Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

СБУ [s]затримала[/s] запросила Лукаш!

Re: СБУ затримала Лукаш!

а давайте повангуем по сумме застави .... после которой она выйдет и сьепет в рашку ..... думаю это будет 2 лимона .....кто больше?  :D
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

На сайті МВС було вказано, що О.Лукаш зникла 28 липня 2015 року.
ох, епт. она на прямых эфирах светилась, а доблесная СБУ не могла ее найти?)  :facepalm:
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

   
Re: СБУ затримала Лукаш!

   
Re: СБУ затримала Лукаш!

а давайте повангуем по сумме застави .... после которой она выйдет и сьепет в рашку ..... думаю это будет 2 лимона .....кто больше?  :D

Думаю 3 застава и 20 Пете на корпоративный счет рошена
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

а давайте повангуем по сумме застави .... после которой она выйдет и сьепет в рашку ..... думаю это будет 2 лимона .....кто больше?  :D

Можливий варіант:
її випустять під заставу, а кримінальна справа розвалиться в суді, після цього з чистою совістю Лукаш продовжить свою діяльність.
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

Какая она была всегда самоуверенная тёлочка!))))  :pleasantr:
   
Re: СБУ затримала Лукаш!


вот эта сучка более противная

   
Re: СБУ затримала Лукаш!

   
Re: СБУ затримала Лукаш!

як на мене, Лукаш - дрібна сошка
ніяких самостійних рішень приймати вона не могла
але знає багато
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

   
Re: СБУ затримала Лукаш!

Крокодил би мабуть вдув. ..Я ні :D
та он и бабу ягу бы в дул :D
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

Показати зображення...
Там дата народження неправильна
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

Хтоб її спіймав , якщо б вона цього не захотіла.Затерли по кулісах. Те про що казали більшовики . Пєтя поверне ригів на царство.
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

Там дата народження неправильна

Випадковість ні? :laugh:
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

 :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

 :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G
 :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G  :zrada:  :-G
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

Re: СБУ затримала Лукаш!

епануться какие клоуны ......  :facepalm1:

Єбанутися  ким треба бути, щоби довіряти Ледокаїну після крадіжок волонтерських грошей?
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

Re: СБУ затримала Лукаш!
den

епануться какие клоуны ......  :facepalm1:

Це ти про ледокоіна?
Так, згоден
Частенько клоуном вигляда
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

Не иначе как в депутатки будут пропихивать, от жопоблока.
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

На многих доках скорее всего её подпись...

И так долго телились?! :suicide2:
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

Цитувати
Адвокат Олени Лукаш Андрій Смирнов заявляє, що Лукаш була затримана 1,5 години тому.

Про це він розповів в коментарі "Українській правді".

За його словами, він наразі перебуває на місці затримання Лукаш, однак відмовився його називати.

"Її затримали десь 1,5 години тому. Людину фактично викрали, бо мені невідомо, в якому напрямку відвезли мого клієнта і де вона перебуває зараз", - сказав він.

Смирнов додав, що викликав наряд поліції на місце події і чекає на них.

Він також не сказав, чи перебувала Лукаш закордоном до свого затримання.

теж викрали, як і Корбана
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

Це ти про ледокоіна?
Так, згоден
Частенько клоуном вигляда
Ога, клоуном, канешна. Когда случился Иловайск, он орал на весь интернет, а все ржали, типа вот дурак.
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

# СектасвидетелейСвят ойЛукаш уже можно делать ветку?
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

Ой, аж трошки отпустило... Лишь бы ее не отпустили.
С Порохом? Это фантастика
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

Крокодил би мабуть вдув. ..Я ні :D

Плять! Я так само подумав! :laugh:
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

Как же её могли задержать если дата рождения не совпадает? Тут ей чисто повезло, это вам любой пазеля скажет
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

Как же её могли задержать если дата рождения не совпадает? Тут ей чисто повезло, это вам любой пазеля скажет

Невнимательный сотрудник попался - просто не глянул на даты. Извинятся и отпустят :D
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

ох, епт. она на прямых эфирах светилась, а доблесная СБУ не могла ее найти?)  :facepalm:

ніде вона останні місяці не світилася
Може мається на увазі її сестра, яка працювала (а може й зараз працює) в ЦВК?
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

ох, епт. она на прямых эфирах светилась, а доблесная СБУ не могла ее найти?)  :facepalm:
ніде вона останні місяці не світилася
Може мається на увазі її сестра, яка працювала (а може й зараз працює) в ЦВК?

Да похоже чувак ее с Бондаренко путает
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

  Скоро выпустят эту тварь на подписку откупится как все рыго аналы и террористы .   

Банду геть !
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

юрко, ти таки гуморист.
не встигли арештувати, а ти вже тут як тут))
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

это как раз тот человек, если можно её так назвать, который перевернёт всю Восточную Европу.

Смертная казнь долгжна быть тут задействована.

Гори в аду, СУКА!!!!!!!!!!!!
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

КИЇВ. 5 листопада. УНН. Служба безпеки України затримала колишнього міністра юстиції Олегу Лукаш, яка перебувала в розшуку через її причетність до злочинів проти Майдану. Про це повідомила у Facebook речник спецслужби Олена Гітлянська, передає УНН.

"На 15:00 скликаємо брифінг у зв'язку із затриманням Службою безпеки України Олени Лукаш, яка перебувала в розшуку через її причетність до злочинів проти Майдану", - зазначила О.Гітлянська.

У вересні повідомлялося, що СБУ оголосила в розшук колишнього міністра юстиції України Олену Лукаш.

На сайті МВС було вказано, що О.Лукаш зникла 28 липня 2015 року.

Її звинувачують за статтею про привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем.

На початку червня Генеральна прокуратура оголосила О.Лукаш про підозру.

ой яку стрєлочніцу впіймали.  :lol: теж рік готувалися і 500 засранців послали на нальот?  :K
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

юрко, ти таки гуморист.
не встигли арештувати, а ти вже тут як тут))
Так я писал тоже самое   о Ефремове и Клюеве  только сейчас нет обвинений в мой  адрес  .Большая просьба не верить этому режиму. Есть такая технология  создание видимости бурной деятельности    происходят аресты , обыски ,   много шума  народ кричит это победа потом  преступника выпускают на подписку   или для того чтобы сбежал как Клюев или чтобы со временем похерить проданное дело как по Ефремову . 

 
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

теж викрали, як і Корбана

прямо засадовці з претензією на моссадовців. засранці, коротше.
   
Re: СБУ затримала Лукаш!

И так долго телились?! :suicide2:
Так надо противовес Корбану... И как то скрасить шоле проёбы Шокина.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія