Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева убили охранника Порошенко

По суті, що є сказати ? Ні. Ну то п.здуй в Ірпінь.
от і піздець тобі синку... B-)  ходи по Полтаві та озирайся... Але це тобі не допоможе.
   
Те, що він його вбив - він зразу зрозумів.

Але чому збіг з місця злочину? Буде довго це пояснювати, бо це "отягчающєє".
Тобто сидіти буде довше.

Яким чином ? По рвотним масам ? НМД, бикуюча компанія на тачці була добряче під газом, тому і неадекватні дії та поведінка.
Я вже не кажу про статус "пачті бог".
Удар боксера ясно що викликав струс мозку, який і так провокує ригаки, а тут ще бухло.
Адвокату боксера треба бити на провокацію конфлікту бухою компанією ( зі зброєю ? ) і на те щр друзі
померлого залишили його без допомоги. Грубо кажучи він задихнувся рвотною масою, а не вмер від удару як такого.

Останнє редагування: 3 січня 2019 21:04:04 від Людас
   
от і піздець тобі синку... B-)  ходи по Полтаві та озирайся... Але це тобі не допоможе.

 (P)

Ти туди ж дуй.

* Я вам не берлінгтон.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

мне очень жаль убитого
и виновный должен ответить по закону
но что делать с закидонами на первых страницах с обвинениями по этническому признаку
и гордость этим?
надо попросить прощения каждому кто обвинил кавказцев, сказать извиняюсь. я был не прав.
что в этом такого? все ошибаемся..
так нет же я слышу в ответ еще большую ненавить на национальной почве
люди !! вам не в Европу надо двигаться не в сторону цивилизованного мира, вам в другую сторону.
Никто ксенофобов в Европе не ждет.
Людей что оскорбляют по национальному признаку, цвету кожи итд.
это дикость для всего цивилизованного мира.
вам нечем гордиться!

возникшая между сотрудником госохраны и владельцем собак кавказской внешности.

Так претензія, що таксу назвали кавказькою вівчаркою?  :lol:
   
Яким чином ? По рвотним масам ? НМД, бикуюча компанія на тачці була добряче під газом, тому і неадекватні дії та поведінка.
Я вже не кажу про статус "пачті бог".
Удар боксера ясно що викликав струс мозку, який і так провокує ригаки, а тут ще бухло.
Адвокату боксера треба бити на провокацію конфлікту бухою компанією ( зі зброєю ? ) і на те щр друзі
померлого залишили його без допомоги. Грубо кажучи він задихнувся рвотною масою, а не вмер від удару.
У нас все эти прения до жопи. 20 зелени на апелляцию готовить надо.

Останнє редагування: 3 січня 2019 21:10:19 від smugfrog
   
Sorri,всю ветку не читал, но вас не удивляет, что 26летнего хорошо подготовленного спортсмена из элитного подразделения убил ОДНИМ ударом средний боксёр?! Мы все здесь взрослые люди не служащие в УДО или КОРДе и участвовали не в одной драке за свою жизнь-но чтоб от одного удара мгновенно умереть!  Ведь он о.язан был подготовку проходить,держать дистанцию, блокировать удары, держать удар...Это умеет любой манюпас без спецподготовки. Могу предположить, что у него уже были больные сосуды и пограничное состояние, при кот.этот один удар стал фатальным. Но даже этот один удар он не имел права пропускать, если его хоть немножко готовили. Даже если тебя много лет назад как то натаскали в самообороне и нападении-рефлексы остаются на всю оставшуюся жизнь.

НМД, він його не вбив. Той задихнувся власними ригаками. Причому його "друзі" тупо на це спостерігали.
Фактично вони його вбили.
   
А ви знаєте, Я ЗА ЛЕГАЛІЗАЦІЮ ВІЛЬНОГО НОСІННЯ ПІСТОЛЕТІВ. Не дивлячись на зашкалюючу масу неадекватів в Україні. Я ЗА саме через цю масу.

Зараз в країні повне безладдя, хаос, гвляйполе. Більше прав у того, в кого є той самий легальний агнестрєл. Далі нижче по рангу йдуть асякі спортсмени, на кшталт нашого боксера. Ще нижче всяка бидлота з бітами, і просто нагліші. Ну арешта вже хто як може.

В результаті іде постійна війна СКРІЗЬ - на дорогах, в маршрутках, на парковках, в магазинах і т.д.

Таки той ЛЕГАЛЬНИЙ агнєстрєл прирівняє всіх. Вже боксер не стане бикувати перед якимось з виду сморчком. Тому що навички боксера обнуляються пістолетом. А той пістолет у сморчка врівноважується пістолетом в якоїсь тендітної дамочки.

Так, якась частина населення буде відстріляна. Як правило «бидлоактивна». Це неминуче на перших порах. І через це пройшли багато країн. Між іншим - успішних країн. Може тому і успішні, що пройшли стадію масового санітарного відстрілу бидлоти.


   
(P)

Ти туди ж дуй.
:butcher: я, курво ти зрадойопська, там народився... І ще одне криве твоє слово ... і ти на днях зловиш цеглину...або скоріш за все...велику бурульку... :punish:
І взагалі, я ж тобі вже писав що ти задовбав строчити тут на фупі свою хєрню цілодобово!...
   
:butcher: я, курво ти зрадойопська, там народився... І ще одне криве твоє слово ... і ти на днях зловила цеглину...або скоріш за все...велику бурульку... :punish:

 ;o
Що все так х.йво в Ірпіні ? Ну то вибач раз в тебе такі травматичні згадки про малу Батьківщину.
Співчуваю. Якби мене хто послав в Полтаву я б тільки зрадів.
   
Sorri,всю ветку не читал, но вас не удивляет, что 26летнего хорошо подготовленного спортсмена из элитного подразделения убил ОДНИМ ударом средний боксёр?! Мы все здесь взрослые люди не служащие в УДО или КОРДе и участвовали не в одной драке за свою жизнь-но чтоб от одного удара мгновенно умереть!  Ведь он о.язан был подготовку проходить,держать дистанцию, блокировать удары, держать удар...Это умеет любой манюпас без спецподготовки. Могу предположить, что у него уже были больные сосуды и пограничное состояние, при кот.этот один удар стал фатальным. Но даже этот один удар он не имел права пропускать, если его хоть немножко готовили. Даже если тебя много лет назад как то натаскали в самообороне и нападении-рефлексы остаются на всю оставшуюся жизнь.

так может банально был не совсем трезв ?

иначе не потянуло бы на разборки ?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Те, що він його вбив - він зразу зрозумів.
Але чому збіг з місця злочину? Буде довго це пояснювати, бо це "отягчающєє".
Тобто сидіти буде довше.

Хлопчики, не плутайте. Скрився с мєста - це коли машиною збив пішохода і більше навколо немає нікого, хто б зміг надати потерпілому допомогу, врятувавши йому життя. Бо в такому випадку обов*язок надати першщу невідкладну допомогу або доставити потерпілого до лікарні покладаєтся на водія. Оце в такому випадку буде отягчающим скрился с мєста проісшествія, бо ще крім ДТП-шної статті тут іде паравозом і стаття нєоказаніє і залишення в небезпеці.

А в даному випадку нічого не підходить.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Свободу патріоту!

А ви думаєте дарма в Києві функціонують бійцівські клуби?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

:butcher: я, курво ти зрадойопська, там народився... І ще одне криве твоє слово ... і ти на днях зловиш цеглину...або скоріш за все...велику бурульку... :punish:
І взагалі, я ж тобі вже писав що ти задовбав строчити тут на фупі свою хєрню цілодобово!...
Лисогорець, остывайте. Это просто форум. Лавры собачника вам покоя не дают? Так ведь и Людас не УДОшник. Завалить простого человека, пусть и матёрого юлька, славы нет. Остывайте, пожалуйста.
   
Хлопчики, не плутайте. Скрився с мєста - це коли машиною збив пішохода і більше навколо немає нікого, хто б зміг надати потерпілому допомогу, врятувавши йому життя. Бо в такому випадку обов*язок надати першщу невідкладну допомогу або доставити потерпілого до лікарні покладаєтся на водія. Оце в такому випадку буде отягчающим скрился с мєста проісшествія, бо ще крім ДТП-шної статті тут іде паравозом і стаття нєоказаніє і залишення в небезпеці.

А в даному випадку нічого не підходить.

Його друзі не надали йому допомоги, коли він задихнувся власними ригаками.
   
НМД, він його не вбив. Той задихнувся власними ригаками. Причому його "друзі" тупо на це спостерігали.
Фактично вони його вбили.
  Ну тогда все понятно.Бухло без меры-зло. Выходит, что его убил не боксёр, а водка и собственные друзья, оставившие его без помощи. Вот и линия защиты нарисовалась. А как всё пафосно на первой странице начиналось! В такой ситуации даже больше боксёра жалко-жизнь у человека сломана
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

с какой это радости? Ему нужно пятки расчесать было? При совке парнишка отмудохал троих по башкам ФЕДом, двоих подлечили, а один мало не насмерть и после полгода суда признали необходимой самообороной.

А були підстави у київському випадку?
   
Лисогорець, остывайте. Это просто форум. Лавры собачника вам покоя не дают? Так ведь и Людас не УДОшник. Завалить простого человека, пусть и матёрого юлька, славы нет. Остывайте, пожалуйста.

 (P)

Це в нього не перший раз. Думаю він в мене закоханий. Але я в Європу в цьому сенсі не йду.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

(P)

Це в нього не перший раз. Думаю він в мене закоханий. Але я в Європу в цьому сенсі не йду.
не идете. Это правда. Там язык включают после мозгов, а не перед.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Егеж, три незнайомця його обступили, щоб просто привітатися.

Поки ніхто першим не махнув рукою - необхідної самооборони немає. З виду там просто балакали мужики і все. Якби була озвучка... і то. Ну, немає там небезпеки, тим більше, йому нічого не заважає натравить на них собаку, але не бить самому нікого. Ну, не прийме суд, що в ТІЙ ситуації ЄДИНОправильним рішенням було тільки наносити одному з них удар. Там перед тим не було ні у кого із машинкових мужиків різких порухів - тіпа "а он нож винул", або ще щось.... ніхто із них руку зігнутою не тримав (вогнепальна зброя або кастет).
   
А ви знаєте, Я ЗА ЛЕГАЛІЗАЦІЮ ВІЛЬНОГО НОСІННЯ ПІСТОЛЕТІВ. Не дивлячись на зашкалюючу масу неадекватів в Україні. Я ЗА саме через цю масу.

Зараз в країні повне безладдя, хаос, гвляйполе. Більше прав у того, в кого є той самий легальний агнестрєл. Далі нижче по рангу йдуть асякі спортсмени, на кшталт нашого боксера. Ще нижче всяка бидлота з бітами, і просто нагліші. Ну арешта вже хто як може.

В результаті іде постійна війна СКРІЗЬ - на дорогах, в маршрутках, на парковках, в магазинах і т.д.

Таки той ЛЕГАЛЬНИЙ агнєстрєл прирівняє всіх. Вже боксер не стане бикувати перед якимось з виду сморчком. Тому що навички боксера обнуляються пістолетом. А той пістолет у сморчка врівноважується пістолетом в якоїсь тендітної дамочки.

Так, якась частина населення буде відстріляна. Як правило «бидлоактивна». Це неминуче на перших порах. І через це пройшли багато країн. Між іншим - успішних країн. Може тому і успішні, що пройшли стадію масового санітарного відстрілу бидлоти.

У нас со стволом 90% самцов ощутят себя богами..
И будут мочить друг друга.
   
  Ну тогда все понятно.Бухло без меры-зло. Выходит, что его убил не боксёр, а водка и собственные друзья, оставившие его без помощи. Вот и линия защиты нарисовалась. А как всё пафосно на первой странице начиналось! В такой ситуации даже больше боксёра жалко-жизнь у человека сломана

Виходить що так. Тому лікарі зразу і сказали, що смерть не від падіння. Від ригак.  Друзі тупо просрали дружбана.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Поки ніхто першим не махнув рукою - необхідної самооборони немає. З виду там просто балакали мужики і все. Якби була озвучка... і то. Ну, немає там небезпеки, тим більше, йому нічого не заважає натравить на них собаку, але не бить самому нікого. Ну, не прийме суд, що в ТІЙ ситуації ЄДИНОправильним рішенням було тільки наносити одному з них удар. Там перед тим не було ні у кого із машинкових мужиків різких порухів - тіпа "а он нож винул", або ще щось.... ніхто із них руку зігнутою не тримав (вогнепальна зброя або кастет).
потому, что вы описали и выходит не самооборона, но убийство по неосторожности.
   
У нас со стволом 90% самцов ощутят себя богами..
И будут мочить друг друга.

Ти вважаєш ефектніше кулаками та цеглинами ?
   
не идете. Это правда. Там язык включают после мозгов, а не перед.

 (P)

Я вас умаляю. Вони просто трохи ситіши. Працювали ми по тих європах. Сраки мили..
Люди всюди ввічливи поки є що жерти.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

И сразу умышленное убийство. Может, он не планировал убивать. Был бы там кто-то другой, так бы не квалифицировали.

ІМЕННО! Боксер - буде отягчяюще, але без кваліфікації - просто буде як отягчяюще, бо він давав підписку що не буде застосовувати ці знання во вред людині і т.д. Воно особо ні на що не вплине, але по вироку буде проходити красною лінією, ну максимум на +0,5 року потягне. Бо тіпа якщо не є проф боксером, а застосувавши такий кваліфікований удар, міг і не знати, що він може мати летальні наслідки. Тому в даному випадку кваліфікація буде тільки умисного вбивства (все ж таки помер впродовж перших 15 хвилин), то це вже вбивство. А з необережності тут також не буде, бо боксер знає больові точки і бив з певною метою і допускав, що склеїть ласти, або ж повинен був допустити такий варіант, бо бив таки у життєво важливий орган, тому є умисел.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Кстати, ему в плюс, что не натравил отого таксу Баскервилей. Такой сабакенс приравнивается к холодному оружию, если не ошибаюсь. Тогда бы те имели "машинисты" право табельное достать и пристрелить пса, а хозяина полжить на землю и скрутить.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

ІМЕННО! Боксер - буде отягчяюще, але без кваліфікації - просто буде як отягчяюще, бо він давав підписку що не буде застосовувати ці знання во вред людині і т.д. Воно особо ні на що не вплине, але по вироку буде проходити красною лінією, ну максимум на +0,5 року потягне. Бо тіпа якщо не є проф боксером, а застосувавши такий кваліфікований удар, міг і не знати, що він може мати летальні наслідки. Тому в даному випадку кваліфікація буде тільки умисного вбивства (все ж таки помер впродовж перших 15 хвилин), то це вже вбивство. А з необережності тут також не буде, бо боксер знає больові точки і бив з певною метою і допускав, що склеїть ласти, або ж повинен був допустити такий варіант, бо бив таки у життєво важливий орган, тому є умисел.
При совке все рассказывали случай, что почтальонше запустили конвертик, он попал ей в висок и она умерла.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Три быка пришли мирно пообщаться с собачником.?

Ну, три бика, бо у нього бойцовська собака, тому їх було троє, щоб не мало. У нього таки бойцовська собака, що цивільним кодексом розцінюється як об*єкт підвищеної небезпеки, ТИМ БІЛЬШЕ що була без намордника, тому у будь-який момент була готова до нападу - тільки подай хазяїн команду. І то нічого, що вона могла бути не обучена командам - нападники то цього не знали. Тому в даному випадку всі вони були у РІВНИХ умовах - немає там кого винить шо у них чи в нього були переважаючі сили. Всі були на рівних.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Кстати, ему в плюс, что не натравил отого таксу Баскервилей. Такой сабакенс приравнивается к холодному оружию, если не ошибаюсь. Тогда бы те имели "машинисты" право табельное достать и пристрелить пса, а хозяина полжить на землю и скрутить.

І було б краще - всі були б живі не включая собакен. А у разі покусання хазяїн ніс би тільки цивільну (матеріальну), а не кримінальну відповідальність. Але чи спустили б йому ті мужики таке - там би мабуть було б ще гірше - вже б ВОНИ до нього розпустили б руки і було б більше жертв.... хто зна, як було б краще, але один вже всьо, а другий....
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

ІМЕННО! Боксер - буде отягчяюще, але без кваліфікації - просто буде як отягчяюще, бо він давав підписку що не буде застосовувати ці знання во вред людині і т.д. Воно особо ні на що не вплине, але по вироку буде проходити красною лінією, ну максимум на +0,5 року потягне. Бо тіпа якщо не є проф боксером, а застосувавши такий кваліфікований удар, міг і не знати, що він може мати летальні наслідки. Тому в даному випадку кваліфікація буде тільки умисного вбивства (все ж таки помер впродовж перших 15 хвилин), то це вже вбивство. А з необережності тут також не буде, бо боксер знає больові точки і бив з певною метою і допускав, що склеїть ласти, або ж повинен був допустити такий варіант, бо бив таки у життєво важливий орган, тому є умисел.
ну какой там квалифицированный удар? Если судмеды скажут, что блевотой захлебнулся, то значит легенько съездил в морду, тот и блевать. Вопросы к друзьям, тогда уже. Где оказание помощи? Был ли покойный пьян скажут точно и то в пользу собачника.
   
Це чисто в продовження дискусії з іншої гілки. Де водій «виховує» пішоходів.

В Києві продемонстрована класична ілюстрація, як «карателі» які рванули «виховувати» «терпілу» самі нарвались на ще крутішого «карателя» і самі перетворились в «терпіл».

Чому я так стверджую? Тому що троє вийшли із автівки і обступили того боксера. Не він їх витягував іх автівки.

Але це не все. Розподілення позицій каратель-терпіла могло кілька разів помінятись. Якби боксер не вирубив з першого удару одного з трьох, то ті троє теоретично могли наваляти боксерові. Але раптом той боксер міг виявитись умовним Пашинським і мати нагородну зброю. І дістати її. І застосувати. А в тих трьох своя табельна зброя...


А тому - слідкуйте за своїм язиком і не махайте руками. Особливо із незнайомими вам людьми. Може ваш члєномєр трохи занизить покази, але зате той самий члєн буде ціліший. І продовження новорічних свят ви проведете в теплій зручній квартирі із свм‘єю і друзями, а не в морзі.


а заклики посадити когось без рішення суду?
типу, той ворує,  та ворує...
подвійні стандарти?
от не карає держава пішоходів. взагаалі.
тому карають водії.
чи я зробив би також? ні.
чи я підтримую - так.
хтось, та повинен карати пішоходів-порушників

Ти за подібних як на відео карателів? А якщо і тебе хтось раптом покарає? Тому що з чийоїсь точки зору ти щось там порушив? І покарає так, що все життя будеш працювати на ліки. Якщо взагалі зможеш працювати. Ась?

Чи ти бачиш себе виключно карателем? Який з повного маху б‘є жінок прямим в щелепу? Навіть якщо ті жінки неправі.

А якщо нарвешся на крутішого карателя? Один удар бітою по нозі і пів року валяєшся як колода. І якщо пощастить, то і ходити може будеш. Колись.  А якщо по голові, то все життя слину пускатимеш. Якщо виживеш.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1024851.40
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Яка різниця 7 чи 15 років дадуть ? Він і рік не протягне-менти допоможуть.

Кстацє, да.
   
...на відєо видно шо собаки привязані до стовпа подалі від людей  B-)
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Кароффка, повторю вопрос, а пять условно вообще бывают?
   
У нас со стволом 90% самцов ощутят себя богами..
И будут мочить друг друга.

Нічого страшного. Це неминуче на перших порах.

Але після першої сотні богів в моргах, решта богів трохи задумається. А після першої тисячі божественний вітер трохи стихне. Боги прспустяться на грішну землю. Зрозумівши, що крім них, богів, є і інші боги. Які виглядають зовсім не божественно.

Подивися но того сморчка - а він, блін, також бог. І бабуля на лавці бвля піл‘їзду виявляється богиня. І бомжуватий з чиду мужичок, якому ще недавно просто так бог заряжав в хрюндєль, такий же самий бог.

   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

я считаю что это нормально извинится перед людьми которые не причем но которых обвинили по этническому признаку
вы первые страницы перечитайте
если вы считаете что вот так вот просто можно обвинить, кого то евреев, кавказцев, чукч и тд. то мне вас жаль и вам не в Европу надо а парашу двигаться там ваши братья

А ти шо, пощитав шо тебе по національному прізнаку в етой вєтачькє абідєлі? Дик тут же наче жидів не трогали. Чого ти так тягнеш мазу за якихось хачів, з яких не станецця?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Ну что. Закон Савченко никто не отменял. Полгода в СИЗО и на волю с отсрочкой. За непредумышленное было бы не плохой расплатой. Только среди ментов те полгода в СИЗО ещё пережить надо.
   
Там камер больше чем квартир в том Французском квартале. Но вряд ли найдут кого-то.
Нет, если убит правоохранитель, то будут пасти и гнать, как с "караванским стрелком" было. А наличие 2-х собак означает привязанность к месту, 2-х собак не доржат мигранты на съёмных квартирах...

И искать надо не в соседних домах, а в радиусе 5-ти км, именно такой моцион рекомендованый таксам, у самого такса...
   
З того що маємо,  НМД, вбив його не боксер, а друзі , які тупо дивилися як охоронець задихається тим чим зажирав бухло
разом з ними.
   
Нет, если убит правоохранитель, то будут пасти и гнать, как с "караванским стрелком" было. А наличие 2-х собак означает привязанность к месту, 2-х собак не доржат мигранты на съёмных квартирах...

И искать надо не в соседних домах, а в радиусе 5-ти км, именно такой моцион рекомендованый таксам, у самого такса...
-----------------------

та  він сам вже прийшов, з адвокатом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія