Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк ;o

Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Це нісенітниці
Хоча якщо до тебе в сімью привели негра - то співчуваю)

може чорну

зараз пара він білий вона чорна є найстабільнішою парою - найнижчий шанс розлучення серед усіх інших комбінацій вкл. він білий вона біла

White wife/Black husband marriages show twice the divorce rate of White wife/White husband couples by the 10th year of marriage,[22] whereas Black wife/White husband marriages are 44% less likely to end in divorce than White wife/White husband couples over the same period.[22] According to Census Bureau data Black wife/White husband marriages have the lowest rates of divorce.
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

в чому в тебе PhD, в антропології чи якісь сошиал стадіс?

бо язик добре підвішений гнати повну муть

з таким язиком заробляють не погано просто генеруючи контент хоч де небудь, або впарюючи якусь муйню по ціні Майбаха
ти ж жив і живеш серед white trash  - щось тут не тойво , не грає
% білої крові в чорних і навпаки звичайно не я вивів, вичитав, шукай на гуглі якщо цікаво джерела і методи. Я жив на глибокому півдні і особисто знав смугловатих кучерявих білих на спектрі расизму, які ж до того самі заявляли що десь там у них чорні в роду, як правило білий мастєр їб чорну негритянку раба в славні благословенні часи. А зараз наоборот, чорні нєгри йбуть жирних не дуже привабливих білих бабищ які содєржать і дітей і їх чорного прутня. Але коли не коли нєгр і досить привабливих білих жінок має за подруг, а в більшості чи доброї частини білих американок є ідея фікс - відчути в собі здоровенного чорного прутня, до чи після шлюбу з білим любімим. А те що американські чорні дуже сильно відрізняються від африканських негрів своїм європоїдним єблом цілком очевидно без   Ph.D. і генетичних тестів, це просто кидається в очі.
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

% білої крові в чорних і навпаки звичайно не я вивів, вичитав, шукай на гуглі якщо цікаво джерела і методи. Я жив на глибокому півдні і особисто знав смугловатих кучерявих білих на спектрі расизму, які ж до того самі заявляли що десь там у них чорні в роду, як правило білий мастєр їб чорну негритянку раба в славні благословенні часи. А зараз наоборот, чорні нєгри йбуть жирних не дуже привабливих білих бабищ які содєржать і дітей і їх чорного прутня. Але коли не коли нєгр і досить привабливих білих жінок має за подруг, а в більшості чи доброї частини білих американок є ідея фікс - відчути в собі здоровенного чорного прутня, до чи після шлюбу з білим любімим. А те що американські чорні дуже сильно відрізняються від африканських негрів своїм європоїдним єблом цілком очевидно без   Ph.D. і генетичних тестів, це просто кидається в очі.

що ти робиш серед white trash якщо ти такий розумний? і навіть без Ph.D.
тобі ж в Купертіно чи на крайняк якийсь захудалий охвіс десь в Техасі чи там в Новій Англії і впарювати муйню - озолотишся!
ти ж розкусив систему гамериканського капіталізму - ну так в"йо - юз енд еб"юз і роби товсті гроші замість тут нити і плакатися людям котрим твоя писанина як зайцю стоп-сигнал
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

це може тому, що богобоязливі сім'янини рабовласники час від часу полюбляли відвідувати халупи рабів після вечері з сім'єю  :shuffle:
а воакісти волають шо вони були расистами  8-)
були расистами, навіть у отцов основатєлєй чорні наложниці були і виводок мулатів, але расизм переважував  батьківські почуття, за рівних собі вони ні рабиню ні дітей не вважали, да ще й в письмовій формі записали свої відчуття до нижчих життєформ яких вони ж і наробили , це про Джеферсона, хоч не один він балувався. Лицемірство це було американським фундаментом з самого початку.
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

були расистами, навіть у отцов основатєлєй чорні наложниці були і виводок мулатів, але расизм переважував  батьківські почуття, за рівних собі вони ні рабиню ні дітей не вважали, да ще й в письмовій формі записали свої відчуття до нижчих життєформ яких вони ж і наробили , це про Джеферсона, хоч не один він балувався. Лицемірство це було американським фундаментом з самого початку.

та поїнт про нерасисти це стьоб :laugh:
так нерасисти деколи полюбляють говорити, ніби, "якшо їпу то який з мене расист" 
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

що ти робиш серед white trash якщо ти такий розумний? і навіть без Ph.D.
тобі ж в Купертіно чи на крайняк якийсь захудалий охвіс десь в Техасі чи там в Новій Англії і впарювати муйню - озолотишся!
ти ж розкусив систему гамериканського капіталізму - ну так в"йо - юз енд еб"юз і роби товсті гроші замість тут нити і плакатися людям котрим твоя писанина як зайцю стоп-сигнал
Чого це тебе так понесло від моїх слів, нєгр жінку поімєл, обіда в тебе? я не серед вайт треш, а серед раб білого класу,  давай ще про відмінності вайт трешу поговорим, мій розум тут нідо чого, і гроші ні до чого. Капіталізма розкушена і розжована на дрібні кусочки до мене. А в тебе очко свербить на навкіл негритянських тєм, видно що не тільки нєгр жінку поімєл і засмоктуєш праву шизу відрами.
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Чого це тебе так понесло від моїх слів, нєгр жінку поімєл, обіда в тебе? я не серед вайт треш, а серед раб білого класу,  давай ще про відмінності вайт трешу поговорим, мій розум тут нідо чого, і гроші ні до чого. Капіталізма розкушена і розжована на дрібні кусочки до мене. А в тебе очко свербить на навкіл негритянських тєм, видно що не тільки нєгр жінку поімєл і засмоктуєш праву шизу відрами.

 ;o  :lol:  :weep:
 нєгр жінку поімєл, обіда в тебе?
я не серед вайт треш, а серед раб білого класу
Капіталізма розкушена і розжована на дрібні кусочки до мене
в тебе очко свербить на навкіл негритянських тєм   
 нєгр жінку поімєл
засмоктуєш праву шизу
   :facepalm1:

holly molly guacamole  :S

ад"ю - дах в тебе потік нормально так  :lol:
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

по моєму в антіка з"явився конкурент - "я не серед вайт треш, а серед раб білого класу,  давай ще про відмінності вайт трешу поговорим, мій розум тут нідо чого, і гроші ні до чого. Капіталізма розкушена і розжована на дрібні кусочки до мене." і це все два речення   :facepalm1:  як Шаріков розмовляв з того "Серце Пса" шо той кацап Булгаков написав
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

по моєму в антіка з"явився конкурент - "я не серед вайт треш, а серед раб білого класу,  давай ще про відмінності вайт трешу поговорим, мій розум тут нідо чого, і гроші ні до чого. Капіталізма розкушена і розжована на дрібні кусочки до мене." і це все два речення   :facepalm1:  як Шаріков розмовляв з того "Серце Пса" шо той кацап Булгаков написав
  ти краще признавайся скільки відер право конспірологічної шизи засмоктуєш в день в своїх проджектах. Нєгри дратують бідолашного.
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o
Ale

Нісенітниця у тебе в голові. З негром там чи без не має значення. Просто бовдур
Тобто негра в сімʼю до тебе таки привели)
Ну хоч буде з ким репчик почитати)
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o
Ale

може чорну

зараз пара він білий вона чорна є найстабільнішою парою - найнижчий шанс розлучення серед усіх інших комбінацій вкл. він білий вона біла

White wife/Black husband marriages show twice the divorce rate of White wife/White husband couples by the 10th year of marriage,[22] whereas Black wife/White husband marriages are 44% less likely to end in divorce than White wife/White husband couples over the same period.[22] According to Census Bureau data Black wife/White husband marriages have the lowest rates of divorce.
Це норм - через декілька поколінь побільшають і будуть не любити негрів)
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Що би ви тут не говорили
І не кусались як мавпи

Біла раса і білі люди будуть знищені на планеті.
Не одразу а поступово. Не за раз.

Насамперед по своїй внутрішній причині.
Закладено алгоритм самогубства через внутрішніх расових зрадників та колаборантів.
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Біла раса і білі люди будуть знищені на планеті.
Не одразу а поступово. Не за раз.
Знищені не будуть, а от зникнення расових відмінностей цілком може відбутися.
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Та тобі накидають що то винятки що доводять правило (ні)
....
Моделююємо ситуацію
Дві (чорні) країни воюють
А Ненька гегемон
І така предява від тих що обороняються в Київ
"Чорна Біла обізяна харе жерти банани сало -  дай ф16"
??
...
Хуй зна що у нас в макітрах панове расистинерасисти
...
Печерний расизм (пальми-банани) то є тупо
Свідчить про рівень "дискусії"
Крім того моцно штиняє (крім іншого) ще й кацапами

Та то є і немудро з огляду на чимало речей (як наприклад з головою оборони юс)
...
Норм актор і його діти

Показати зображення...
ну Де ніро відомий "расист". навіть не знаю чи є фотки з його білими жінками (як в шлюбі так і поза). медведилам там робити нічого.
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Що би ви тут не говорили
І не кусались як мавпи

Біла раса і білі люди будуть знищені на планеті.
Не одразу а поступово. Не за раз.

Насамперед по своїй внутрішній причині.
Закладено алгоритм самогубства через внутрішніх расових зрадників та колаборантів.
тобі болить за білу расу, а за ліворуких не болить, кажуть руде волосся також під загрозою. Не буде само ізоляції і писеця буде поступове перемішування всіх з усіма. Цього не зупинити. Будеш сміятись але деякі американські нєгри активісти також переймаються поступовим побілінням нєгрів, хочуть справді чорної шкіри і правильних рис обличчя.
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o
Ale

тобі болить за білу расу, а за ліворуких не болить, кажуть руде волосся також під загрозою. Не буде само ізоляції і писеця буде поступове перемішування всіх з усіма. Цього не зупинити. Будеш сміятись але деякі американські нєгри активісти також переймаються поступовим побілінням нєгрів, хочуть справді чорної шкіри і правильних рис обличчя.
Не всі негри геть чорні - там десятки градацій у чистих негрів в Африці) але на обізян схожі майже всі)
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

але на обізян схожі майже всі)

Не роби гуглу нейронну травму.  :rotate:
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o
Ale

Не роби гуглу нейронну травму.  :rotate:
Ну Гугл здорово обісрався зі штучним генератором зображень коли став білих історичних осіб толерантно робити чорними. Треба ж йому якось орієнтуватися що не всі є толерантними і не всі люблять циган і негрів)
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

https://t.me/AndriyuKK/27613
Схоже з англієць його за руку зловив, коли він по кишенях шарився.
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Що би ви тут не говорили
І не кусались як мавпи

Біла раса і білі люди будуть знищені на планеті.
Не одразу а поступово. Не за раз.

Насамперед по своїй внутрішній причині.
Закладено алгоритм самогубства через внутрішніх расових зрадників та колаборантів.

Нічого внутрішнього тут нема. Білих нищуть навмисно та методично. Тільки за згадування "Replacement theory" твоя кар'єра йде в утіль на заході, а скоро за це буде тюряга.
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Знищені не будуть, а от зникнення расових відмінностей цілком може відбутися.

А як же оспівана воуками "diversity"?
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Нічого внутрішнього тут нема. Білих нищуть навмисно та методично. Тільки за згадування "Replacement theory" твоя кар'єра йде в утіль на заході, а скоро за це буде тюряга.

Пропозиції?
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o
Ale

https://t.me/AndriyuKK/27613
Доречі негр виявився розумнішим за вівцейоба - зрозумів що конфлікт не на расовому ґрунті)
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o
Ale

Пропозиції?
Берегти білу расу, пояснювати дітям які раси бувають і які між ними відмінності)
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o
Ale

Доречі у горних народів з цим все просто - наприклад в Вірменії 99 відсотків - вірмени, і вірменськи дівчата дуже рідко виходять заміж не за вірмена - ось такий вірменський расизм)
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Берегти білу расу,

Яким чином?
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Яким чином?
Можна занести в червону книгу, хоча зараз "біла" раса, найчисельніша в світі.
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Можна занести в червону книгу, хоча зараз "біла" раса, найчисельніша в світі.

Шура, ві брєдітє.
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o
Ale

Яким чином?
Якщо ти білий то і дітей робити з білими а не з циганами неграми чи арабами чи китайцями. Єдине виключення - кацапи)
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Шура, ві брєдітє.
Ну давай порахуємо.
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o
Ale

Шура, ві брєдітє.
Я так поняв шо індусів записали до білих - бо вони європеоіди - якщо їх відняти - то більшість у монголоідноі раси)
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Якщо ти білий то і дітей робити з білими а не з циганами неграми чи арабами чи китайцями. Єдине виключення - кацапи)
Цигани і араби, теж європеоїдної раси.
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Я так поняв шо індусів записали до білих - бо вони європеоіди - якщо їх відняти - то більшість у монголоідноі раси)
Ну десь так, тому я і взяв біла в лапки. Є європейці чорніші деяких негрів.
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o
Ale

Ну давай порахуємо.
Ну якщо чесно то індійці, афганці і різні чуркєстанці хоч і європеоіди але ніфіга не біла раса) справжніх білих як негрів - відсотків 9)
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Якщо ти білий то і дітей робити з білими а не з циганами неграми чи арабами чи китайцями. Єдине виключення - кацапи)

Тобто всих вимусити берегти чистоту раси?
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Ну десь так, тому я і взяв біла в лапки. Є європейці чорніші деяких негрів.

Ти писав спеціфічно про 'білу' расу, до якої ті ж гіндуси не відносяцця.
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Тобто всих вимусити берегти чистоту раси?

Можна для початку припинити геноцид білих.
   
Re: Йіх нрави. Рідний Нью-Йорк  ;o

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія