Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

если на первой страничке появляется снова и снова *Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.*, то с вероятностью 98% ее поднял Бегги
давно не сралися, Вовка?
   
давно не сралися, Вовка?
а шо хочется??
   
а шо хочется??
ні.
   
Але, після аналізу вами теми і як часто саме беггі іі піднімає, я прийму ваши вибачення.
   
если на первой страничке появляется снова и снова *Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.*, то с вероятностью 98% ее поднял Бегги
ПЕРЕМОЖНО поднял Бегги  :super:
   
Але, після аналізу вами теми і як часто саме беггі іі піднімає, я прийму ваши вибачення.
:gigi: ну.. в 78%
   
если на первой страничке появляется снова и снова *Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.*, то с вероятностью 98% ее поднял Бегги
пиз диш, як зьє! :lol:
вранці зазвичай гілочку піднімають або я або ламер
   
:gigi: ну.. в 78%
жодного разу не підняв. Заходжу, дивлюся в непрочітаних щось раняшне, відписуюсь. Ви брешете, Володя.
   
Суходрочер наш анальногостровухій, до моего стиду, для гілкі робить більше, ніж я.
   
Чомусь, Володя, згадалося. Я був в сьомому або восьмому класі, коли нас вивезли в спортлагерь. Ми до світанку босимі, по шишках бігали лісом, а на світанку виконували Гімн Сонця та купалися в Снові. Підошви на ногах давно знови стали як у людей, по розсипу кнопок канцелярських не пройду, та щось лишилося в середині. Не треба лгати та обріхувати. Не робіть більше цього. Завжди стане на гірше за ітогом.
   
офуїти! гостровухий заігнорив всіх тз "порохоботів" в цій гілці  :facepalm: то нахіба, питається,сюди заходити і щось писати?

Ельфа навіть однодумці називають психічно хворим:

хехе
у мене ігнорованих уже 95  :super:

Люди, у яких ігнорлисти мають хоч один запис - психічно неврівноважені
хто має більше десятка - психічно хворі.
   
Добрый день тем кто думает!
Чего то вспомнилось,  время Януковича , я тех кто 9 марта приходил к Кобзарю в Харькове уже всех в лицо знал , их стало гараздо меньше чем при Ющенко.  Обсуждалось среди политологов, что рыги получат вот вот получат Конституционное большинство и Янук  когда нибудь передаст  свой трон по наследству своему сыну.
Тех кто  за движение  в сторону Нато , Европу были в меньшинстве. 
А вон оно как повернулось,   и если  тогда клеймили нас бандеровцы продавшиеся Америке , то сейчас  это уже давно не ругательство.  А вроде совсем недавно было.
Теперь москали пытаются клеймить нас как промосковских . 



   
Добрый день тем кто думает!
Чего то вспомнилось,  время Януковича , я тех кто 9 марта приходил к Кобзарю в Харькове уже всех в лицо знал , их стало гараздо меньше чем при Ющенко.  Обсуждалось среди политологов, что рыги получат вот вот получат Конституционное большинство и Янук  когда нибудь передаст  свой трон по наследству своему сыну.
Тех кто  за движение  в сторону Нато , Европу были в меньшинстве. 
А вон оно как повернулось,   и если  тогда клеймили нас бандеровцы продавшиеся Америке , то сейчас  это уже давно не ругательство.  А вроде совсем недавно было.
Теперь москали пытаются клеймить нас как промосковских . 

  :shuffle: я трохи не зрозуміла. кто кого сейчас клеймит "промосковскими"? за что?
ничего непонятно  :shuffle:
   
Доброго ранку добрим людям!
   
доброго ранку, країно!
   
  :shuffle: я трохи не зрозуміла. кто кого сейчас клеймит "промосковскими"? за что?
ничего непонятно  :shuffle:
хто? зелена цвіль! за що? за те, що не зникли в понеділок!
   
пиз диш, як зьє! :lol:
вранці зазвичай гілочку піднімають або я або ламер
угу
Але що можна хотіти від юзера, котрий РОСІЙСЬКОЮ мовою пропагує перехід на латинку мови УКРАЇНСЬКОЇ? :)
   
Чомусь, Володя, згадалося. Я був в сьомому або восьмому класі, коли нас вивезли в спортлагерь. Ми до світанку босимі, по шишках бігали лісом, а на світанку виконували Гімн Сонця та купалися в Снові. Підошви на ногах давно знови стали як у людей, по розсипу кнопок канцелярських не пройду, та щось лишилося в середині. Не треба лгати та обріхувати. Не робіть більше цього. Завжди стане на гірше за ітогом.
бля.. да угомонитесь уже.. такое ощущение, что я вас во всех смертных грехах обвинил
   
О, другого клоуна заслали нас поразважати.
   

Добрый день тем кто думает!
Чего то вспомнилось,  время Януковича , я тех кто 9 марта приходил к Кобзарю в Харькове уже всех в лицо знал , их стало гараздо меньше чем при Ющенко.  Обсуждалось среди политологов, что рыги получат вот вот получат Конституционное большинство и Янук  когда нибудь передаст  свой трон по наследству своему сыну.
Тех кто  за движение  в сторону Нато , Европу были в меньшинстве. 
А вон оно как повернулось,   и если  тогда клеймили нас бандеровцы продавшиеся Америке , то сейчас  это уже давно не ругательство.  А вроде совсем недавно было.
Теперь москали пытаются клеймить нас как промосковских . 
  :shuffle: я трохи не зрозуміла. кто кого сейчас клеймит "промосковскими"? за что?
ничего непонятно  :shuffle:
фишка москалей - Порошенко и ЕС с его сторонниками объявить промосковской агентурой. Ну и наши полезные идиоты в виде zebilov подыграли по полной.
По форуму можно посмотреть , что куча zebilov  орет , что Порох и его сторонники это агентура Москвы .
Автор ветки меня лично заклеймил как агента ФСБ.


   
фишка москалей
насправді, це фішка порохосрані

весь час визжать, що Зеленський здає все москалям

але в цій гілці порохосрані все можна
   
в 2014-му бобер, разом зі своїм кумиром ЗЕ, гриз ебонітові палички
ЗІ. і їм таки сподобалося! :)

Останнє редагування: 10 серпня 2021 14:02:56 від Ламер
   
бля.. да угомонитесь уже.. такое ощущение, что я вас во всех смертных грехах обвинил
ні в брехні звинувачую я вас.
   

Длброго ранку, країно!
   
Доброго ранку добрим людям!
   
Доброго ранку.

Несемось.

   
Ага , похоже что готовят все к этому.
Я так понимаю, потом будет удар снизу с двух сторон. ОПЗЖ выведет своих из за комуналки . Типа нац жен из за формулы.
Но бачили очі що купували, їжте хоч повилазьте.

 
   
Ага , похоже что готовят все к этому.
Я так понимаю, потом будет удар снизу с двух сторон. ОПЗЖ выведет своих из за комуналки . Типа нац жен из за формулы.
Но бачили очі що купували, їжте хоч повилазьте.

Комуналку найвеличніший зелений президент просрав. Не тому, що Бойко і ОПЗЖ вивели людей на перекриття трас і мітинги. А тому, що продовжив практику домовленостей з Ахметовим та рештою власників обленерго.
Тим самим, чітко давши зрозуміти мислячій частині населення, що всі його реляції про високу комуналку (і не тільки про комуналку) на стадіоні були 100% брехнею. Він не мав на меті боротися за інтереси виборців. Він мав на меті очолити грабунок населення. Тому рейтинги найвеличнішого "стремятся к Смешко". Тому треба купувати на ахметівське бабло пул блогерів копіпастників. Тому треба обкладатися нац гвардією. Табуретку треба вберегти для Єрмака.
   
Доброго ранку.

Несемось.

Показати зображення...

А тут ще питають, які "подаруночки" готують Україні до 30 річчя :(
   
если на первой страничке появляется снова и снова *Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.*, то с вероятностью 98% ее поднял Бегги
Б.ючи себе в груди що він не портхобот))))
Л логіка)) гавно. А не людина. Одним словом. Укрнауківець)
   
Доброго дня добрим людям. Цього разу я підніму гілочку, щоб ви не сварилися   B-)

ps: Аеліт, а якщо аннушка розлила олію мінєрва розлила нафту, то хто гавно?
   
Доброго дня добрим людям
привіт підрам  (tu)
   
привіт підрам  (tu)
рекомендую звернутися до першоджерел(с)
   
Вовка, чекаю все ще до півночі ваших вибачень. Інакше ви - аеліт.
   
Вовка, чекаю все ще до півночі ваших вибачень. Інакше ви - аеліт.
бя\ть.. ты реально больной на голову??
   
ты реально больной на голову??
риторичне питання
   
бя\ть.. ты реально больной на голову??
а ти не знав?
   
вау, які люди!  :gigi:
до нас завітав аеліт!  :lol:
   
Вовка, до півночі 50 хвлн..
   
Ну що я можу сказати? Ви брехло і піздло, Володимире. Жодного разу не чоловік. Вас треба запінити. Бажаю вам всього найкращого. Бувайте. "Грасмейтіре" дешевий.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія