное мне везло.... Хотя справедливости ради стоит признать, что и в Украине я уже последние лет 5 а то и больше без вайфая не жил...
ЗЫ Лично я отдыхаю и в Украине тоже, просто я осознаю, что Европы тут НИКОГДА не будет. Как впрочем и Египта тоже, хотя в этом году Египет ну очень испортился...

В тебе трохи зашорене сприйняття. Європа теж не відразу такою вилизаною стала. Та ж італія ще 40 років була бідося і постійно в кризі.  Карпати ж останні років 20 лише почали розвиватись, і зараз теж йде  окультурення повним ходом. Ще років 10-20 і буде теж норм . І це зваж, все власними коштами, практично без будь-якої підтримки держави чи дешевих кредитних грошей
   
Re: Щур про Славське. Лижникам присвячується

Щур далі вперто не помічає, що на Тростяні бугелі. А, точно, він ж не катався.
Він їх не помітив :)
Скоріш за все не вміє підійматись
   
В тебе трохи зашорене сприйняття. Європа теж не відразу такою вилизаною стала. Та ж італія ще 40 років була бідося і постійно в кризі.  Карпати ж останні років 20 лише почали розвиватись, і зараз теж йде  окультурення повним ходом. Ще років 10-20 і буде теж норм . І це зваж, все власними коштами, практично без будь-якої підтримки держави чи дешевих кредитних грошей
Так я ж зараз живу.... Мене мало цікавить що було 40 років тому в Європі. Я бачу що зараз є в Україні і не тільки. Й я чудово бачу що український туризм програє не лише європейському, але й азіатському і навідь африканському.... Й на зараз саме так і є. А що буде через 10-20 років побачимо. Якщо доживем. Але з тої реакції, що я бачу на пост Щура й тих дівок з Києва я не вірю, що тут є шанс. Принаймі не з цими людьми...
   
Так я ж зараз живу.... Мене мало цікавить що було 40 років тому в Європі. Я бачу що зараз є в Україні і не тільки. Й я чудово бачу що український туризм програє не лише європейському, але й азіатському і навідь африканському.... Й на зараз саме так і є. А що буде через 10-20 років побачимо. Якщо доживем. Але з тої реакції, що я бачу на пост Щура й тих дівок з Києва я не вірю, що тут є шанс. Принаймі не з цими людьми...

На все потрібен час. Я особисто бачу прогрес в розвитку інфрастуктури, і не тільки в славську. Є більш розвинуті місця, є менш, куди турист масово повіз свої гроші лише зараз.  Ти в європу приїхав на все готове, тому такий контраст в голові.
А ще 100 років тому в парижі кєкали з балкончиків прямо на хідник.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія