Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Re: Гарні новини з Конгресу

Люди реально втомились. А ви їх ще напружуєте своєю війною і проблемами
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Га-он тупо приехал пиарить решение Трампа дать нам помощь взаймы
Зеленкины скажите мне нах вы ему дали Киевскую площадку для пиара
Гандон штопаний
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Люди реально втомились. А ви їх ще напружуєте своєю війною і проблемами
---
Та ще якимось бюджетом! :aggressiv:
Ну жили ж якось без того бюджету,бізнес розвивався.
Так треба і продовжувати!
І більше відпочивати,щоб не підірвати пекельною роботою здоров'я! :super:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Га-он тупо приехал пиарить решение Трампа дать нам помощь взаймы
Зеленкины скажите мне нах вы ему дали Киевскую площадку для пиара
немає ніякого рєшенія, приїхав щоб Радіо Свобода розказати про великі проблеми на кордонах які недають американцям надати зброю, будуть гаубиці і патріоти по периметру розставляти, он вже трамп назвав мігрантів нелюдями, накручує бидломасу. А хз що ця іуда зеленському казала, але мабуть ще гірше ніж булшит РС зацитувала.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

упереджена бо серед демівського елехторату ще більше люмпенів. Всі мешканці гето та бідних резервацій - це демівський елохторат

Юкі, не неси маячні. Ти завжди любиш грати адвоката диявола, але треба знати межу і не повторювати трампанзівську пропаганду.
Мешканці гето та резервацій в більшості своїй не ходять на вибори. За демократів в більшості голосує середній клас.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Johnson says he expects to take up Ukraine aid with Democratic votes



Спікер Майк Джонсон сказав POLITICO, що він очікує ухвалення майбутнього законопроекту про допомогу Україні з голосами Демократичної партії.


Все решится до 22 марта.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Johnson says he expects to take up Ukraine aid with Democratic votes

Спікер Майк Джонсон сказав POLITICO, що він очікує ухвалення майбутнього законопроекту про допомогу Україні з голосами Демократичної партії.

Все решится до 22 марта.

Чому цей виблядок трампанзівський вже півроку блокую допомогу Україні?   :bueee:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Юкі, не неси маячні. Ти завжди любиш грати адвоката диявола, але треба знати межу і не повторювати трампанзівську пропаганду.
Мешканці гето та резервацій в більшості своїй не ходять на вибори. За демократів в більшості голосує середній клас.

Причому тут адвокат. Я кажу як є. Якщо мешканці гето йдуть голосувати то вони голосують за демів. Саме тому деми завжди намагаються зробити все можливе щоб витягти їх на голосування. Якщо не здатен тверезо оцінити розклад, то потім дивуватимеся результатам
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Причому тут адвокат. Я кажу як є. Якщо мешканці гето йдуть голосувати то вони голосують за демів. Саме тому деми завжди намагаються зробити все можливе щоб витягти їх на голосування. Якщо не здатен тверезо оцінити розклад, то потім дивуватимеся результатам

Юкі, ти вже несеш відверту ультраправу пропаганду. Ти ще скажи, що межканці гето голосують за демократів, бо хочуть і далі жити в гето.

Якщо мешканнці гето йдуть голосувати, то вони хочуть змінити ситуацію і не хочуть жити в гето, саме тому вони і йдуть голосувати за демократів.
А щоб усвідомити, що треба щось змінювати треба освіта.
Ті мешканці гето, які не отримали ніякої освіти і живуть як бог пошле голосувати не ходять.

   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Чому цей виблядок трампанзівський вже півроку блокую допомогу Україні?   :bueee:

Відповідь у самому запитанні
   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

«Спасение утопающих дело рук самих утопающих»

Він також закликав українців не засновувати свої рішення щодо мобілізації на підставі того, чи продовжують їх підтримувати США.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

https://t.me/voynareal/85857
Ну, хочаб Київ правильно написали.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

«Спасение утопающих дело рук самих утопающих»

Він також закликав українців не засновувати свої рішення щодо мобілізації на підставі того, чи продовжують їх підтримувати США.

Я ж кажу, це можна і інакше повернути, але ці гондони дійсно розраховують, що українці ще довго триматимуться без зовнішньої допомоги, доки в них вибори.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я ж кажу, це можна і інакше повернути, але ці гондони дійсно розраховують, що українці ще довго триматимуться без зовнішньої допомоги, доки в них вибори.

А що зміниться на краще для України після виборів? Навіть якщо Байден переможе. Нічого.

Вже можна стверджувати що США готуються до повного припинення військової та фінансової підтримки України. І для місцевого манюпаса це пройде майже непомітно
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Юкі, ти вже несеш відверту ультраправу пропаганду. Ти ще скажи, що межканці гето голосують за демократів, бо хочуть і далі жити в гето.

Якщо мешканнці гето йдуть голосувати, то вони хочуть змінити ситуацію і не хочуть жити в гето, саме тому вони і йдуть голосувати за демократів.
А щоб усвідомити, що треба щось змінювати треба освіта.
Ті мешканці гето, які не отримали ніякої освіти і живуть як бог пошле голосувати не ходять.

Бла... бла.... бла....

в результаті нарешті розібрались що люмпени з гето голосують за демократів  8-)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А що зміниться на краще для України після виборів? Навіть якщо Байден переможе. Нічого.

Вже можна стверджувати що США готуються до повного припинення військової та фінансової підтримки України. І для місцевого манюпаса це пройде майже непомітно

Прлітиклму в США важко буде зіткнутися з думкою що вони тепер ніщо на міжнародній арені.
Даже зараз трампісти одночасно і блокують допомогу і їдуть в Київ з обіцянками надати ще більшу допомогу
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А що зміниться на краще для України після виборів? Навіть якщо Байден переможе. Нічого.

Вже можна стверджувати що США готуються до повного припинення військової та фінансової підтримки України. І для місцевого манюпаса це пройде майже непомітно

Ну тоді хай готуються до бойових дій уже безпосередньо на території НАТО згодом. Хуйло не зупиниться.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Прлітиклму в США важко буде зіткнутися з думкою що вони тепер ніщо на міжнародній арені.
Даже зараз трампісти одночасно і блокують допомогу і їдуть в Київ з обіцянками надати ще більшу допомогу
ну зараз США таки "ніщо на міжнародній арені" бо паралізовані внутрішньополітично ю кризою, цікаво як воно далі буде  :-)o   
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Прлітиклму в США важко буде зіткнутися з думкою що вони тепер ніщо на міжнародній арені.
Даже зараз трампісти одночасно і блокують допомогу і їдуть в Київ з обіцянками надати ще більшу допомогу

 :S  Я бачив пропозиції від Трампа припинити постачання зброї до України.

А політикуму з США зараз важливіше зберегти табуретку ніж спробувати виступити проти Трампа
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Johnson says he expects to take up Ukraine aid with Democratic votes

Спікер Майк Джонсон сказав POLITICO, що він очікує ухвалення майбутнього законопроекту про допомогу Україні з голосами Демократичної партії.

Все решится до 22 марта.
Нічого не буде. Головне завдання не надати ні копійк,  щоб у момент коли Трампа виберуть президентом, Україна була повністю знекровлена та згодна на любий ультиматум хуйло. Першим ділом Трамп зупинить війну і це буде його грандіозна перша перемога на посту президента США. А от як війна буде зупинена, насправді всім буде насрати
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Нічого не буде. Головне завдання не надати ні копійк,  щоб у момент коли Трампа виберуть президентом, Україна була повністю знекровлена та згодна на любий ультиматум хуйло. Першим ділом Трамп зупинить війну і це буде його грандіозна перша перемога на посту президента США. А от як війна буде зупинена, насправді всім буде насрати

в цьому плані є дуже слабке місце - хуйло
хуйло так накосячить що нічого  з цього плану не вийде

ну і ще є ЗСУ.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Нічого не буде. Головне завдання не надати ні копійк,  щоб у момент коли Трампа виберуть президентом, Україна була повністю знекровлена та згодна на любий ультиматум хуйло. Першим ділом Трамп зупинить війну і це буде його грандіозна перша перемога на посту президента США. А от як війна буде зупинена, насправді всім буде насрати

Возможно вы и правы. В отношении помощи. Посмотрим. С Трампом не все однозначно. Ему ещё нужно стать президентом.
Но в любом случаем и при любом президенте, к сожалению у меня большие сомнения что до выборов Украина сможет выдавить кацапов на границы 2014 года.

Запад пока не пришёл к пониманию того,  что кацапию нужно разрушать.Что из этого следует я надеюсь вы понимаете.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

https://t.me/resurgammmm/1992
Я не знаю кто такой этот ✙Resurgam✙
Ноооооооооооооооо расписано все совершенно верно
Я еще вчера хотел это расписать более подробнее но не было времени
Демсы все правилно прохавали
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я не знаю кто такой этот ✙Resurgam✙
Ноооооооооооооооо расписано все совершенно верно
один з численних інтернет пи3дюків аналітиків.
часом пише добре, часом єрунду.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я еще вчера писал здесь что приезд Грэма это замануха
Пустышка которой повертели перед глазами Зе Трампонезе разом с Ермаком и хуйловцами
Наше ОП реально работеат на хуйло-пидаров
А ЗЕ Грэму еще про самолеты и атакамсы начал рассказывать
Да они лапушить тебя послали этим Грэмом
бля дебилы..........
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Джонсона надо брать за жабры и это тот самый момент
А приезд обрюзжего пи-раса Грэма просто был заманухой от Трампо-хуйловцев
все как я вчера и говорил
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Пол года назад Грэм приезжал в Киев и начал с порога рассказывать что надо провести выборы
Поскольку я считал его нормальным чуваком то сначала  подумал что он просто болтает не совсем понимая нашу ситуацию
а потом начал вникать в расклады на политическом олимпе США и понял что эта старая прошма уже полностью продала свою задницу Трампу
Его как в фильме крестный отец послали предложить вариант для переговоров ( поскольку Трампонезе знают что мы считали его своим)
про который главный герой коворил что тот кто придет к тебе с этим предложением тот и будет предатель
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Бла... бла.... бла....

в результаті нарешті розібрались що люмпени з гето голосують за демократів  8-)

Укі, не бреши, я такого не казав.
Ти постиш відверту ультраправу пропаганду.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Укі, не бреши, я такого не казав.
Ти постиш відверту ультраправу пропаганду.

Я пощу виключно свої власні спостереження та ставлення, а от ти, повторюючи одне і те ж без зупинки, тупо пропагандониш - і навпаки цим вівдертаєш людей. Краще припини цей срач та навчись сприймати нормально що люди не повинні мати однакові погляди та мислити однаково
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я пощу виключно свої власні спостереження

І звідки у тебе інформація як голосуюють гето?
Ти сам особисто опитування робив? Скільки і де, в який час?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Республіканці мають більшість в конгресі і їм дуже важко буде пояснити виборцям якого хера вони не прийняли бюджет і військові мають сидіти без зарплати тоді коли цей спікер-гандон поїде святкувати Великдень...
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Республіканці мають більшість в конгресі і їм дуже важко буде пояснити виборцям якого хера вони не прийняли бюджет і військові мають сидіти без зарплати тоді коли цей спікер-гандон поїде святкувати Великдень...

Що ці ботяри взагалі городять? Які республіканці? Яке затримують? Ви взагалі хоча би англійською володієте, щоб генерувати ці тони брехні та маячні за рахунок життя ваших співвітчизників?

Ви, скоти, вже два роки тут брешете, що "лендліз невигідний" і що "Ф-16 не потрібні" :X.

Ось тут детально про те, як адміністрація Байдена затримувала і продовжує затримувати допомогу Україні:

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/yak-bajden-ta-demokrati-zatyaguvali-dopomogu-ukran/

Ось тут розвінчується брехня демівських пропагандонів:

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/ukrotramposhiza-rozvnchumo-brehnyu-pro-prezidenta-trampa/

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/brehnya-propaganda-ukranskih-botv-demokratichno-part-ssha/msg22070/#msg22070

Ось тут розповідається, що насправді каже Трамп про Україну під час виборчої кампанії:

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/tramp-ne-zbiratsya-zupinyati-dopomogu-ukran/

І ось тут все по інших питаннях допомоги США Україні:

https://ukrpatriots.com/forum/vse-pro-ssha/
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Пол года назад Грэм приезжал в Киев и начал с порога рассказывать что надо провести выборы
Поскольку я считал его нормальным чуваком то сначала  подумал что он просто болтает не совсем понимая нашу ситуацию
а потом начал вникать в расклады на политическом олимпе США и понял что эта старая прошма уже полностью продала свою задницу Трампу
Его как в фильме крестный отец послали предложить вариант для переговоров ( поскольку Трампонезе знают что мы считали его своим)
про который главный герой коворил что тот кто придет к тебе с этим предложением тот и будет предатель

 Грем це найбільш слизьке політичне чмо в американській політиці. Кому служить те і робить. Ніяких принципів чи ідей - лише утримання табурету.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

І звідки у тебе інформація як голосуюють гето?
Ти сам особисто опитування робив? Скільки і де, в який час?

У нас час від часу публікують як проголосував той чи інший район. Так от гетто голосують не просто за демократів, а повністю за ультраліву воуківську адженду. Тому такий бардак у великих містах зараз.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Юкі, ось тобі результати реальних досліджень. а не трампанзівськії пропаганди.

Як бачимо, чим вищий рівень освіти тим вуща підтримка демократів.
підтримка респів перевишує виключно в групі "середня школа або менше"




   
Re: Гарні новини з Конгресу

Юкі, ось тобі результати реальних досліджень. а не трампанзівськії пропаганди.

Як бачимо, чим вищий рівень освіти тим вуща підтримка демократів.
підтримка респів перевишує виключно в групі "середня школа або менше"

Показати зображення...
Показати зображення...

Ну і що з того видно? Що підтримка демсів та респів серед малоосвічених приблизно рівна. Про що я і казав: люмпени в обох таборах, просто різні
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Що ці ботяри взагалі городять? Які республіканці? Яке затримують? Ви взагалі хоча би англійською володієте, щоб генерувати ці тони брехні та маячні за рахунок життя ваших співвітчизників?
Може перестанеш спамити це лайно по всіх гілках? Республіканці просрали свою партію і смокчуть в трумпа...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія