Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Военные РФ открыли огонь по британскому эсминцу в Черном море

https://t.me/Lshot/28270
фуфломіцин. фальсифікат, бутафорія.  Рослюди у Криму нелегали, росвійськові у Криму терористи.
   
Але, я думаю всі чудово розуміють різницю між командувачем англійського корабля та кацапського. У кацапського капітана, який отримає наказ відкрити вогонь не буде вагань, тому що йому ясно що такі речі затвердженні на самій верхівці одним або двома х.йлами. Капітан британського корабля, 100 разів буде вагатись на відповідь, тому що ця дія викличе потім соціальну дискусію, парламентське розслідування + журналісти можуть зробити з нього мілітариста вбивцю, і він навіть може опинитись за гратами. Х.йло ці речі добре відчуває, тому і веде себе так дєрзко.
   
очевидно, що рейд коло берегів криму не був забаганкою чи ініціативою капітана, все було сплановано на рівні британського уряду, премєра і міністра оборони. так як британцям в принципі такі ініціативи нах не потрібні, очевидно, що все також було узгоджено на рівні вищого керівництва україни.

якщо хтось не бачить, чи не хоче бачити процесів, які відбуваються з української сторони, це не значить що їх немає, тому інколи краще два рази подумати, якщо є чим, аніж вчергове відкривати пельку і верещати про зраду...

Вероятнее всего после встречи байдена и бориса джонсона помимо возобновления прежних союзнических отношений было принято решение о передаче Украины под патронат англии так как у штатов сейчас на это не будет ни времени ни желания, ну и англия не долго думая показала свое присутствие и сферу своих интересов.
Правда такое жесткое поведение поставило кацаповЪ в ступор и они до сих пор не могут ничего внятного сказать.
   
Але, я думаю всі чудово розуміють різницю між командувачем англійського корабля та кацапського. У кацапського капітана, який отримає наказ відкрити вогонь не буде вагань, тому що йому ясно що такі речі затвердженні на самій верхівці одним або двома х.йлами. Капітан британського корабля, 100 разів буде вагатись на відповідь, тому що ця дія викличе потім соціальну дискусію, парламентське розслідування + журналісти можуть зробити з нього мілітариста вбивцю, і він навіть може опинитись за гратами. Х.йло ці речі добре відчуває, тому і веде себе так дєрзко.

Не неси чушь.
   
Є в мене один сусід по роботі, який вірить у ті байки, що буцімто екіпаж есмінця Дональд Кук після кацапської атаки засоюами РЕБ масово обісрався і позвільнявся від переляку зі служби. І скільки я б йому не талдичив, що в реальній обстановці ніхто б не дав тому літаку пролетіти над есмінцем, що потужність випромінюванняч падає пропорційно квадрату відстані від джерела, що такий фінт можна було прокрутити лише раз, то все було, як об стінку горохом.
А сьогодні я його спитав, то хулі ж кацапи цього разу не застосували свою РЕБ вундервафлю?
Мовчить...  :lol:  :K
   
Ось, доречі, кацапська мідалька за Дональда Кука  :weep:



   
Але, я думаю всі чудово розуміють різницю між командувачем англійського корабля та кацапського. У кацапського капітана, який отримає наказ відкрити вогонь не буде вагань, тому що йому ясно що такі речі затвердженні на самій верхівці одним або двома х.йлами. Капітан британського корабля, 100 разів буде вагатись на відповідь, тому що ця дія викличе потім соціальну дискусію, парламентське розслідування + журналісти можуть зробити з нього мілітариста вбивцю, і він навіть може опинитись за гратами. Х.йло ці речі добре відчуває, тому і веде себе так дєрзко.

Привіт , підхуйло.  Все як тебе навчили в Ольгіно. Тільки навпаки.

Твоя кацапська срань, вже 7-йи рік ховається в Донбасі за орками. Сцить

   
Але, я думаю всі чудово розуміють різницю між командувачем англійського корабля та кацапського. У кацапського капітана, який отримає наказ відкрити вогонь не буде вагань, тому що йому ясно що такі речі затвердженні на самій верхівці одним або двома х.йлами. Капітан британського корабля, 100 разів буде вагатись на відповідь, тому що ця дія викличе потім соціальну дискусію, парламентське розслідування + журналісти можуть зробити з нього мілітариста вбивцю, і він навіть може опинитись за гратами. Х.йло ці речі добре відчуває, тому і веде себе так дєрзко.

У вас хибне уявлення про британський флот.
З середини 18-ст, коли одного адмірала розстріляли за ухиляння від бою, британські моряки стали найагресивнішими на морях. Саме тоді Британія стала панувати на морі.
Ніколи британський командир бойового корабля не буде чекати на якісь дозволи чи санкції в разі реальної загрози. Їх із самого початку служби вчать брати на себе відповідальність і самим вирішувати, що робити.
   
Ось, доречі, кацапська мідалька за Дональда Кука  :weep:

Показати зображення...

Цитувати
Выпущена монета-жетон "Урок миролюбия", посвященная подавлению эсминца "Дональд Кук"
Выпущена Московским монетным двором в память знаменитого облета в апреле 2014 года. бомбардировщиком СУ-24ВВС России американского эсминца "Дональд Кук" ,

Це вже якась чиста кндрщина )))

До речі, наші пам'ятні монети на військову тематику доволі норм. Я собі придбав усі, а частини вже й на сайті нема.
Монету з Коновальцем розібрали за пару тижнів.

https://coins.bank.gov.ua/product-category/moneti-z-nedorogoczinnih-metaliv/

   
Фаб250 нормально так коштує. Чотире штукі, то 100 тисяч лише за собівартістю. Не Рублей
   
Фаб250 нормально так коштує. Чотире штукі, то 100 тисяч лише за собівартістю. Не Рублей
Так вони чи то з 33 року чи то з початку 40-х випускались.
Якшо радянські запаси, то для кацапів воно ніфуя не коштує.
Питання, як воно "ефективно" зараз  відпрацьовує - облишимо за дужками.
   
З паливом, то кацапи за півлімона грошей караблік прогнали. Треба півторити.
   
И Джонсон выдал что и впредь теперь их корабли будут плавать около крыма где хотят, т.е. Британия тем самым загоняет рашу в угол, т.к. раше теперь надо или убираться с крыма или отвечать. Я бы на месте кацапов ваще не раздувал это дело и не писал в сми изначально ничего. Ну плавает там НАТО, а то знает на расии кто там где плавает.

Почему же? Их предупредили перед лицом всего мира, что они поступают плохо. Решат продолжать, ну это их выбор
   
Так вони чи то з 33 року чи то з початку 40-х випускались.
Якшо радянські запаси, то для кацапів воно ніфуя не коштує.
Питання, як воно "ефективно" зараз  відпрацьовує - облишимо за дужками.
може, вироблено ще за сталіна. Однак грошей все одне коштує.
   
Почему же? Их предупредили перед лицом всего мира, что они поступают плохо. Решат продолжать, ну это их выбор
И что будет? Опять "Выполнить предупредительную стрельбу! Исключить попадание!"? :lol:
   
Ну як тут без Рожко?
   
може, вироблено ще за сталіна. Однак грошей все одне коштує.
Навпаки - утилізувати не треба, економія коштів, в море - бульк й заїпісь))
   
И что будет? Опять "Выполнить предупредительную стрельбу! Исключить попадание!"? :lol:

Напомнить мне твой прогноз по СП-2? Ты в нем также смеялся раньше времени  :laugh:
   
Напомнить мне твой прогноз по СП-2? Ты в нем также смеялся раньше времени  :laugh:
А что уже запустили СП-2? Есть хорошая украинская поговорка:"Не кажи ГОП, доки не перескочиш" ;)

А по теме, грёбнутое на всю голову Хуйло может конечно и по амерскому или английскому кораблику отстреляться. Но проблема в том, что после этого очень хреново будет жить не он, а ты и твои соотечественники.

Останнє редагування: 24 червня 2021 22:40:11 від Agh
   
Почему же? Их предупредили перед лицом всего мира, что они поступают плохо. Решат продолжать, ну это их выбор
За последний неполный год это второй случай ))), второй что попал в прессу))). А много чего не попало
   
За последний неполный год это второй случай ))), второй что попал в прессу))). А много чего не попало
Ой йопт, навіть совдепія не наважувалась реально когось з бритів чи амерів в морі локально нагинати, лише понти та імітація.
А  рашка  зараз й близько не совдепія. Максимум шо вони можуть нагнути  - це наш або грузинський "москітний флот".
   
Навпаки - утилізувати не треба, економія коштів, в море - бульк й заїпісь))

Они их в Сирии по госпиталям бросали :(
   
Они их в Сирии по госпиталям бросали
Ну, куди мали можливість кидати - туди й кидають. Це ж кацапи.
Навіть коли Грозний брали в Чечні - одну бімбу кинули своїм військам на голову, поклали купу зольдів.
   
Трекер. Я абсолютний ноль як в повітряному флоті, так і в боротьбі з ним. Як вам не впадло, розлого розкажить, про оба аспекти.

Останнє редагування: 24 червня 2021 22:43:43 від beggy
   
Як вам не впадло, розлого розкажить, про оба сспекти.
А може тобі ще й "ключ от квартиры"?
   
Трекер. Я абсолютний ноль як в повітряному флоті, так і в боротьбі з ним. Як вам не впадло, розлого розкажить, про оба сспекти.
Я тоже ноль  :D
   
Я не маю ключа навіть від свого дому. Не потрібен. Двер відчінена завжди.
   
Ось, доречі, кацапська мідалька за Дональда Кука  :weep:

Показати зображення...

Ніякої стрільби і бомбометаній не було, заявили британці
?s=20
А кремліни заявили що наступного разу будуть бомбити корабель
https://www.reuters.com/world/uk/britain-says-dont-get-carried-away-by-warship-spat-with-russia-2021-06-24/


Министерство обороны Великобритании отвергло обвинение Москвы, заявив, что судно HMS Defender совершало законный и мирный проход.
Есмінець йшов по признаній ІМО зоні разделенія двіженія (Traffic Separation Scheme-TSS) із Одеси в Грузію

Британія не признає Крим російським

На борту есмінця був журналіст ВВС Beale, який написав:
Мы слышали выстрелы на расстоянии, но они билі явно вне досягаемости.
https://edition.cnn.com/2021/06/23/europe/russia-warning-shots-hms-defender-uk-denial-intl/index.html

Российские обвинения последовали за сообщением Naval Institute News (США) 21 червня о том, что данные разведки из открытых источников о позициях британского эсминца и голландского фрегата были сфальсифицированы 18-19 июня, чтобы показать, что они движутся в двух мілях от российской военно-морской базы в Севастополе.
https://news.usni.org/2021/06/21/positions-of-two-nato-ships-were-falsified-near-russian-black-sea-naval-base


Кіно і німці!
Севастопольскі адмірали замутили мульку, щоб одержати ордена і повишенія по службі, ІМХО


   
Я тоже ноль  :D
ну, може хтось іньший. Зачекаймо.
   
Але, я думаю всі чудово розуміють різницю між командувачем англійського корабля та кацапського. У кацапського капітана, який отримає наказ відкрити вогонь не буде вагань, тому що йому ясно що такі речі затвердженні на самій верхівці одним або двома х.йлами. Капітан британського корабля, 100 разів буде вагатись на відповідь, тому що ця дія викличе потім соціальну дискусію, парламентське розслідування + журналісти можуть зробити з нього мілітариста вбивцю, і він навіть може опинитись за гратами. Х.йло ці речі добре відчуває, тому і веде себе так дєрзко.

 :weep:
Не будуй демона там хде його нема.
Тупо грають його  а він ведеться як пацан...90...
   
Я не маю ключа навіть від свого дому. Не потрібен. Двер відчінена завжди.
Був би ти не фупівець, а якийсь упоротий ватан, можна було б адресу спитати )))
В мене серед знайомих є "чьоткі пацанчіки", які за відповідну наводку, кого можна почистити, можуть накинути баблішка. :gigi:
   
дуже помиляються ті хто думає, що англічани забули і пробачили полоній і новічок
   
дуже помиляються ті хто думає, що англічани забули і пробачили полоній і новічок
пробачилы.. мир беззубый и затихарился
   
250 кіл, то до 160 тротілу. Це не хер собачій.
   
Був би ти не фупівець, а якийсь упоротий ватан, можна було б адресу спитати )))
В мене серед знайомих є "чьоткі пацанчіки", які за відповідну наводку, кого можна почистити, можуть накинути баблішка. :gigi:
птаху, в мене нема чого чістити. Трі старих ноути, а зброя на збереганні на стрельбіше. Грошей особливих не маю, 400 грівен в кішені. Картка в мене та дружини. Я ніщій поц.
   
птаху, в мене нема чого чістити. Трі старих ноути, а зброя на збереганні на стрельбіше. Грошей особливих не маю, 400 грівен в кішені. Картка в мене та дружини. Я ніщій поц.
Без коментарів. Тебе воно все одно не стосується.
   
Нате вам. Руденка 48. Може мусор винесуть.
   
Нате вам. Руденка 48. Може мусор винесуть.
"не дождетесь"  :gigi:
   
Ну то і ладненько. Повернемося до теми.
   
А что уже запустили СП-2? Есть хорошая украинская поговорка:"Не кажи ГОП, доки не перескочиш" ;)

Ты же утверждал, что недостроят  :gigi:
На сегодня одна нитка готова, заполняется газом. Вторая нитка через месяца полтора также будет готова.



История показывает, что англичане сами никогда не останавливались.


Если бы после этого плохо жили бы только в России, ее бы уже давно не было. Наверно "партнеров" что-то останавливает.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія