Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ідеологія прихильники певної політсили: "Галантерейщик і кардинал- ета сила!"

Дивлюсь я на цих мавп і диву дивуюсь- як же вони стрибають...

Гілка ця- про ідеологію цієї "нової " політичної сили, побудованій на старій класовій заздрості та вічному жлобстві

Якщо в когось є якісь міркування- кидайте сюди. Я буду по мірі можливостей апати, аналізувати і навантажувати смислами

Останнє редагування: 12 липня 2019 23:54:33 від S.Brandt
   
Дивлюсь на цього уєпана і розумію: студенти розумні люди недаремно його долбойобом назвали.
   
Дивлюсь на цього уєпана і розумію: студенти розумні люди недаремно його долбойобом назвали.
Ніхто не називав. Звідки ця побрехенька зебуїнів походить ?
   
Стеденти - молодці. Завжди були попереду...
   
Стеденти - молодці. Завжди були попереду...

Мавпо, ти людську мову розумієш? Не було такого
   
Якби не студенти то і майдану не було. Вся надія на молодь. А старі долпойопи ідуть на хрен.
   
Якби не студенти то і майдану не було. Вся надія на молодь. А старі долпойопи ідуть на хрен.

Ну так я й ходив на усі ці майдани
Але мова зараз не про молодь. Тим більше не про студентів.  А про прихильники певної політсили як "нових" "галантерейщиків"
   
Мавпо, ти людську мову розумієш? Не було такого

Что такого хорошего Вам сделал Порошенко что Вы так его защищаете? И второй вопрос - сколько Вам лет? Можно хотя бы в категории +-5 лет.
   
Нє, студенти мають нюх на долбойобів. Вони звісно часто роздовбаї, але їх не проведеш: сказали долпойоб - значить долпойоб.
   
А какая идеология у поросяты? рубить бабло?

ведь тольео дебил может поверить в искреннесть его политических гасел  :facepalm1:
   
Якби не студенти то і майдану не було. Вся надія на молодь. А старі долпойопи ідуть на хрен.


«Молодь» была только циничным инструментом в руках той шоблы что пришла к власти.
   
Что такого хорошего Вам сделал Порошенко что Вы так его защищаете? И второй вопрос - сколько Вам лет? Можно хотя бы в категории +-5 лет.

1. Мені особисто- нічого. Але країна при ньому дуже піднялась. В тому числі економічно

2. Поки що 59. Але в цьому році мусить бути вже 60 
   
країна при ньому дуже піднялась. В тому числі економічно
:facepalm:
   
Нє, студенти мають нюх на долбойобів. Вони звісно часто роздовбаї, але їх не проведеш: сказали долпойоб - значить долпойоб.

Все те «студенты» без финдопомогы даже не собрались бы на том майдане.
   
політичної сили, побудованій на старій класовій заздрості
чи не плутаєте ви заздрість з вимогою верховенства закону?
   
А какая идеология у поросяты? рубить бабло?

ведь тольео дебил может поверить в искреннесть его политических гасел  :facepalm1:

Хто тут казав про особистості? Хоча особистість Зе якраз весь час була на виду. І крім, як дрібним гівнюком,  його  назвати не вартувало. Принаймні, до моменту, як він став Презом, після чого в нього з'явився шанс перетворитись на Гівно Велике

Ідеологія "прихильники певної політсили"  в заголовку- це не ідеологія самого Зе. Або не стільки ідеологія самого Зе, скільки його пересічного прихильника- прихильники певної політсили

І, відповідно, на контраст мова мусила йти не про ідеологію Пороха, яка могла й мала змінюватись із зростанням самого Пороха,- а про ідеологію його політичної сили та ядерного електорату цієї політсили- націонал-демократів
   
Нє, студенти мають нюх на долбойобів. Вони звісно часто роздовбаї, але їх не проведеш: сказали долпойоб - значить долпойоб.
Не казали
Докази будеш пред'являти ?
   
1. Мені особисто- нічого. Але країна при ньому дуже піднялась. В тому числі економічно

2. Поки що 59. Але в цьому році мусить бути вже 60 


Можно узнать в чем именно Вы увидели этот подьем? Кроме лозунгов Гройсмана и компашки?

О себе: В начале года исполнилось 40, впервые в жизни перестали я и мои Родители (по моему настоянию) платить за коммуналку :) Заплатили и они и я ровно половину. Не из-за нехватки средств.
   
Все те «студенты» без финдопомогы даже не собрались бы на том майдане.

и киевская вата подтянулась рассказать нам про Майдан.
   
чи не плутаєте ви заздрість з вимогою верховенства закону?

а це хто там у мавп виконував закони людей? Зе, коли він розпускав ВР з міркувань політичної доцільності? Щоб рейтинг його не встиг впасти?
Чи коли він, не вміючи танцювати, зайняв перше місці на очах у всіх в конкурсі "Танці із зірками" за протекції Чапкіса? Чи коли за протекцію самого Зе на останньому конкурсі перше місце віддали його другу Ласточкіну? Чи коли Зе призначив на посаду Голови Адміністрації адвоката Коломойського Богдана, якого згідно закону про люстрацію він не мав права призначати ?

І хто порушив закон з боку колишньої влади? Ви вину Гладковських все життя будете доводити, й не доведете. Бо не є винним

А на других у вас немає навіть того, що є на Гладовських

   
и киевская вата подтянулась рассказать нам про Майдан.

Называй меня хоть Сьюзи (с)
   
Называй меня хоть Сьюзи (с)

faggot suits you better (c)
   
Можно узнать в чем именно Вы увидели этот подьем? Кроме лозунгов Гройсмана и компашки?

О себе: В начале года исполнилось 40, впервые в жизни перестали я и мои Родители (по моему настоянию) платить за коммуналку :) Заплатили и они и я ровно половину. Не из-за нехватки средств.

В усьому. В економіці ( з 2016 року зростає ВВП), в зростанні зарплат ( найвищий рівень середніх реальних зарплат за всю історію України), з жовтня 2018 року - 1 березня 2019 року пенсії почали піднімати регулярно.. Багато реформ, в тому числі й економічних, зроблено. Повернута проукраїнська українська історія, високий статус української мови, Україна стала по-справжньому незалежною країною
   
В который раз тут пишу: ФУП превратился в грязную вонючую помойку. Война штабов разных партий. Думаю не ошибусь если скажу что таких тут 70-80%.
   
а це хто там у мавп
а, ви зоолог. Ну заздрість у мавп ще може бути, а класи звідки?
   
Забавно что голосракий, без 5 минут пенсионер ,рассказывает нормальным людям о классовой ненависти
   
Дивлюсь на цього уєпана і розумію: студенти розумні люди недаремно його долбойобом назвали.
довбнів серед викладацького складу наших ВУЗів, на жаль, ще дуже багато
але мене дивує інше
помітили, що активність цього Брандта за останній час не просто різко підскочила, а вже просто зашкалює?
і це не просто там активність у гілці з анекдотами чи обговоренні якихось питань
всі пости Брандта відрізняються один від одного хіба різним порядком слів у реченнях, по суті - одне й те саме
Брандте, підробляєте у ПЄСа? І як платять?
   
В усьому. В економіці ( з 2016 року зростає ВВП), в зростанні зарплат ( найвищий рівень середніх реальних зарплат за всю історію України), з жовтня 2018 року - 1 березня 2019 року пенсії почали піднімати регулярно.. Багато реформ, в тому числі й економічних, зроблено. Повернута проукраїнська українська історія, високий статус української мови, Україна стала по-справжньому незалежною країною

Вам на сколько подняли пенсию по инвалидности с октября 2018?
   
Забавно что голосракий, без 5 минут пенсионер ,рассказывает нормальным людям о классовой ненависти
умний дворнік з 12 стільців
   
В усьому. В економіці ( з 2016 року зростає ВВП), в зростанні зарплат ( найвищий рівень середніх реальних зарплат за всю історію України), з жовтня 2018 року - 1 березня 2019 року пенсії почали піднімати регулярно.. Багато реформ, в тому числі й економічних, зроблено. Повернута проукраїнська українська історія, високий статус української мови, Україна стала по-справжньому незалежною країною
нагадує звіти КПРС. Халтурили лектором-пропагандистом?
   
а, ви зоолог. Ну заздрість у мавп ще може бути, а класи звідки?
1. не зоолог
2. чому так плоско? Варіантів багато, навіть у такій паралелі, що Ви пропонуєте- що спершу відбувається: люди перетворюються на мавп, а потім в них з'являється класова заздрість чи все ж таки навпаки: спершу класова заздрість, а вже потім вона перетворює їх на мавп... Але навіть таке пояснення не варто було наводити, бо Ви просто дріб'язковий в своїй нечесності шахрай... Бо повна фраза, з якої Ви убрали суттєве: "Хто там у мавп підпорядковується законам людей?" Саме в цьому контексті прихильники певної політсили названо мавпами- за те, що вони діють незаконними методами... Коли ж йшлось про класову заздрість, мавпами вас ніхто не називав
   
Ладно, скучно тут у вас.

Лучше под пивасик поболтать с кем-то на чатрулетке :)
   
нагадує звіти КПРС. Халтурили лектором-пропагандистом?
                                                                                                                                                            ^
зовсім охаміло?  На хер, бидло охеріле- це туди------------------------------------------------------------------|
   
1. не зоолог
2. чому так плоско? Варіантів багато, навіть у такій паралелі, що Ви пропонуєте- що спершу відбувається: люди перетворюються на мавп
люди не перетворюються на мавп. Це примітивізація рішення, отже помилка, отже поразка
   
                                                                                                                                                            ^
зовсім охаміло?  На хер, бидло охеріле- це туди------------------------------------------------------------------|
бабах)
схоже, я влучив))
   
Вам на сколько подняли пенсию по инвалидности с октября 2018?

Тоді на 250.
І зараз на 250
Всього на 500 менше ніж за рік
   
В который раз тут пишу: ФУП превратился в грязную вонючую помойку. Война штабов разных партий. Думаю не ошибусь если скажу что таких тут 70-80%.

з відсотками Ви не помились. Але зі мною 100% помились. Бо я тут ні до чого. Це ті мавпи приймають мене за такого ж, як вони. А насправді я лише виборець
   
Ладно, скучно тут у вас.

Лучше под пивасик поболтать с кем-то на чатрулетке :)

п.и.з.д.у.й.
   
Це ті мавпи приймають мене за такого ж, як вони.
схоже, мавпи щось знають
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія