Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Это унижение

Re: Это унижение

Ось, мабуть, як треба кидатися бездоказовими звинуваченнями: "Доля звела мене у другому турі з маріонеткою Коломойського" (с)

Це теж не доказано, але я поставив конкретне питання конкретній людині.
Хочеш за неї відповісти?
   
Re: Это унижение

вам навіть якщо Черчілля чи Аденауера дати, не поможе.
за "нове ліцо" вони голосують.  :facepalm1:
можна подумати, правила дор.руху порушує Порошенко. і ялинки з клумб краде теж Порошенко. а не малнеикий гавнистий моя-хата-скрайній дрбіно-українець,

Уже, смотрю, дистанцировались от Украины?  :D
   
Re: Это унижение

Меня сегодня все знакомые тут (Лондон) спрашивают как так,что в Украине победил клоун комик.Интелигентные люди читают газеты.
По русскому интернеты сплошняк видео с Зеленским который просит хуйло забрать его в Россию за долги, и просит прощения перед Кадыровым.
А дальше что будет?Это еще Беня не вернулся

 :facepalm1:

Скажи їм, що їм коміки Брекзіт влаштували, а в Україні ще другий тур буде.
   
Re: Это унижение

А как же битва до конца?  :weep:
   
Re: Это унижение

Уже, смотрю, дистанцировались от Украины?  :D
я дистанціююся від дебілів які з бухти-барахти уявляють в пустишці "нове лице"
   
Re: Это унижение

Та ну - ти про що?
Які тут відповідальні?
Саме смердючі зрадойопи.

Я не ображаю просто так людей, а зробив припущення та надав можливість показати, до вони не такі.
Ну просто відповісти за свої слова. Зазвичай після такого вони банально зливаються.
   
Re: Это унижение

У мене тут ідея виникла. Ось я також Володимир, мені також 41. Трохи там підстригти і загримувати - майже як Зеленський (особи якщо здалеку). Давайте краще я замість нього - все одно гірше не зроблю. Чий Крим і хто таке хуйло - знаю, англійською говорю вільно, куди так Пороху...
   
Re: Это унижение

Скажи їм, що їм коміки Брекзіт влаштували, а в Україні ще другий тур буде.
і ЗЕ і Брекзіт і Трамп - це вивихи демократії
яка дає в руки дегенератам і імбецилам вибори

п.с. (імбецилам в політичному сенсі. Професійно і людськи це можуть бути цілком притомні люди)
   
Re: Это унижение

У мене тут ідея виникла. Ось я також Володимир, мені також 41. Трохи там підстригти і загримувати - майже як Зеленський (особи якщо здалеку). Давайте краще я замість нього - все одно гірше не зроблю. Чий Крим і хто таке хуйло - знаю, англійською говорю вільно, куди так Пороху...

Осталось квартал 95 создать, ну ии узнаваемость повысить.
При этом чтобы президент олухом был и все проипал.

Такое совпадение сценариев может нескоро выпасть.
   
Re: Это унижение

Меня сегодня все знакомые тут (Лондон) спрашивают как так,что в Украине победил клоун комик.Интелигентные люди читают газеты.
По русскому интернеты сплошняк видео с Зеленским который просит хуйло забрать его в Россию за долги, и просит прощения перед Кадыровым.
А дальше что будет?Это еще Беня не вернулся

 :facepalm1:
Нова «методичка» від порохоботні. А що казали коли переміг двічі судимий гопнік? А коли армію обкрадають під час війни кабани? А ну вигадай щось.....
   
Re: Это унижение

Отличные каналы во владении уряда Франции.
Только с памятью плохо.
По-моему они же Макрона все новой колодой, помнится, называли.

Клоун, чего там. Выскочка.  8-:
порівняли х.. з пальцем
   
Re: Это унижение

порівняли х.. з пальцем

А чебурашка, который канцлер Австрии?  :D
Вован просто глыба относительно Курца.

Его вся страна клоуном считает.
   
Re: Это унижение

Та ну - ти про що?

Які тут відповідальні?

Саме смердючі зрадойопи.

Смердючі зрадойопи тепер ви панове... :rotate:  досить зраду розганяти !
   
Re: Это унижение

У мене тут ідея виникла. Ось я також Володимир, мені також 41. Трохи там підстригти і загримувати - майже як Зеленський (особи якщо здалеку). Давайте краще я замість нього - все одно гірше не зроблю. Чий Крим і хто таке хуйло - знаю, англійською говорю вільно, куди так Пороху...
Ти диви, британців розвелось!
   
Re: Это унижение

ні. В мене всі тези підкріплені міцними аргументами.
  :kez_04:


   
Re: Это унижение

Так, это унижение. Такое же чувство было когда зека выбрали. Сейчас так же себя ощущаю...
   
Re: Это унижение

Меня сегодня все знакомые тут (Лондон) спрашивают как так,что в Украине победил клоун комик.Интелигентные люди читают газеты.
По русскому интернеты сплошняк видео с Зеленским который просит хуйло забрать его в Россию за долги, и просит прощения перед Кадыровым.
А дальше что будет?Это еще Беня не вернулся

 :facepalm1:
===========================================
Не отвлекайся, глотай.
   
Re: Это унижение

А Тюрисса точно не комик? Вместе со всем британским парламентом. Напомнить смешные моменты Брекзита? :)
   
Re: Это унижение

і ЗЕ і Брекзіт і Трамп - це вивихи демократії
яка дає в руки дегенератам і імбецилам вибори

п.с. (імбецилам в політичному сенсі. Професійно і людськи це можуть бути цілком притомні люди)

Погоджуюсь. Тепер таким вивихом може бути й Зеленський.

Я особисто обмежив би право голосувати тими, хто сплачує державі податки, і чия сума сплаченого перевищує (наприклад) 2 000 з річного доходу.
   
Re: Это унижение

Я особисто обмежив би право голосувати тими, хто сплачує державі податки, і чия сума сплаченого перевищує (наприклад) 2 000 з річного доходу.

Тоді буде 5.10, Вілкул-Ложкін і Зеленський. Петро пролітає.
І 0 голосів від діаспор.
   
Re: Это унижение

 Хочеш, я сюди закину тему як я у Польщі гастерив, авто купив 1999 року випуску і до хати через усі митниці провозив. І як розмитнював того грата ціною у 580 євро. І у скільтки те мені обійшлося.   :(  Розкажим те усім тим леді та джентльменам ...  :gigi:
   
Re: Это унижение

Хочеш, я сюди закину тему як я у Польщі гастерив, авто купив 1999 року випуску і до хати через усі митниці провозив. І як розмитнював того грата ціною у 580 євро. І у скільтки те мені обійшлося.   :(  Розкажим те усім тим леді та джентльменам ...  :gigi:

Ті джентельмени теж вважають, що за ввіз металолому в країну треба платити БАГАТО.
Шкода, що тебе ще й не оштрафували.
   
Re: Это унижение

Ті джентельмени теж вважають, що за ввіз металолому в країну треба платити БАГАТО.
Шкода, що тебе ще й не оштрафували.
Значиться ще легко відбувся... ;)
   
Re: Это унижение

Значиться ще легко відбувся... ;)

Так.
   
Re: Это унижение

Ти диви, британців розвелось!
Ще залишилося щоб Лера у гілку завітала, чи "британець" Рома Насіров. :gigi:
   
Re: Это унижение

Меня сегодня все знакомые тут (Лондон) спрашивают как так,что в Украине победил клоун комик.Интелигентные люди читают газеты.
По русскому интернеты сплошняк видео с Зеленским который просит хуйло забрать его в Россию за долги, и просит прощения перед Кадыровым.
А дальше что будет?Это еще Беня не вернулся

 :facepalm1:

Те саме  (td)
   
Re: Это унижение
rst

За бабу Леру не было стыдно?
   
Re: Это унижение

Когда президент со своей шоблой ворует у армии во время войны- это еще большее унижение.


ну купи комплекующие для бронетехники у России дешевле. Найдешь?
   
Re: Это унижение

У мене тут ідея виникла. Ось я також Володимир, мені також 41. Трохи там підстригти і загримувати - майже як Зеленський (особи якщо здалеку). Давайте краще я замість нього - все одно гірше не зроблю. Чий Крим і хто таке хуйло - знаю, англійською говорю вільно, куди так Пороху...

тебе ніхто не знає і в тебе нема популярності в народі. так шо не вийде кандидата з тебе. хіба шо тебе пропихнуть "технологічно" у список, шо ми бачили в першому турі.
   
Re: Это унижение

а те шо уголовнік керував урядом і країною потім це всім подобалось так ?
двічінесудимий був достойний так ?  :D
   
Re: Это унижение

А чебурашка, который канцлер Австрии?  :D
Вован просто глыба относительно Курца.

Его вся страна клоуном считает.

басті тут неофешист і з нео-нациками в коаліції. людей технологічно розвели на виборах так, як і останні кампанії були проведені в сша і в англії.
зашквари їхні почали розкривати буквально відразу після заходу на престол.
австрійським спецслужбам ніхто не надає інформації більше, бо там нео-нацики "чистку" захотіли провести, вийшов зашквар. і так і по сей день, не проходить і тижня, шоби не вилізло їхнє нутро і з хуйлом вони взагалі офіційно дружать партійними договорами.
в новинах зранку стоїть знову зашквар їхнього молодіжного крила нео-нациків - лідер починаючи з юних років малював свастики і підписував їх "юний арієць", в тому числі на синагогах. цьому молодіжному лідеру австралійський терорист гроші присилав ще, як пожертву на нео-наці рух.
старі партійці ще до вчора всі його відмазували.
а сам, як ти кажеш, чєбурашка-курц, прикидається овєчкой - я типа проти такого, ви шо.
тут якраз вже йде процес розуміння, куди австріяки вляпалися і вже діють на всіх рівнях.

Останнє редагування: 5 квітня 2019 19:24:38 від Vera
   
Re: Это унижение

Ну, сьогоднішнє полєво з аналізами клоуна - взагалі дике ганьбище.  (td)
"новий та чесний" політик((
   
Re: Это унижение

А доказали уже, что ворует?

 :facepalm1:

Надо спросить у кума-телеклоуна.  :weep:  Если панамский поц сделал так, чтобы не было комисси по панамским офшорам и расследования как он во время Иловайска выводил своё бабло,  :X то про что ещё можно говорить?  :S
   
Re: Это унижение

Меня сегодня все знакомые тут (Лондон) спрашивают как так,что в Украине победил клоун комик.Интелигентные люди читают газеты.
По русскому интернеты сплошняк видео с Зеленским который просит хуйло забрать его в Россию за долги, и просит прощения перед Кадыровым.
А дальше что будет?Это еще Беня не вернулся

 :facepalm1:

 :weep:
   
Re: Это унижение

ніфуя, на нари тварь :X
ти принижуешь державу i посаду,- вiн дiючий президент
   
Re: Это унижение


   
Re: Это унижение

«Сейчас в Европе у власти новое поколение политиков, которые могут показаться русскому человеку странными, экзальтированным. Нам трудно ассоциировать их поведение и внешний вид с тем высоким статусом, которым они обладают. - прокомментировал практикующий психолог Игорь Докучаев. - В то же время нельзя забывать, что западное общество встало на путь раскрепощения ещё в 60-х и несколько поколений успело вырасти в атмосфере, когда непосредственность и оригинальность мышления это скорее плюс, нежели признак девиации. Забавные носки при дорогом костюме, экстравагантная причёска, громкие публичные заявления - это часть публичного образа, способ привлечь внимание прессы и вызвать интерес аудитории. Если посмотреть на политическую карьеру Бориса Джонсона, станет ясно, что он не случайный человек во власти"

Источник: Эксперт: Джонсон — идеальный политик для Европы


Останнє редагування: 5 квітня 2019 20:42:21 від lawyer2
   
Re: Это унижение

а те шо уголовнік керував урядом і країною потім це всім подобалось так ?
двічінесудимий був достойний так ?  :D

Это логическая ошибка.То была другая эпоха,эпоха африканской диктатуры.Так вот,нашего Бокассу тогда снесли нахуй.Или вы забыли?

Зеленский это тот же Янукович. Тот с Донецка этот с Кривого рога.Тот все дипломы заочно получил и этот тоже. За тем Ахметов стоял а за этим Коломойский.
Тот был глуп и этот тоже. Тот на быдлопублику играл и этот играет.
   
Re: Это унижение

Меня сегодня все знакомые тут (Лондон) спрашивают как так,что в Украине победил клоун комик.Интелигентные люди читают газеты.
...

...ИМХО...вот никогда не поверю ,что в цивилизованном западном мире есть люди , которые открыто и безнаказанно могут обсуждать подобные темы , ну как бы с намёком на унижение или пренебрежение...

...на самом деле  в развитом обществе уже давно сложилась культура , которая способна автоматически игнорировать любую дискриминацию : будь-то по гендерному признаку , национальному , физическому или профессиональному ит.д....

...и только ещё примитивно низшие слои общества могут позволить себе так открыто - по невоспитанности и по не знанию законов- рассуждать о чьих-либо физических недостатках или принижать легитимную профессию...

...за подобную дискриминацию , не знаю , как в Англиях , а в Израиле , например , уже бы "рассуждатель" был в суде и выплачивал нехилый штраф...


   
Re: Это унижение

Показати зображення...
Показати зображення...

Борис Джонсон обучался в Оксфорде, работал журналистом (то есть умеет читать писать и излагать мысли) и был самым успешным мэром Лондона.Это закаленный политик.Случать его по радио очень интересно.Это не хриплая крыса,которая мычит и пердит че-то непонятное.

Вы перднули в лужу, причем перднули глупо,по-рюське как-то, в стиле "а вот в омериге госдолх!"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія