Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Я с 2016 года официально арендую жилье в Конча-Заспе", - Зубко опубликовал фото дома и квитанции

"Ще раз таке скажеш-вигоню нах...!" В.Гройсман  [ua]
   
Зубко пише, що так

може ракурс такий. Але якщо будинок симетричний, то там максимум 50 метрів. Ну і підвал щось сумніваюсь що там великий. Якщо такий як дім, то з вікнами мав би бути.
   
На фото 3 набори квитанцій 16 рік, 20 рік, 21 рік. Усі з нарахуваннями на місяць. Причому комуналка за інший місяць ))) (підглючує бабульку- колеться на дрібницях). 1000, 888, і 375 квт на місяць ... 1000 квт - що там ці пенси роблять - там десь теплиця коноплі під землею?
   
зубко - місце проживання - Житомір?

хай валить додому в Житомир
   
мені подобається традиція коли президент США передає повноваження наступнику та гелікоптері відлітає додому кудись далеко.
З поправкою на здобутки українські топ-чиновники повинні зйобувати з Кончи на маршрутці "Богдан" в свої кушері, звідки вони вилізли
   
може ракурс такий. Але якщо будинок симетричний, то там максимум 50 метрів. Ну і підвал щось сумніваюсь що там великий. Якщо такий як дім, то з вікнами мав би бути.
Може є ще два підземні поверхи, судячи з того що вони опалюються і намотує по тисячі кіловат в місяць там або бледжек і шльондри або плантація лікувального канабісу
   
мені подобається традиція коли президент США передає повноваження наступнику та гелікоптері відлітає додому кудись далеко.
З поправкою на здобутки українські топ-чиновники повинні зйобувати з Кончи на маршрутці "Богдан" в свої кушері, звідки вони вилізли


Замашки голожопых совков,а не европейских политиков.И самое печальное что они этого не понимают и не поймут даже под пытками.Элита  :facepalm1:
   
може ракурс такий. Але якщо будинок симетричний, то там максимум 50 метрів. Ну і підвал щось сумніваюсь що там великий. Якщо такий як дім, то з вікнами мав би бути.

Скоріше за все - ракурс. Там далі ще два димарі видно. І вони вищі за цей ближній.
   
Та взагалі Конча Заспа відрижка совка. То за совка було пожиттеве утримання всяких членів, зараз у них нормальна зарплата, пенсія, утримуй себе сам.
   
Та взагалі Конча Заспа відрижка совка. То за совка було пожиттеве утримання всяких членів, зараз у них нормальна зарплата, пенсія, утримуй себе сам.


В том то и дело что это та самая голожопость о которой я говорил,как свинья,которая весит 300 кг и никак не может нажраться
   
      Это уже декоммунизация, или ещё нет?
   
Та взагалі Конча Заспа відрижка совка. То за совка було пожиттеве утримання всяких членів, зараз у них нормальна зарплата, пенсія, утримуй себе сам.
.    Так шо - декоммунизация?
   
Замашки голожопых совков,а не европейских политиков.И самое печальное что они этого не понимают и не поймут даже под пытками.Элита  :facepalm1:
.     Это ж Зубко децентрализацию проводил? Он даже не понял, что выгнал из сел народную власть, реформатор.
   
Как у всех чинуш.Сплошные альфонсы
Мода урода
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія