Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вибух авто у Києві: одна дитина в комі – Супрун

Re: Вибух авто у Києві: одна дитина в комі – Супрун

Замах на умисне вбивство двох або більше осіб
   
дивно що того терориста мешканці двору не роздерли прямо там на місці :X
   
гавно це а не кат самооборони . життю того ублюдка нічого не загрожувалою це підлий теракт вчинений жлобом соціопатом. в Україні мінімум 15

То факт, що власник - учасник АТО, офіцер, з м. Рівне,

Чого він кинув авто у Києві - невідомо, може просто не зміг завести і вирішив повернутись згодом...

І невідомо, хто підклав туди вібухівку.

Звичайно, Аеlit, Ви будете на дачі, вам до квартири невідомі підкладуть вибухівку, для замаху на Вас, а постраждають випадкоів крадії та Ваші сусіди.

То, що, Ви будете апріорі винні, бо то Ваша власність? Гадаю, Вас не влаштує таке трактування... 
   
Замах на умисне вбивство двох або більше осіб
не приховане а публічне . вбивство. а отже теракт . терористичний акт . поправ класифікацію
   
вы знаете - вы меня убедили.
доля понимания самообороны ушла.
негодяй тот, кто зарядил бомбу.
да ещё в таком доступном месте
.

И это совсем не обязательно владелец авто. Пока неизвестно, кто подложил это гавно.
   
То факт, що власник - учасник АТО, офіцер, з м. Рівне,

Чого він кинув авто у Києві - невідомо, може просто не зміг завести і вирішив повернутись згодом...

І невідомо, хто підклав туди вібухівку.

Звичайно, Аеlit, Ви будете на дачі, вам до квартири невідомі підкладуть вибухівку, для замаху на Вас, а постраждають випадкоів крадії та Ваші сусіди.

То, що, Ви будете апріорі винні, бо то Ваша власність? Гадаю, Вас не влаштує таке трактування... 

не плутай мою нерухомість на моїй землі з кинутою шкарабанкою в ЧУЖОМУ дворі . включи логіку .
   
И это совсем не обязательно владелец авто. Пока неизвестно, кто подложил это гавно.

зате відомо хто кинув ту шкарабанку . власність зобовязує.
   
українці надтолерантні не лиш до корупції, а й до рагульства жлібства і.... терактів?

ви в сосну втулились. двори не для машин двори дл ялюдей і дітей. для машин парковки . надіюсь дебілу вєталю все ж прийде в голову мисля під цю трагедію очистити київські двори від всього цього брухту . ви що ніколи не були в будь якому київському дворі ввечері чи на вихідних? все засрато машинами і невеличкі проходики . біля мене на калібрісі вже суки навіть ан стадіон стали ставить дегенерати . втікати втікати з цієї столиці рагульства і жлібства .

тепер уже ця рухлядь вбиває наших дітей не лиш на пішохідних переходах але й в вдорах і на дитячих амйданчиках . ублюдки
   
Піздєц Aelit-а бомбить. У мене аж монітор здригається.
   
Піздєц Aelit-а бомбить. У мене аж монітор здригається.

бо ви нелюди. мало того що тотально продажні  ірукожопі тупі, та ще й виправдовуєте те що шкарабанки вже вбивають дітей не лиш на пішохідних переходах - але й вже на дитмайданчикаі і дворах

дійсно унікально фантастичні. (td)
   
Re: Вибух авто у Києві: одна дитина в комі – Супрун

не приховане а публічне . вбивство. а отже теракт . терористичний акт . поправ класифікацію
В Киеве, вчера – дети лезут в припаркованный на улице старючий остов автомобиля Волга, открывают бардачок – раздается взрыв – кругом кровь – четверо детей 5-11 лет – ранены – один не приходит в себя... Владелец Волги, вероятнее всего отреагировал установкой взрывчатки-ловушки на предыдущую кражу инструмента из машины...
https://blogs.pravda.com.ua/authors/avakov/5b235ffd083cc/
   
В Киеве, вчера – дети лезут в припаркованный на улице старючий остов автомобиля Волга, открывают бардачок – раздается взрыв – кругом кровь – четверо детей 5-11 лет – ранены – один не приходит в себя... Владелец Волги, вероятнее всего отреагировал установкой взрывчатки-ловушки на предыдущую кражу инструмента из машины...
https://blogs.pravda.com.ua/authors/avakov/5b235ffd083cc/

теракт. терорист. купа інших статей - від придбання вибухівки до самозахопленян території залізякою.

владі треба на  підаставі цієї трагеді. почати очищення дворів від автомобілів.
   
бо ви нелюди. мало того що тотально продажні  ірукожопі тупі, та ще й виправдовуєте те що шкарабанки вже вбивають дітей не лиш на пішохідних переходах - але й вже на дитмайданчикаі і дворах

дійсно унікально фантастичні. (td)
Галоперидолу впоротому!
Мо припинить свої якісь комплекси на інших екстраполювати.
   
Re: Вибух авто у Києві: одна дитина в комі – Супрун

"Є кілька версій, у тому числі розглядаємо і ту, що сам власник заклав, але не виключаємо, що хтось інший міг це зробити, бо автомобіль тривалий час знаходився без нагляду", - сказав Крищенко.
За словами Крищенка, поліція відкрила справу за статтею 263 ККУ (незаконний обіг вибухових речовин)
https://www.pravda.com.ua/news/2018/06/15/7183464/
   
Галоперидолу впоротому!
Мо припинить свої якісь комплекси на інших екстраполювати.

ти українець вульгаріс
   
"Є кілька версій, у тому числі розглядаємо і ту, що сам власник заклав, але не виключаємо, що хтось інший міг це зробити, бо автомобіль тривалий час знаходився без нагляду", - сказав Крищенко.
За словами Крищенка, поліція відкрила справу за статтею 263 ККУ (незаконний обіг вибухових речовин)
https://www.pravda.com.ua/news/2018/06/15/7183464/

ну укрпадліція вкотре продемонструвала свою некомпетентність (td)
   
ти українець вульгаріс
Не те, щоб зовсім звичайний, але так, я українець. Це погано?
   
Не те, щоб зовсім звичайний, але так, я українець. Це погано?

це факт
   
дали б за сукупністю років 100

есть места, где хозяин земли может нарушителя пристрелить нахер. и ему за это ничего не будет. ибо стоят таблички No trespassing.
табличку видел? видел. влез? влез. ну и хер с тобой, жмур.
   
це факт
Так, тут я згоден. Те що я є українцем - це доконаний факт.
   
як і те що Україна це корупіонерія
   
есть места, где хозяин земли может нарушителя пристрелить нахер. и ему за это ничего не будет. ибо стоят таблички No trespassing.
табличку видел? видел. влез? влез. ну и хер с тобой, жмур.

ага. тільки тут хлам начинили вибухівкою і кинули н аземлі Загального користування - прибудинковій територій будинку те власник шкарабанки не живе. я розумію що ви папуаси які молитесь на іномарки - але ви - гавно. ганво а не євроепйці і гавно а не люди. бо тільки гавно виправдовує те що їх залізяки вбивають дітей вже не лиш на переходах але й в дворах
 і можете мене  банити

ви - не люди. ви продажне жопоруке тупе лайно
   
як і те що Україна це корупіонерія
Ви знову намагаєтесь знову якісь хибні логічні ланцюжки будувати, але Вам це, як завше, вдається поганенько.
   
Ви знову намагаєтесь знову якісь хибні логічні ланцюжки будувати, але Вам це, як завше, вдається поганенько.

кожен хто тут виправдовував що залізна гниль вбиває дітей вже н елиш на пішохідних переходах але й в чужих дворах - є нелюд. гідний член\срака  корупціонерії

соромно розмовляти з вами однією мовою
   
ну укрпадліція вкотре продемонструвала свою некомпетентність (td)

наоборот. они привязались к самому общему - незаконному обороту ВВ.
теперь надо выяснить, шо взорвалось (есть сведения, шо это была ргд, но опять же экспертиза)
потом нужно будет выяснить, как оно сработало
пример: открыли бардачок, к которому леской была установлена растяжка - один случай
открыли бардачок, в котором валялась ргд с подготовленной чекой - иной случай
то же самое, но чека была в стандартном положении и детишки сами отогнули и выдернули - третий случай
четверный случай допустим предполагает, шо детишки принесли ргд с собой

и таких версий я еще с десяток написать могу
именно для этого и нужны экспертизы. чтобы множить на 0 неподходящие версии и выходить на истину
а там поглядим.
одно скажу - по чужим машинам лазить нельзя. даже если они не вполне на ходу

у меня есть знакомый. который год пытается заниматься плодовоягодным бизнесом
и который год его сад обносят. соседские детишки
после них как Мамай прошел
и шо делать? стрелять их?
а слов они не понимают. последний раз его еще и по матушке послали..
   
кожен хто тут виправдовував що залізна гниль вбиває дітей вже н елиш на пішохідних переходах але й в чужих дворах - є нелюд. гідний член\срака  корупціонерії

соромно розмовляти з вами однією мовою

Аэлита конкретно понесло. остынь
   
наоборот. они привязались к самому общему - незаконному обороту ВВ.
теперь надо выяснить, шо взорвалось (есть сведения, шо это была ргд, но опять же экспертиза)
потом нужно будет выяснить, как оно сработало
пример: открыли бардачок, к которому леской была установлена растяжка - один случай
открыли бардачок, в котором валялась ргд с подготовленной чекой - иной случай
то же самое, но чека была в стандартном положении и детишки сами отогнули и выдернули - третий случай
четверный случай допустим предполагает, шо детишки принесли ргд с собой

и таких версий я еще с десяток написать могу
именно для этого и нужны экспертизы. чтобы множить на 0 неподходящие версии и выходить на истину
а там поглядим.
одно скажу - по чужим машинам лазить нельзя. даже если они не вполне на ходу

у меня есть знакомый. который год пытается заниматься плодовоягодным бизнесом
и который год его сад обносят. соседские детишки
после них как Мамай прошел
и шо делать? стрелять их?
а слов они не понимают. последний раз его еще и по матушке послали..

двір не паркоувка - та ще й чужий. двір це територія для людлей а не для того щоб якась гнида кинула там своє уродство - та ще й начинила вибухівкою
це теракт .

і кожен хто кидає свою машину не н апарковках стоянках гаражах а у дворі - є гавно і жліб.

   
ага. тільки тут хлам начинили вибухівкою і кинули н аземлі Загального користування - прибудинковій територій будинку те власник шкарабанки не живе. я розумію що ви папуаси які молитесь на іномарки - але ви - гавно. ганво а не євроепйці і гавно а не люди. бо тільки гавно виправдовує те що їх залізяки вбивають дітей вже не лиш на переходах але й в дворах
 і можете мене  банити

ви - не люди. ви продажне жопоруке тупе лайно


бля..
ну никогда я на железяки не молился
Аэлит, сходи проветрись.
реально, а то кукушкой уедешь
нельзя так со всеми
   
двір не паркоувка - та ще й чужий. двір це територія для людлей а не для того щоб якась гнида кинула там своє уродство - та ще й начинила вибухівкою
це теракт .

і кожен хто кидає свою машину не н апарковках стоянках гаражах а у дворі - є гавно і жліб.

https://youtu.be/kDmuKKSa8Tw

ок, убедил. Киев - Жлоботаун.
давай, бабахай петицию Витале. про переименование Киева в Жлоботаун. я подпишусь  :gigi:
   
бля..
ну никогда я на железяки не молился
Аэлит, сходи проветрись.
реально, а то кукушкой уедешь
нельзя так со всеми

в мене горло температура і соплі. думаєш я хочу сидіти вдома? сьогодні виїхав на роботу - так так сопливив що жах( добре що зара дома сам.
але ц ене стосується сабжу.
   
в мене горло температура і соплі. думаєш я хочу сидіти вдома? сьогодні виїхав на роботу - так так сопливив що жах( добре що зара дома сам.
але ц ене стосується сабжу.

ноги парь, чай с малиной пей, ингаляции делай.
и попробуй поспать. можешь сходить кацапов потроллить, они еще от вчерашнего подарка х@йла (повышение НДС и повышение пенсионного возраста) не отошли. кидаются, шо скаженi  :gigi:
   
ок, убедил. Киев - Жлоботаун.
давай, бабахай петицию Витале. про переименование Киева в Жлоботаун. я подпишусь  :gigi:

найкраща назва для києва - черновецький


або кличковськ
   
   
ноги парь, чай с малиной пей, ингаляции делай.
и попробуй поспать. можешь сходить кацапов потроллить, они еще от вчерашнего подарка х@йла (повышение НДС и повышение пенсионного возраста) не отошли. кидаются, шо скаженi  :gigi:

Галоперидол від цього припадку буде ефективнішим.
   
Re: Вибух авто у Києві: одна дитина в комі – Супрун
lot

1. за незаконне захламляння прибудинкової території.
2. за завдання важких тілесних ушкоджень дітям своєю власністю, як азнову ж таки незаконно захламляля територію.
3. це класифікується взагалі як теракт - тому соточка там світить як мінімум - ну плюс продаж майна на користь потерпілим.

 Та ти шо? ХУЕВ СОБАЧИХ не хо хо? Завтра я твою тарадайку увезу как незаконно захламляющую, а тебя еще по парочке статей, вплоть за неуплату налогов. В данном случе ролдители должні идти "за недогляд за дитиною"
   
Та ти шо? ХУЕВ СОБАЧИХ не хо хо? Завтра я твою тарадайку увезу как незаконно захламляющую, а тебя еще по парочке статей, вплоть за неуплату налогов. В данном случе ролдители должні идти "за недогляд за дитиною"

ти гідний члєн\срака корупціонерії (td) = цеєвропеєць

власник тарадайки не мав - як і решта гнід - кидати своє залізне лайно в дворі - та ще й чужому. двори дл ялюдей а не дл яжлібмашин

власник притягується і  розкручується за придбання вибухівки

за мінуванн я свого хламу з метою публічного вбивства що  іє теракт.

а ти - цеєвроепйцю - стаєш на облік у психіатрів як ймовірний терорист і і стовідсотковий соціопат

а віднсоно мене - як ти став зїзжати на те що у мене дєскать моя шкарабайка теж кинута в дворі і я не плачу налоги ( що є проекція твого життя на мій образ)- єдине що ти можеш зробити - так це дуже сильно вкусити мою какашку до крові. саме ти є джерело рагульства і корупції в корупціонерії порошенка



   
дядя лот ти гавно
   
Re: Вибух авто у Києві: одна дитина в комі – Супрун
lot

ти гідний члєн\срака корупціонерії (td) = цеєвропеєць

власник тарадайки не мав - як і решта гнід - кидати своє залізне лайно в дворі - та ще й чужому. двори дл ялюдей а не дл яжлібмашин

власник притягується і  розкручується за придбання вибухівки

за мінуванн я свого хламу з метою публічного вбивства що  іє теракт.

а ти - цеєвроепйцю - стаєш на облік у психіатрів як ймовірний терорист і і стовідсотковий соціопат

а віднсоно мене - як ти став зїзжати на те що у мене дєскать моя шкарабайка теж кинута в дворі і я не плачу налоги ( що є проекція твого життя на мій образ)- єдине що ти можеш зробити - так це дуже сильно вкусити мою какашку до крові. саме ти є джерело рагульства і корупції в корупціонерії порошенка

 Давай, давай  Хочу щоб твою тарадйку на смітник завтра вивезли... маю право ставити свою машину під будинком мешкання, а діти батьків, що невизовують їх якого хера в неї лазять?

Останнє редагування: 15 червня 2018 18:16:41 від lot
   
свежая инфа. оказывается эту машину открыли за день до взрыва "неустановленные дети". и кто то этим детишкам, которые полезли, говорил, что "не лазьте там, там бомба"

а эти полезли. проверить. саперы недоделанные

интересно дело поворачивается
   
Давай, давай  Хочу щоб твою тарадйку на смітник завтра вивезли... маю право ставити свою машину під будинком мешкання, а діти батьків, що невизовують їх якого хера в неї лазять?

моя машина в гаражі. а ти не маєш права ставити своє лайно в дворі багатоквартирки - тільки в гаражі чи на парковці. двори дл ялюдей і дітей а не дл ятого щоб ти кидав свої 10м2 залізного лайна. купив машину - твоя проблема а не твоїх сусідів і їх дітей. ти є звичайний київський рагуль\жліб. джерело рагуоізму і корупції

купив машинру - купуй гараж чи парковку - не можеш - твої проблеми. але вбивати дітей і виправдовувати то ти не маєш права - ти соціопат. ти не маєш права захоплювати 10м2 прибудинкової території своїм залізним лайном .

але ти  совок і рагуль . і тобі як і парашенкам луценкам тимашенкам теж закон не писан. тому Україна і корупціонерія
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія