Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

1С ФСЕ!

Re: 1С ФСЕ!

нема із чим порівнювати.
Світу 1С не потрібен, тому що там спеціалізований софт займається своєю справою, конструктори "універсальні"- нах не потрібні.
 У нас немає альтернативи саме "універсальному конструктору",чим є 1С, що  всі схеми зможе реалізувати за не дорого.

Почему нет? я лет десять назад перешла с 1С на S-market http://www.smarket.kiev.ua/products/sm4_sat.phtml
В свое время они были конкурентами 1С, как сейчас у них дела - не знаю, т.к. не пользуюсь обновлениями, мне для оперативного учета достаточно.
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

Дебет-Кредит
4 год ·
Розпочалась прес-конференція 1С.
Ми будемо вести текстову трансляцію

15:25
Представники 1С вважають рішення РНБО помилковим. Компанія звернулася до РНБО щодо відміни санкцій.

15:27
Є висновок, що комплекс захищено i всi права на продукт зараз належать українській компанii.

15:35
Усі зобов'язання перед клієнтами ми будемо намагатись виконувати, оновлення будуть виходити

15:36
Прямої заборони продукту ми не бачимо, вважаємо це некомпетентними діями влади

15:38
Понад 500 компаній є франчайзі 1С, а під заборону потрапило тільки 3-4.
Оновлення для їхніх клієнтів будуть надавались через інші компанії

15:40
Банки програми 1С не використовують, оскільки їх софт не сертифiковано. Тож на роботу банківської системи це рішення не вплине

15:46
До продуктiв не було нiяких претензій, тому не буде претензiй і до користувачiв

15:50
Ми не вiримо, що це через конкуренцiю, оскільки ми поза конкуренцiєю. Але це теж можливо

15:51
За 2015-2016 роки компанією 1С в Україні було сплачено приблизно 30 млн грн податкiв. І це дуже не логiчно з боку держави

15:53
Зараз крiм цього наказу немає нiяких документiв, тож, можливо, нам (компанія "Скайлайн софтвер" - ред.) все ж дозволять якусь дiяльнiсть

15:56
Заборонити оновлення нiяк не можуть, окрiм як тiльки заборонять весь продукт.
Нашi партнери будуть продовжувати роботу з клiєнтами.

15:59
Спроби технiчного обходу заборони, звісно, є, але нам такі методи не подобаються

16:00
Представники 1С відповідають на питання.

Щодо платежів за межі України: ми не здiйснюємо нiяких платежiв на росiйську юрособу, оскільки лiцензiя була викуплена у кiпрської компанiї

Щодо оновлень: оновлення розробляють українськi компанiї, якi не потрапили пiд заборону.

16:14
Ми маємо 4-х рiвневу структуру. виробник продукту, оператор, дистрибютор, франчайзинг та користувачi. Пiд заборону потрапили лише виробник та оператор. Запевняємо, що ми знайдемо виходи пiдтримувати наших клiєнтiв в будь-якому випадку.

16.17
Прес-конференція завершилася.

Быльше інформації про заборону читайте тут:
https://news.dtkt.ua/state/other/43578
   
Re: 1С ФСЕ!

Телефонувала до ділера 1С, працють як і раніше.
Пояснили, санкції на ТОВ 1С. Платформа 1С не заборонена
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

Облом читати всі сторінки.
Але сладається враження, що в гілці домінують дописувачі дуже далекі від обліку і від 1С.
Справа не в 1С, а в її поширенні і мережі сервісу.
Тут хтось влучно написав: давайте заборонимо автомат "калашникова"(Шмайсере?). Не будемо з нього стріляти, поки не наштампуємо український.
Які проблеми виникнуть?
Скільки часу і витрат піде на перехідний період?   З чого по москалям будемо стріляти?
Поступово будемо переходити?  B-)
Спочатку менше патронів витрачати, а потім менше автоматів?...  B-)

Щодо 1С - то це налагоджена система роботи потужної частини економічного сектору України.
Основи реального стану справ в нинішній ситуації подані в тезах з прес-конференції.
Просто треба все робити з головою. А тут знову хотіли як краще, а вийшло як завжди... B-)
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

P.S.Щодо мене, то я злоРадий проблемами, які виникли у Мазура і К особисто.
Бог існує!  B-)
   
Re: 1С ФСЕ!
h2o

а пиратские 1С предлагаю наоборот разрешить и даже наладить их "лечение" и поддержку   B-)
   
Re: 1С ФСЕ!

1С - коцабський продукт. Усі коцабські продукти мають бути заборонені до використання в Україні.
За використання - штраф мільйон гривень на перший раз.
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

шановні 1с специ.
а можете гарантувати, що 1с під шумок оновлень не зливає цікаві дані росіянцям?
технічно це можливо чи ні?

Можливо.
Але скоріше не 1С Україна +партнери, а через дірки в платформі через мережеві сервіси можна отримувати важливу інформацію дуже високого рівня (через поширеність 1С, Наприклад в Енергоатомі, СБУ, тощо).
Навіть просто для вербування кадрів, які заплутались в обліку.

 B-)
   
Re: 1С ФСЕ!

P.S.Щодо мене, то я злоРадий проблемами, які виникли у Мазура і К особисто.
Бог існує!  B-)

????
   
Re: 1С ФСЕ!
h2o

а если серьезно, то фигня все это
это же софт, даже при самом категорическом запрете -
просто переименуют в какой-нибудь АдинЭс , перерисуют иконку и будут продавать и дальше через того же бацьку B-)


продукты ABBYY, кстати, не планируют запрещать? :-)o
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

а пиратские 1С предлагаю наоборот разрешить и даже наладить их "лечение" и поддержку   B-)

Для тих, то серйозно працює - піратське в підсумку обходиться набагато дорожче.
Методи ліцензійної роботи системно ОПТИМАЛЬНІ!
Приклад: невчасно здані звіти загрожуять санкціями фінансово значно більшими, ніж витрати на софт і його підтримку. Тощо.

Одинакам і малим структурам - похвіг. Можна і в блокнотику олівцем облік вести.
Автоматизація (в тому числі 1С) доцільна там, де є достатні об'єми робіт і коштів. X(

Останнє редагування: 16 травня 2017 20:24:31 від MAG
   
Re: 1С ФСЕ!

а если серьезно, то фигня все это
это же софт, даже при самом категорическом запрете -
просто переименуют в какой-нибудь АдинЭс , перерисуют иконку и будут продавать и дальше через того же бацьку 


продукты ABBYY, кстати, не планируют запрещать?


Тому потрібно заборонити усі коцабські продукти. А щоб не бавилися в переіменування - здійснювати експертизу. При виявленні замаскованого коцабського продукту - штраф у подвійному розмірі.
І бюджет, заодно, поповниться.
   
Re: 1С ФСЕ!

продукты ABBYY, кстати, не планируют запрещать?

є в санкційному списку.
   
Re: 1С ФСЕ!
h2o

є в санкційному списку.
из всего этого  - одноконтактников, мэйлру, яндекса, адинце ,абби  - я наверное только файнридером и пользовался
 :-)o
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

а если серьезно, то фигня все это
это же софт, даже при самом категорическом запрете -
просто переименуют в какой-нибудь АдинЭс , перерисуют иконку и будут продавать и дальше через того же бацьку B-)


продукты ABBYY, кстати, не планируют запрещать? :-)o
Вже. ABBYY в списку перед 1С!  B-)
   
Re: 1С ФСЕ!

Так что там по поводу 1С? Аналог есть, или одни чп-ники отозвались "пофик"? Сейчас на фоне нового приема налоговых накладных, особенно для производителей, давайте переводить весь бухучет в ексель :brunette:
   
Re: 1С ФСЕ!

Так что там по поводу 1С?

ctrl+del Аналоги скоро появляться. Попит породжує пропозицію

Стирати безжально увесь коцабський софт.
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

????
B-)

Я в системі 1С пропрацював з 1995 по 2014 рік. Всіляке бувало!
   
Re: 1С ФСЕ!

ctrl+del Аналоги скоро появляться. Попит породжує пропозицію

Стирати безжально увесь коцабський софт.
скоро-це коли? Мабуть сначала пусть появляться, а потім вже стопоріть будем облік, нє? :brunette:
   
Re: 1С ФСЕ!

B-)

Я в системі 1С пропрацював з 1995 по 2014 рік. Всіляке бувало!
но не у Мазура же )))
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

но не у Мазура же )))

Я зачепив білу пухнасту безгрішну особу? B-)
Ідеальних людей на Землі не буває... B-)
   
Re: 1С ФСЕ!

скоро-це коли? Мабуть сначала пусть появляться, а потім вже стопоріть будем облік, нє?

Без попиту не появлятьтся.
Якось увесь світ ж живе без 1С?  І ми проживемо.
   
Re: 1С ФСЕ!

Я зачепив білу пухнасту безгрішну особу? B-)


та не
просто мир в очередной раз оказлся не таким уж и просторным ))))
   
Re: 1С ФСЕ!

Без попиту не появлятьтся.
Якось увесь світ ж живе без 1С?  І ми проживемо.
понятно, "до основанья, а затем", я у профи спрашивала по-поводу замены срочных бухгалтерских программ, а ви, просто "проживаєте" :brunette: 
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

та не
просто мир в очередной раз оказлся не таким уж и просторным ))))

Київ - то велике село! І світ - велике село!
Втім, Ви у гілці про 1С, тому згадка про Мазура не має видаватись дивною.

Я на Майдані 2004 року спитав у людини поруч:
- Ви наш гість? Звідкіля?
- з Чикаго!
- а знаєте В.?
- ...він знав!

Отаке буває!  :D
   
Re: 1С ФСЕ!

понятно, "до основанья, а затем", я у профи спрашивала по-поводу замены срочных бухгалтерских программ, а ви, просто "проживаєте"

Ну так у нас прийнято, що зробиш. Було 3 роки на те, щоб перейти, але "патріоти" досі сидять на софті окупанта.
Дійде, певне, тоді, коли коцабський танк відстріляється по підприємству, але буде вже пізно.
   
Re: 1С ФСЕ!

Ну так у нас прийнято, що зробиш. Було 3 роки на те, щоб перейти, але "патріоти" досі сидять на софті окупанта.
Дійде, певне, тоді, коли коцабський танк відстріляється по підприємству, але буде вже пізно.

с 1995 года не нашлось достойной альтернативы 1с
а вы по какие-то три года...
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

Ну так у нас прийнято, що зробиш. Було 3 роки на те, щоб перейти, але "патріоти" досі сидять на софті окупанта.
Дійде, певне, тоді, коли коцабський танк відстріляється по підприємству, але буде вже пізно.

Треба в мінську домовитись з  [KA]
Ми забороняємо автомат калашніка, а вони АНи, танки харківської конструкції, ракети "ЮЖмаша", тощо! Ото одразу і настане Повний...МИР!  B-)
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

с 1995 года не нашлось достойной альтернативы 1с
а вы по какие-то три года...

Там справа не в софті, а в братах Нуралієвих. Якби взаємодія України і Росії була організована на таких же засадах, як то зробили Нуралієви в 1С, но у  нас би з  [M] і проблем не було. B-)

   
Re: 1С ФСЕ!

Никуда не денется 1С... Просто кацы не будут получать за него бабло, а наши программеры подлатаются.

Пиратками пользоваться будут безнаказанно.  и все
   
Re: 1С ФСЕ!

Там справа не в софті, а в братах Нуралієвих. Якби взаємодія України і Росії була організована на таких же засадах, як то зробили Нуралієви в 1С, но у  нас би з  [M] і проблем не було. B-)

ну, москали б на это не пошли бы в отношениях с Украиной

пс как же это давно было-то, как отголоски из прошлой жизни
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

ну, москали б на это не пошли бы в отношениях с Украиной

пс как же это давно было-то, как отголоски из прошлой жизни

Так вони і не "пошлі", навпаки "пошлі" війною...  :X
   
Re: 1С ФСЕ!

Так что там по поводу 1С? Аналог есть, или одни чп-ники отозвались "пофик"? Сейчас на фоне нового приема налоговых накладных, особенно для производителей, давайте переводить весь бухучет в ексель :brunette:

Так  говорили уже - Универсал, мощная система, харьковские разработчики фирма Софтпро, головной офис вроде уже в Киеве давно.
На ней уже много лет работает куча предприятий.
   
Re: 1С ФСЕ!

Так  говорили уже - Универсал, мощная система, харьковские разработчики фирма Софтпро, головной офис вроде уже в Киеве давно.
На ней уже много лет работает куча предприятий.

Каким годом датирована самая свежая версия?
   
Re: 1С ФСЕ!
dsr

   
Re: 1С ФСЕ!

Каким годом датирована самая свежая версия?

х.з., я не в курсе самой свежей, но пользуюсь несвежей уже лет 15, так, по мелочи....  :gigi:
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

х.з., я не в курсе самой свежей, но пользуюсь несвежей уже лет 15, так, по мелочи....  :gigi:
А що саме ви в ній "робите"?
Автоматичні довідники, чи платіжки... друкуєте?  B-) 
   
Re: 1С ФСЕ!

А що саме ви в ній "робите"?
Автоматичні довідники, чи платіжки... друкуєте?  B-) 

я очень-очень мелкий чпен, и потому использую ее возможности наверное на 0,01%, но скорее всего намного меньше...
а почему ві спрашіваете? имеете отношение к разработчикам?  :gigi:
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

я очень-очень мелкий чпен, и потому использую ее возможности наверное на 0,01%, но скорее всего намного меньше...
а почему ві спрашіваете? имеете отношение к разработчикам?  :gigi:
Та коли Ви написали, що 15 років працюєте без змін, то запідозрив, що Ви "...очень-очень..."  :shuffle:
Не варто Вам встрявати в такі дискусії...  :shuffle:

Останнє редагування: 16 травня 2017 22:08:30 від MAG
   
Re: 1С ФСЕ!

Та коли Ви написали, що 15 років працюєте без змін, то запідозрив, що Ви "...очень-очень..."  :shuffle:
Не варто Вам встрявати такі дискусії...  :shuffle:

не хочу Вас обижать, но, думаю, Вы сами догадаетесь что надо сделать Вам с Вашим советом...  ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія