Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи є якась можливість в Україні щепитися вакциною Jonson?

Може хтось в темі? Хоч якась теоретична можливість існує?. Вона одноразова і може мій алергічний організм з нею б справився.  8-)
Сьогодні у сімейного записалася на Пфайзер, хоч вона мене переконувала, що то не можливо, то тільки для лікарів. І не варто  мені тим Пфайзером захоплюватися. Краще вакцинуватися китайською.  :facepalm:

Останнє редагування: 19 квітня 2021 17:33:16 від ЛАРТА
   
ватным бандеровцам даремно  :(
   
Робити щеплення

Щепитися - це Гугл таку херню написав?
   

"Опосредованный вывод, который можно сделать: любая вакцина, основанная на S-белке коронавируса будет повышать риск тромбозов просто потому,
что это, по-видимому, специфическое свойство взаимодействия S-белка с иммунной системой.
С самого начала истории с тромбозами никто не мог внятно объяснить,
что же такого особенно крамольного есть в вакцине AstraZeneca, чего нет у Pfizer. Судя по всему, ничего крамольного и нет,
 а есть только агрессивный черный пиар и война между производителями за рынки сбыта. "



   
Цікавіша буде статистика у вакцинованих після наступного контакту з різними вірусами.

Також цікаво що щодо наприклад Пфайзера наведено тільки випадки тромбозів, а це не головні побічки Пфайзера - ризик нейрології та аденопатії там на порядок вищий.
   
це як записалась на пфайзер  :laugh:
   
Мені йдеться про те, щоб взагалі вакцину витримати. Чим менше разів робити, тим краще, бо алергія на медикаменти та інші інородні тіла настає з повторами.  Вакцинуватися такою, що дає результат у кращому разі 50% - мені такий ризик не потрібний.
   
це як записалась на пфайзер  :laugh:
Сьогодні Пфайзер вже в Україні. Не для всіх, звісно. Хоч у повідомленні сьогодні прочитала, що з понеділка сферу щеплень розширять.
Сімейний лікар мене взяла "на облік".  ;)
Проте сьогодні ж я дізналася, що Jonson колять лише один раз!!! Для мене б то був рятівний круг.
   
Сьогодні Пфайзер вже в Україні. Не для всіх, звісно. Хоч у повідомленні сьогодні прочитала, що з понеділка сферу щеплень розширять.
Сімейний лікар мене взяла "на облік".  ;)
Проте сьогодні ж я дізналася, що Jonson колять лише один раз!!! Для мене б то був рятівний круг.
ага а ви до кого належите ?

У Києві почали щеплювати вакциною Pfizer утриманців та співробітників інтернатів для людей похилого віку.
   
Любят люди заморачиваться :facepalm1:
   

У Києві почали щеплювати вакциною Pfizer утриманців та співробітників інтернатів для людей похилого віку.
   
ага а ви до кого належите ?
Я належу до тих, хто каже: Хто ищет, тот всегда найдёт.
Ваше шпигання дуже примітивне і нечемне.


Останнє редагування: 19 квітня 2021 19:47:34 від ЛАРТА
   

За сьогодні провакциновано Пфайзером 400 осіб.  :facepalm:
   
ЛАРТА, якщо у вас така проблема з алергіями, то я б радив вам скористуватись, як трапиться можливість, РНК-вакциною (тобто, або Пфайзер, або Модерна). Як я вже казав вам раніше, РНК-вакцини мають у складі мінімум алергенних речовин. Всі інші будуть для вас суттєво небезпечніші, повірте на слово (хоч можу й обгрунтувать науково, якщо бажаєте)
   
У Києві почали щеплювати вакциною Pfizer утриманців та співробітників інтернатів для людей похилого віку.

Саме той вік, для якого норвеги зупинили вакцинацію пфайзером бо щонайменьш один труп на 1000 щеплень?  :facepalm1:
   
Може хтось в темі? Хоч якась теоретична можливість існує?. Вона одноразова і може мій алергічний організм з нею б справився.  8-)
Сьогодні у сімейного записалася на Пфайзер, хоч вона мене переконувала, що то не можливо, то тільки для лікарів. І не варто  мені тим Пфайзером захоплюватися. Краще вакцинуватися китайською.  :facepalm:
пошли эту дуру нахер..
У китайцев 59-60% у файзера 90% сама подумай шо лучше плюс в Америке вроде алергикам колчт и нормально..
   
Саме той вік, для якого норвеги зупинили вакцинацію пфайзером бо щонайменьш один труп на 1000 щеплень?  :facepalm1:
А чего Израиль ничего не припенял.
   
ЛАРТА, якщо у вас така проблема з алергіями, то я б радив вам скористуватись, як трапиться можливість, РНК-вакциною (тобто, або Пфайзер, або Модерна). Як я вже казав вам раніше, РНК-вакцини мають у складі мінімум алергенних речовин. Всі інші будуть для вас суттєво небезпечніші, повірте на слово (хоч можу й обгрунтувать науково, якщо бажаєте)
Дякую. Так складно десь дістати фахову пораду. Сімейний лікар мені сказала дослівно таке: Ви почитайте про ті РНК-вакцини...Там вводять модифікації ДНК... Щось таке..., вибачте, бо мені то важко було вловити, а тим більше зрозуміти. Але щось мені здається, що мені якщо ризикувати, то таки краще Пфайзер чи Джонсон, бо одноразовий.

Задумалася. Чого це раптом щеплять Пфайзером будинки престарілих? Не можна було індійською чи китайською?
Але відповідь сама напрошується: ніхто з тих стареньких не буде перевіряти, що їм вколять, а тим більше їхні родичі.
Так що Пфайзер опиниться в іншому місці.
   
ага а ви до кого належите ?

У Києві почали щеплювати вакциною Pfizer утриманців та співробітників інтернатів для людей похилого віку.

В Україну поки що завезли 117 тис доз Пфайзеру (а ще 200 тис доз Сіноваку і 500 тис доз ковішилду, його же й майже весб вкололи).

Все одно цього на всіх не вистачить.

А тим часом в Ізраілі після масової вакцинації в день від 100 до 200 хворих. Тобто значно менше, ніж було до (бо було до 5000)
   
Та де  ж її взяти? Он навіть Степанов кричить що тре 15 мільярдів,а Мінфін йому нічого не дає. Поки сунув 100 млн. Все ЗЕлень розікрала.
   
використання J&J в америці припинено, випадки тромбозу,  вакцина проходить додаткову перевірку

   
використання J&J в америці припинено, випадки тромбозу,  вакцина проходить додаткову перевірку
Дякую за інфу. Залишається шукати Пфайзер.
   
Апрель 29.  Вакцинируюсь Pfizer.  Предложили ещё Moderna.  AstraZeneca  я даже нерассматривал. Рекомендую Pfizer. С собой иметь водителькие права и Alberta Health Card.
   
Чи є якась можливість в Україні щепитися вакциною Jonson?
там теж тромби, як і від астри. та й ефективність десь на рівні китайської.
   
Прошёлся по канадским сайтам. AstraZeneca  менее эффективна, чем Pfizer & Moderna.
   
Не гілка, а парад алєнів.  :laugh:
   
Покемоны неистово пустились в забег, не понимая что это загон. :facepalm1:
   

"Опосредованный вывод, который можно сделать: любая вакцина, основанная на S-белке коронавируса будет повышать риск тромбозов просто потому,
что это, по-видимому, специфическое свойство взаимодействия S-белка с иммунной системой.
С самого начала истории с тромбозами никто не мог внятно объяснить,
что же такого особенно крамольного есть в вакцине AstraZeneca, чего нет у Pfizer. Судя по всему, ничего крамольного и нет,
 а есть только агрессивный черный пиар и война между производителями за рынки сбыта. "
залишитись повинен тільки один! (с) :laugh:
   
Re: Чи є якась можливість в Україні щепитися вакциною Jonson?

Може хтось в темі? Хоч якась теоретична можливість існує?. Вона одноразова і може мій алергічний організм з нею б справився.  8-)
Сьогодні у сімейного записалася на Пфайзер, хоч вона мене переконувала, що то не можливо, то тільки для лікарів. І не варто  мені тим Пфайзером захоплюватися. Краще вакцинуватися китайською.  :facepalm:
у нас припинили ним щепитися,бо є випадки сильного тромбозу з фатальними наслідками.
   
у нас припинили ним щепитися,бо є випадки сильного тромбозу з фатальними наслідками.
Дякую. Подумки спиняюся таки на Пфайзері.
Маю ще одне питання до фахівців:
Прочитала про Пфайзер, що
Ефективність. За даними виробника, ефективність вакцини після першої дози становить 95%.
https://hromadske.ua/posts/gid-vakcinami-proti-covid-19-yaki-perevagi-ta-nedoliki-kozhnoyi

Що буде, якщо вколотися лише один раз? Через 21 день не вакцинуватися?

Останнє редагування: 20 квітня 2021 14:33:16 від ЛАРТА
   
Дякую. Подумки спиняюся таки на Пфайзері.
Маю ще одне питання до фахівців:
Прочитала про Пфайзер, що
Ефективність. За даними виробника, ефективність вакцини після першої дози становить 95%.
https://hromadske.ua/posts/gid-vakcinami-proti-covid-19-yaki-perevagi-ta-nedoliki-kozhnoyi

Що буде, якщо вколотися лише один раз? Через 21 день не вакцинуватися?

Питання не до мене, але дозвольте відповісти: після 1 ін'єкції імунна реакція йде не на повну потужність, хоч рівень і не низький; але, головне,  2га ін'єкція необхідна для виклику більш тривалого імунитету - на місяці і, в ідеалі, на роки.
   
Питання не до мене, але дозвольте відповісти: після 1 ін'єкції імунна реакція йде не на повну потужність, хоч рівень і не низький; але, головне,  2га ін'єкція необхідна для виклику більш тривалого імунитету - на місяці і, в ідеалі, на роки.
Повторно захворіти на COVID можна через півтора місяця – ЦГЗ
   
Питання не до мене, але дозвольте відповісти: після 1 ін'єкції імунна реакція йде не на повну потужність, хоч рівень і не низький; але, головне,  2га ін'єкція необхідна для виклику більш тривалого імунитету - на місяці і, в ідеалі, на роки.

Ковідні вакцини не захищають від зараження. 95% еффективності це означає в 95% будуть меньші симптоми. І це брехня. В самих же дослідженнях, без махлювання, біля 40%.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія