Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Кішка після вакцинації

Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

И светится если то это ничего не значит, сеять должны
   
пасту з стержня не гелієву, а звичайну шарікову, не перерахувати скільки вилікувала собак і кішок і себе теж, мазати добротно слоєм, достатньо 2 рази, потім вже видно як нова шерстка росте через тиждень десь, ще колись в"єтнамська зірочка допомагала, коли на кінчиках вушок грибок оселявся

Ви маєте на увазі синю пасту звичайну зі стержня?
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Салидолом ее, бедолагу, еще предложите намазать, изверги.
   
И светится если то это ничего не значит, сеять должны

Сегодня опять были в клинике. Делали анализ соскоб шерсти и кожи. Диагноз трихофития средней тяжести.

Но кошка постоянно чешется, одели воротник но грызет лапу где достает..
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

А какое лечение назначили? Или предложили не мучаться и усыпить?
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

так, синя, фіолетова шарікова паста
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

підкреслюю шарікова, не новомодня гелієва
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Тільки в жодному разі не давайте їй протигрибкові препарати у вигляді таблеток ( типу гризеофульвін і тиди) та ін"єкцій (крім вакцин вакдерм, мікодерм і ти ди). Протигрибкові препарати вльот вбивають у тварин печінку і великий ризик що тварина помре.

1. Лишай циркулює в природі (як і туберкульоз), але вилазить у тварин і людей з ослабленим імунітетом. Тому перш за все - піднімайте їй імунітет. Харчування, вітаміни і ти ди. Ну і без паніки - від лишаю вона точно не помре.
2. Вечером повернуся додому і пошарю по своїх скотських форумах. Вроді натикалася на препарат, яким точно виліковували котів. Відпишуся.
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

я ж і собі мазала, не больно, у мене кішки навесні хворіють, коли гуляють і багато один з одним спілкуються, а від них і  собаки підхоплюють, іноді і до людей дістає, вибачте, якщо не гігієнично, всяких тваринок тримаємо, скільки себе пам"ятаю
   
Тільки в жодному разі не давайте їй протигрибкові препарати у вигляді таблеток ( типу гризеофульвін і тиди) та ін"єкцій (крім вакцин вакдерм, мікодерм і ти ди). Протигрибкові препарати вльот вбивають у тварин печінку і великий ризик що тварина помре.

1. Лишай циркулює в природі (як і туберкульоз), але вилазить у тварин і людей з ослабленим імунітетом. Тому перш за все - піднімайте їй імунітет. Харчування, вітаміни і ти ди. Ну і без паніки - від лишаю вона точно не помре.
2. Вечером повернуся додому і пошарю по своїх скотських форумах. Вроді натикалася на препарат, яким точно виліковували котів. Відпишуся.

Велике вам спасибі!
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

низорал Крем
втирать в пораженные места и немного рядом
у меня сейчас 6 приблуд живет
и ни разу я лишай не лечила у ветов
всегда низоралом спасались

мои его слизывали. если доставали
без последствий

берете в обычной аптеке
правда маленький тюбик что-то около 150 грн сейчас стоит
но я один тюбик пользую уже третий год
там еще какой-то анестетик присутствует
убирает боль и зуд

   
низорал Крем
втирать в пораженные места и немного рядом
у меня сейчас 6 приблуд живет
и ни разу я лишай не лечила у ветов
всегда низоралом спасались

мои его слизывали. если доставали
без последствий

берете в обычной аптеке
правда маленький тюбик что-то около 150 грн сейчас стоит
но я один тюбик пользую уже третий год
там еще какой-то анестетик присутствует
убирает боль и зуд

Ой мы уже потратили несколько тысяч на лечение безрезультатно(
   
А какое лечение назначили? Или предложили не мучаться и усыпить?

Ітракон капсули 2 р в день - від лишая
Тіопротектин таблєтки - підтримуючі
Зооміколь спрей 3-5 разів
Шампунь кетоназол 2 р на тиждень

Останнє редагування: 25 лютого 2018 16:51:43 від Антдрюююха
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Ой мы уже потратили несколько тысяч на лечение безрезультатно(

попобуйте низорал

и поддержите печень вашей котейке
этими уколами ее запросто могли присадить
весь иммунитет как и все аллергии начинаются с нее
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

По капсулам уточните дозировку, если это человеческий препарат, то пусть вам врач расчитает дозу, тогда высыпаете содержимое капсулы в сливочное масло и равномерно перетираете до гомогенной массы, потом формуете колбаску и замораживаете, и колбаску делите на столько частей, чобы в одном кусочке была одна доза. Лечить будете долго конечно.
   
Вы для начала купите не Чемиспрей он штука не дешёвая, вдруг не поможет, а купит в аптеке копеешный спиртовой раствор синьки. Это тоже самое в принципе. Только аккуратно а то будете и вы сини и кошка и вся квартира. Дождитесь пока высохнет на ранке.

Дези спрей - наш аналог. 70грн
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Чеми спрей и дези спрей при лишаях это как бы ни о чем.
   
По капсулам уточните дозировку, если это человеческий препарат, то пусть вам врач расчитает дозу, тогда высыпаете содержимое капсулы в сливочное масло и равномерно перетираете до гомогенной массы, потом формуете колбаску и замораживаете, и колбаску делите на столько частей, чобы в одном кусочке была одна доза. Лечить будете долго конечно.

Да человеческий но кошкам тоже назначают

Нам доктор дозировку назначил

Тиопротектин как гепатопротектор достаточно доя печени или нужно еще чтото добавить?
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Ну не знаю, 70 кг человек и 3 кг кошка как-то тревожно
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Его дают по 10 мг на кг, а в капсуле 100  мг
   
Да человеческий но кошкам тоже назначают

Нам доктор дозировку назначил


Тиопротектин как гепатопротектор достаточно доя печени или нужно еще чтото добавить?

Доза 1/8 капсули
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Ну тогда нормально, поделите как там выше, так легче давать, тоненькую колбаску делайте, чтобы на один укус, а не пихать в нее полпачки.
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Подождите, 1/8 это мы за интракон же говорим, я надеюсь?
   
Его дают по 10 мг на кг, а в капсуле 100  мг



Да итракон
Котенок 8 месяцев весит 1,7 кг
Прописали 1/8 капсулы

Получается гдето 12 мг на кг если разделить, думаете уменьшить дозу?
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Та не лечитесь по интернету, врач же кота видел, зачем эта самодеятельность.
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Андрюха, коту скорейшего выздоровления! Отпишись тут как лечение
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Прозвоните просто уточните, 1/8 это суточная доза или разовая
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Если суточная, будете 1/8 делить на два приема
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Кішка 9 місяців. Зробили вакцинацію і я так розумію після неі впав імунітет, підчепила десь лишая.
 
Вже перепробували все і мазі і уколи робили, нічо не допомогає біднятку. Вже 2 місяці процшло. Возили в 3 клініки. Стало тільки гірше..
Ми у розпачі...

Може хто стикався..

Друже, ось вам ваш товариш радить https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.php?f=1&t=167065
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Ну этот способ стар как мир. Делаете на заказ 10%-ный спиртовый раствор салициловой кислоты, мажете им пораженный участок, ждете как высохнет (покроется меленькими кристалликами, как инеем, это несколько секунд), и немедленно еще раз -немедленно, мажете жиром хоть каким 100%-ным, не маслом и не кремом, там полно воды. Если не нанесете жир, будет сильный ожог. Да, проходит на раз, но это если единичные очаги, у тс тяжелый случай.
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Ітракон капсули 2 р в день - від лишая
Тіопротектин таблєтки - підтримуючі
Зооміколь спрей 3-5 разів
Шампунь кетоназол 2 р на тиждень

 :facepalm1:  Я так і знала. Бідна киця.

Ось, знайшла. Лікарство називається Імаверол. Зовнішнє.

Лишай в запущенной форме очень тяжело лечить, но это не приговор и надо обязательно бороться. Моему коту не помогла вакцина Поливак, не помогли капсулы Итракон, только заработал тяжелый гепатит и он чуть не умер. Из-за лечения гепатита лишай лечить временно перестали, отказала печень и кот реально умирал, было уже не до лишая. За 3 месяца у кота было поражено и расчесано около 25-30 % кожи, все было в кровавых ранах и корках, чесался постоянно. Надевала кофту, чтоб меньше расчесывал. После гепатита ни о каких лекарствах и мазях речи не могло быть, разрешили только Имаверол. Я им мазала через 2 дня на 3 не всего кота, а только очаги поражения и вокруг них, причем по совету врача разводила не 1:20, как написано в инструкции, а сначала где-то месяц разводила 1:5, потом 1:10. В начале лечения параллельно давала иммуностимулятор Циклоферон. Лечила месяца 2,5, первый месяц мне вообще казалось, что очаги только растут и ничего не помогает. Где-то через месяц новые очаги появляться перестали и постепенно начало заживать, корочки отпали и заросли шерстью. Шерсть, конечно, после этого была в ужасном состоянии, проколола витамины Гепави-кел и Тетравит и кот преобразился на глазах, сейчас пушистый красавчик. Помещения пылесосила и мыла, но особо не обрабатывала, в домашних условиях обработать как положено просто не реально. Не опускайте руки и не отчаивайтесь, все у Вас получится.
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

У нас була схожа ситуація з собакою, бордоським догом. Десь в півтора року з,явилось на шкірі шось схоже на лишай. Пролікували, не домогло, потім сказали кліщ, в результаті в віці 6 років собака померла на операційному столі. То був стафілокок, який ми загнали всередину, лікувавши тільки шкіру. В результаті постраждала матка, собака операцію по видаленню не пережила, наскільки був ослаблений організм. ((
 Потрібно робити аналізи та точно діагностувати проблему.
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Кішка 9 місяців. Зробили вакцинацію і я так розумію після неі впав імунітет, підчепила десь лишая.
 
Вже перепробували все і мазі і уколи робили, нічо не допомогає біднятку. Вже 2 місяці процшло. Возили в 3 клініки. Стало тільки гірше..
Ми у розпачі...

Може хто стикався..

Нє тупі. Лишая можуть підхопити і цілком здорові коти - це від імунітету не залежить. Якщо є ці бацили, то хворіють усі особини.

Ти краще покажи, який на вигляд той твій лишай. Маю підозру, що то зовсім не лишай.
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

кинь фотку вавок кицькиних.

У мну кіт коли почав розлизувать до крові вавки по тілу - діходило до 10% від усієї поверхні, кров*ю заливав усе по хаті свого зросту, коли чухався. Зверталася до ветлікарів - то підшкірний кліщ, то дерматит, то ще якусь херню приписували. Більше півтори штуки гривень викинула на лікування у 2010 році, а потім ще рік годувала кормом по 130 грн. за кг. На місяць уходило по 2-4 кг. Через рік ті ж самі симптоми... Понесла вже до іншого лікаря - знову приписують підшкірного кліща - видурили гроші і на узі, і на уколи...

Плюнула на всіх отих ветврачів і почала сама лікувати кота. Чомусь вирішила, що то проблеми із печінкою від занадто жирної їжі. Почала лікувати його звичайнісіньким алахолом. Вилікувала. Тепер періодично - десь років через 3-5 просто проходимо курс лікування, коли кіт починає надмірно вилизувати певні ділянки шкіри і на плєшах видніються прищики, які потім негайно перетворюються на вавочьки.

Тому перш ніж приписувати котові лишай, спочатку сфоткай вавку і покажи - може то теж проблеми із печінкою, які лікуються по 9 грн. за блістер і даєш під час їжі по 3 рази на день до повного заростання ділянок шерстею.
   
Мазь Ям - попробуйте. Вылечиват почти все.
   
кинь фотку вавок кицькиних.

У мну кіт коли почав розлизувать до крові вавки по тілу - діходило до 10% від усієї поверхні, кров*ю заливав усе по хаті свого зросту, коли чухався. Зверталася до ветлікарів - то підшкірний кліщ, то дерматит, то ще якусь херню приписували. Більше півтори штуки гривень викинула на лікування у 2010 році, а потім ще рік годувала кормом по 130 грн. за кг. На місяць уходило по 2-4 кг. Через рік ті ж самі симптоми... Понесла вже до іншого лікаря - знову приписують підшкірного кліща - видурили гроші і на узі, і на уколи...

Плюнула на всіх отих ветврачів і почала сама лікувати кота. Чомусь вирішила, що то проблеми із печінкою від занадто жирної їжі. Почала лікувати його звичайнісіньким алахолом. Вилікувала. Тепер періодично - десь років через 3-5 просто проходимо курс лікування, коли кіт починає надмірно вилизувати певні ділянки шкіри і на плєшах видніються прищики, які потім негайно перетворюються на вавочьки.

Тому перш ніж приписувати котові лишай, спочатку сфоткай вавку і покажи - може то теж проблеми із печінкою, які лікуються по 9 грн. за блістер і даєш під час їжі по 3 рази на день до повного заростання ділянок шерстею.

Фотки не можу закинуть сюда бо з телефона.
Лишай точно. Крові нема. Робили соскоб. Ну і крім того на людину перейшов.

Тут є підозра шо лишай наслідок, тому не лікуєтьтся.
Проблеми почалися після переходу на сухий корм і вакцинаціі.

Після порад вище тут боімося давати таблетки(
Розкажіть будь ласка ваш метод. Відчуваю шо є смисл пролікувати печінку.
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Мазь Ям - попробуйте. Вылечиват почти все.

Боже збав!!!! В жодному разі! Хіба що хочете дешевим способом вбити кицю.
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Після порад вище тут боімося давати таблетки(
Розкажіть будь ласка ваш метод. Відчуваю шо є смисл пролікувати печінку.

Ну, Ви даєте тіопротектин, він трохи печінку захищає. І далеко не всі від Ітракону помирають. Чи від Гризеофульвіну. Але я би не давала.

Да, лишай - це наслідок слабої імунки. Доречі, людям, на яких він перейшов - теж варто своєю імунною системою зайнятися. Бо є маса випадків, коли одне хворе кошеня попадає в компанію здорових киць і лишай на них не переходить. І з людьми так само - в одному випадку хворіє вся сім"я, в іншому випадку - ніхто.

Попитайте свого вета про Імаверол. Ви де? В Києві? Часом не в Зоолюксі лікуєтесь - вони полюбляють Ітракон прописувати. Типу западенський протокол....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія