Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так що, скоро хуйло стане самопроголошеним президентом Росії?

Складе компанію Лукашенко  8-)
   
і шо?  :-)o
   
Ну поки вибори, перерахунок голосів, інтрига
   
Цирк продовжується, але вже без жиріка.  [KA]

   
Потім він призначить такий же самий "уряд". Відбудеться повна делегітимізація влади в рашці. Почнеться етап під назвою "рашка-шарашка". Визнаватимуть Куба, КНДР, Нікарагуа та Сирія. Вже навіть щодо Китаю буде питання, чи визнаватиме - йому може бути вигідно піти по шляху делегітимізації влади в рашці, щоб потім почати підбирати рашку по шматкам  8-)
   
і шо?  :-)o

Взагалі то це дуже значний момент почнеться. Територія рашки офіційно вважатиметься безхозною  8-)
   
Той же Лавров. Він же перестане вважатися "міністром закордонних справ" рашки. Перейде в режим "просто невідомий хрен"  8-)
   
Ото я буду ржати, якщо Китай теж не визнає нову владу Рашки  :gigi:
   
так і багато русні добровольно його туда виберуть, ось така реальність
   
Ото я буду ржати, якщо Китай теж не визнає нову владу Рашки  :gigi:
визнає
   
Взагалі то це дуже значний момент почнеться. Територія рашки офіційно вважатиметься безхозною
Нічого не почнеться. Буде перетворюватись швидкими темпами на кндр під галасливу підтримку дебілів, ціною піврубля за десяток життів...
   
визнають владу. Якщо вона у хуйло то яке має значення як там пройшли вибори?
   
гарні мрії
все буде навпаки

тим більше немає сумніві що хуйло чесно переможе, чи є сумніви що більшість руснявих за хуйла
   
визнає

А от тут я не знаю. Китай може вирішити, чим гірший буде офіційний статус Равшки, тим краще для нього - тим дешевше вона продаватиметься. Рашка в ролі супер-дешевої шмари, що готова на все - Китай може такий розклад виявити для себе дуже симпатичним  :gigi:
   
Рашка в ролі Захарової  :gigi:
   
Нічого не буде. Лукашенка пробували не визнати і? Може представництво Білорусі в ООН закрили чи послів відізвали.
   
Потім він призначить такий же самий "уряд". Відбудеться повна делегітимізація влади в рашці. Почнеться етап під назвою "рашка-шарашка". Визнаватимуть Куба, КНДР, Нікарагуа та Сирія. Вже навіть щодо Китаю буде питання, чи визнаватиме - йому може бути вигідно піти по шляху делегітимізації влади в рашці, щоб потім почати підбирати рашку по шматкам  8-)

Навряд чи рашку за це виженуть з ООН.

Чи хоча б з Радбезу
   
Навряд чи рашку за це виженуть з ООН.

Чи хоча б з Радбезу

ООН то інша справа. ООН - то майданчик для переговорів навіть з вкрай сірими і убогими. Здається, багато тут людей не вірно розуміють призначення ООН  8-)
   
ООН то інша справа. ООН - то майданчик для переговорів навіть з вкрай сірими і убогими. Здається, багато тут людей не вірно розуміють призначення ООН  8-)
ну першим пунктом цілей і принципів в статуті йшло оце

1. Підтримувати міжнародний мир та безпеку і з цією метою вживати ефективних
колективних заходів для запобігання та
усунення загрози миру й придушення
актів агресії, або інших порушень миру,
і проводити мирними засобами, відповідно до принципів справедливості та міжнародного права, залагоджування або
розв’язання міжнародних конфліктів або
ситуацій, що можуть призвести до порушення миру.

а про сірих і убогих (дружні відносини, міжнародне співробітництво і інші дурниці) то вже далі.



 
   
Потім він призначить такий же самий "уряд". Відбудеться повна делегітимізація влади в рашці. Почнеться етап під назвою "рашка-шарашка". Визнаватимуть Куба, КНДР, Нікарагуа та Сирія. Вже навіть щодо Китаю буде питання, чи визнаватиме - йому може бути вигідно піти по шляху делегітимізації влади в рашці, щоб потім почати підбирати рашку по шматкам  8-)
Я думаю признають всі...
Головне щоб наші не признали...
Тоді неможна сідати за стіл переговорів по любе, бо нелегетимний...і його підпис і вияденого яйця не вартий,
Хоча можно і щось підписати, а потів сказати уряд був нелегетимний.
   
в нього вже є найвищий титу і визнання на віки
"хуйло всіх часів і народів"
   
Якби ще у світі одностайно підтримали невизнання. Тобто якесь хуйло догось там звертається, дзвонить, а йому - а ти хто?
   
в нього вже є найвищий титу і визнання на віки
"хуйло всіх часів і народів"

й премія "найбільше єбанько на планеті"
навіть тавариш Ин поступився першим місцем
   
взагалі то, хуйло самопроголошений як мінімум з 2004 року, коли відбулись недемократичні вибори.
   
Показати зображення...
та хулі за ними наблюдать, якщо було всього 3 кандидати, і лише одного допустили. А лідера опозиції замучили в тюрмі під час кампанії.
   
Показати зображення...

з математикою у голови так само, як з географією?
   
Є пряме посилання?

https://www.vedomosti.ru/politics/news/2024/03/15/1025447-za-viborami-nablyudayut

але там вже виправили

Але кеш гугля пам'ятає усе  :lol:

   
Та хулі вже там. Вся галактика спостерігає.
   
І спостерігає. І хуйло виграє. Демократично, інакше... інакше що робити???

І будуть дзвонити, вітати. І будуть далі прикривати очі на реальний товарообіг з кацапами, прикриваючись декоративними санкціями.

Все херово. Зрада! Ось.
   
Пропоную відкрити гілку, робити ставки, хто переможе на тих виборах.  :D
   
одночасно не можна бути  і самопроголошеним і президентом  , тіко припиздентом
   
так воно і зараз самопроголошене
наче не другий термін спливає
   
І будуть дзвонити, вітати.

а отут буде дуже показово та цікаво
   
Пропоную відкрити гілку, робити ставки, хто переможе на тих виборах.  :D
(tu)
   
а отут буде дуже показово та цікаво
це єдина інтрига в цих виборах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія