Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський в найблищі дні збирається заявити про звільнення Залужного

Звичайно, якщо це все що пише УП правда.
   
У зелені сім п'ятниць на неділі. Вчора вони верещали, чого Залужний спілкується з  порохоботами.
А це навряд чи.
   
а я думаю  ефективний,  а я думаю що Федорович ще й  впертий як  і Олександрович. На тому й  немиряться.

 А срач (ясно - якщо він є) на руку  ворогам. Те що не гострі розумом гончарєнкі бутусафи арьєві його розкачати розвивати  хочуть на руку ворогу

Шо ти думаєш - усьому світу пoxyю.
   
Шо ти думаєш - усьому світу пoxyю.
скоріше так чим ні
   
А це навряд чи.
Що навряд? Що верещали? Ще й голосно.
   
Ну не знаю. На мою скромну думку Зеленському треба було сказати щось типу : "Велрій Федорович, якщо ви зі мною не згодні, майте мужність це озвучити при всіх і переконати мене, що я неправий."

Ну і Залужному не варто було ігнорувати Зеленського і робити по своєму, це також не вихід.

Ат то так виходть, що мир, дружба, жвачка,  "Валєра"  ,ніхто не критикує нікого, а потім "бац, натє вам" !
Валєра вирішив допомогти і "допомога"вийшла боком тепер Єрмак вимушений їздити з Кулебою щоб не піздякав зайвого невже так складно тримати язика за зубами?
   
Валєра вирішив допомогти і "допомога"вийшла боком тепер Єрмак вимушений їздити з Кулебою щоб не піздякав зайвого невже так складно тримати язика за зубами?

Може якби Єрмак менше всюди їздив було б краще?
   
Валєра вирішив допомогти і "допомога"вийшла боком тепер Єрмак вимушений їздити з Кулебою щоб не піздякав зайвого невже так складно тримати язика за зубами?

Не вірю я що допомога від цього залежить. Якщо маєш справу з Трампом, то ти не можеш бути впевнений ні в чому. Жодні домовленості не діють.

Трамп хоче завалити Байдена, для цього йому треба показати провал його політики, а будь які успіхи в Україні - це жирнючий плюс Байдену.

Але в будь якому випадку у нас має бути командна гра. Я про це вище й написав.
   
Зеленський в найблищі дні
эти найблищі дні когда наступят? ;o
пятый день ветка висит :gigi:
   
Не вірю я що допомога від цього залежить. Якщо маєш справу з Трампом, то ти не можеш бути впевнений ні в чому. Жодні домовленості не діють.

Трамп хоче завалити Байдена, для цього йому треба показати провал його політики, а будь які успіхи в Україні - це жирнючий плюс Байдену.

Але в будь якому випадку у нас має бути командна гра. Я про це вище й написав.

От відсутність успіху цього літа - не надала Байдену потрібного плюса.
   
эти найблищі дні когда наступят? ;o
пятый день ветка висит :gigi:

Пару років потерпіти залишилося.
   
Валєра вирішив допомогти і "допомога"вийшла боком тепер Єрмак вимушений їздити з Кулебою щоб не піздякав зайвого невже так складно тримати язика за зубами?

Останнім часом думаю: якщо Дрюня такий цінний кадр то чому він досі не ПМ?
   
Останнім часом думаю: якщо Дрюня такий цінний кадр то чому він досі не ПМ?

Очень просто - там реальная ответственность.
   
Зеля  просякнутий розумінням
Він чимось іншим просякнутий.
   
От відсутність успіху цього літа - не надала Байдену потрібного плюса.

Ну так. Тут лишень питання на кого Байдену злитися з цим мінусом. На Залужного, Зеленського, Марка Міллі  чи на самого себе.

Я думаю Міллі очканув. Він Герасимову дзвонив в 2022 після успіхів ЗСУ, розпитував про ядерну доктрину, потім щось наплів Байдену і американці очканули.

Навесні Байден Міллі випер у відставку, але було пізно....
   
Останнім часом думаю: якщо Дрюня такий цінний кадр то чому він досі не ПМ?
Тому, що нє царскоє ето дєло. Вот.
   
після Другої світової війни, не було такої масштабної війни, такої тривалості, з такою високою інтенсивністю.
Збройні сили України ведуть активні бойові дії фронті, довжина якого перевищує 1500 км.
У протистоянні з переважаючими силами супротивника ЗСУ звільнило понад 40% територій захоплених після 24.02,
що становить понад 40 тисяч квадратних кілометрів.
Зрозуміло, що стратегія і тактика воєнних дій планується і здійснюється з урахуванням наявних військових формувань, танків, БМП, артилерії, авіації - як своїх, так і сил супротивника. До обов'язків генштабу входить визначати загалом потреби у особовому складі, озброєнні, військової техніки, необхідних ресурсів(енергетичних, матеріально-технічних, продовольчих, комунікативних).
Війна - це багато в чому математика.
У складній, динамічно мінливій ситуації на різних ділянках фронту, командуванню доводиться здійснювати необхідне перегрупування з'єднань. І не просто пам'ятати таку математику, а й своєчасно, негайно оперувати цими цифрами. Для нечисленних присвячених це найвище мистецтво.
Якщо взяти до уваги складність сьогоднішньої ситуації пов'язаної з наявним гострим дефіцитом б/к, гальмуванням надходження військової техніки від союзників, складністю з мобілізацією, і в той же час з протилежного боку
нарощування сили противника,  провести в цей час заміну главкома і начальника генштабу, обезголовив таким чином командування ЗСУ, це рівнозначно поразки.
   
Останнім часом думаю: якщо Дрюня такий цінний кадр то чому він досі не ПМ?
він потрібен Президенту на ПМ хай працює робоча конячка ,здохне змінять на іншу
   
після Другої світової війни, не було такої масштабної війни, такої тривалості, з такою високою інтенсивністю.
Збройні сили України ведуть активні бойові дії фронті, довжина якого перевищує 1500 км.
У протистоянні з переважаючими силами супротивника ЗСУ звільнило понад 40% територій захоплених після 24.02,
що становить понад 40 тисяч квадратних кілометрів.
Зрозуміло, що стратегія і тактика воєнних дій планується і здійснюється з урахуванням наявних військових формувань, танків, БМП, артилерії, авіації - як своїх, так і сил супротивника. До обов'язків генштабу входить визначати загалом потреби у особовому складі, озброєнні, військової техніки, необхідних ресурсів(енергетичних, матеріально-технічних, продовольчих, комунікативних).
Війна - це багато в чому математика.
У складній, динамічно мінливій ситуації на різних ділянках фронту, командуванню доводиться здійснювати необхідне перегрупування з'єднань. І не просто пам'ятати таку математику, а й своєчасно, негайно оперувати цими цифрами. Для нечисленних присвячених це найвище мистецтво.
Якщо взяти до уваги складність сьогоднішньої ситуації пов'язаної з наявним гострим дефіцитом б/к, гальмуванням надходження військової техніки від союзників, складністю з мобілізацією, і в той же час з протилежного боку
нарощування сили противника,  провести в цей час заміну главкома і начальника генштабу, обезголовив таким чином командування ЗСУ, це рівнозначно поразки.
абсолютно не рівнозначно за десять років у купи генералів достатньо досвіду тому Залужного міняти можна інше питання чи треба?
   
эти найблищі дні когда наступят? ;o
пятый день ветка висит :gigi:
Зе проанонсував кадрове перезавантаження.
Про відставку Залужного буде оголошено разом з іншими кадровими змінами
   
у купи генералів достатньо досвіду
Назви цих генералів.
   
Назви цих генералів.

   
Ну так. Тут лишень питання на кого Байдену злитися з цим мінусом. На Залужного, Зеленського, Марка Міллі  чи на самого себе.

Я думаю Міллі очканув. Він Герасимову дзвонив в 2022 після успіхів ЗСУ, розпитував про ядерну доктрину, потім щось наплів Байдену і американці очканули.

Навесні Байден Міллі випер у відставку, але було пізно....

Бо треба було не радитись з алкашем Гєрасімовим, а просто дати Залужному те,  що він запитував у повному обсязі, а  не ТРЕТИНУ, як виділили, та ще й невчасно.
   
Не вірю я що допомога від цього залежить. Якщо маєш справу з Трампом, то ти не можеш бути впевнений ні в чому. Жодні домовленості не діють.

Трамп хоче завалити Байдена, для цього йому треба показати провал його політики, а будь які успіхи в Україні - це жирнючий плюс Байдену.

Але в будь якому випадку у нас має бути командна гра. Я про це вище й написав.
в нас в. восені була така.сяка двопартійна підтримка і після інтерв'ю Залужного ситуація змінилася діаметрально валєрі потрібно було сидіти тут і керувати військами а не роздавати  інтерв'ю
   
в нас в. восені була така.сяка двопартійна підтримка і після інтерв'ю Залужного ситуація змінилася діаметрально валєрі потрібно було сидіти тут і керувати військами а не роздавати  інтерв'ю

Что за интервью?
   
Бо треба було не радитись з алкашем Гєрасімовим, а просто дати Залужному те,  що він запитував у повному обсязі, а  не ТРЕТИНУ, як виділили, та ще й невчасно.
саме це і хотів донести валера але чомусь йогов штатах виставили,м'ясником який губить людей і техніку заєбісь "допоміг"валєра(
   
Зрештою, може він і не очкує, а просто тупо не може змиритися з незалежністю Залужного.

УП пише, що Залужний поступав по своєму і не звертав уваги на Зеленського. От звідси напевно й ноги ростуть.
Давно про це писав. Саме тут "собака порилась".
Все інше другорядне.
   
эти найблищі дні когда наступят? ;o
пятый день ветка висит :gigi:
Якщо >5 то вже не найближчі, а просто близькі
   
в нас в. восені була така.сяка двопартійна підтримка і після інтерв'ю Залужного ситуація змінилася діаметрально валєрі потрібно було сидіти тут і керувати військами а не роздавати  інтерв'ю
Точно? Так це Залужний трампа покусав? Чи таки почались президентські перегони?
   
Він чимось іншим просякнутий.
то тобі петіною та хуйла  сечею смердить із  власної  пазухи
   
саме це і хотів донести валера але чомусь йогов штатах виставили,м'ясником який губить людей і техніку заєбісь "допоміг"валєра(

усі були впевнені, що саме неймовірних розмірів корупція Зермака стала спусковим гачком, який став у США стартом кампанії проти України. Саме заява про корупцію надала трампістам можливість поставити на паузу військову допомогу для України, а згодом і заблокувати. А комусь виявляється це "інтерв'ю валері!". 95-й квартал у своєму амплуа, і не перестає петросянити.
   
Саме заява про корупцію надала трампістам можливість поставити на паузу військову допомогу для України, а згодом і заблокувати
показуй заяву рабиня рошенівська
   
Зе проанонсував кадрове перезавантаження
Зе много чего проанонсував в своей жизни
К примеру, что на госдаче жить не будет
Если что - я за дачу
нечего президентам среди цивилов жить

Якщо >5 то вже не найближчі, а просто близькі
а якщо > 10?  это в недалеком будущем? :)
   


Нічого не змінилося!
   
показуй заяву рабиня рошенівська

zелуплений, ти забув звинувачення депутата Конгресу Вікторії Спартц, яка вимагала звільнити Єрмака, і провести розслідування корупційної діяльності Зекоманди. Спартц звинуватила заступника Єрмака Олега Татарова у блокуванні роботи антикорупційних органів.
   
Нічого не змінилося!
да ладно вам
А то вы подчиненных, с которыми не сработались, не увольняли :)
   
да ладно вам
А то вы подчиненных, с которыми не сработались, не увольняли :)


Залужний не підлеглий. Якщо розглядати ситуацію з погляду господарської діяльності підприємства, то Залужний це ефективний управлінець, кризовий менеджер, який витягує з болота суб'єкт господарювання, що зазнає лиха.
   
zелуплений, ти забув звинувачення депутата Конгресу Вікторії Спартц, яка вимагала звільнити Єрмака, і провести розслідування корупційної діяльності Зекоманди. Спартц звинуватила заступника Єрмака Олега Татарова у блокуванні роботи антикорупційних органів.
ну обнімись з трампісткою і поцілуйся хуйлостанець.
ЗІ це  гівно давно себе видавало
   
Все ще звільняєте Залужного ?  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія