Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нове покоління Грет вже підростає (tu)

Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

Так
Зменшення споживання бездумного
Паливо для авто по 5 баків літр
Авіа квитки. 300+ мінімальна ціна

По ЄС - переводити по максимуму логістику х траків на електро потяги
І пасажирів на потяги

Ну і карбон такс на імпорт


П.с. якось без вугілля та газу  30 млн людей жило в Україні 120 років тому
Сучасні технології вже дозволяють не знижувати рівень життя але без такої шкоди екології як є в поляків наприклад ( там п..ц карбоновий щозими )

Насправді треба прибрати всі пільги для нафтовиків та вугільників
Розвивати аес гідро та зелених
Переводити на електрику по максимуму

Ну і коли їде одна людина по трасі в тачці з  3.5+ літри двигуном - відвертий маразм

Планеті і так завздець
Навіть якщо ми в зіро вийдемо до 30 року :(
обыкновенный фашизм.
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

Не знаю, яке воно буде покоління, але, принаймні, замислюються над реальним станом речей і проголошують нормальні речі - хоч спрощено та наївно (бо діти), але не менш адекватно від того.

They let the earth bleed to feed their greed.
Stop polluting politicians poisoning for profit.
While they are killing all the trees, now we all can't breathe
As the temperature's a rising, nothing is surviving.

Chorus:
The Children Will Rise Up, Our Voices Will Be Heard, Our Voices Will Be Heard.
The Children Will Rise Up, Our Voices Will Be Heard, Our Voices Will Be Heard.

Mother gave us everything! Now we fight to breathe.
Propaganda flooding our brains, Xenophobic crushing me.
Our star has the power we need.
Now just set up free!

Слухняні біороботи все це легко перекрутять й обісцють 100 разів, але сувора реальність від того не зміниться.
перед тем как о чём-то задумываться, надо бы получить образование, надо обладать знаниями и умением мыслить без предубеждений. надо иметь объективную информацию, и уметь с ней работать.
иначе выглядит как манипуляция детьми. в корыстных целях.
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

как нужно возраждать природу
давно пытаюсь получить ответ на вопрос - что такое "природа"? что вы понимаете под этим словом? и, как следствие, нужно ли её "возрождать"?
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)
PAL

Яка цьому розумная альтернатива?

робить кросівки так, щоб їх вистачало не на три місяці, а на три роки
як раніше
концепція планового устарівання хибна
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

робить кросівки так, щоб їх вистачало не на три місяці, а на три роки
як раніше
концепція планового устарівання хибна

не знаю нічого про ту концепцію
але кросівок, які можна носити роками, на ринку вдосталь
я так розумію
альтернатива виглядає, типу заборонити споживання дешевих продуктів чи що
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)
PAL

не знаю нічого про ту концепцію
але кросівок, які можна носити роками, на ринку вдосталь
я так розумію
альтернатива виглядає, типу заборонити споживання дешевих продуктів чи що

концепція проста - виробник свідомо обмежує строк служби товару, конструктивно це закладуючи ще на етапі проектування
з'явилася років сто тому у зв'язку з перенасиченостю ринку й спадом споживання
у нас час дещо змінилася - закладувати у товар великий строк служби не має сенсу, бо мода постійно змінюється, й товар просто викинуть навіть справний, щоб узяти новий-модний-зі свістєлкамі
ну й плюс до того, що всіх багато а всього мало, тож треба міняти матеріали на більш дешеві та розповсюджені

щодо кросівок, що "можна носити роками" без ремонту я вже давно не чув й не бачив. Ну, якщо їх дійсно щоденно носити, а не по святам
дуже швидко спочатку втрачають вигляд, а потім пошкоджуються
це відноситься зараз практично до будь-якого товару
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

Де'білятка це ті хто спалює нафту щоб возити сраку в авто на відстань 5 км


Або вугілля щоб наробити кросівок по 5 баксів які викинуть на смітник через 3 місяці

 (tu)
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

маленькі дебілятка

дебілята це ті хто майнить біткоїн. Особливо, якшо не платить за електрику а краде її.
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)
PAL

альтернатива виглядає, типу заборонити споживання дешевих продуктів чи що
заборонять то тупість
треба вести пропаганду, як гарно та надійно служать речі довгими роками та завести моду на такі речі
дещо вже є - мем "китайський товар" усі знають

Але тоді треба перебудовувати економіку - спад споживання автоматично приведе до всесвітньої кризи
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)
den

Я так собі думаю що окрім карбонових податків більше нема дієвих способів

Тобто грошима стимул

   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)
PAL

Я так собі думаю що окрім карбонових податків більше нема дієвих способів

Тобто грошима стимул

точно! кожному лічильника на пику та на дупу!

   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)
den

точно! кожному лічильника на пику та на дупу!

Я про виробництво і енергетику і транспорт
П.с. ця діяльність дає лише 7% до дихання
Але нема чим затрати з атмосфери по швидкому

Всього природа генерує  500 млрд тон
Енергетика і виробництво і транспорт 30
Вулкани 0.2

В атмосфері було давно 3 трлн, до ті 500 спокійно поглинались ( океан та рослини )
А щас постійно накопичується


   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

концепція проста - виробник свідомо обмежує строк служби товару, конструктивно це закладуючи ще на етапі проектування
з'явилася років сто тому у зв'язку з перенасиченостю ринку й спадом споживання
у нас час дещо змінилася - закладувати у товар великий строк служби не має сенсу, бо мода постійно змінюється, й товар просто викинуть навіть справний, щоб узяти новий-модний-зі свістєлкамі
ну й плюс до того, що всіх багато а всього мало, тож треба міняти матеріали на більш дешеві та розповсюджені

щодо кросівок, що "можна носити роками" без ремонту я вже давно не чув й не бачив. Ну, якщо їх дійсно щоденно носити, а не по святам
дуже швидко спочатку втрачають вигляд, а потім пошкоджуються
це відноситься зараз практично до будь-якого товару

От колись були чоботи щоденно три роки носились без втрати вигляду....
...ну, чи не було таких ніколи
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

заборонять то тупість
треба вести пропаганду, як гарно та надійно служать речі довгими роками та завести моду на такі речі
дещо вже є - мем "китайський товар" усі знають

Але тоді треба перебудовувати економіку - спад споживання автоматично приведе до всесвітньої кризи

Мода вона тому і мода, що швидкоплинна.
А китайці товар виготовляють на будь який гаманець, за побажанням замовника.
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

Я так собі думаю що окрім карбонових податків більше нема дієвих способів

Тобто грошима стимул
вот он, момент истины!
вот истинная причина раздувания всей этой туфты - отобрать чужие денежки, и прикарманить!
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

В Швеції пистець вже потроху починається. Нове покоління "Грет" в структурах які людям дають лікарняний і гроші по лікарняному почало вважати хворобою "klimatångest". Не знаю як і перекласти. Короче психічне шось. "Стан тривоги/побоювань черз зміни в кліматі". В основному лівацька бабнота звичайно "хворіє". Тобто - "я не можу працювати, бо всі мої думки про глобальний пистець через кліматичні зміни через білих чоловіків середнього віку які їздять на дізельних джипах і БМВ!" Шось таке.  :D
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)
PAL

От колись були чоботи щоденно три роки носились без втрати вигляду....
...ну, чи не було таких ніколи

чоботи не знаю, не носив
англійські черевики з натуральної шкіри (купляв у 90х) таскав безперервно років вісім. Так й не порвав, просто вже соромно носить було.
Вигляд перші три роки тримали нормальний, потім, звичайно, став погіршуваться
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

чоботи не знаю, не носив
англійські черевики з натуральної шкіри (купляв у 90х) таскав безперервно років вісім. Так й не порвав, просто вже соромно носить було.
Вигляд перші три роки тримали нормальний, потім, звичайно, став погіршуваться

Так сто років тому ж концепція вже була
а черевики в 90-х

ааа, дійшло, то ж англійські, не китайські
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

чоботи не знаю, не носив
англійські черевики з натуральної шкіри (купляв у 90х) таскав безперервно років вісім. Так й не порвав, просто вже соромно носить було
я сандалі Teva носив 17 років.
в теплу пору року, звісно, лише
аж доки не порвалися.

туристичні черевики meindl Borneo в мене вже >10 років, в т.ч. для снігових і холодних зим

замшеві черевики decathlon >14 років і купив їх вже дещо вживаними

є,є добротні речі, як попадеш,
проблема в тім що люди стали дуже примхливі і мінливі за модою
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

заборонять то тупість
треба вести пропаганду, як гарно та надійно служать речі довгими роками та завести моду на такі речі
дещо вже є - мем "китайський товар" усі знають

Але тоді треба перебудовувати економіку - спад споживання автоматично приведе до всесвітньої кризи

не спрацює на мавпочках, які розвинулися завдяки прагненню нового
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

Я так собі думаю що окрім карбонових податків більше нема дієвих способів

Тобто грошима стимул

100%

Плюс наявність альтернатив (електромобіль проти авто на двз ) чи спеціальні будівельні коди (пасивний будинок)
   
маленькі дебілятка

‘Blah Blah Blah’: Greta Thunberg Dismisses World Leaders’

   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

 :D








Жорстокий холод в Антарктиді, вражаючий навіть для самого холодного місця на планеті Земля.
Кінець вересня наблизився до світового рекорду найнижчої температури в жовтні (-80 ° C).
Рекорд холоду за весь час становить −89,2 ° C (−128,6 ° F) від станції Схід 21 липня 1983 року.

   
Тупые людишки никак не хотят признать, что этот экологический пестец можно подолать при сохранении уровня жизни, только сократив население планеты раза в 2 хотя бы. Да что там! Функционирование нашей цивилизации устроено так, что и понизить уровень жизни мы уже не можем, если людей останется столько, как сейчас. Попробуйте в любом мегаполисе урезать энергопотребление. Моментально наступит коллапс. Уже даже в экологически чистое средневековье вернуться не получится, потому что ресурсов на всех не хватит.
Все именно так, либо стирать руками в речке , либо сократить население , насчет 2-х раз не уверен , возможно больше.
Посмотреть правде в глаза никто  не хочет.
Ну как бы уровень уже просел  на Западе. Времена , когда муж работал , покупали дом , 2 автомобиля в семье , а жена только смотрела з адетьми в Штатах уже давно прошли.
Но сказать, что нужно  убрать все льготы по деторождению и сделать как в Швейцарии,  на это политики не пойдут.
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

Все именно так, либо стирать руками в речке , либо сократить население , насчет 2-х раз не уверен , возможно больше.
Посмотреть правде в глаза никто  не хочет.
Ну как бы уровень уже просел  на Западе. Времена , когда муж работал , покупали дом , 2 автомобиля в семье , а жена только смотрела з адетьми в Штатах уже давно прошли.
Но сказать, что нужно  убрать все льготы по деторождению и сделать как в Швейцарии,  на это политики не пойдут.
в країнах, де 2 автівки на сім'ю норма і так не плодяться. плодяться ті, в кого ні кола ні двора, ні освіти.
а так, індусам безхатькам і масі африкнаців з арабами пох, що в них немає пралок з автівками.
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

Козаченьки, захистимо російський газ та нафту від еколіваків!
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

Все именно так, либо стирать руками в речке , либо сократить население , насчет 2-х раз не уверен , возможно больше.
Посмотреть правде в глаза никто  не хочет.
Ну как бы уровень уже просел  на Западе. Времена , когда муж работал , покупали дом , 2 автомобиля в семье , а жена только смотрела з адетьми в Штатах уже давно прошли.
Но сказать, что нужно  убрать все льготы по деторождению и сделать как в Швейцарии,  на это политики не пойдут.

саме так, подивитись правді у вічі потрібно,
але треба мати здатність до того

скорочення населення удвічі призведе до скорочення скорочення обсягів споживання удвічі
як наслідок до зменшення удвічі заробітків тих хто залишився 
і замість купити пральну машину вони підуть "стирать руками в речке"

тупиє людішкі(С)
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

:D



Показати зображення...
https://twitter.com/view/status/1446814924899033092Жорстокий холод в Антарктиді, вражаючий навіть для самого холодного місця на планеті Земля.
Кінець вересня наблизився до світового рекорду найнижчої температури в жовтні (-80 ° C).
Рекорд холоду за весь час становить −89,2 ° C (−128,6 ° F) від станції Схід 21 липня 1983 року.

https://twitter.com/view/status/1444289517796610049
сміх сміхом, але пінґвінів шкода :(
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

А тут ще роботи піджимають... даєшь роботизованe виробництво!
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

Поколение греты сегодня мне привезло доставку из DHL: паллета, на ней деревянная коробка обшитая по углам металлом, сверху деревянная же крышка, внутри куча картона и километр пузырчатой пленки.
Весило это все 50-60кг.
Ну а доставляли 2 ножки для стола  :facepalm:
Буду звонить долбоебам, что бы сами эту всю куйню теперь везли на станцию переработки.
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

  :weep:



Бути кліматичною активісткою не вийшло, тому вона заснувала гурт хлопців/дівчат.

   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

Поколение греты сегодня мне привезло доставку из DHL: паллета, на ней деревянная коробка обшитая по углам металлом, сверху деревянная же крышка, внутри куча картона и километр пузырчатой пленки.
Весило это все 50-60кг.
Ну а доставляли 2 ножки для стола  :facepalm:
Буду звонить долбоебам, что бы сами эту всю куйню теперь везли на станцию переработки.
:weep:

  :weep:
https://twitter.com/view/status/1449564583878922242Бути кліматичною активісткою не вийшло, тому вона заснувала гурт хлопців/дівчат.
https://twitter.com/view/status/1449832287009329155
пришлось из великого слепого идти в дети лейтенанта шмидта.
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

робить кросівки так, щоб їх вистачало не на три місяці, а на три роки
як раніше
концепція планового устарівання хибна

кросівки на 3 роки це що?

є спортивне взуття і воно служить стіки скільки має
це ж не проблема виробника що дурні купують спортивне взуття для повсякденного вжитку

для трьох і п'яти років завжди були і є черевики
тімберленди різні , фрай, Ред вінгз
ото їх і носи навіть 10 років - зекономиш купу грошей і збережеш довкілля
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

концепція проста - виробник свідомо обмежує строк служби товару, конструктивно це закладуючи ще на етапі проектування
з'явилася років сто тому у зв'язку з перенасиченостю ринку й спадом споживання
у нас час дещо змінилася - закладувати у товар великий строк служби не має сенсу, бо мода постійно змінюється, й товар просто викинуть навіть справний, щоб узяти новий-модний-зі свістєлкамі
ну й плюс до того, що всіх багато а всього мало, тож треба міняти матеріали на більш дешеві та розповсюджені

щодо кросівок, що "можна носити роками" без ремонту я вже давно не чув й не бачив. Ну, якщо їх дійсно щоденно носити, а не по святам
дуже швидко спочатку втрачають вигляд, а потім пошкоджуються
це відноситься зараз практично до будь-якого товару

ніхто нічого спеціально не закладає
просто дешеві товари служать мало часу
дорожчі стіки скільки треба

виробник кавомашин робив і робить їх з металу
але не всі можуть дозволити собі кавову машину з металу бо то дорого

виробник пропонує дешевший варіант де половина деталей з пластику
але така машина служить не так довго як перша, і практично не ремонтується

манюпас купує дешевшу кавову машину але хоче щоб вона була такою ж довговічною як і металева
інакше це змова конструкторів
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

кросівки на 3 роки це що?

є спортивне взуття і воно служить стіки скільки має
це ж не проблема виробника що дурні купують спортивне взуття для повсякденного вжитку

для трьох і п'яти років завжди були і є черевики
тімберленди різні , фрай, Ред вінгз
ото їх і носи навіть 10 років - зекономиш купу грошей і збережеш довкілля
У меня 2 пары эйрмаксов 4 и 3 года купленные на сейле за 30 евро. Носятся почти каждый день, пережили надцать стирок в машине и еще лет 5 можно будет носить.
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

У меня 2 пары эйрмаксов 4 и 3 года купленные на сейле за 30 евро. Носятся почти каждый день, пережили надцать стирок в машине и еще лет 5 можно будет носить.

в мене теж є невбиваємі найкі
вже десять років по два три рази в тиждень в зал і велосипед і ходьба - надоїли але мля тримаються і викидати жаль

до цього були рібоки класичні зі шкіри - я в них жив на вихідних - років більше десяти так точно і трималися без проблем
дружина змусила донейт бо їй надоїло на них дивитися

ну про тімбербутс хенд мейд ін да УеСА я мовчу - вони переживуть третю світову і їх колись відриють археологи
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

китайців їбати
бо найбільші забруднювачі - вони
але цього ніхто не робить
Надо, но не Китай, по выбросам:
США -- 13,38 тонн на 1 млн населения.
Канада -- 13,62 тонн на 1 млн населения.
Япония -- 8,22 тонн на 1 млн населения.
Германия -- 7,29 тонн на 1 млн населения.
Китай -- 6,83 тонн на 1 млн населения.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Список_стран_по_эми ссии_CO2 https://ru.wikipedia.org/wiki/Список_государств_и _зависимых_территор ий_по_населению

А если пересчитать по выпущенным товарам -- Китай в пример надо ставить и остальным странам подтягиваться к нему.


робить кросівки так, щоб їх вистачало не на три місяці, а на три роки
як раніше
Всего то и надо, что-бы покупали такие кроссовки. Они есть, но спрос на них очень маленький ибо дорого.
Любой производитель предпочтет сделать одну пару за 200 баксов и пусть 10 лет носятся, но вот покупатели выбирают 10 пар по 20 баксов и пусть год носятся.
У производителя 10 летних кроссовок нет шансов.

концепція проста - виробник свідомо обмежує строк служби товару, конструктивно це закладуючи ще на етапі проектування
Нет и не было такой концепции. Жесткая ценовая конкуренция не оставляет шансов производителю делать товар, что будет долго служить. Сделать то можно, но купят не этот товар, а тот, что дешевле у конкурента, пусть и сломается через год.
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

А чего я ещё должна Грете которая в жизни ничего тяжелее куя в руках не держала?
безвідносно до грети-ти навіть того не тримала,наша ти "жона ахфіцера". навіть додік такими як ти "брезгуєть",маланку от взяв а не тебе.Ти у нього як пришиблена масовка працюєш,а таким додік навіть "граб ве пуссі" не пропонує. :D
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

безвідносно до грети-ти навіть того не тримала,наша ти "жона ахфіцера". навіть додік такими як ти "брезгуєть",маланку от взяв а не тебе.Ти у нього як пришиблена масовка працюєш,а таким додік навіть "граб ве пуссі" не пропонує. :D


Сморщеная стариковска жопа субппчика не вынесла издевателств на малолетней дурочкой которой все дложны.   :lol:
   
Re: Нове покоління Грет вже підростає  (tu)

Чим заможніші люди, тим більше вони турбуються про навколишнє середовище де вони живуть, що дихають, що пьють.

Але це не тема для мешканців хрущовок з вікнами на проспект Перемоги, чи трейлер парків, якими є більшість Африки та Азії за виключенням Японії та Сінгапуру.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія