Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Таке враження, що це дитина пише...
Хоча в перший рік ,два мабуть не вплине...а от потім....)

та ні
я такий же дрєвній як і ти
Хрущова бачив?
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

добробут це коли є де заробити і є де потратити
а щоб потратити то треба то зробити

Гамерика чудово з цим питанням справлялася завжди
і до Бретон Вудської системи

   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

шотам, трампісти здулися??

https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/gop-ukraine-mike-johnson-congress-b2512976.html

Ні, вони і далі блокують, а то просто обіцянки для дурнів, щоб вони знову проголосували за  трампанзів.
Вони вже приймали "план перемоги в Україні" і всі ідіоти-трампанзі дружно дрочили на той план. Так і тут.
Обіцянка-цяцянка, а дурню радість.

Поки деморати не отримають більшість розраховувати на допомогу не варто.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона
PAL

добробут це коли є де заробити і є де потратити
а щоб потратити то треба то зробити

просте питання: де виробляються сучасні чіпи в великих обсягах?
на території яких країн?
   
просте питання: де виробляються сучасні чіпи в великих обсягах?
на території яких країн?

https://www.investopedia.com/articles/markets/012216/worlds-top-10-semiconductor-companies-tsmintc.asp
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

просте питання: де виробляються сучасні чіпи в великих обсягах?
на території яких країн?

поки що не в Гамериці
а як торгівля нафтою за долари пов'язана з виробництвом чіпів?
   
Що значить працювати з виборцем у випадку з США?

Кодове слово - RT.
Американський виборець повинен знати не тільки російську версію подій.
Якось мав розмову з канадськими, як ви їх тут називаєте, реднеками. Вони мені почали розказувати як було гарно в СРСР, бо було безплатне житло і не було безробіття.
Прийшлось їм розказати, що житло було не безплатне, а був дешевий рент. Але локейшн і розмір житла вибрати було важко, деякі локейшн були недоступні. Що до того дешевого ренту в навантаження йшло "кто нє работаєт, тот нє єст", відсутність допомоги по безробіттю і тюрма за тунеядство.
Після такої інформації вони задумались.
Результати на виборах зазвичай близькі до 50/50. В такій ситуації невелика частина тих хто дослухається до української версії подій може вплинути на результат виборів. Причому Україна не повинна агітувати за того, чи іншого кандидата, чи партію. Україна повинна агітувати за підтримку України. А далі вже виборці самі проголосують за того, хто підтримує Україну.
   
Так може з цього боку треба заходити, а не кидати партнерів напризволяще та сподіватися, що нічого страшного не станеться?

1. Я ж тобі написав. "Не тільки в Україні полюбляють прості рішення."
2. Про партнерів. Тут як в сімейному житті деколи буває. Хтось порається по хаті, а хтось сидить на дивані з пивом, дивиться футбол і насолоджується комфортом. А потім раз, і замість комфорту недоварені магазинні пельмені.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Перекручення детектед...від того , що хуйло знайшов до цього нарІда підход, цей нарІд не перестав бути бидлом
ЗІ доречі, весь його підхід- просто нагло насрав наріду на голову, а нарід традиційно втерся, ще й кричить, що то шоколад....

Тут кацапи були як приклад. А ідея така, що при демократії все залежить від того, що у виборця в голові. І якщо відноситись до виборців, як до бидла, то дуже швидко прийдеться жити в країні бидла, що перемогло.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Який ще підхід??
Хуйло просто задавив все диктатурою.
Саме про це мріє і Трамп.

реднеків я не зневажаєю, але ост. часом "прості люди" голосують так що потім ой-ой
їх вихованням і лікбезом має займатися американська ж еліта.
чи як ти це уявляєш - укр.влада має виховувати реднеків? чи розказувати їм на ніч повчальні байки з історії?

1. При демократії все залежить від того, що у виборця в голові. І якщо відноситись до виборців, як до бидла, то дуже швидко прийдеться жити в країні бидла, що перемогло.

2. Так вона і займається лікбезом. Трамп це еліта чи ні?

3. Кодове слово - RT.
Американський виборець повинен знати не тільки російську версію подій.
Результати на виборах зазвичай близькі до 50/50. В такій ситуації невелика частина тих хто дослухається до української версії подій може вплинути на результат виборів. Причому Україна не повинна агітувати за того, чи іншого кандидата, чи партію. Україна повинна агітувати за підтримку України. А далі вже виборці самі проголосують за того, хто підтримує Україну.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Одного мене зайобують ці ситі повчання ковбасників із теплого закордонного дивану?
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Кодове слово - RT.
Американський виборець повинен знати не тільки російську версію подій.
Якось мав розмову з канадськими, як ви їх тут називаєте, реднеками. Вони мені почали розказувати як було гарно в СРСР, бо було безплатне житло і не було безробіття.
Прийшлось їм розказати, що житло було не безплатне, а був дешевий рент. Але локейшн і розмір житла вибрати було важко, деякі локейшн були недоступні. Що до того дешевого ренту в навантаження йшло "кто нє работаєт, тот нє єст", відсутність допомоги по безробіттю і тюрма за тунеядство.
Після такої інформації вони задумались.
Результати на виборах зазвичай близькі до 50/50. В такій ситуації невелика частина тих хто дослухається до української версії подій може вплинути на результат виборів. Причому Україна не повинна агітувати за того, чи іншого кандидата, чи партію. Україна повинна агітувати за підтримку України. А далі вже виборці самі проголосують за того, хто підтримує Україну.

Що ти несеш, питання України взагалі для масового виборця значення не має...
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Що ти несеш, питання України взагалі для масового виборця значення не має...

Тому і підтримка "стала на паузу"  :-)o
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Капець, і це найстаріша демократія. Одна людина може маніпулювати парламентом, як заманеться .

Якщо за цією людиною половина країни, то чому ні? Це демократія. Демократія не панацея. Нагадаю що Гітлер і Хамаз прийшли до влади через демократію.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Тому і підтримка "стала на паузу"  :-)o

Так для того і є політична еліта, щоб такі рішення ухвалювати, на виборах не обговорюють детально всі питання, тому що більшість виборців переймається своїми справами.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Претензії до "найстарішої" демократії яка дозволяє спікеру тупо саботувати все що можна...  :facepalm:

Якщо за спікером половина країни, то чому ні? Це демократія. Демократія не панацея. Нагадаю що Гітлер і Хамаз прийшли до влади через демократію.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

шотам, трампісти здулися??

https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/gop-ukraine-mike-johnson-congress-b2512976.html

Таке. Обіцяти ще не означає женитися. Побачимо.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Так для того і є політична еліта, щоб такі рішення ухвалювати, на виборах не обговорюють детально всі питання, тому що більшість виборців переймається своїми справами.

Трамп це політична еліта? Спікер Джонсон це політична еліта?
Ще є таке модне слово "лобізм". Це для політичної еліти. Цим теж потрібно займатись.
І ще, подивись скільки кацапстан тратить грошей на RT? Думаєш гроші на вітер?
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Капець, і це найстаріша демократія. Одна людина може маніпулювати парламентом, як заманеться .
А виборці? На ці праймеріз ходять самі упороті ( тому і виграє дурко, бо у нього або сектанти вькожному штаті, або проплачене бидло на ті праймеріз та кукуси ходять , більш менш нормальні люди вже їдуть на день голосування, а не на праймерізи..тому і проходить ідіот трамп -замісь наприклад хеллі...хоча прикол ще в іншому по опросам хелі якщо піде на вибори набирає більше  чим трамп 7% а байдена 17% , но вона не може бо її на праймеріз обогнав дурко со своєю сектою....
Короче може вона дістно піде незалежним.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Ні, вони і далі блокують, а то просто обіцянки для дурнів, щоб вони знову проголосували за  трампанзів.
Вони вже приймали "план перемоги в Україні" і всі ідіоти-трампанзі дружно дрочили на той план. Так і тут.
Обіцянка-цяцянка, а дурню радість.

Поки деморати не отримають більшість розраховувати на допомогу не варто.
Для цього і президент демократ потрібен, бо всерівно той йолоп буде просто ветувати всі законопроекти.
   
Потато, чого ти схопився за голову?)
Я періодично слухав і слухатиму Іларіонова.
У нього проукраїнська позиція і нормальна аналітика, ніякого кацапського лайна.
   
Вам не здається, що в штатах настав час для нових партій?
Крайні праві і ліві нехай відділяються від своїх партій.
Бо це ж якийсь дурдом
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Вам не здається, що в штатах настав час для нових партій?
Крайні праві і ліві нехай відділяються від своїх партій.
Бо це ж якийсь дурдом
ця 2 партійна система це майже таке ж наєбалово виборця як і хуйловські "вибори"
тільки іншими спосоабми. Більше витончено. Так що манюпас відчуває унтром що найбока. Але описати в чому саме анйобка - непросто.

Останнє редагування: 15 березня 2024 18:22:12 від T.Blair.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Вам не здається, що в штатах настав час для нових партій?
Крайні праві і ліві нехай відділяються від своїх партій.
Бо це ж якийсь дурдом
Я це писав що таке буде у америці , коли трамп 1 раз став президентом.
Але місцеві наші американські хфупчики не дуже вірять в це..

Але все їде до того, що скоро партії розваляться...на класичних демів та республіканців і ултралівих та ультраправих.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Ну, шо там Джонсон відкрив засідання?
   
Ну, шо там Джонсон відкрив засідання?

Кажуть, що може відкрити і зразу закрити  :-)o
   
ця 2 партійна система це майже таке ж наєбалово виборця як і хуйловські "вибори"
тільки іншими спосоабми. Більше витончено. Так що манюпас відчуває унтром що найбока. Але описати в чому саме анйобка - непросто.

Бачиш який манюпас вумний, відчуває. І голосує за позасистемного Трампа. А всі чомусь за голову хапаються.

На виборах майже завжди є кандидати від інших партій. Але за них голосує мізер. Коли СРСР спосорував комуністів в США, вони теж виставляли кандидата.
   
11:04 AM   The Speaker announced that the House do now adjourn pursuant to a previous special order. The next meeting is scheduled for 12:00 p.m. on March 19, 2024.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Для цього і президент демократ потрібен, бо всерівно той йолоп буде просто ветувати всі законопроекти.

Я писав про це багато разів.
Для того, щоб розблокувати допомогу Україні потрібна перемога демократів на всіх рівнях (Президент/Сенат/Палата представників).

Проблема в тому, що навіть фупівські респо-трампісти продовжать голосувати за трампанзів і проти допомоги Україні, то що вже казати про упоротих реднеків, які слухають Трампа, Такера Карсона, та QAnnon, і ніколи в житті не знайдуть Україну на карті..
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона
PAL

https://www.investopedia.com/articles/markets/012216/worlds-top-10-semiconductor-companies-tsmintc.asp

я запитав географічно де заводи, а не список виробників  :laugh:
   
Я це писав що таке буде у америці , коли трамп 1 раз став президентом.
Але місцеві наші американські хфупчики не дуже вірять в це..

Але все їде до того, що скоро партії розваляться...на класичних демів та республіканців і ултралівих та ультраправих.

Ні. "Торгова марка" коштує дуже дорого. Розкрутити нову майже не можливо при мажоритарці, коли переможець забирає все. Буде боротьба всередині партій. Вона власне вже є. І в респів навіть є переможець, принаймі на сьогодні.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона
PAL

поки що не в Гамериці
а як торгівля нафтою за долари пов'язана з виробництвом чіпів?

вибачаюся, я відповідав на фразу "добробут це коли є де заробити і є де потратити"
а добробут на "заробити" та "потратити" у сучасному світі напряму зав'язаний на виробництво чіпів. Чи знову зі мною не погодяться?
Якщо "закуклитися" - чіпів у потрібних обсягах не буде.
Отут й повертаємося до "торгівлі нафтою за доляри". Торгуємо нафтою за юані, закуклюємося, і..... Бінго! Чіпи йдуть туди, де юані друкують!
   
я запитав географічно де заводи, а не список виробників  :laugh:

США, Південна Корея, Тайвань, Німеччина, Ірландія. Це те, що я памятаю.
І?
   
вибачаюся, я відповідав на фразу "добробут це коли є де заробити і є де потратити"
а добробут на "заробити" та "потратити" у сучасному світі напряму зав'язаний на виробництво чіпів. Чи знову зі мною не погодяться?
Якщо "закуклитися" - чіпів у потрібних обсягах не буде.
Отут й повертаємося до "торгівлі нафтою за доляри". Торгуємо нафтою за юані, закуклюємося, і..... Бінго! Чіпи йдуть туди, де юані друкують!

Де готові за них заплатити. Навіть в кацапстан під санкціями.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Американці кинулись будувати чіпові заводи, 3-4 мега чипових заводів скоро запрацюють через рік, два, три. при чому забили на чисту свєтлу капіталізму і тупо заливають державне бабло в корпоративний карман. Підготовка до здачі Тайваню йде повним ходом.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона
PAL

США, Південна Корея, Тайвань, Німеччина, Ірландія. Це те, що я памятаю.
І?

де-де у США завод по виробництву сучасних чіпів???? Я щось пропустив?
У 2022 тільки анонсували будівництво TSMC (ага, дупу припекло, коли вималювалися перспективи по Тайваню)
мають скоро добудувати, але на даний момент його немає, наскільки я в курсі
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона
PAL

Де готові за них заплатити. Навіть в кацапстан під санкціями.

отакої!
Виявляється виробники авто жлоби й за чіпи не хтіли платить, тому зібрані автівки тупо стояли на стоянках заводу, але все одно платить за чіпи ніхто не хотів!!!

   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона
PAL

Американці кинулись будувати чіпові заводи, 3-4 мега чипових заводів скоро запрацюють через рік, два, три. при чому забили на чисту свєтлу капіталізму і тупо заливають державне бабло в корпоративний карман. Підготовка до здачі Тайваню йде повним ходом.

отож-бо!
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона


де-де у США завод по виробництву сучасних чіпів???? Я щось пропустив?
У 2022 тільки анонсували будівництво TSMC (ага, дупу припекло, коли вималювалися перспективи по Тайваню)
мають скоро добудувати, але на даний момент його немає, наскільки я в курсі
В сша будується зараз біля 27 чіпових заводів на додаток до тих що є. Підготовка до оборони Тайваню йде повним ходом. Як побудують, дадуть Ксі відмашку.
   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія