Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Киеве мужчина закрылся от жены на балконе и выстрелил себе в голову

Той чувак - Чоловік. Але, рушниця... Рідним той балкон відтірати не дуже приемно буде. На кожній галявині в ліси росте мало не десять варіантів, як померти. З них щонайменше три, як померти тихо та спокійно. Зварив чи настояв, вимився, вдигнувся в чисте та лягай собі спати.
а перед цим ще викопав собі могилу та ліг у труну?
   
а перед цим ще викопав собі могилу та ліг у труну?
домовитися з рітуальною агенциею до того,  було б не погано.
   
Той чувак - Чоловік. Але, рушниця... Рідним той балкон відтірати не дуже приемно буде. На кожній галявині в ліси росте мало не десять варіантів, як померти. З них щонайменше три, як померти тихо та спокійно. Зварив чи настояв, вимився, вдигнувся в чисте та лягай собі спати.
і це буде тихо і безболісно? колись наш препод любив потеревенити на різні теми. і щось були обговорювали, що навіщо люди вдаються при самогубстві болісних і тревмуючих методів - повішання, стрибки з висоти. він тоді сказав, що безболісний метод, це в гарячій ванні вени перерізати. а якщо снодійни там напитися, це теж мабуть безболісно і нестресово?
   
Головне, всеж, всі паперові справи до ладу привести. Як е нерухомість - переписати, то дешевше та простіше для всіх вийде.
   
і це буде тихо і безболісно? колись наш препод любив потеревенити на різні теми. і щось були обговорювали, що навіщо люди вдаються при самогубстві болісних і тревмуючих методів - повішання, стрибки з висоти. він тоді сказав, що безболісний метод, це в гарячій ванні вени перерізати. а якщо снодійни там напитися, це теж мабуть безболісно і нестресово?
снодійне - не дуже надійне. Каламбур. Можуть й відкачати. Конвалії, мишка. Всюди майже ростуть, це найпростіше. Серцеві глікозиди рода конвалій.
   
снодійне - не дуже надійне. Каламбур. Можуть й відкачати. Конвалії, мишка. Всюди майже ростуть, це найпростіше. Серцеві глікозиди рода конвалій.
потім "подрібно" обсудимо, не в цій темі. хочеться знати, на всякий випадок. бо крім овердози героїна нічого на думку не спадає.
   
потім "подрібно" обсудимо, не в цій темі. хочеться знати, на всякий випадок. бо крім овердози героїна нічого на думку не спадає.
мишка. Шукайте в неті. Я такому не вчу. А як стане потреба, Боже не дай, ось тоді спитайте. Не раніше. Ота овердоза якогось героїна, вона не гірше.
   
Головне, всеж, всі паперові справи до ладу привести. Як е нерухомість - переписати, то дешевше та простіше для всіх вийде.
разве не самый дешёвый способ получить наследство по закону???
   
разве не самый дешёвый способ получить наследство по закону???
там який час, якийсь гроши, суди, та все іньше. Простіше все ще живим переписати на живих.  А вже дрібнички за заповітом успадкують.
   
там який час, якийсь гроши, суди, та все іньше. Простіше все ще живим переписати на живих.  А вже дрібнички за заповітом успадкують.
я ведь не просто так спросила. Я просто точно знаю что наследство по закону это самый дешевый ( бесплатный способ). Поэтому меньше п и з д и
   
Там ще така херня їснуе, як чвари родичів майнові. Я то бачив в свояка. Сам свое розподілив, то меньше свар. Ти ще живий, при свідомості, ніхто слова проти не скаже. Меньше свар - міцніша родина.
   
я ведь не просто так спросила. Я просто точно знаю что наследство по закону это самый дешевый ( бесплатный способ). Поэтому меньше п и з д и
спитаймо в юрістів. Чув, що навпаки. Рота вимийте, та більш не лайтесь, як буде ваша ласка.
   
Там ще така херня їснуе, як чвари родичів майнові. Я то бачив в свояка. Сам свое розподілив, то меньше свар. Ти ще живий, при свідомості, ніхто слова проти не скаже. Меньше свар - міцніша родина.
ты понимаешь что такое переписать что то на кого при жизни? Это имеет юридический термин. И это всегда стоит денег.
А вступить в наследство по закону можно даже не являясь к нотариусу. Автоматически. Есть такие варианты. Оформить юридически через 10 лет например . И не стоит это ни копейки
   
спитаймо в юрістів. Чув, що навпаки. Рота вимийте, та більш не лайтесь, як буде ваша ласка.
ты просто научись себя сдерживать и не писать во всех ветках подряд 
   
Навчиться себе стримувати та поставте мене в ігнор.
Наследники первой и второй степени родства освобождены от уплаты налога на доходы физических лиц (НДФЛ) – это изменения от 2017 года.

Для всех остальных наследников налог составляет 5%+1,5%.

Для нерезидентов сумма увеличивается до 19.5%.

Кроме налогов при вступлении в наследство нужно оплатить услуги нотариуса. Стоимость услуги по вступлению в наследство у каждого нотариуса разная, поэтому нужно консультироваться отдельно. Есть нотариусы частные и государственные.  Выбирайте сами, у кого вам будет удобнее вступить в наследство и просто узнавайте цену.
https://gethom.com/blog/%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE/
   
я ведь не просто так спросила. Я просто точно знаю что наследство по закону это самый дешевый ( бесплатный способ). Поэтому меньше п и з д и

чого це безплатний - все одно нотаріусу заплатите
   
Я все переписав на дружину та доньку  в 14-му, тоді вирахував, що виходило дешевше. З 17-го дійсно, першим спадкоемцам шара. Того не знав.
   
Грех, конечно, больным людям такое говорить, но не задумывались ли безнадежно больные, готовящие суицид, о том, что умереть можно с пользой... или "громко хлопнув дверью".

Давно навеяло фильмом:

   
що безболісний метод, це в гарячій ванні вени перерізати

Любой медленный уход из жизни - это агония цепляющегося за него организма и подсознания

   
Батько моєї знайомої відчував, що пора - скоро 90 а це вже не життя а існування. Ходив до церкви й благав Бога, щоб померти у сні. Одного дня до 90 не дожив...
   
 может он уже был на химии , химия говорят страшно депрессивна
   
Дик йоли-пали: Хочеш смерті? Їдь в Донецьк й там вигукни "Слава Україні!" та помахай українським національним прапором. 
   
В Киеве депутаты закрылись от избирателей в Раде и отменили неприкосновенность
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія