Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:-T Ставимся, що статтю писала жінка? І нічого тут аморального немає. :blush2:

якими такими? Не були, і чоловіки не були. Були інші норми поведінки, те що зараз середнє колись було зарезервано лише для бл..й говорячи про жінок. А размишлєнія про те що там природнє чи ні, то чисті хвантазії і работа язиком. Природнє є те що покращує шанси на виживання, поскільки люди це чи не єдині примати в яких чоловік приймає безпосередню участь в вирощуванні потомство безоглядне бля ство було синонімом важкого життя і ранньої смерті для жінок, за винятком якихось унікальних  обставин. Серійна моногамія це природній стан речей за рамками сучасних суспільств де все абстраговано і опосередковано.
Нормы поведения хомо сапиенса очевидны - беспорядочные связи и выращивание детей всем племенем. Тоесть, как и указано в статье, промискуитет (тоесть все со всеми). Об этом говорят наш огромный (по меркам приматов) мужской половой хyй, огромные яйца и скрытая овуляция у женщин. Ну и женский оргазм тоже говорит об этом (здесь не уверен, вопрос не изучил досконально). Все эти чудные вещи нахер не нужны моногамным видам.
   
Нормы поведения хомо сапиенса очевидны - беспорядочные связи и выращивание детей всем племенем. Тоесть, как и указано в статье, промискуитет (тоесть все со всеми). Об этом говорят наш огромный (по меркам приматов) мужской половой хyй, огромные яйца и скрытая овуляция у женщин. Ну и женский оргазм тоже говорит об этом (здесь не уверен, вопрос не изучил досконально)
Притому і інцест ближе, бо як тільки зустрічали чужаків через їх неприємний запах їх їли, а от міста змогли почати будувати після мутації яка дозволила нам ігнорувати запах чужинця.))) Як круто))))
   
Нема втебе крокодилів. Лише кіт - і той бєсполєзний, бо пільмєні не їси.
Тобі потрібен КРОКОДИЛ, про якогобти могла ПІКЛУВАТИСЯ :kez_04:

Е такий крокодил... :blush2:
Піздно ти всрався. Де ти був, коли мені нужен був Крокаділ? Тепер сиди там, де сидиш і не вачькай.
   
Природа так не працює, вона взагалі не знає ні про логіку ні про нашу мораль. Це  нас страшно таке припустити, але генетичний аналіз показує що людство декілька раз пройшло через ефект який називають горлишко бутилки .
;o а як же "природній відбір", коли "виживає сильніший"? То хто їх саме за ТАКИМ критерієм відбирає?
   
Вона пробує найти в природі людську логіку, так працює наш мозок. Але це помилка для наукових досліджень. Плод не вбиває матір, він просто зменшує її шанси вижити в надзвичайні ситуації.

Ти зараз намагаєшся поєднати у часі кілька стадій розвитку плода. Вірніше, не поєднати, а накласти одна на одну. А так не буває.
   
Нормы поведения хомо сапиенса очевидны - беспорядочные связи и выращивание детей всем племенем. Тоесть, как и указано в статье, промискуитет (тоесть все со всеми). Об этом говорят наш огромный (по меркам приматов) мужской половой хyй, огромные яйца и скрытая овуляция у женщин. Ну и женский оргазм тоже говорит об этом (здесь не уверен, вопрос не изучил досконально)
это в каких краях такой половой коммунизм был? Даже сейчас когда гомо уничтожил конкурентов в диком мире и перераспределил планетарные ресурсы на себя, создал налоги и социальное обеспечение позволяющие извлекать работу и ресурсы из особей даже не знающих ребенка в лицо, до этого еще далеко, хотя движемся в направлении общественных женщин, тягловых мужиков и системы которая запрягает последних чтобы первые могли особо за выживание не волноваться, а в прошлом самка-самец была всегда первичной ячейкой выживания.
   
;o а як же "природній відбір", коли "виживає сильніший"? То хто їх саме за ТАКИМ критерієм відбирає?

Выживает не сильнейший, не быстрейший, не умнейший, а тот, кто лучше всех приспосабливается. Так в оригинале.
   
:facepalm1:  :facepalm1:
Яка темнота.
Ти шо, колись була вагітною, дєвачька, шо така розпальцована? Ну, поділися, як у тебе в першому триместрі тонус матки розвивався, що довелося лягати на зберігання,  як тебе лікарка заразила молочницею, і як потім сама ж, курва, ганяла за тобою передвижну лабораторію, щоб тебе під предлогом взяти у тебе невідкладний аналіз, привезти у жінконсультацію на аборт, як ти переховувалася від усих отих медиків і нікому не відчиняла двері, переховуючись навіть від власної тіні, як потім не зрозуміло з яких мотивів ти ВИТРЕБУВАЛА у пологового будинку собі кесарів розтин. Як у плоду було подвійне обвиття пуповиною, що природнім шляхом дитинка народилася б мертвою, що і начмед потім дивувався, як ти так могла це все передбачити?

Ці всі перепони, здавалось би, можна було підвести під природній відбір. Але, б***ь, той ваш "ПРИРОДНІЙ ВІДБІР" зараз закінчує бакалаврат у одному з престижних вузів і вже сам в житті багато чого досягнув. А вам одно місячні та місячні. До речі, перший місяць таки були місячні через плід. Він з усіх сил хапався за життя. Мабуть щось знав....
   
Про позаматкову вагітність чула?

А ще ж бувають й інші ускладнення....
Але її місячні не виштовхнуть!
   
Кракаділ, який сам себе прогодувати не в змозі, нафіг не потрібен жодній корівці.

Хіба що на сумочку і мешти  :gigi:
:gigi: Шариш. Я йому це талдичу вже кілька років. Не вірить.
   
;o а як же "природній відбір", коли "виживає сильніший"? То хто їх саме за ТАКИМ критерієм відбирає?
Це просто казка...
   
Ти зараз намагаєшся поєднати у часі кілька стадій розвитку плода. Вірніше, не поєднати, а накласти одна на одну. А так не буває.
Вони різні стадії, тому що ти на них дивишся у людини, а вони утворились у примата... Мавпочок.
   
І щось тут всі дописувачі про сєкас пишуть.... :D


А про число Данбара (у 150 осіб) чомусь ніхто не згадує.

А його ж можна прив'язувати не тільки до чисельності племені.

А наприклад, чисельність жителів будинка (ОСББ чи ЖБК, чи кондомініума....)

Чисельність робітників установ...


Кількість дітей в класі...

Кількість френдів у ФБ (там до 5000, але ж реально підтримувати зв'язок з такою кількістю неможливо).

Ну і т.п.
А яким боком ти хочеш це приплести сюди?
   
Де ти був, коли мені нужен був Крокаділ?

Там, де була ти, коликрокодилові була потрібна криса каровка :(


Піздно ти всрався.

Для любві, взаєморозуміння та гарчяння стєхі - піздно небува ніколи... :first_mov:
   
Шо вкоторий рас доказуе, шобаби - не люде
а звичяйні паразити, мерконтільні БЛ ЯДІЩІ :-G

Ну, давай розкажи нам, яка від тебе мені буде польза. Наразі я бачу тіке самі убитки - об*їдатимеш мене і мій бюджет, навантаження на електрику+ витрати на порошок, вода+каналізація - це щоб тебе обстірувать. Купувати тобі одяг та усілякі мінімальні ніштяки. І? Воно мені тре при твоїй нульовій віддачі і постійній потребі жрать та срать?
   
:gigi: Шариш. Я йому це талдичу вже кілька років. Не вірить.

нівєрю.

кожній каровці тре крокодил
якого вона буде кармідь і гладити 8-)
   
это в каких краях такой половой коммунизм был? Даже сейчас когда гомо уничтожил конкурентов в диком мире и перераспределил планетарные ресурсы на себя, создал налоги и социальное обеспечение позволяющие извлекать работу и ресурсы из особей даже не знающих ребенка в лицо, до этого еще далеко, хотя движемся в направлении общественных женщин, тягловых мужиков и системы которая запрягает последних чтобы первые могли особо за выживание не волноваться, а в прошлом самка-самец была всегда первичной ячейкой выживания.
Ячейка выживания создана обществом совсем по меркам эволюции недавно - несколько тысяч лет назад, и то в варианте самец-самка1-самка2..самкаN. А как оно было на протяжении последних сотен тысяч лет - свидетельствуют яйца, хрен, овуляция и спермовые войны. Учёные спорят, движемся мы от промискуитета к парному браку или от парного брака к промискуитета последние пару миллионов лет, а эту наносную общественную "мораль" последних пары тысяч лет вообще не рассматривают как существенный фактор - слишком мало времени для генетических изменений.
   
Нормы поведения хомо сапиенса очевидны - беспорядочные связи и выращивание детей всем племенем. Тоесть, как и указано в статье, промискуитет (тоесть все со всеми). Об этом говорят наш огромный (по меркам приматов) мужской половой хyй, огромные яйца и скрытая овуляция у женщин. Ну и женский оргазм тоже говорит об этом (здесь не уверен, вопрос не изучил досконально). Все эти чудные вещи нахер не нужны моногамным видам.
:facepalm:
   
Ну, давай розкажи нам, яка від тебе мені буде польза. Наразі я бачу тіке самі убитки - об*їдатимеш мене і мій бюджет, навантаження на електрику+ витрати на порошок, вода+каналізація - це щоб тебе обстірувать. Купувати тобі одяг та усілякі мінімальні ніштяки. І? Воно мені тре при твоїй нульовій віддачі і постійній потребі жрать та срать?

які убиткі, якшо крокодил буде гарчяти стєхі?..  8-)
От хто щ окрім крокодила може загарчять стєхі?... І хропти, згорнувшись клубочьком?.. 8-)
   
Там, де була ти, коликрокодилові була потрібна криса каровка :(


Для любві, взаєморозуміння та гарчяння стєхі - піздно небува ніколи... :first_mov:

Там якийсь вачьковтіратєль дебільний лазив, тому я і не звертала уваги на нього - сабака лаєт, а караван ідьот.

Я ненависна, зла і глуха. То навіщо мені всеє теє твоє "добро"? Яка мені з нього користь, якщо його на хліб не намажеш і в карман не положиш?
   
нівєрю.

кожній каровці тре крокодил
якого вона буде кармідь і гладити 8-)
Те, шо мені тре - я можу і на картинці погладидь, а на кармйожку - то лише дурна трата ресурсів, які і мені самій ніколи не бдуть зайві. Чим ще ти мене переконаєш?
   
які убиткі, якшо крокодил буде гарчяти стєхі?..  8-)
От хто щ окрім крокодила може загарчять стєхі?... І хропти, згорнувшись клубочьком?.. 8-)
І шо мені з них? На хліб не намажеш, на ноги не вдінеш, нічого в них не положиш. А от якби сумачька-гаманець-ботфорти - то я б ще зрозуміла: і місця займають не багато, і користі все ж побільне ніж із живого кракоділа.
   
Чим ще ти мене переконаєш?

крокодил ЖАХЛЫВО хоче їбацця 8-)
   
Ну, давай розкажи нам, яка від тебе мені буде польза. Наразі я бачу тіке самі убитки - об*їдатимеш мене і мій бюджет, навантаження на електрику+ витрати на порошок, вода+каналізація - це щоб тебе обстірувать. Купувати тобі одяг та усілякі мінімальні ніштяки. І? Воно мені тре при твоїй нульовій віддачі і постійній потребі жрать та срать?
Наивные самцы верят в любофф, отказываясь признавать факт примата потребностей потомства над любыми потребностями любых членов стаи у самки, причем у большинства видов. Когда-нибудь самцы, наконец-то увидят в самке не меркантильность и жадность, а богоподобное существо, дарующее бессмертие твоим генам. Существо, наделенное ещё одним непостижимым свойством - множественным оргазмом.
   
  Баборабів щось не видко.
  Аж дивно - така тема. B-)
   
крокодил ЖАХЛЫВО хоче їбацця 8-)
Ну, як жахливо, то нехай так і робить. А я тут до чого?
   
Наивные самцы верят в любофф, отказываясь признавать факт примата потребностей потомства над любыми потребностями любых членов стаи у самки, причем у большинства видов. Когда-нибудь самцы, наконец-то увидят в самке не меркантильность и жадность, а богоподобное существо, дарующее бессмертие твоим генам. Существо, наделенное ещё одним непостижимым свойством - множественным оргазмом.
:facepalm1:
   
 Є таки, сцуко.  :lol:
 Просто в ігнорі.
   
Ну, як жахливо, то нехай так і робить. А я тут до чого?

Якце дочого?
Ми можемо їбацця X(
РАЗОМ :first_mov:
   
Наивные самцы верят в любофф, отказываясь признавать факт примата потребностей потомства над любыми потребностями любых членов стаи у самки, причем у большинства видов. Когда-нибудь самцы, наконец-то увидят в самке не меркантильность и жадность, а богоподобное существо, дарующее бессмертие твоим генам. Существо, наделенное ещё одним непостижимым свойством - множественным оргазмом.
;o
   
Когда-нибудь самцы, наконец-то увидят в самке не меркантильность и жадность, а богоподобное существо, дарующее бессмертие твоим генам

мо, хтось озвучить, наxуя оті гєни всралісь?
тай, зокрема - діти?
Майбутнє - за роботами [ua]
   
:facepalm:
Приматов, живущих сегодня, достаточно много видов, чтобы произвести сравнительный анализ их сексуального поведения и строения половой системы. Увы для моралофагов, этот анализ показывает нам именно то, что я написал. Ссылки на Библию, историю и преобладающую культуру земледельцев ничего не доказывают, а "всем известно" и "здравый смысл" зачастую подводят хомо сапиенсов.
   
;o
  Проняло? :D
   
Якце дочого?
Ми можемо їбацця X(
РАЗОМ :first_mov:
А порознь нє?

   
мо, хтось озвучить, наxуя оті гєни всралісь?
тай, зокрема - діти?
Майбутнє - за роботами [ua]
Якби твої мама і тато були з такими самими дебільними замашками, то і тебе б не було на світі.
   
А порознь нє?

нє
   
  Проняло? :D
дайте два
   
Якби твої мама і тато були з такими самими дебільними замашками, то і тебе б не було на світі.

нуі булоб замєчатєльно.
Життя людини немае ніякого смислу і е лише стражданням з невеличькими перервами та/чи ескапізмом, втечей від реальності.

Даже сильные радости
Малая губит беда.
Ибо радости - сон,
А беда - наш попутчик всегда(с).
   
нє

То ти не пробував.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія