Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

1С ФСЕ!

Re: 1С ФСЕ!

Я не зрозумів, чому котять бочку на Дебет Плюс? хтось може пояснити?
   
Re: 1С ФСЕ!

Майже 20 років тому, коли я жив в Украіні, чув ці самі розмови про унікальність українського обліку на який не лягає ні одна західна система. Пройшло 20 років, і я знову чую ці самі мантри. Що ви робили ці 20 років, що знову як зомбі ходете по колу з мантрами 20 річної давнини? Чи ви розумієте тільки палкою по хребту, через брутальну заборону, щоб ви почали рухатися від пустих слів Україна це Європа до їх реального наповненя?
   
Re: 1С ФСЕ!

Ще одне питання - цей список складався не за п"ять хвилин. І ось такий "хід конем". Не міг же наш Педро залупнутись без туза в рукаві. Так от, що є тузом?
   
Re: 1С ФСЕ!
h2o

Майже 20 років тому, коли я жив в Украіні, чув ці самі розмови про унікальність українського обліку на який не лягає ні одна західна система. Пройшло 20 років, і я знову чую ці самі мантри. Що ви робили ці 20 років, що знову як зомбі ходете по колу з мантрами 20 річної давнини? Чи ви розумієте тільки палкою по хребту, через брутальну заборону, щоб ви почали рухатися від пустих слів Україна це Європа до їх реального наповненя?
изменений за 20 лет много
с каждой новой реформой эта система бухучета становилась и продолжает становиться еще уникальней и сложней
 :laugh:
   
Re: 1С ФСЕ!

изменений за 20 лет много
с каждой новой реформой эта система бухучета становилась и продолжает становиться еще уникальней и сложней
 :laugh:
значить настав час розрубати гордіїв вузол...
   
Re: 1С ФСЕ!

изменений за 20 лет много
с каждой новой реформой эта система бухучета становилась и продолжает становиться еще уникальней и сложней
 :laugh:

система бухобліку в Україні мало чим відрізняється від міжнародних стандартів
Що ускладнювало життя - окремий податковий облік ( по податку на прибуток уже нема) та вимоги до первинних документів ( спрощено з цього року)
   
Re: 1С ФСЕ!

система бухобліку в Україні мало чим відрізняється від міжнародних стандартів
Що ускладнювало життя - окремий податковий облік ( по податку на прибуток уже нема) та вимоги до первинних документів ( спрощено з цього року)

Ось і завдання на 2017-2018 - привести tax accounting до відповідності європейським нормам. Впораєтеся - можете казати Ми Європа, ні назад в Тагіл.
   
Re: 1С ФСЕ!

система бухобліку в Україні мало чим відрізняється від міжнародних стандартів
Що ускладнювало життя - окремий податковий облік ( по податку на прибуток уже нема) та вимоги до первинних документів ( спрощено з цього року)
Шо там з першою подією, га?
   
Re: 1С ФСЕ!

Каким годом датирована самая свежая версия?
- квітнем 2017 року, працюю з Універсалом з 2001, жодних проблем зі змінами відносно законодавства не відчуваю..
   
Re: 1С ФСЕ!

система бухобліку в Україні мало чим відрізняється від міжнародних стандартів
Що ускладнювало життя - окремий податковий облік ( по податку на прибуток уже нема) та вимоги до первинних документів ( спрощено з цього року)

у всьому світі податковий облік окремо
   
Re: 1С ФСЕ!

Шо там з першою подією, га?

для податку на прибуток її нема. Для пдв залишилася, звісно

у всьому світі податковий облік окремо

не знаю за весь світ, в сша і Німеччині так, як і в нас - прибуток по бухобліку +/- податкові різниці
   
Re: 1С ФСЕ!

Засіб, 16 травня 2017 13:17:41
Розгорнути попередні цитати...
"Бест-Звіт", "M.E.Doc", "ИС-ПРО" - все отечественное
Функционал пересекается с 1C на 85%, остальные 15% контора допилит, так как появится спрос

P.S. Я работал в "Интеллект-сервисе"

про Медок не надо. на редкость ипанутый софт.

Да, там этот, файербёрд. Это база данных такая, довольно экзотическая. Ну и все отсюда вытекающее - жуткие тормоза, расход ресурсов. За этим типом БД нужно ухаживать, версии обрезать, чего естественно, вообще никто не делает. Вот и маемо, те що маемо.
   
Re: 1С ФСЕ!

Я не зрозумів, чому котять бочку на Дебет Плюс? хтось може пояснити?
Бо в когось руки з сраки до 1с приросли  ;)
   
Re: 1С ФСЕ!

Я не зрозумів, чому котять бочку на Дебет Плюс? хтось може пояснити?
А что - Дебет Плюс? Бухгалтерская программа, не производственная. Проблема в том, что нет хорошей производственной программы, кроме УПП. Это очень сложная область.

Не не всем же торговать, так? Блин, кто-то ведь и производить ценности должен, вай нот?
   
Re: 1С ФСЕ!

h2o, 16 травня 2017 22:33:18
Dobre, 16 травня 2017 22:27:50
Майже 20 років тому, коли я жив в Украіні, чув ці самі розмови про унікальність українського обліку на який не лягає ні одна західна система. Пройшло 20 років, і я знову чую ці самі мантри. Що ви робили ці 20 років, що знову як зомбі ходете по колу з мантрами 20 річної давнини? Чи ви розумієте тільки палкою по хребту, через брутальну заборону, щоб ви почали рухатися від пустих слів Україна це Європа до їх реального наповненя?
изменений за 20 лет много
с каждой новой реформой эта система бухучета становилась и продолжает становиться еще уникальней и сложней
 

система бухобліку в Україні мало чим відрізняється від міжнародних стандартів
Що ускладнювало життя - окремий податковий облік ( по податку на прибуток уже нема) та вимоги до первинних документів ( спрощено з цього року)

А что такое - международные стандарты? В каждой стране свое национальное законодательство, это касается и стран ЕС так же. Ну да, есть МСФО, международная система финансовой отчетности, но отчетность - это еще не весь учет.
   
Re: 1С ФСЕ!

А смотрите как оперативно реагируют кацапы на нововведения. Вы не обольщайтесь, что де в сети поднялся вой, все пропало. У кого пропало, а кто уже и инструкции строчит, зашел сегодня проверить, отключили ли, и вот, первое же:

Цитувати
Одноклассники могут скоро заблокировать на территории Украины. Рассказываем, как зайти в социальную сеть и после блокировки.

Web/Браузеры
Установка специального браузера на персональный компьютер

Tor browser - полностью бесплатный браузер, обеспечивающий абсолютную анонимность в сети за счет использования распределенной сети серверов, которая организована добровольцами со всего мира.
torproject.org/download/download-easy.html.en

Браузер OPERA с включенным режимом "VPN". Включить можно через меню «Настройки» -> «Безопасность» -> «VPN (ВКЛ.)»
opera.com/ru

Плюсы:
Вы можете просто и легко посещать любимый сайт через эти браузеры.

Минусы:
Вам придется переключаться между браузерами, если вы привыкли использовать другие.

Установка плагина для браузера

Установите плагин для вашего браузера и посещайте социальную сеть “Одноклассники”.

Лучшие плагины:
friGate (для браузеров Mozilla Firefox и Google Chrome) - скорость не теряется
fri-gate.org/ru/

Расширение anonymoX для браузеров Google Chrome и Firefox
anonymox.net/en

Zenmate - его нельзя установить для Internet Explorer, но можно для других браузеров.
zenmate.com

Browsec Простое и эффективное дополнение, практически не требующее настроек. Поддерживаются Google Chrome, Opera и Mozilla Firefox.
browsec.com/en/
...

Обрезал, бо инструкция большая, вариантов масса, и все очень простые.
   
Re: 1С ФСЕ!

А что - Дебет Плюс? Бухгалтерская программа, не производственная. Проблема в том, что нет хорошей производственной программы, кроме УПП. Это очень сложная область.

Не не всем же торговать, так? Блин, кто-то ведь и производить ценности должен, вай нот?
Є акцент-бухгалтерія, під неї вже є настройки під деякі виробництва, а можеш і сам їії допиляти до своїх потреб.
   
Re: 1С ФСЕ!

Да, там этот, файербёрд. Это база данных такая, довольно экзотическая. Ну и все отсюда вытекающее - жуткие тормоза, расход ресурсов. За этим типом БД нужно ухаживать, версии обрезать, чего естественно, вообще никто не делает. Вот и маемо, те що маемо.

Пишу під Firebird вже більше 10 років. Як на мене, кращого безкоштовного сервера баз даних для прикладних програм на даний час нема. Postgres та MySQL - більше для інет-використання.
ІС-ПРО використовує MSSQL ( http://www.intelserv.com/allprograms/specificationses )
Бест-Звіт працював більш-менш нормально в останніх версіях
А от Медок - це "жесть". Причому "жесть" не через Firebird :)
Розробники роблять цю програму не для людей, а для себе, точніше - своїх потужніх комп"ютерів :) На звичайних бухгалтерських машинках цей "монстрик" тяжко себе почуває. Оптимізувати не хочуть, шкода.
   
Re: 1С ФСЕ!

заборона 1С , це прекрасний залізобетонний привід для СБУ і інших контролюючих органів приходити з перевірками на підприємства :) і вилучати техніку  (tu)
   
Re: 1С ФСЕ!

заборона 1С , це прекрасний залізобетонний привід для СБУ і інших контролюючих органів приходити з перевірками на підприємства :) і вилучати техніку  (tu)

У них тих приводів і так хоч відбавляй.
Причому не тільки в СБУ а й у всіх інших дрібних шавок.
Знайомий сказав що наявність комп'ютера в офісі це вже джек-пот.
Бо там якщо не піратку "знайдуть" то порнуху.




   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

Я думаю що росіяни здерли (купили) платформу, і на її основі зробили лиш конфігурації під власні потреби і під наші також.

Ну платформу 5-тірки за 20 баксів, то мабуть було дуже круто здирати... B-)

Але був у нас цікавий випадок, здається у 1998 р.
Зателефонували нам і запросили на ДШК.
Там появився новий директор "американець".
Реально громадянин США, але за 15 років до того виїхав з ссср.  Наговорив тоді багато чого:що буде виробляти тканини для Дженерал Моторз, тощо. А запросив, бо він звик вести облік в компі, а у нас тоді це було рідкістю. Він розказав як в штатах вели облік під DOS(аналог 5-тірки), а потім перейшли на "Бухгалтерію під Windows". Ну ми й вийняли пакет 6-ки. Він зрадів: о, "Бухгалтерія під Windows"!
Ми: Так, 1С.
Він: Тю, точно як наша "Бухгалтерія під Windows"!

Так що чи самі Нуралієви(Сергій) писали 1С , чи щось "здерли" - таємниця покрита часом... B-)
,

Останнє редагування: 17 травня 2017 20:57:27 від MAG
   
Re: 1С ФСЕ!

Є акцент-бухгалтерія, під неї вже є настройки під деякі виробництва, а можеш і сам їії допиляти до своїх потреб.
допиляти, щоб крутила настойці його будівлі у трьох вимірах і рахувала статичну та динамічну стійкість? вела облік води, газу, електрики?
А мені щоб температурні режими РЕА рахувала разом з ЕМС?  :lol:
   
Re: 1С ФСЕ!

Ну платформу 5-тірки за 20 баксів, то мабуть було дуже круто здирати... B-)

Але був у нас цікавий випадок, здається у 1998 р.
Зателефонували нам і запросили на ДШК.
Там появився новий директор "американець".
Реально громадянин США, але за 15 років до того виїхав з ссср.  Наговорив тоді багато чого:що буде виробляти тканини для Дженерал Моторз, тощо. А запросив, бо він звик вести облік в компі, а у нас тоді це було рідкістю. Він розказав як в штатах вели облік під DOS(аналог 5-тірки), а потім перейшли на "Бухгалтерію під Windows". Ну ми й вийняли пакет 6-ки. Він зрадів: о, "Бухгалтерія під Windows"!
Ми: Так, 1С.
Він: Тю, точно як наша "Бухгалтерія під Windows"!

Так що чи самі Нуралієви(Сергій) писали 1С , чи щось "здерли" - таємниця покрита часом... B-)
,
звичайно, здерли. Як і в інших галузях.
   
Re: 1С ФСЕ!

Можливо якісь ідеї в 6-й 1с були запозичені з інших систем. Я її не бачив. Я почав вже працювати з 1с з версії.  7.7. 
Але те що вони зараз зробили в 8.3 - це все одно,  що порівнювати "Запорожець" з "Ферарі".
Зараз чекає виходу вже версія 8.4. Ось тільки знайомлюсь. Але вже зразу можу сказати, що деякі моменти мені вже подобаються. 
   
Re: 1С ФСЕ!

допиляти, щоб крутила настойці його будівлі у трьох вимірах і рахувала статичну та динамічну стійкість? вела облік води, газу, електрики?
А мені щоб температурні режими РЕА рахувала разом з ЕМС?  :lol:
Що ти верзеш. Чи 1С комусь щось крутила у трьох виірах, чи вела облік води, газу та електрики?  ;o
я кажу допиляти в плані обліку під конкретне виробництво, там є дуже широкі можливості для налаштувань, а якщо тобі і цього стало мало і ти вмієш програмувати на VBScript, упірьод, можна такого навернути, що і програму не впізнаєш.
   
Re: 1С ФСЕ!

Що ти верзеш. Чи 1С комусь щось крутила у трьох виірах, чи вела облік води, газу та електрики?  ;o
я кажу допиляти в плані обліку під конкретне виробництво, там є дуже широкі можливості для налаштувань, а якщо тобі і цього стало мало і ти вмієш програмувати на VBScript, упірьод, можна такого навернути, що і програму не впізнаєш.
До речі, в 1С реалізувати облік газу, води, та електрики - немає ніяких проблем. Можна це зробити декількома шляхами:
1) Написати свою .dll, ще якщо під Windows, та підключити прилади обліку, як торгове обладнання.
2) Якщо ваші прилади вміють самі, або через якесь ПЗ, писати свої данні  в свою  базу данних, то до неї 1с зможе підключитися через "зовнішні джерела данних" (є такий класс об'єктів в 1с).
3) Якщо ваші прилади обліку самі, або через своє ПЗ, можуть писати свої данні в який лог, то його можна вичитати і пропарсити.

По другому варіанту в мере реалізований облік інтернет-трафіку.


Останнє редагування: 17 травня 2017 21:33:56 від Влад
   
Re: 1С ФСЕ!

Що ти верзеш. Чи 1С комусь щось крутила у трьох виірах, чи вела облік води, газу та електрики?  ;o
я кажу допиляти в плані обліку під конкретне виробництво, там є дуже широкі можливості для налаштувань, а якщо тобі і цього стало мало і ти вмієш програмувати на VBScript, упірьод, можна такого навернути, що і програму не впізнаєш.
Та я ржу просто. облік на виробицтві - це не саме виробництво, а дуже мала його частина, хоч і важлива.
   
Re: 1С ФСЕ!

До речі, в 1С реалізувати облік газу, води, та електрики - немає ніяких проблем. Можна це зробити декількома шляхами:
1) Написати свою .dll, ще якщо під Windows, та підключити прилади обліку, як торгове обладнання.
2) Якщо ваші прилади вміють самі, або через якесь ПЗ, писати свої данні  в свою  базу данних, то до неї 1с зможе підключитися через "зовнішні джерела данних" (є такий класс об'єктів в 1с).
3) Якщо ваші прилади обліку самі, або через своє ПЗ, можуть писати свої данні в який лог, то його можна вичитати і пропарсити.

По другому варіанту в мере реалізований облік інтернет-трафіку.
Тут те саме, тільки мова програмування VBScript, можеш під'єднатися до любих джерел даних, використовувати dll, все то вигружати у внутрішню базу. Я тобі кажу, 1С не панацея, є продукти які не гірше, а багато в чому і краще, але не розкручені, як ця кацапська 1С
   
Re: 1С ФСЕ!

1C - крайне сложный и неудобный интерфейс. Чем она вообще хороша?
   
Re: 1С ФСЕ!

1C - крайне сложный и неудобный интерфейс. Чем она вообще хороша?
Та 1С ще той шлак і структура бази закрита, напряму хєра шо вивудиш, треба тільки через саму програму дані вигружати, та ще й тормозне як казна що. (td)
   
Re: 1С ФСЕ!

1C - крайне сложный и неудобный интерфейс. Чем она вообще хороша?

дає можливість хлопцям на УПП заробляти
   
Re: 1С ФСЕ!

1C - крайне сложный и неудобный интерфейс. Чем она вообще хороша?
Чим складний інтерфейс в 1с ?
По-моємо все зручно і зрозуміло.
   
Re: 1С ФСЕ!

Чим складний інтерфейс в 1с ?
По-моємо все зручно і зрозуміло.
нелогічний, неструктурований. як і наше законодавство, під яке його адаптовували.
   
Re: 1С ФСЕ!

Та 1С ще той шлак і структура бази закрита, напряму хєра шо вивудиш, треба тільки через саму програму дані вигружати, та ще й тормозне як казна що. (td)
А хто тобі забороняє підключитись до бази 1с, яка створена, наприклад, на тому ж MSSQL, напряму ? Взнати в фких таблицях зберігається та чи інша інформація - не проблема. Але це не кращий варіант. Багато чого, в такому випадку, доведеться відслідковувати самому. Набагато краще і найдійніше це робити через 1с. І часу на написання коду це займе набагато менше.
   
Re: 1С ФСЕ!

А хто тобі забороняє підключитись до бази 1с, яка створена, наприклад, на тому ж MSSQL, напряму ? Взнати в фких таблицях зберігається та чи інша інформація - не проблема. Але це не кращий варіант. Багато чого, в такому випадку, доведеться відслідковувати самому. Набагато краще і найдійніше це робити через 1с. І часу на написання коду це займе набагато менше.
Навіщо ти мені доказуєш яке то хороше лайно 1С.
Підключитися напряму до бази не проблема, тільки розібратися де що і як там зберігається проблематично.
А тому аналітичні інструменти SQL, як то ОЛАП ідуть по п***а, я вже мовчу що модифікувати данні напряму зовсім нереально.
   
Re: 1С ФСЕ!

нелогічний, неструктурований. як і наше законодавство, під яке його адаптовували.
Про який інтефейс ми говоримо взагалі ? Про базовий, який за замовчування (ну, наприклад робота з формами списків, формами елемента і т.п.), чи про той, де розміщується доступ до довідників, документів і т.п. ?
З першим як раз все логічно і зрозуміло.
Якщо про другий, то будь-яку форму в 1с користувач може налаштувати під себе, як йому зручно (це стосується керованих форм). Добавити або прибрати поля форми, змінити їх розташування або порядок. Також є можливість користувачу практично до будь-якого об'єкту добавити свої реквізити без участі розробника. Потім ці реквізити можна використовувати у звітах, відборах тощо. Також немає проблем зробити свій інтерфейс розкидати об'єкти по меню і підменю, як вам потрібно.
   
Re: 1С ФСЕ!

Навіщо ти мені доказуєш яке то хороше лайно 1С.
Підключитися напряму до бази не проблема, тільки розібратися де що і як там зберігається проблематично.
А тому аналітичні інструменти SQL, як то ОЛАП ідуть по п***а, я вже мовчу що модифікувати данні напряму зовсім нереально.

Платформа зроблена для користувачів а не для програмерів.
Спробуйте комусь втюхати свою систему, в якій напряму можна міняти що завгодно в базі даних, так що кінців потім не знайдеш.
Як на мене, чудова прикладна універсальна платформа, яка по факту вже стала стандартом.
   
Re: 1С ФСЕ!

1C - крайне сложный и неудобный интерфейс. Чем она вообще хороша?

1 С - платформа - це система і мова програмування, на неї встановлюють конкретні конфігурації,
свої для кожної країни і свого законодавства.
Що напишуть те і буде.
Зараз для України конфігураціїї пише українська фірма, не з центрального офіса.
Ось їх повідомлення...
http://1c.ua/ua/news/detail/633399/  :new_russi:
   
Re: 1С ФСЕ!

Головне, що конфігураціїї обновляються згідно чинного законодавства.
Раз-два на місяць.
   
Re: 1С ФСЕ!

Платформа зроблена для користувачів а не для програмерів.
Спробуйте комусь втюхати свою систему, в якій напряму можна міняти що завгодно в базі даних, так що кінців потім не знайдеш.
Як на мене, чудова прикладна універсальна платформа, яка по факту вже стала стандартом.
Акцент Бухгалтерія така сама прекрасна платформа для користувача і навіть краща, якщо не розбираєшся, користуйся стандартними можливостями, які навіть ширше чим в 1С.
Якщо тобі цього недостатньо можна запрограмувати що завгодно, і базу крутити як завгодно.
Просто цей йопаний шлак 1С забивав собою всю нішу, другим нормальним платформам було пробитися дуже важко.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія