Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Люди в нас старанно намагаються не помічати позитив

Re: Люди в нас старанно намагаються не помічати позитив

Не Неньку а феодально-криминальную кумовскую мафию.Хотя для вас это видимо одно и то же
:D  (tu)
Гарно підмічено.
   
Re: Люди в нас старанно намагаються не помічати позитив

За хамские комментарии по отношению к семье юзера -- доповидь и бан. Крапка.
Де хамство? Хоча за те, що вона виховала такого виродка, можна і нахамити. Але я не буду. :D
   
Не Неньку а феодально-криминальную кумовскую мафию.Хотя для вас это видимо одно и то же

Ні, він сказав цілком конкретно - українську державу.
   
Розказую, як це виглядало свого часу. Зима. Мороз. Приїхав до сестри, а вікна і двері навстіж. Питаю, що таке? Треба газ випалити, щоб не врізали субсидію. Це була типова картина. Тут на ФУПі були теми з подібних приводів. Пригадуйте.

я это в реале видел. Сотрудник жалуется, что приходится выжигать газ, чтоб ему субсидию не урезали. Ну я ему и высказал всё, что про него думаю.
   
я это в реале видел. Сотрудник жалуется, что приходится выжигать газ, чтоб ему субсидию не урезали. Ну я ему и высказал всё, что про него думаю.

  Наскільки примітивні маніпуляції. :(
  "А вчора бачив, як якийсь козел хліб у багнюку кинув. Треба в десять разів збільшити ціну на хліб!"
   
Доповидь.

   
Re: Люди в нас старанно намагаються не помічати позитив

Доповидь.
Вас в ольгіно не вчили, як пишеться українська "і"?  :)
   
Цікаво на кого розрахована демагогія про покращення життя ?!!

Пара пенсіонерів , в одного стаж 55 років повних робочих днів, в іншого за 40 років відроблених на шкідливій роботі. 2 кімнати, 24 км проживання. В місяць іде тільки  1200 за отеплення. Пенсія в одного 1800 гр.

В селі фіра дров - 500 гривень. Покращення лізе з всіх шпарин
   
Так отож...

отож що чергова брехня.
Глянув на свої пости навіть в кожному десятому такого нема про небажання платити податки, плачу як платив, навіть вчора заплатив ...
   
Не Неньку а феодально-криминальную кумовскую мафию.Хотя для вас это видимо одно и то же

+100500
   
Де хамство? Хоча за те, що вона виховала такого виродка, можна і нахамити. Але я не буду. :D

цікаво що наштовхнуло вас на думку що я виродок ?  :gigi:
   
Ні, він сказав цілком конкретно - українську державу.

так державу, цю систему влади  і владу. Це кобло корумповане яке являє собою державу.
Архітектурно убоге і з таким відношенням до своїх громадян воно має здохнути.
   
Цікаво на кого розрахована демагогія про покращення життя ?!!

Пара пенсіонерів , в одного стаж 55 років повних робочих днів, в іншого за 40 років відроблених на шкідливій роботі. 2 кімнати, 24 км проживання. В місяць іде тільки  1200 за отеплення. Пенсія в одного 1800 гр.

В селі фіра дров - 500 гривень. Покращення лізе з всіх шпарин

та то все телевізор винуватий один негатив і перемоги не показує ...
а перемоги вони десь є ... 100% є  :lol:
біда пенси тих перемог не дуже бачать .. та і не тільки пенси
   
Цікаво на кого розрахована демагогія про покращення життя ?!!

Пара пенсіонерів , в одного стаж 55 років повних робочих днів, в іншого за 40 років відроблених на шкідливій роботі. 2 кімнати, 24 км проживання. В місяць іде тільки  1200 за отеплення. Пенсія в одного 1800 гр.

В селі фіра дров - 500 гривень. Покращення лізе з всіх шпарин

А де ви побачили демагогію про покращення життя? І чому воно повинно покращитися? Україна багато-багато років старанно йшла до нинішнього п***а, в тому числі і до війни, з якого хрена воно повинно покращитися?  :facepalm1:
   
Re: Люди в нас старанно намагаються не помічати позитив

цікаво що наштовхнуло вас на думку що я виродок ?  :gigi:
Ось це.
ні, комуналку мами я оплачую вже давно.

я не думаю що Беня Зю чи Тимоха оплатить комуналку, мені не потрібно того, мені навіть вже реформ непотрібно .. я просто хочу щоб це все йопнулось, щоб ця держава здохла. вона не має права на існування в такі архітектурі і з таким відношенням до громадян.
Навіть якщо державу не ухайдохають беня,веня, петя, вася... воно еволюційно рано чи пізно здохне з таким станом речей як є. 
Після того як більше 10 тис українців загинуло, щоб ця держава існувала, тільки виродок міг таке написати.
   
А де ви побачили демагогію про покращення життя? І чому воно повинно покращитися? Україна багато-багато років старанно йшла до нинішнього п***а, в тому числі і до війни, з якого хрена воно повинно покращитися?  :facepalm1:

так не повинно, але нам тут старанно втирають про перемоги, реформи та покращення і звинувачують що ніхто не бачить того ...
бо телевізор і зрадойоби повсюду
   
Життя зараз якраз таке, на яке заслуговують українці. І дива вам ніхто не зробить. Ось що вам намагаються втовкмачити.
   
так не повинно, але нам тут старанно втирають про перемоги, реформи та покращення і звинувачують що ніхто не бачить того ...
бо телевізор і сомневающийся* повсюду

Україна зараз на самому дні. Куди довго і старанно йшла до цього. І в той же час на початку шляху нагору. І цей шлях розпочався.
   
Ось це.
Після того як більше 10 тис українців загинуло, щоб ця держава існувала, тільки виродок міг таке написати.

не про країну йдеться а про державу, кланово феодальне утворення - виродок усср-а ...
повторю в такій архітектурі це монстр який має здохнути і здохне практично зі 100% вірогідністю якщо буде продовжувати так відноситись до своїх громадян.
   
Взяти те ж НАТО. Хто винен українцям, що в головах було совкове сміття і вони завжди виступали проти НАТО? І що для зміни в дурнуватих башках знадобилася аж ціла війна? Педро винен? Чи може власна дурна башка винна?
   
Україна зараз на самому дні. Куди довго і старанно йшла до цього. І в той же час на початку шляху нагору. І цей шлях розпочався.

дивлячись на дії , схеми і мутки які зявились і зявляються вже при нові постмайданні владі я маю сумніви що ми починаєм шлях на гору ...
нажаль із моєї точки зору ми продовжуєм спускатись на дно , недивлячись на якісь окремі позитивні моменти ...
   
Україна зараз на самому дні. Куди довго і старанно йшла до цього. І в той же час на початку шляху нагору. І цей шлях розпочався.

Кажіть простіше. Треба переобрати Петра на другий термін, і саме тоді розпочнеться шлях нагору (tu)

   
Основна маса українців зробила все можливе, щоб настала нинішня жопа з війною на додачу. Я маю на увазі основну жвачну масу. Та навіть пасіонарії винні. У тому, що завжди не вистачало терпіння йти і не звертати. І зараз питають: "А де покращення?". В писті ваше "покращення". Хто сказав, що ви на нього напрацювали? Ваше "покращення" вам можуть тільки клоуни наобіцяти.
   

Я зустрічав людей багатьох національностей. Українці найбільш нитіки.  Особливо нє люблю бізнесменів ( ну і типу люхенебріса), які платять копійки податків але плачуть, що держава хренова.
   
не про країну йдеться а про державу, кланово феодальне утворення - виродок усср-а ...
повторю в такій архітектурі це монстр який має здохнути і здохне практично зі 100% вірогідністю якщо буде продовжувати так відноситись до своїх громадян.

Так, прямо під час війни повинна здохнути українська держава, так хуйловцю?

Сценарій завжди один і той же. Після перемоги над проросійським лайном починається сценарій "нашіптування". Так, є проблеми.  Великі проблеми. В тому числі і завдяки активній діяльності Рашки по їх створенню. І рашкованські пропагандони починають нашіптувати "подивіться, все хреново, все корупція, все продажне". Виберіть Януковича, Зю, покажіть їм дулю. І тупий хохол біжить показувати дулю. В першу чергу собі показувати. І після кожної такої дулі стає все гірше та гірше. Попередня дуля - Янукович - принесла нам війну. Давайте будемо гадати, що принесе нам наступна "дуля". Я навіть боюсь здогадуватися. Може пора припинити тикати дулі по нашіптуванню кацапів?
   
Зараз Україна повільно, але рухається в вірному напрямку. І тут кацапський нашіптувач: "Хохол, покажи всім дулю!"
   
Результат нашої попередньої дулі ми зараз кров'ю відхаркуємо. Схоже, буде наступна дуля. Як ми її будемо відхаркувати, навіть боюся здогадуватися. Так все життя і будемо тикати дулі. Десь так років через тридцять, після десятка дуль, знову буде питання "А коли ж покращення настане?". Це при вічних дулях ви чекаєте покращення?  :facepalm:
   
Клиника.

   
Зараз Україна повільно, але рухається в вірному напрямку.
Знищення? В угоду деяких країн. Ось вам відповідь -  :fuck:  Не дамо!
   
Так, прямо під час війни повинна здохнути українська держава, так хуйловцю?

Сценарій завжди один і той же. Після перемоги над проросійським лайном починається сценарій "нашіптування". Так, є проблеми.  Великі проблеми. В тому числі і завдяки активній діяльності Рашки по їх створенню. І рашкованські пропагандони починають нашіптувати "подивіться, все хреново, все корупція, все продажне". Виберіть Януковича, Зю, покажіть їм дулю. І тупий хохол біжить показувати дулю. В першу чергу собі показувати. І після кожної такої дулі стає все гірше та гірше. Попередня дуля - Янукович - принесла нам війну. Давайте будемо гадати, що принесе нам наступна "дуля". Я навіть боюсь здогадуватися. Може пора припинити тикати дулі по нашіптуванню кацапів?

я в листопаді попереджував що петру порошенку , діамантові прокурори , панама, розслідування розстрілів на майдані ,насіров, ротердам+, сейшели, ті ж бляхарі  і головне хуцпа вилізе боком ...  я попереджував що якщо потрох себе утотожнює з україною і державою то пистець буде і йому і потягне за собою і державу і україну.
я попереджував що настане момент коли людям вже буде покуй держава лиш би накуй прибрати ці зажравшіся морди...

я ПОПЕРЕДЖУВАВ що хтось скористається тим як скористалися колись у 18 році більшовики ..
 і тут куяк вилазить клоун у якого рейтинг не менше порошенка ...  :lol: цікаво правда ...  і тепер ви підняли вереск, хуйловці, аяяяй рятуйте державу ...
якийсь пля клоун з підворотні і вже може перемогти діючого президента на виборах ...
   
Де, сцуки шоколадні, мій пейпал? Де мій БОД? Я вам рівень злочинності буду піднімати доки не отримаю БОД.

Ніграм платять велфер. Будете Українцям платити.
   
Re: Люди в нас старанно намагаються не помічати позитив

Клиника.
Пишіть правильно українською, а то Вам від начальства влетить.
   
Зачетная истерика у петрушки (tu)
Наверное финансирование урезали

   
Де, сцуки шоколадні, мій пейпал? Де мій БОД? Я вам рівень злочинності буду піднімати доки не отримаю БОД.

Ніграм платять велфер. Будете Українцям платити.


Не позорь националистов
   
накуя педрі було чіпати бляхарів, чим так критично для нього було щоб люди їздили собі , заплатили адекватну суму і їздили ?
Пеця хотів віддати голоси бляхарів кому ?
невже не можна було запровадити адекватне розмитнення ? можна. Невже не можна зробити процедуру розмитнення простіше при таких акцизах ? можна.
я заплатив за авто дві вартості зверху десь 70 тис гривень і за ці немаленькі гроші ще отримав купу принижень , дурних процедур і іншого. а багато людей взагалі не мають коштів на розмитнення і змушені відмовитись від своїх автомобілів які ними чесно зароблені. А як ні то штрафи до 170 000 грн за нерозмитнений автомобіль ...
це протрібно було порошенку до виборів ? він хотів щоб за нього проголосували ?
а тепер ця свиня верещить що у клоуна високий рейтинг ... і хуйловці всі навкруги ?  :lol:  та пішов він нах і ви педролюби разом з ним ... дякуйте що народ за зеленського голосує а не за дійсно кондових хуйловців по типу мураєва, бойка ...

   
Закінчиться все тим, що на епітафії українського народу напишуть "Заблудилися в своїх дулях, які вони тикали по нашіптуванню кацапів"
   
Ну ви самі прекрасно бачите, хто тут істерить від того, що я пишу
   
цікаво чому 9 мільйонів гасторбайторів так й не дочулися гарних новин
а накачавши себе клоунською зрадофілією масово поїхали мити сраки    :facepalm:

стільки агентів кремля розвелося мабуть     :weep:
   
Я пропоную показати одну дулю - всім цим Luxetenebris-ам.
   
Пишіть правильно українською, а то Вам від начальства влетить.

Ковбаснику, в неньку коли повертаєтесь ?
В реалі скористатися перемогами Петра не бажаєте ?
А то гавкати з Захілної Європи про перемоги в Україні якось непереконливо виходить.


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія