Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нацвідбір Євробачення 2024

Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Гідна дівчина і гарні янголятка - з цим не соромно їхати на Євробачення.
Але в витонченого народу нашого, на жаль, не є лідером за лайками.
Тут поки що навіть не йде мова про поїздку на євробачення а про вихід в фінал українського відбору...
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

ще раз посилання на канал де зібрані ВСІ пісні 

https://www.youtube.com/playlist?list=PL9HYs4nXU5qc5ERW_6hHuWewRNVtpt5xR

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

на зараз

слідкуємо за динамікою

Показати зображення...

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

З'являються кліпи на пісні





Останнє редагування: 15 грудня 2023 07:13:27 від Potato
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

А що то за голосування в Дії? Знову якийсь шиз?
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

А що то за голосування в Дії? Знову якийсь шиз?

в дії голосування за 11 претендента, якого обирають люде..
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

А коли будуть виступати?
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

А коли будуть виступати?


фінал коли?

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

 ANKA стає 11 фіналісткою Нацвідбору-2024!
Співачка отримала найбільшу кількість голосів – 80 944 (26,78%).
За весь час онлайн-голосування в Дії встигли проголосувати більше 300 000 українців.



на мою думку одна з найгірших пісень серед 9ти

шансів на Євробачення нуль
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

ANKA стає 11 фіналісткою Нацвідбору-2024!
Співачка отримала найбільшу кількість голосів – 80 944 (26,78%).


Короче як на мене народ вибере Анку бо зараз мода на таке

А шо я казав - вибрали байрактарщину  :gigi:
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Анка

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024



Суспільне презентує пісні та проведе жеребкування фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2024

У четвер, 11 січня, о 12:00 у «Медіацентр Україна - Укрінформ» у Києві відбудеться пресконференція представників Суспільного Мовлення та фіналістів Національного відбору на Пісенний конкурс Євробачення-2024.

Під час події відбудеться презентація одинадцяти пісень фіналістів, а також жеребкування, що визначить порядок виступів у фіналі Нацвідбору.
Подію модеруватиме незмінний коментатор та ведучий Нацвідборів на Євробачення Тімур Мірошниченко.

Трансляція відбуватиметься онлайн на ютуб-каналі https://www.youtube.com/channel/UCHTl8A94cnvWKGntLjhSIHA/featured  на фейсбук-сторінці Євробачення Україна https://www.facebook.com/suspilne.eurovision та на фейсбук-сторінці Суспільного Мовлення https://www.facebook.com/suspilne.media/ . Захід відбудеться за адресою вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Просимо акредитуватися представників медіа за посиланням.

Фінал Національного відбору відбудеться 3 лютого у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця відбору й представника України на Євробаченні-2024 визначать за результатами голосування журі й глядачів. Склад журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування.

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.

Останнє редагування: 9 січня 2024 19:07:33 від Potato
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

А Стася не пройшла? :(
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

На
Суспільне Культура
наче об 11:40 почнеться трансляція?
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

ну поки що незабаром пишуть
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

один учасник у воєнній формі вийшов


NAHABA — дует, у якому поєднується ніжний жіночий голос із чоловічим драйв- та екстрим-вокалом.

Вокалістка Vakyolia з початку повномасштабного вторгнення їздить по Європі як вулична музикантка та ділиться з іноземцями своєю закоханістю в українську сміливість. Андрій — чвертьфіналіст 10-го сезону «Голосу країни». У 2023 році вступив у Повітряні сили ЗСУ. Зараз служить у 40-й тактичній авіаційній бригаді «Привиди Києва».
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

https://www.youtube.com/watch?v=KnjXRNlWpwo&list=PL9HYs4nXU5qdumZNDHdI1w46ITcjwNWta

alyona alyona & Jerry Heil — «Teresa & Maria» варіація на тему ANKA — «Палала», але краще. в цілому таке. знов експлуатація воєнної тематики
ANKA — «Палала» варіація на тему alyona alyona & Jerry Heil — «Teresa & Maria» але гірше
Drevo — «Endless chain» гарний в цілому вокал. пісня така. поп рок що не запам'ятовується
INGRET — «Keeper» приємний початок. голос приємний. ця м'яка частина на початку гарна, але розвиток часом недуже але в цілому більш менш. плач
MÉLOVIN — «DREAMER» краще пісні з якою він був на Євробаченні. Доволі ритмічна, якісно зроблено. Нашій публіці не зайде. Типове Євробачення
NAHABA — «GLASSS» початок в стилі Нас нє дагоніш. потім ця тема розвивається. Експлуатація воєнної тематики відверта.  Таке...
NAZVA — «Slavic English». Типу з гуморком. Мелодика мене трохи дратує.
SKYLERR — «Time is running out» Доволі типова представниця Української поп музики по стилістиці з елементами Євробачення. Вторинно і нецікаво
YAGODY — «Tsunamia» Енергійно. Доволі вторинно. Але оптимістично.
YAKTAK — «Lalala». Думаю ця доволі в'яло-латинська пісня загубиться. Слабенько
Ziferblat — «Place I Call Home» Якісний дрім поп. Початок гарний і далі непогано. Кілька непоганих хуків.   


Я буду розглядати Ziferblat чи INGRET

подивимось на сцені
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

взагалі то Ziferblat — «Place I Call Home» єдина пісня з усіх яка може опинитись в моєму плейлисті

до речі парфенюк і стася  могли б замінити парочку нездар в цьому фіналі

Останнє редагування: 12 січня 2024 07:30:47 від Potato
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Як на мене то все фігня. Можливо Меловін більш менш тягне на те щоб поїхати. Народ звичайно ж вибере alyona alyona & Jerry Heil але цікаво за кого проголосує жюрі.
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Як на мене то все фігня. Можливо Меловін більш менш тягне на те щоб поїхати. Народ звичайно ж вибере alyona alyona & Jerry Heil але цікаво за кого проголосує жюрі.

Меловін непоганий але як я казав дуже вже євробачення.

Альона+джері це ще непогано. Вони в мене по рейтингу четверті. Гірше якщо хтось типу яктак
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Відкрито голосування за журі Нацвідбору на Євробачення-2024! Голосуйте в Дії!
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Список претендентів на членство в журі Нацвідбору наступний:

1. Олександр Варениця — піар-фахівець, співзасновник агенції з просування української музики на міжнародний ринок Go West. Працював з гуртом Kalush, ONUKA та O.Torvald під час Євробачення 2017.

2. Андрій Данилко — народний артист України й творець сценічного образу VERKA SERDUCHKA, зірки Євробачення. Член журі Нацвідбору на Євробачення (2016-2020).

3. Джамала — переможниця Євробачення 2016 та володарка нагороди WIBA 2022, як одна з найвпливовіших інфлюенсерок світу.

4. Олена Коляденко — керівниця танцювального колективу Freedom Ballet, продюсерка гуртів Freedom Jazz та KADNAY.

5. Катерина Павленко — фронтвумен гурту Go_A, який здобув 5-те місце у фіналі Євробачення-2021 у Роттердамі.

6. Сергій Танчинець — лідер рок-гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.

7. Євген Тріплов — автор і музичний продюсер пісень для багатьох українських артистів, зокрема Тіни Кароль, MONATIK, ZLATA OGNEVICH, Wellboy, Анни Трінчер та інших.

8. Євген Хмара — композитор, віртуозний піаніст і творець інструментальних шоу. Член Національного журі України на Євробаченні 2023.

9. Павло Шилько — теле- та радіоведучий, відомий під псевдонімом DJ Паша. Співзасновник та генеральний продюсер музичної премії YUNA. Співавтор конкурсних пісень Тіни Кароль та Вєрки Сердючки для Євробачення.

За результатами опитування буде сформовано рейтинг: трьом кандидатам, які наберуть найбільшу кількість голосів, буде запропоновано підписати угоду члена журі. Якщо хтось із трійки через не зможе підписати угоду, членом журі стане наступний за кількістю голосів кандидат.
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Я послухав = пісні лайно, можно відбир не дивитись!
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024



Eurovision Ukraine - Євробачення Україна
18 хв  ·
#Vidbir2024
Переможцями голосування за членів журі Нацвідбору стали:
- Андрій Данилко, народний артист України й творець сценічного образу VERKA SERDUCHKA (43,79%);
- Джамала, переможниця Євробачення-2016 (23,62%);
- Сергій Танчинець, фронтмен гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ (12,42%).

Понад 720 тисяч українців взяли участь у голосуванні.

Трьом переможцям голосування буде запропоновано підписати угоду члена журі, після чого вони офіційно посядуть суддівські крісла Нацвідбору на "Євробачення-2024". Якщо хтось із трійки через вагомі причини не зможе підписати угоду, членом журі стане наступний за кількістю голосів кандидат. Після підписання угоди трійку журі оголосять публічно.
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

 Катя Павленко на четвертому, тож якщо хтось відмовиться буде вона 
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Пісня Джері Хейл і Альони Альони найбільш розкрутилася і подобається за кордоном але думаю вживу оце все знову буде дуже погано звучати і буде разючий контраст
Джері Хейл занадто експериментує з накладенням сотень бек вокалів в треку і вперто втретє преться на євробачення - цікаво чи востаннє?
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Пісня Джері Хейл і Альони Альони найбільш розкрутилася і подобається за кордоном але думаю вживу оце все знову буде дуже погано звучати і буде разючий контраст
Джері Хейл занадто експериментує з накладенням сотень бек вокалів в треку і вперто втретє преться на євробачення - цікаво чи востаннє?
https://www.youtube.com/watch?v=KnjXRNlWpwo

ну не всім подобається
але з того що я бачив всі відмічають дуже якісний продакшн. всі ці беквокали, аранжування на топ рівні
і згоден що з цього залишиться на сцені питаннячко
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Я послухав = пісні лайно, можно відбир не дивитись!

тим не менше зразу  після оприлюднення цих пісень Україна піднялась на перше місце у буків



   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

З точки зору персоналій пісеньки будуть суперечки щодо матері Терези, якщо це вона малася на увазі. Ще та тьотка була.
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

З точки зору персоналій пісеньки будуть суперечки щодо матері Терези, якщо це вона малася на увазі. Ще та тьотка була.

а може вони про цю співають

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

а може вони про цю співають

Показати зображення...
---------------------------

Цікава версія.)))
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

alyona alyona ( :facepalm1: ) & Jerry Heil за лайками поза конкуренцією.
MÉLOVIN наразі третій
А другими йдуть YAGODY з піснею «Tsunamia»
.
Як старий бітломан, фан CCR і т.д. :) та [ua], маю таку думку: якщо ми бажаємо значно підкріпити симпатії до нас з боку європейців, ініціювати додаткову хвилю ентузіазму на нашу користь, ми мусимо делегувати до Malmö найпотужніший і найпозитивніший номер. За умови, звісно, що зроблений він професійно й досконало. Свої ж персональні симпатії/антипатії до конкретних учасників відкинути.
Переслухав усіх кілька разів і дійшов абсолютно однозначного висновку - їхати мають невідомі мені до сьогодні YAGODY з їх дивовижною Цунамією.
В «Teresa & Maria» від alyona alyona & Jerry Heil потуги з позитивом не чути, ну може приспів більш-менш. Шкода, що наша публіка голосує, як і зазвичай з усіх питань - всупереч тому, як ЇЙ самій насправді треба.
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

alyona alyona ( :facepalm1: ) & Jerry Heil за лайками поза конкуренцією.
MÉLOVIN наразі третій
А другими йдуть YAGODY з піснею «Tsunamia»
.
Як старий бітломан, фан CCR і т.д. :) та [ua], маю таку думку: якщо ми бажаємо значно підкріпити симпатії до нас з боку європейців, ініціювати додаткову хвилю ентузіазму на нашу користь, ми мусимо делегувати до Malmö найпотужніший і найпозитивніший номер. За умови, звісно, що зроблений він професійно й досконало. Свої ж персональні симпатії/антипатії до конкретних учасників відкинути.
Переслухав усіх кілька разів і дійшов абсолютно однозначного висновку - їхати мають невідомі мені до сьогодні YAGODY з їх дивовижною Цунамією.
В «Teresa & Maria» від alyona alyona & Jerry Heil потуги з позитивом не чути, ну може приспів більш-менш. Шкода, що наша публіка голосує, як і зазвичай з усіх питань - всупереч тому, як ЇЙ самій насправді треба.

без виступів на сцені це все не працює
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

ЦТК Шевченківське не хоче теплій компанії повістки видати...

І добре фізично підготованим футболістам, також... чемпіонат України, блін... Мінімум дві бригади

Загалом йобнулись всі :(
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

без виступів на сцені це все не працює
Бачу їх уперше, але воно того варте - ці порвуть Європу!

Тільки звук ще якісний увімкніть.
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія