Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мобілізація 500 тисяч громадян

Re: Мобілізація 500 тисяч громадян

якщо б він сказав вам потрібні не тільки авіація і бронетехніка а й люди які будуть в них - то було б зрозуміло

Бо він знає, що цього всього не буде, а максимум гранати? Стрьомно…
   
Re: Мобілізація 500 тисяч громадян


Панове я цю гілочку подиму коли хуйло після інугурації підпише нову мобілізацію і вже даже не часткову.

   
Re: Мобілізація 500 тисяч громадян


Панове я цю гілочку подиму коли хуйло після інугурації підпише нову мобілізацію і вже даже не часткову.

І що? Ти хочеш помірятися з хуйлом кількістю мобілізованих?
Математику в школі скурив?
   
Re: Мобілізація 500 тисяч громадян


Панове я цю гілочку подиму коли хуйло після інугурації підпише нову мобілізацію і вже даже не часткову.
і шо?
питання лише в тому щоб в України було достатньо зброї кришити окупантів.

простою кількістю тушок Україна цю війну виграти не може. тому що у російського бегемота все одно товстіший.
   
Панове я цю гілочку подиму коли хуйло після інугурації підпише нову мобілізацію і вже даже не часткову.

Навіщо йому це робити? Там і так в регіонах вистачає бидла, яке за 200 тис фублєй з задоволенням поїде воювати?
   
Re: Мобілізація 500 тисяч громадян

я не бачу переконливих аргументів за велику мобілізацію.
як на стороні хуйла так і на українській.

існуюча лінія фронту не настільки велика щоб туди напихати багатомільйонні армії. враховуючи наявність дронів супутників і авіарозвідки, чим більше військ напхати щільно на територію, тим більшими будуть їх втрати.

крім того і фінансовий аспект. кожен мобік - це великі витрати як на зарплату так і на різного роду забезпечення.

Останнє редагування: 21 березня 2024 16:56:33 від T.Blair.
   
Re: Мобілізація 500 тисяч громадян

Навіщо йому це робити? Там і так в регіонах вистачає бидла, яке за 200 тис фублєй з задоволенням поїде воювати?
+
десь я зустрічав цифри що щомісяця русня набирає за гроші десь від 10 до 20 тис. добровольців. такими темпами їм бидла і люмпена і бідноти хватить на років п'ять.
   
Re: Мобілізація 500 тисяч громадян
Ale

Скоріше тебе заткну.  :D
Сиди тихенько - найближча твоя доля - робота на трускавках)
   
Re: Мобілізація 500 тисяч громадян
TC

Сиди тихенько - найближча твоя доля - робота на трускавках)

Пішов, узяв кошик трускавки, сплатив, приніс до дому. Для тебе це робота? От ти ледащо!
   
Re: Мобілізація 500 тисяч громадян
Ale

Пішов, узяв кошик трускавки, сплатив, приніс до дому. Для тебе це робота? От ти ледащо!
Хуєсос, ти з ким виізжав - позичив бабку інваліда як шніпєрсон чи поламав дружині ноги?)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія