Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

Так би й писали, що не зверталися до державної медичної допомоги. Але ж ви написали - не звертались ні до кого.
Можна сказати ви просто похвалилися легким перебігом хвороби.
Вважайте що спіймали на слові))) Хоча я мав на увазі всю нашу офіційну медицину, звичайно. Ну, і легкого перебігу точно не було. Перших днів десять бажання ходити далі ніж по квартирі не виникало, а потім ще з місяць хоч до якогось рівня дихання і витривалість відновлювались після пневмонії.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

В жизни болел сильно только два раза. Время MERS и первого SARS. Сейчас они обычная простуда. SARS2 хуже «родственников» на несколько порядков. Но и этот вирус уйдёт в прошлое или через вакцинацию, или спасибо антиваксам, за какое-то время они превратят его в насморк. Выбор за каждым.
   
Re: евромедицинское  B-)

:facepalm1:

1. Фізрозчин - це не лікарський препарат.
2. Від фізрозчину також бувають побічні ефекти.

Антиваксер  - це синонім ідіота.

Для идиотов все кто думают не так как они, идиоты и враги...
включая главврача. :-)o
Вам уже миллион раз говорили - вакцинированы, значит защищены.
А за государство и его здравоубивательную систему пусть государство и отвечает.
Ваш номер в этом процессе шестнадцатый, дышите в трубочку.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

это плоды твоей деятельности, лилька, продолжай агитировать дураков против вакцины и умерших будет еще больше

в аду будешь за язык свой гадостный подвешена, на пару с вийкой  :laugh:

Совсем наоборот
Это именно плоды деятельности ваксобесов, устроивших танцы с бубнами в своем ковидобесии, задрачивающих народ своими сраными куарами
помноженные на рукожопость ПТУшных говноруководителей, вынюхавших весь кислород, и позакрывавших отделения в больницах, у угоду своим сраным ковидобесным идиотизмам
Ну может кто из 525 напрямую от последствий укола умер , хз...
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Хорошие новости для всех новость на ЗН:

Вставив этот конкретный фрагмент в себя, "Омикрон" может выглядеть "более человечным", что поможет ему избежать ответа со стороны иммунной системы человека", - заявил Венки Саундарараджан, руководитель исследования.

Это значит, что вирус передается легче, но вызывает только легкое или бессимптомное заболевание. Но пока ученые не знают, является ли "Омикрон" более заразным, чем другие штаммы, и вызывает ли он более серьезное заболевание чем "Дельта".
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

 :facepalm1:

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Но и этот вирус уйдёт в прошлое или через вакцинацию, или спасибо антиваксам, за какое-то время они превратят его в насморк

Спочатку була казочка про те, що хворіють тільки антивакси. Потім вона поламалася.
Далі була казочка, що хворіють легко, або безсимптомно. І вона поламалася.
Тепер нова казочка про те, що вірус мутує тіульки у антиваксів.
Вніманіє, вапріс: а яка принципова різниця у реакціі організму хворого вакса, і організму хворого антвакса на коронавірус? При тому, що вакси хворіють так само масово
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Спочатку була казочка про те, що хворіють тільки антивакси. Потім вона поламалася.
Далі була казочка, що хворіють легко, або безсимптомно. І вона поламалася.
Тепер нова казочка про те, що вірус мутує тіульки у антиваксів.
Вніманіє, вапріс: а яка принципова різниця у реакціі організму хворого вакса, і організму хворого антвакса на коронавірус? При тому, що вакси хворіють так само масово

Разницы нет.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Разницы нет.

Ну так чому за мутації ковідли до рівня нежиті потрібно буде дякувати антиваксам?  :)
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Антиваксы болеют дольше, так как долго идёт процесс выработки антител. Поэтому мутации в вирусе происходят по разным направлениям. Из-за этого возможны обмены вирусной информацией между разными вирусами при поражении одного и того же пациента.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Антиваксы болеют дольше, так как долго идёт процесс выработки антител. Поэтому мутации в вирусе происходят по разным направлениям. Из-за этого возможны обмены вирусной информацией между разными вирусами при поражении одного и того же пациента.

Хз, хто довше хворіє. Все залежить від загального стану імунітету людини, імхо. Наприклад, вакцинований хронік, або алкаш і який-небудь антивакс, що більш-менш притримується здорового способу життя.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Хз, хто довше хворіє. Все залежить від загального стану імунітету людини, імхо. Наприклад, вакцинований хронік, або алкаш і який-небудь антивакс, що більш-менш притримується здорового способу життя.

Да согласен с вами. В таком случае все так. Почему ваксеры так как они все таки сходили и сделали прививку, а значит более ответственно подошли к своему здоровью. Я вообще всем желаю здоровья.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Антиваксы болеют дольше, так как долго идёт процесс выработки антител. Поэтому мутации в вирусе происходят по разным направлениям. Из-за этого возможны обмены вирусной информацией между разными вирусами при поражении одного и того же пациента.
ну ок, хай вакци хворіють рідше чи коротше,
але все одно зовсім їх виключати з картини передачі віруса некоректно

а якщо вакців стане наприклад 80% тоді тим більше.

ок, вакцина відчутно захищає від смерті, чи реанімації.
але щодо передачі все не так райдужно.
бачимо на сильно-вакцинованих країнах Європи.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

ну ок, хай вакци хворіють рідше чи коротше,
але все одно зовсім їх виключати з картини передачі віруса некоректно

а якщо вакців стане наприклад 80% тоді тим більше.

ок, вакцина відчутно захищає від смерті, чи реанімації.
але щодо передачі все не так райдужно.
бачимо на сильно-вакцинованих країнах Європи.

Да согласен с вами. Так же считаю, будучи ваксом.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

При отсутствии вакцинации - «переход» в насморк произойдёт быстрее. Но цена - жизни. При вакцинации это займёт в разы дольше но как выигрыш - сохранение большего числа больных.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

При отсутствии вакцинации - «переход» в насморк произойдёт быстрее. Но цена - жизни. При вакцинации это займёт в разы дольше но как выигрыш - сохранение большего числа больных.
я дивлюся наприклад на Британію де всі обмеження знято, і маю надію на те що мусить прохворіти достатньо людей (під захистом вакцини) щоб настав якийсь позитивний перелом в пандемії.

це якщо він настане...і неясно коли.
і скільки часу тримається імунітет і чи є смисл в бустерах(до яких я вкрай скептично ставлюся якщо 2 дози не досить ефективні)
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

я дивлюся наприклад на Британію де всі обмеження знято, і маю надію на те що мусить прохворіти достатньо людей (під захистом вакцини) щоб настав якийсь позитивний перелом в пандемії.

це якщо він настане...і неясно коли.
і скільки часу тримається імунітет і чи є смисл в бустерах(до яких я вкрай скептично ставлюся якщо 2 дози не досить ефективні)

Имхо конечно же. В этом то и смысл вакцинации. Чтоб люди болели но не умирали, чтоб «синтез» насморка произошёл, чтоб «стадный» иммунитет заработал.

Перелом однозначно будет. Конечно сказать когда он наступит невозможно.

Иммунитет изучен до уровня антител функции Т и В клеток пока мало изучены.

Слабое место для ваксов, мы же не все знаем. Как в шахматах ходы Е2-Е4. А дальше как именно сложится вся партия неясно. Но что известно и за что борьба идёт с вирусом и антиваксами - жизни людей, чтоб дожили до насморка
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

борьба идёт с вирусом и антиваксами - жизни людей, чтоб дожили до насморка

Икзектли !  (tu)
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Мур,  :-B
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

я дивлюся наприклад на Британію де всі обмеження знято, і маю надію на те що мусить прохворіти достатньо людей (під захистом вакцини) щоб настав якийсь позитивний перелом в пандемії.

це якщо він настане...і неясно коли.
і скільки часу тримається імунітет і чи є смисл в бустерах(до яких я вкрай скептично ставлюся якщо 2 дози не досить ефективні)

Тебе спасе 5 бустер...  :pooh_lol:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

чтоб «стадный» иммунитет заработал


Не буде такого. Голубовську дивись.  :-)o
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Не буде такого. Голубовську дивись.  :-)o

Дидусь, ну шо ты пристал с Голубовской ко мне. Посмотрел раньше, да умная женщина, говорит правильные вещи. «Стадный» иммунитет не может не быть, это термодинамический вопрос, ну или может проще для тебя статистический. Когда заражение будет меньше 1. Прими как данность. Вопрос в том, мы не знаем его порога, так как ковид новая штука. Он может быть и желаемые 70%, а может и 95%.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

кажете 'вакцинуйтисі', 'сейф-енд-ефектив'  :pooh_lol:
тут в моєму колишньому місті, шитхол-нью-йорк-ситі, яке чи не перше почало вводити ковідний апартеїд трапилася така халепа



"Ви були одним з 53 000 учасників конгресу Аніме Нью-Йорк 2021 в Нью-Йорку, або знаєте когось, хто там був? Влада Нью-Йорка та організатори Аніме Нью-Йорк закликають кожного учасника, експонента, художника і співробітника пройти тестування на COVID-19 - тому що одним з перших підтверджених випадків нового варіанту омікрона в США був чоловік, який був присутній на конгресі та, ймовірно, підхопив його там."



https://www.theverge.com/22814974/anime-nyc-omicron-case-coronavirus-covid-19-superspreader

вакцинуті а ви вже прийняли свій бустер??



   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Дидусь, ну шо ты пристал с Голубовской ко мне. Посмотрел раньше, да умная женщина, говорит правильные вещи. «Стадный» иммунитет не может не быть, это термодинамический вопрос, ну или может проще для тебя статистический. Когда заражение будет меньше 1. Прими как данность. Вопрос в том, мы не знаем его порога, так как ковид новая штука. Он может быть и желаемые 70%, а может и 95%.

Тому що не я придумав, а вона казала.
Мені ти можеш не повірити.
 :-)o
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Дидусь, ну шо ты пристал с Голубовской ко мне. Посмотрел раньше, да умная женщина, говорит правильные вещи. «Стадный» иммунитет не может не быть, это термодинамический вопрос, ну или может проще для тебя статистический. Когда заражение будет меньше 1. Прими как данность. Вопрос в том, мы не знаем его порога, так как ковид новая штука. Он может быть и желаемые 70%, а может и 95%.

Вакси заражаються не менше антиваксів.
Хворіють може і легше.
А може і ні. Не доказано.  :-)o
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

DiDUS, DiDUS...

Антивакцинна пропаганда – інформаційна кампанія проти України

Де ти бачиш антивакцинну пропаганду?

Я тебе умовляю не вакцинуватися?   :fool:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Отже, пояснень феноменально високої смертності у Південній Кореї, яка на 80% вакцинована так званими хорошими вакцинами, поки що ні в кого нема. Напевно, в південнокорейських лікарів теж нема версій?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Вакси заражаються не менше антиваксів.
Хворіють може і легше.
А може і ні. Не доказано.  :-)o

Та все понятно не доказано. И смерти ниже тоже не доказано. А если Юля скажет вакцинуйся - ей поверишь?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Невада в четвер стала першим штатом США, який ввів додаткову плату $55 в місяць для невакцинованих і $175 для їх партнерів і дітей стрше 18 років, хоча покарання набуде чинності 01 липня  наступного року
https://www.theepochtimes.com/nevada-becomes-first-state-to-impose-surcharge-on-unvaccinated-workers_4136987.html.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Отже, пояснень феноменально високої смертності у Південній Кореї, яка на 80% вакцинована так званими хорошими вакцинами, поки що ні в кого нема. Напевно, в південнокорейських лікарів теж нема версій?

По графику 3 декабря - 104. Вы ее популяцию знаете?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Невада в четвер стала першим штатом США, який ввів додаткову плату $55 в місяць для невакцинованих і $175 для їх партнерів і дітей стрше 18 років, хоча покарання набуде чинності 01 липня  наступного року
https://www.theepochtimes.com/nevada-becomes-first-state-to-impose-surcharge-on-unvaccinated-workers_4136987.html.

Що для амерів 55баксів на місяць  :pooh_lol:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Зелені коцабіки таки прикольні:

Хворіють може і легше.
А може і ні.

"Ой, а де пропаганда???"
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

По графику 3 декабря - 104. Вы ее популяцию знаете?
авжеж, знаю, понад 50млн. Ви графіки смертності  дивилися?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Що для амерів 55баксів на місяць  :pooh_lol:

За кожен пропущений бустер будуть нараховуватись додаткові 55 баксів  :pooh_lol:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Недельное усреднённое - 45. Есть повышение, но не «феноменальное», подождём немного и объяснится.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

За кожен пропущений бустер будуть нараховуватись додаткові 55 баксів  :pooh_lol:

Ну и? У меня до курильщиков +70$ К страховке и это в месяц.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

авжеж, знаю, понад 50млн. Ви графіки смертності  дивилися?

С них только что снял инфу, написал выше.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

По графику 3 декабря - 104. Вы ее популяцию знаете?

як казав класик

"ашо так можна біла"  8-:

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

як казав класик

"ашо так можна біла"  8-:



Если идёт от нуля или одного до двух/ повышение смертей в 2 раза или вообще феноменальное если идти от нуля. Я сейчас не знаю ответ - почему? Да наверное нужны бустеры. Или новый штам который пробивает Вакцину. То что другие периоды там дата возле нуля - вам не нравится?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія