Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вагнергейт : після вчорашнього Права на владу я переконана

Спочатку - за черговістю заяв - пруф на погодження умов спецоперації з турецькою стороною.
Логічно, нє?
Мирославо не витрачайте сил.
Вони тупі боти, й їх можна ігнорувати.
Там Петро головного мозку.
   
Чому бойовий журналіст Бутусов на запитання ЗЕ (поставлене або да або нет) що Бурба дав йому інформацію не сказав НЕТ
Виходячи с цього Бурба порушив ДЕРЖТАЄМНИЦЮ но з точки зору підралюбів в цьому випадку це можна
а з точки зору ЗАКОНУ Бурба повинен присісти
А "розголоснику"  держтаємниці по версії Бурби Національний радник з питань безпеки США Джейк Салліван зателефонував ... стосовно скупчення російських військ на українських кордонах.
   
Мирослава, ну вы тоже даёте: ч1тко назвати людину.
А в ответ вам пишут про какого-то "Арестовича".
Никто вам этого американского (натовского, европейского) генерала не назовёт.
:laugh:  (tu)
Тобто натякаєте, що "операцію" - у такому її вигляді -  зупинили ззовні, західні партнери України?
Тоді взагалі - браво!
   
Вони тупі боти, й їх можна ігнорувати.
Там Петро головного мозку.
І жодне не заявило : так, я згодне, щоб хтось з моїх близьких родичів, дорогих мені людей, випадково опинився у літаку, в якому проводилася спецоперація по заганянню до глухого кута 30 головорізів, які пройшли Крим і Рим.
   
Ще раз для необізнаних:
Літак мали посадити в Києві. У таких випадках пасажири покидають літак і проводиться переєстрація. Хтось не пройшов би ту перереєстрацію.
   
[quote author=A.W. link=topic=1112198.msg26002915#msg26002915 date=1638008897...Юлія Володимирівна Тимошенка по китайському гороскопу --КРИСА і це все, що я можу сказати про її партію та послідовників...:)))

Та вже краще щуром бути, аніж СВИНЕЮ, рабом сивосвинного гетьмана[/quote]
...Юля Тимошенко зраджувала всіх, хто з нею співпрацював, і немає різниці, хто це, чи сині, чи зелені, чи червоніголовне у неї --- брехати, бо це вона вміє...:)))
відносно  Вагнергейту : все, що тут ляпається -- брехня, бо будь-яку дію можна назвати і подвигом і зрадою, а ми, особливо на ФУПі знаємо про це "одна баба сказала", коли буде розслідування діяльності шостого президента, тоді ми щось дізнаємося та й то не все...:)))
   
Ще раз для необізнаних:
Літак мали посадити в Києві
7 чи 8 липня?...
   
7 чи 8 липня?...
А що там Бурба казав? Що виходило з його слів?  :laugh:
   
А що там Бурба казав?
тобто нічого..
Таки видно Бутусов готовив захоплення вагнерівців...
   
І жодне не заявило : так, я згодне, щоб хтось з моїх близьких родичів, дорогих мені людей, випадково опинився у літаку, в якому проводилася спецоперація по заганянню до глухого кута 30 головорізів, які пройшли Крим і Рим.
Я так думаю, пані Ларта з онуками б точно згодилась, бо точно знає, що "в таких випадках" не може нічого поганого статися
   
Пруф.

в них немає ніяких пруфів крім запаленої уяви. очевидно, що полтавський банкір не читав розслідування белінгкет, мірося, в принципі, страдає дислексією.
   
Anton Shekhovtsov
11 ч.  ·
Попытаюсь объяснить ситуацию по Вагнергейту, почему фактически все украинские дискуссии об этом инциденте не являются каким-либо важным вопросом и почему якобы «провал» операции по «вагнеровцам» был благом для Украины.
Я начну с мысленного упражнения. Вот вы лично какую сторону поддерживаете в войне в Ливии? Я честно скажу, что никакую сторону не поддерживаю - вы, скорее всего, тоже, причем по той же самой причине, что и я - я не знаю кто там с кем воюет, это далеко и вообще неинтересно.
Но что если мы/вы должны принимать важные внешнеполитические решения по поводу «войны в Ливии» в условиях когда нам она нам в принципе неинтересна? Мы должны, естественно, прислушиваться к голосам ливийских сторон - кто там за демократию, кто против. Мы, конечно же, будем поддерживать тех, кто за демократию! А что если они там все за демократию? Ну, с учетом местной культуры, как без нее. В этом случае остается только одно - выражать озабоченность по поводу насилия и ждать когда одна из сторон совершит ошибку - тогда поддерживать мы будем тех, кто против совершивших ошибку.
В западном мире есть мало инцидентов, сравнимых по табуированности с манипуляциями с пассажирскими самолетами. Это, наверное, очень цинично, но это правда: вы можете сколько угодно убивать людей в войнах - гражданских, захватнических или каких там еще - но вы не трогаете пассажирские рейсы. Вообще. Никогда.
Почему? Опять же циничное: потому что «где-то там» гибнут «другие», а в самолетах летаем «мы» - то есть, убивают людей на войне не у нас, а пассажирские рейсы - это _буквально_ про нас.

Спецом вылезла в 7 утра запостила это все для той же Ларты и всех всех всех, но они ж не читают.
   
Когда Запад решился на секторальные санкции против России? Вот-вот: после сбитого российским БУКом малазийского лайнера. Не после того, как Россия вторглась в Украину, а после того как российские агрессоры допустили ошибку - сбили пассажирский рейс. Потому что на нем могли быть «мы». А это непростительно.

Никогда и ни при каких обстоятельствах нельзя трогать пассажирские самолеты.
Если уж я упомянул Ливию, почитайте про Локерби и международные последствия.

Я не знаю точно как именно «вагнеровцы» не попали на борт Турецких авиалиний из Минска. Возможно, это было случайно, а, возможно, кто-то проявил субъектность - это все совершенно неважно. Но любой человек, который хоть немного переживает за Украину и за доверие к стране со стороны западных союзников, от которых в значительной мере зависит безопасность и суверенитет украинского государства, должен понимать, что доведение операции по «вагнеровцам» «до конца» (т.е. до манипуляции с пассажирским рейсом - независимо от результатов манипуляций) обернулось бы катастрофой для Украины и поместило бы страну во внешнеполитическую ситуацию максимально неблагоприятную для противостояния российской агрессии.
   
Спецом вылезла в 7 утра запостила это все для той же Ларты и всех всех всех, но они ж не читают.
Свою фантазію озвучуєш?

 :facepalm1:
   
Спецом вылезла в 7 утра запостила это все для той же Ларты и всех всех всех, но они ж не читают.
І хто ж то для вас  такі ті Шеховцови, що ви аж о 7-й ранку перепощуєте? Бо для мене - ані ніц.
Я виклала, як то мало бути, по-моєму, зі слів Грозєва. Я таке не придумую.  :shuffle:
   
такі ті Шеховцови
Спеціаліст з фашизму в Україні, родом із Севастополя..  8-)
   
Спеціаліст з фашизму в Україні, родом із Севастополя..  8-)
Оце либонь авторитет.  :laugh:
Ну кася троль.  8-)
   
І хто ж то для вас  такі ті Шеховцови, що ви аж о 7-й ранку перепощуєте? Бо для мене - ані ніц.
Я виклала, як то мало бути, по-моєму, зі слів Грозєва. Я таке не придумую.  :shuffle:

Я вообще не знаю, кто это.
Но написано по сути.
С пониманием  дела.
   
Я вообще не знаю, кто это.
Но написано по сути.
С пониманием  дела.
Поїзджено по вухах зі знанням справи... Просто ведешся на такі тексти.
   
Ще раз для необізнаних:
Літак мали посадити в Києві. У таких випадках пасажири покидають літак і проводиться переєстрація. Хтось не пройшов би ту перереєстрацію.

Ларто, уяви ситуацію.
Ти з онуками летиш у Турцію, але не по пакетній путівці, а у якйись хитрий готель у Олюденізі , рейсом турецьких авіаліній.
Сіли в той літак у Львові. Разом з вами сідають скажімо двадцятеро доволі здорових молодих хлопців.
Злетіли, раптом вам дали коридор над Румунією, бо над морем - гроза
Коли раптом одному з пасажирів стає погано й КПС дає сигнал посадки ..ну скажімо в аеропорту Бухареста
Й тут раптом ті молоді хлопці починають кіпіш в салоні, бо виявляється троє чи четверо з них причетні до серії ..ну скажімо групових вбивств на території Румунії, були там бандитами й знають що на них там чкає. Як ти гадаєш, ким ти будешв тій ситуації ?

Повторю тобі - ті ЧВК-шники не ідіоти і вони знали на що йшли й пройшли вони не один бій. Робити ТАКЕ з цивільним літаком та ще й з рейсом третьої країни - це безглуздя щонайменше. Але скоріш за все то була гарно спланована операція саме ФСБ. І якщо ваш Свин підплигує й кричить -"це я робив ! яяяя!" то він - щонайменше ідіот.
   
І хто ж то для вас  такі ті Шеховцови, що ви аж о 7-й ранку перепощуєте? Бо для мене - ані ніц.
Я виклала, як то мало бути, по-моєму, зі слів Грозєва. Я таке не придумую.  :shuffle:
Тобто елементарно думати, навіть з такою потужною допомогою, яку відшукала спецом для тебе kasia :give_rose: , ти не просто не налаштована, ти апріорі відторгаєш будь-яку Правду, будь-який тверезий погляд на ситуацію, якщо цей погляд не відповідає твоїй загальній концепції - не сприймати нічого, що кидає тінь на твоє чортове ідолище (а викладений погляд очевидно суперечить тезі "петро розробив чудову спецоперацію - Зєля похерив розробку петро"), навіть якщо це йде врозріз зі здоровим глуздом?
Тобі наведено ПРИКЛАДИ зі світової історії - ставлення у світі до держав, які використовували пасажирські літаки у своїх локальних войнушках.
А ти продовжуєш тупо верещати : ваші докази - мені не докази, якщо нема санкції мого улюбленого карамельного фюрера!
І після цього ти очікуєш серйозного і поважного ставлення до себе? :facepalm1:
   
Й тут раптом ті молоді хлопці починають кіпіш в салоні, бо виявляється троє чи четверо з них причетні до серії ..ну скажімо групових вбивств на території Румунії, були там бандитами й знають що на них там чкає. Як ти гадаєш, ким ти будешв тій ситуації ?
Заручницею головорізів. Принаймні ймовірність такого досить суттєва.
Але ви не достукаєтеся до того курячого моску. Перевірено.
   
ставлення у світі до держав, які використовували пасажирські літаки у своїх локальних войнушках.
Цитувати
Турция: в самолете Москва-Дамаск был незаконный груз
10 октября 2012
Обновлено 11 октября 2012
Министр иностранных дел Турции Ахмет Давутоглу заявил о том, что на борту задержанного сирийского пассажирского самолета, совершавшего рейс Москва-Дамаск, был "незаконный груз".

В среду турецкие истребители перехватили и вынудили приземлиться в Анкаре Airbus A320 сирийской авиакомпании, летевший из Москвы. На борту самолета находилось 35 человек и некий груз - как сообщается, военного назначения.

По сообщениям турецких СМИ, на борту самолета было обнаружено оборудование для армейской радиосвязи, а также агрегаты, которые могут служить компонентами ракет.

Обыск самолета продолжался около пяти часов. Груз был конфискован, после чего воздушному судну было разрешено продолжить полет.
:weep:
   
Вагнергейт чудовищно раздули по вредоносным  в конечном итоге  последствиям для Украины  политическим причинам антизеленская группа во главе с  теми, для кого личная власть  и амбиции важнее государственности Украины и её целостности.
 Абсолютно понятно, что вангергейт просто замечательно полезен и кране выгоден хуйло в его планах разрушить политическую стабильность в Украине и тем самым облегчить ситуацию для российских войск вторжения в Украину.
   
Вагнергейт чудовищно раздули по вредоносным  в конечном итоге  последствиям для Украины  политическим причинам антизеленская группа во главе с  теми, для кого личная власть  и амбиции важнее государственности Украины и её целостности.
 Абсолютно понятно, что вангергейт просто замечательно полезен и кране выгоден хуйло в его планах разрушить политическую стабильность в Украине и тем самым облегчить ситуацию для российских войск вторжения в Украину.
(tu)
"...Орденами-медалями сотрудников ГУР награждают по случаю каких-то знаменательных дат или же за конкретные боевые заслуги?

Военные разведчики получают отличия за конкретные дела, выполнение специальных задач. Некоторые награждаются закрытыми Указами президента, другим вручают ордена под чужими фамилиями…

Что за несправедливость?

Время не пришло. За что они награждены, люди узнают через много лет. Если узнают…"
https://bintel.org.ua/ru/nash_archiv/arxiv-voyenni-pitannya/arhiv_rozvidka/sometimes-intelligence-officers-receive-their-awards/

Судячи з цитованого, садити треба "розвідника" Бурбу - за державну зраду!
   
прихильники певної політсили, Україну вважала б державою-терористом лише свинорашка
Всі інші вважали б Україну потужною державою рівня Ізраїлю, яка вбивць українців дістане і покарає.
   
У крайньому випадку, якщо прихильники певної політсили аж так бояться щось робити, можна було б якраз і з Ердоганом домовитися.
   
А не зливати КГБ
   
Спочатку - за черговістю заяв - пруф на погодження умов спецоперації з турецькою стороною.
Логічно, нє?
Я десь заявляла, про погодження з турецькою стороною?
   
Шукай
Тобто знов зелена брехня.
   
Мирославо не витрачайте сил.
Вони тупі боти, й їх можна ігнорувати.
Там Петро головного мозку.
Хворий про хворобу…
   
прихильники певної політсили, Україну вважала б державою-терористом лише свинорашка
Всі інші вважали б Україну потужною державою рівня Ізраїлю, яка вбивць українців дістане і покарає.
І ви навіть можете довести правдивість сказаного?
А як сталося, що Україні довелося відборскуватися від злочину Коцапії проти малайзійського Боїнга - там, де вона жодним чином не була причетна?
   
юлькашня переконана що :
у всіх бідах винен Ющенко і кум його Порошенко.

можете розходитись.
все усім ясно  (tu)
   
У крайньому випадку, якщо прихильники певної політсили аж так бояться щось робити, можна було б якраз і з Ердоганом домовитися.

Ердоган би їм домовився  :D
   
І ви навіть можете довести правдивість сказаного?
А як сталося, що Україні довелося відборскуватися від злочину Коцапії проти малайзійського Боїнга - там, де вона жодним чином не була причетна?

Нічого Україні не довелося доводити, всі зразу розуміли, хто вбивця. А воплі свинорашки ігнорувалися тоді і ігнорувалися б в цьому випадку - яка різниця, про що псих верещить?
   
прихильники певної політсили, то може проаналізуєте і згадаєте в який момент у вас в головах вимушена посадка стала примусовою? Знову кацапів начиталися?
   
Зеленський одобрив фінальний план операціі
Верх Головком відтермінував на декількох днів операцію, а не заборонив іі виконання
преЗедент брехло ..
Верх Головком сховався і засцяв зустрітися зі своїм генералом, президент щей сцікло ..


Останнє редагування: 27 листопада 2021 18:49:47 від Good-Luck
   
Нічого Україні не довелося доводити, всі зразу розуміли, хто вбивця. А воплі свинорашки ігнорувалися тоді і ігнорувалися б в цьому випадку - яка різниця, про що псих верещить?
Довелося, ще й як довелося, на жаль
І досі лунають звинувачення щонайменше у назакритті повітряного простору
   
Myroslava, Ви не бажаєте прокоментувати  «ставлення в світі до держав, які використовували пасажирські літаки у своїх локальних войнушках» на прикладі Турції, який я Вам навів. Чи зробите вигляд що не помічаєте? :)
   
Myroslava, Ви не бажаєте прокоментувати  «ставлення в світі до держав, які використовували пасажирські літаки у своїх локальних войнушках» на прикладі Турції, який я Вам навів. Чи зробите вигляд що не помічаєте? :)

З Вашого дозволу я прокоментую.
Груз, попри те що він міг бути й військовим, ніяким чином не спроможний захопити заручників.
Натомість в літаку, який мали затримувати в Україні, було би 33 бойовики, готових на все
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія