Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

петиція №22/053360-еп За відставку Президента України Володимира Зеленського.

еще одно. если взять и представить, что какая-то неодолимая сила заставила хуйлостан покинуть донбасс и крым, восстановив статус-кво и дав гарантии по этому статусу на какое-то время, то чем бы стала заниматься власть всех этих подписантов глупой петиции?

строить привлекательную для всех Украину? Совершенствовать защиту прав и свобод граждан? независимую судебную власть? неотвратимость наказания за совершенные преступления? закон один для всех? нет коррупции? стремиться стать ДЕЙСТВИТЕЛЬНО передовой страной, возбуждая тем самым интерес к украинскому языку и культуре?

нет. Они сразу же кинулись бы украинизировать указами и законами, но оставив в покое и воровство, и коррупцию, и самый гуманный суд в мире - кинулись бы строить и укреплять СВОЙ хуйлостан, хуйлостан по-украински.

вот что на самом деле грустно.
   
Гриша, іди в зад  :)
Досі не наважувався це робити, бо мене батьки цьому на навчали. Але зараз лови алаверди – іди сама в найглибшу сраку, дурна квочко.  :tongue:

Останнє редагування: 24 травня 2019 14:50:56 від Гервасій
   
тю...дрібно і нецікаво  :(
Та ти й сам напевно це бачиш  :)
Гриша, давай наступну спробу :gigi:
   
оно-то, может и будет, речь не  об этом. Вот насколько я помню, в "межтуровый период" не было обещаний замутить "виртуальный импичмент" на 2-й день президентства, если будет "не по-нашему".
обіцяли не давати спуску. нехай спочатку від нас відіб"ється, а потім на міжнародний ринг вилазить.
   
давай наступну спробу
Якщо вона буде, то не найближчим часом.

Я розмірковую, чи варто втрачати душевні сили на тебе? Взагалі ти у мене в ігнорі, але відкриваю твої дописи, щоб простежити безперервність бесіди, тому що мав якусь надію на твій здоровий глузд. Дедалі більше переконуюсь, що то марна праця.

Проте, не тіш себе надіями на те, що облишу тебе і твоїх спільників. Найдурніші твої висловлювання буду коментувати, бо ти є показовим прикладом…

На все добре.
   
обіцяли не давати спуску


это правильный тезис. Но ситуация выглядит так, что главное - это спуску не дать, а что - потом разберемся.
   
Якщо вона буде, то не найближчим часом.

Я розмірковую, чи варто втрачати душевні сили на тебе? Взагалі ти у мене в ігнорі, але відкриваю твої дописи, щоб простежити безперервність бесіди, тому що мав якусь надію на твій здоровий глузд. Дедалі більше переконуюсь, що то марна праця.

Проте, не тіш себе надіями на те, що облишу тебе і твоїх спільників. Найдурніші твої висловлювання буду коментувати, бо ти є показовим прикладом…

На все добре.
Гришо, знаєш стару приказку про "баба на маскву сім років сердилася, а масква і не знала"?
от так приблизно сприймається і твоє "ти у мене в ігнорі, але відкриваю твої дописи, щоб "  :lol:
ти справді вважаєш, що мене або ще когось тут переймає чи не в ігнорі він/вона у Гриші і як часто відкриває Гриша їхні дописи?..
Гришо, ти реально смішний..ну і тупенький, як більшість серів  :lol:
   
это правильный тезис. Но ситуация выглядит так, что главное - это спуску не дать, а что - потом разберемся.
е нє!!!!
нінада. ми попереджали.  а нам говорили - "#абинепетро, а там якось буде".
мрії здійснились- "якось" настало.
   
е нє!!!!
нінада. ми попереджали.  а нам говорили - "#абинепетро, а там якось буде".
мрії здійснились- "якось" настало.

ну, раз так, то расскажи внятно и аргументированно об ужасах этого "якось",  о том, почему зел уже заслужил импичмент?
   
ну, раз так, то расскажи внятно и аргументированно об ужасах этого "якось",  о том, почему зел уже заслужил импичмент?
а хіба не видно?
його привели до присяги, дали булаву в руки - всьо культурно! а він- "нафуй фсє, тєпєрь я царь". посрався з усіма. ну і фіг з ним. але кадрові призначення -тіхій ужас.
юний камсамолєц, бля.
   
а хіба не видно?
його привели до присяги, дали булаву в руки - всьо культурно! а він- "нафуй фсє, тєпєрь я царь". посрався з усіма. ну і фіг з ним. але кадрові призначення -тіхій ужас.
юний камсамолєц, бля.
:lol:
   
:lol:
ок, як ТИ бачиш цю справу?
   
ок, як ТИ бачиш цю справу?

мне кажется, что информации недостаточно для того, чтобы предпринимать что-то серьезное.
   
мне кажется, что информации недостаточно для того, чтобы предпринимать что-то серьезное.
як на мене, то її овердофіга, особліво коли вона один в один з прогнозами.
   
як на мене, то її овердофіга, особліво коли вона один в один з прогнозами.

имеешь право так думать, но ваши затеи сейчас все-таки больше говорят не о Президенте, а о вас самих.

есть такое условное понятие "первые 100 дней". Кому-то надо больше, кому-то меньше, чтобы составить достаточно аргументированную точку зрения. Но не 2 дня.

Это во-первых. А во-вторых совершенно понятно, почему, откуда и куда дует этот ветер. То, что он несет - а несет он Порошенко-2 - АБСОЛЮТНО неприемлемо.

еще раз - АБСОЛЮТНО.
   
а ну, поднатужжжжились!
50 000
   
а хіба не видно?
його привели до присяги, дали булаву в руки - всьо культурно! а він- "нафуй фсє, тєпєрь я царь". посрався з усіма. ну і фіг з ним. але кадрові призначення -тіхій ужас.
юний камсамолєц, бля.

Супер!! Вам тепер можна у 95 квартал! :D

Знати б, які призначення були б не "тіхій ужас"))). А так, щоб були і чорту свічка, і Богу кочерга))))
   
а нам говорили - "#абинепетро, а там якось буде".
то чому ж не дослУхалися?
якщо вже так багато було за принципом #абинепетро, чому ви не поступилися? Гриценку, Кошулинському, Смешку?
чому ви за собою залишаєте право на #абинеюля, а інших позбавляєте аналогічного права?
ви розумієте, що вся провина за Зеленського, якщо він виявиться непридатним, повністю лежить на вас і вашому кучерявому будулаї?
   
Знати б, які призначення були б не "тіхій ужас"))).
Ложкін, Райнін, Клімкін, Гонтарєва, Свинарчук, Луценко
   
Піонери збирали макулатуру, петіціонери - какашки "на новенького".
Куди світ котиться!
   
имеешь право так думать, но ваши затеи сейчас все-таки больше говорят не о Президенте, а о вас самих.

есть такое условное понятие "первые 100 дней". Кому-то надо больше, кому-то меньше, чтобы составить достаточно аргументированную точку зрения. Но не 2 дня.

Это во-первых. А во-вторых совершенно понятно, почему, откуда и куда дует этот ветер. То, что он несет - а несет он Порошенко-2 - АБСОЛЮТНО неприемлемо.

еще раз - АБСОЛЮТНО.
Є таке правило -ВІДПОВІДАТИ ЗА БАЗАР. Зеля сам собі виставив  дедлайн - 21 квітня. звідси й починаємо відлік пройобів. реально за цю дата я б на його місці креативщика
ногами затовк.
   
то чому ж не дослУхалися?
якщо вже так багато було за принципом #абинепетро, чому ви не поступилися? Гриценку, Кошулинському, Смешку?
чому ви за собою залишаєте право на #абинеюля, а інших позбавляєте аналогічного права?
ви розумієте, що вся провина за Зеленського, якщо він виявиться непридатним, повністю лежить на вас і вашому кучерявому будулаї?

для них это понимание примерно как высшая математика для гуманитария.
   
Є таке правило -ВІДПОВІДАТИ ЗА БАЗАР. Зеля сам собі виставив  дедлайн - 21 квітня. звідси й починаємо відлік пройобів. реально за цю дата я б на його місці креативщика
ногами затовк.

очень хорошо было бы, если бы вы это "правило" применяли ко всем, невзирая на лица.
   
"Томос, віра, петиція.... :facepalm:  - як з таким нічого не значущим та абсолютно безцінним (без ціни, нульова цінність) спамом, легко влізти в уражений стокгольмським синдромом мозок, захопити його, а самим заробляти мільярди. Методичні рекомендації. 100 відсотковий результат."


автор Порохоботенко Порохобот Порохоботович.
видавництво Київ. Банкова-Грушевського.
видання 5-те. Доповнене та оновлене.
1 сторінка.
25 відсотків примірників.
Друк офсетний.
   
очень хорошо было бы, если бы вы это "правило" применяли ко всем, невзирая на лица.
давай для початку виконаємо програму-мінімум.
   
"Томос, віра, петиція.... :facepalm:  - як з таким нічого не значущим та абсолютно безцінним (без ціни, нульова цінність) спамом, легко влізти в уражений стокгольмським синдромом мозок, захопити його, а самим заробляти мільярди. Методичні рекомендації. 100 відсотковий результат."


автор Порохоботенко Порохобот Порохоботович.
видавництво Київ. Банкова-Грушевського.
видання 5-те. Доповнене та оновлене.
1 сторінка.
25 відсотків примірників.
Друк офсетний.
:facepalm:
   
Цитата: magistr
   
:facepalm:
 :D
   
:facepalm:
 :D
:suicide2:
   

статус змiнився
Очікує на розгляд

   

статус змiнився
Очікує на розгляд
статус міняється одразу при досягненні бар"єру
   
59757

ого, ну и скорость.....
   
№22/053360-еп

За відставку Президента України Володимира Зеленського.

https://petition.president.gov.ua/petition/53360

Ты открыл? Или тоже ипанулся?   :weep:  :facepalm1:



Есть 50 000 !!!!

 :lol:

Ниастанавливайтесь!!!

Заодно и перепись идиотов будет проведена  :D
   
Ты открыл? Или тоже ипанулся?
Років зо три тому один...тутешній ))) і за сумісництвом ФБ-активіст руху всебічної і беззаперечної підтримки Порошенка - що б він не утнув - з погордою заявив мені про повстанця : він ВЖЕ тут є.
Прозвучало як наче на...повідку..
а у нього там справді кучкувалися найодиозніші анниоскоміни
   
там вже є петиція про іловайск

пєтрушки проголосуєте?
   
№22/053360-еп

За відставку Президента України Володимира Зеленського.

https://petition.president.gov.ua/petition/53360

Цитувати
Текст петиції

Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об'єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію. Користаючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки. Складається неприпустима ситуація, коли "слуга народу" не має моральних зобов'язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України!


То шо там с долбоебами и их петициями?  :weep:
   
То шо там с долбоебами и их петициями?  :weep:
вони злились, бо "не можуть", імпотенти кляті!

"По-перше, я не можу...."
https://petition.president.gov.ua/petition/53360
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія